Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:47:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144125 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: ноември 13, 2017, 09:06:00 »

Добро утро на всички.Как сте?Днес ми е много тежък ден, много натоварен и притеснен.Въобще тая седмица ми се зареди ужасна от днес!

Как сте вие?Как изкарахте почивните дни?Тук времето беше разкошно!излизахме с малката, кара колело, ходихме на гости, почивахме.От всичко по малко smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #226 -: ноември 13, 2017, 09:51:08 »

Добро утро  give_rose
Благодаря ви, зайка засега закрепи положението. Мина ѝ операцията, но се оказа, че абцесът е тръгнал в лоша посока и е стигнал много близо до хранопровода...та сега ще се надяваме да не рецидивира, защото няма как там да го изчистят и оперират ако нещо се случи  nea Иначе няколко дена след операцията (това ѝ беше трета за 2 месеца) не искаше изобщо да се храни, най-много нещо меко (банан, хлебче, магданоз), които обаче не са много препоръчителни за тях, затова по малко ѝ давахме. Хранехме я със спринцовка с бебешко пюре, милата цялата е розово-оранжево-червено-кафява от промивките и пюрето, ма тва да ѝ е проблемът. Продъжаваме всеки ден да ходим по два пъти на промивки, слагат ѝ антибиотик венознно през ден и затова още сме при нашите...а искам вече вкъщи  blush От вчера започна да си яде и гранулите и да прави бели, което е повече от добър признак и засега сме спокойни smile
И ние много време бяхме навън почивните дни, Александрина се размаза от кеф. Единият ден даже имахме време да си отидем до вкъщи да градинарстваме малко и да видим котката, та прасето и там се размаза от игра  Girl_hide
Ние не сме в блок, ма разправиите със съседи не ни се разминават...ей много ъпо племе сме понякога  angry
Купихме на Мис ярко розови, ама цикламени направо боти с връзки и е много шукар, търся такова яке или шапка. Много бях харесала един комплект шапка, шал и ръкавици с логото на батман (батгърл) с цикалмено, ма няма размер...иначе ММ щеше да си умре от кеф да я види брандирана с любимия Супергерой.
ММ започна едни курсове (онлайн), та гледам да му осигурявам малко време за учене. И аз съм се записала, ма ще видя кога ще се образовам, може би като приключи той  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #227 -: ноември 13, 2017, 10:21:04 »

Здравейте!
Днес е тежко, мокро време и е тъмница вкъщи. Заради нелепият ремонт на съседите отгоре в такова време в кухнята ни мирише или на канал, или на кисело зеле bad Нямам търпение да се нормализира налягането вън и да има полза от проветряването.
В петък водих битка със Спийди - с тях работех и служебно. Няма и няма свързване с кол центъра им. Оставих телефон, за да се свържат "в първия възможен момент" и това се случи след 4 часа lol Пренасочиха ми пратката. Събота ММ отиде да ми вземе наградата и попита за какво толкова съм играла, защото пакетът тежи. Имам 6 туби по 500 мл с флорална вода lol
Пришпорих нещата в службата и днес-утре чакам да ми знъннат за бележката. Сега съм в стартова позиция и на никъде не мога да мръдна, освен да се въртя тук из квартала.
Почивните ни дни минаха доста динамично. В събота свекърите ни завариха "в чергите", както казваше прабаба ми. Бяхме по пижами, наминаха и се видяхме. После баба ми беше тук. Вечерта кумовете бяха в нас и им гледахме сватбата от преди 2 години. Сега ще гледам и снимките им, за да си запазя някои от тях. Ядохме китайско и без малко да останем без вечеря, че разнасяли до 10 часа вечерта, а ние едва в 9:30 оправихме децата.
С ММ минахме през Хиполенд и набелязахме неща. Сега чакам да има вече официално потвърждение, че в петък ще има промоция, за да отворя магазина.
Имам нови кифленски ботуши yahoo - светлобежови велурени чизми до средата на бедрото, на средновисок плътен ток. Харесах си и два вида боти, както и една чанта. Чантата отпадна, че сега ходя с детска количка, но около Коледа може пак да намина и да си купя нещо. Другите боти са тесни и вероятно ще ги намалят, че не са много хората, на които ще станат. Те и сега си бяха на добра цена от 45 лв.
И нашият котак са го оперирали. Преди време се наложи, че нокътят му беше набрал нещо и куцаше с подута лапа. Сега оставял кървави следи. ММ го видя в колата на свекъра в една платнена чанта. Бил упоен и кротък. Направили са му и СПА процедури, че да се възползват от упойката - чистене на уши, махане на спълстена козина и други екстри Wink
Булче си е хубава и се носи стилно Wink За нея съмнения нямам.
Маги, пожелавам ти да имаш добър понеделник на една успешна седмица. give_rose
Усмихнат ден на всички!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: ноември 13, 2017, 11:43:24 »

Здравейте!

Маги, кураж, мила  heart

Като ви слушам все повече се убеждавам, че не съм за домашни любимци.

Ние събота и неделя не сме правили нищо особено. В неделя щяхме да ходим на гости, но Бамбук пак е сополив  и си останахме вкъщи. Малко мързел.

Даже много мързел. Добре, че до Коледа почти постоянно ще съм на работа, да се стегна малко.

Спокойна седмица на всички
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: ноември 13, 2017, 13:45:12 »

Като ви слушам все повече се убеждавам, че не съм за домашни любимци.

 tease То значи и за деца не си tease tease НеЙ така, просто shit happens понякога и е кофти. А най- лошото е, че не могат да ти кажат - боли ме, ами ти разбираш по някакви вторични признаци, а понякога може да си закъснял и да стане сложно като при зайчо
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: ноември 13, 2017, 13:47:03 »

Хелоу!
Маги, дано поне бързо да ти минава времето и да ти спори работата.
Фери, браво на зайка! Дано се оправи скоро напълно.
Панди, бързо оздравяване на момчето.

Уикенда много бързо ми мина нещо. Събота ядохме уникално суши с кума. Неделя басейнче и среща с приятелка и свърши почивката  pardon . Утре мисля да се стегна вече и да се замъкнем до ИСУЛ, да видим с хемоглобина на дребния какви ще ги вършим.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: ноември 13, 2017, 14:35:05 »

Добър ден!

Днес времето беше много приятно. Приготвихме се да излезем и на вратата видях, че ми няма ключовете. Търсих, но не ги намерих. ММ излезе от работа, за да ни отключи. Опитах се да върна лентата и да се сетя кога последно съм ги виждала, обикновено това ми помага, но сега забих до един определен момент и до там.  nea Започнах да си представям как трябва да сменяме патрона и т.н. Чак като се прибрахме съвсем случайно ги видях в джипа на Алекс, зад седалката му, в едно отворче. Кога ли щях да ги намеря, ако не бях погледнала случайно? Хмм играло си е детето.

И нашите почивни дни минаха много бързо, нали за това са почивни. ММ почива и в събота и ни беше много хубаво. През деня ходихме в една приятелка да се видим, а децата  се наиграха. Отидох да ми даде едно сако, а си тръгнах с рокля.   pardon Вечерта ходихме на фирменото парти. Измислихме сложната схема с гледането на детето. Първо беше при майка ми, после при свекървата. На нея за първи път го оставяме и ми беше много притеснено. Не е имало проблеми, играл си е. Взех си го към 22.30ч, тъкмо навреме, защото тръгнал да си търси бибката. Изглеждаше изморен.
Аз за пореден път се питам какъв е смисъла като не ми е спокойно, но все си викам, че с времето сигурно се свиква. Все го мисля и не мога да се отпусна, Влади е същия. Когато  отидохме да си го вземем, на вратата се бутахме, кой ще го види пръв.  heart

Вчера ходихме Алекс да играе на една площадка, вечерта пак в приятелката с момичето и такаа. Добре, че.времето беше хубаво и се възползвахме от това.

Маги, кураж!

Фери, дано зайка да се оправи напълно.   

И аз съм набелязала някои неща в Хиполенд. Имам и някакви идеи за подаръците на Алекс, но още не съм осведомила ММ. Навила съм се да  купим на Алекс кухня.  pardon

Панди, да са оправя Бамбукчо.

Рат
, палци за утре.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #232 -: ноември 13, 2017, 15:34:01 »

 Привет!

 И аз се възползвах от приятното време и ходих до Лидл, че от тази лукс версия харесвам няколко неща. Чак на моменти ми беше горещо.
 
 Бързо оправяне на зайчето на Фери! А на Маги кураж и съм сигурна, че скоро кривата ще тръгне нагоре!  give_rose

 Ние се разходихме доволно и двата дни. Вчера бяхме на оглед за движимо имущество на наемателя. Wink Нещо тия дни се изморявам бързо и ме зацепва глава жестоко. Според мен и кръвното ми пада от странното време, ама не е болка за умиране. smile

 За комшии и неволи не ми се и започва. Това, което не ми харесва на живота в центъра на София е, че всички са наематели и не ги бута нищо. Тези, които не са под наем, са изключителни парвенюта и не може да се излезе на глава с тях. А вече когато са и домоуправители последните отива коня в ряката. Нашият аврамов дом наречен вход не се заключва от една година, когато пак умните ни домоуправители сложиха ключалка, която не е подходяща за вратата, и се развали скоропостижно. В резултат зимата останах заключена отвън и "най-съвестният" ни комшия- дилър на дрога се наложи да разбие, за да ме пусне да вляза. След оплакване домоуправителката каза, че нищо не можела да направи и без тва не искала да е домоуправителка.  Oh my ... При положение, че нямаме чистачка и се дължат пари само за асансьор и с наглото държание на тази реших, че повече няма да плащам по 20 лв, защото за мен е безумно да се плаща толкова срещу нищото, което се върши. И така цяла година... Сега същата звъняла на свекър ми да го заплашва със съдия изпълнител, за да си съберяла сумата при положение, че миналата седмица имахме и "временно пребиваващ" на стълбите наркоман, който си е свършил всички физиологични нужди там.Тя с цялата си наглост твърди, че входът имал чистачка при все вонята. Верно тя не живее в нашия, а в другия вход, където няма дилър, но ме вбеси вчера. Та тъй с нашия мил вход. Честно казано сме като тоя блока в Ямбол, а ако ви кажа коя известна личност живее тук ще паднете. Направо не знам този човек как не е избягал с 300-та при все позицията, която има.  Сори отплеснах се, ама наистина съм побесняла. Сега съм решила да си набележа боклуче и да го снимам всеки ден за доказателство колко се чисти.  beating
 

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #233 -: ноември 13, 2017, 16:17:15 »

Хехе, и аз се разходих до Лидл. Малката има "бисквиткаво кремче" и ще купим още няколко за във времето. Тя си ги обича най-много намазани на... Мекици lol Миналата година бях спечелила кошница с коледни продукти от Лидл и опитахме много от нещата, за които иначе пари няма да дадем. Определено имат страхотни неща good От 27.11. пак ще има дървени играчки. Някой беше питал.
Разгледах из няколко магазина за коледни стоки, но още са миналогодишните. Искаме светлинна верига, ама се чудим каква за вън. ММ вчера пък ми монтира лампа над плота на кухнята и вече няма да светвам аспиратора, когато режа нещо. Лампата е "ти да видиш", както казват в рекламата. Wink Още малко зор виждам да я изгася, но все ще свикна blush Много ми харесва, че е тънка и почти незабележима.
А, Миме, вдигай ключовете нависоко. Големи са калпазани. girl_impossible Като нищо може да отключи и да излезе сам на разходка или пък да отвори на някой, който звъни. Ние с ММ много бързо създадохме навик да не оставяме ключове току така, обаче с бабите имахме голям проблем - или ключовете висяха на вратата, или по масата, или пък оставено отключено (че да не затруднят детето)... girl_impossible
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #234 -: ноември 13, 2017, 16:36:28 »

ЗдравейтИ!

Маги специялно за теб, много кураж и стиснати палци за Мерал! Пиши как е минала операцията.

Цитат
Цитат на: pandapanda в Днес в 11:43:24
Като ви слушам все повече се убеждавам, че не съм за домашни любимци.

 tease То значи и за деца не си tease tease НеЙ така, просто shit happens понякога и е кофти. А най- лошото е, че не могат да ти кажат - боли ме, ами ти разбираш по някакви вторични признаци, а понякога може да си закъснял и да стане сложно като при зайчо

Това същото важи и за децата, особено под 2 годинки, боли ги плачат, не знаеш какво им е , сърцето ти се пръсва като го гледаш отпуснато и безпомощно. За разлика от животинките боледуват в пъти повече...

Мерси за комплиментите, събитието за съжаление беше пълна скука, оказа се че и една съфорумка е там ама не успяхме да се видим. Самия победител беше крайно неадекватен, разрева се... удари го на патриотизъм абе пародия... добре че бързо се изнесохме и ходихме да хапнем и се веселихме до късно

Уикенда беше лежане, лежане и пак лежане, напоследък само това правим уикендите, ама хич не ми пречи.  good
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: ноември 13, 2017, 16:38:32 »

Това същото важи и за децата, особено под 2 годинки, боли ги плачат, не знаеш какво им е , сърцето ти се пръсва като го гледаш отпуснато и безпомощно. За разлика от животинките боледуват в пъти повече...

 good Мислех си да го пиша това, ама викам - аайде да не досаждам. Точно така си е, просто домашните любимци са едни вечни 2-3 годишни деца... pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #236 -: ноември 14, 2017, 09:14:05 »

Морген!
Факт за животните, но всички похарчени за тях пари си струват до последната стотинка, който каквото ще да ми говори. Несравнима е любовта и предаността, която ти дават, особено кучетата  heart Не че нямам дете да ме обича, но е различно  smile
Нищо не съм набелязвала този път в Хиполенд, щото този месец за пореден път изникнаха 983758368464 непредвидени разходи. Ще мисля подаръци като взема заплата  pardon
Булче, завиждам за мързеливите уикенди. Ние все някъде търчим, нещо вършим, не помня от кога не сме имали спокоен уикенд и пълноценно време заедно  angry Малко започва да ме изтощава цялата тая лудница, ма тва е...
А за зайчо, не сме закъсняли, просто те са си кекави животинки и нещо като тръгне, когато и да го хванеш е късно  girl_impossible В случая просто генетична предразположеност, независеща от хранене, грижи и ранна превенция  nea
Маги, успех на Мерал и сили на вас  give_rose
Айде любимата ми думичка ви пращам Целувкен  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: ноември 14, 2017, 09:36:33 »

Добро ви утро.Благодаря за палците, енергията и всичко.Моя мъж е добре, в къщи и почива!Всичко мина и вече и двамата сме по-спокойни.
Днес на мен ми предстои много важна среща и се подготвям психически за нея!
И аз животните не си ги заменям и не знам дали някога ще допуснем да останем без животно в къщи.Онзи ден баща ми вика, че заради котките нямало да можем да си вземем хубав диван, защото те си точат ноктите на него.Викам му споко, всичко съм измислила, има материи дето по-издържат от сегашната Wink
Хайде и аз се връщам в лудницата, до скоро kiss2
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #238 -: ноември 14, 2017, 10:00:47 »

Здравейте!
Аз днес пак съм на нисък старт. След малко влизам в банята да се приготвям и ще чакам позвъняване да ходя до работа. Вън днес е отново отвратително мрачно, но гледам да се активизирам, а не да стоя разплута по диваните из нас.
О, аз обожавам животни! heart Имам огромно желание за нещо пухкаво вкъщи, но ММ е по-малко ентусиазиран. Той пуска прахосмукачка pardon При нас май единственият вариант е котка, защото за куче нямам достатъчно време blush Просто едните са много по-самостоятелни от другите. Да, зайците са си кекави. Знам за тези за ядене, които се гледат, но и "декоративните" едва ли са от стомана. На времето гледахме зайци на село. Ами на един съсед да клекнат и нашите ги емваше епидемия pardon Върнах се в спомените си как прадядо ми влизаше в зайчарника и вадеше новородените, за да ми ги покаже. LOVING Слагаше ги в престилката си заедно с пуха от майката, а те се гушеха едно в друго. С часове съм висяла при клетките да ги гледам.
За дивана - нашият и на майка и татко са с дамаска тип слонска кожа. Елефант също й казват като по-модерно Wink Котка не знам, но съм виждала куче как рови по такава дамаска и нищо й няма. Нашата успешно я изчистих от черти с химикал по невнимание.
За Хиполенд - така и не виждам някъде да са обявили информация nea Аз хубаво съм се наточила този петък да атакувам, ама дали няма да остана излъгана! Тази сутрин се сетих за още нещо за купуване и вече не ми е смешно. Хубавото е, че повечето покупки ще са от фонд "купете нещо на децата". dodger
Май не се похвалих вчера? Една от дългогодишните ми приятелки чака бебе в края на април. Бяхме с месец разлика при първата ми бременност и имам сантимент към сина й. После той беше на годинка, когато се роди коконка и много обикаляхме с количките. Сега децата ни ще са пак с година разлика горе-долу. Много се радвам, защото тя е човек, с когото мога да говоря на много теми, а просто можем да се разхождаме и да си мълчим заедно. Много ми беше залипсвала компанията й, защото вече не живеем толкова близко, както преди, пък и работа, деца, семейство - всеки беше с ангажиментите си. Тази седмица имаме желание да се видим Само да си организирам аз нещата, че ми е напрегнато сега с тия документи.
Хайде, целувкис и никакви целувлайн. Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #239 -: ноември 14, 2017, 10:36:18 »

Идвам си за дозата целувкен... не мога без вас...

Аз съм най-сетне в позитивно настроение, нещо ми се наместиха чакрите самички ли, какво ли не знам smile Пу да не са ми уроки! Иначе 31 беше последните две нощи с 39, а 32 извади два нови зъба... и на този фон, аз съм доволна и щастлива.

Нямам време да ви прочета детайлно, Маги - сила, Али - ти си си голяма работа ще се справиш smile !

Влизам от телефона и нещо не можах да се ориентирам из темите с лупа, кога ще си избираме рибки? Да не пропусна.

Много разпокъсано стана, но имам два змея за обгрижване. Целувкен и бай smile
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines