Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 16:02:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 145342 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: ноември 08, 2017, 12:14:22 »

свекърва, ако не е нужно да е с отваряща се горна част ( като тези от картинката долу ), аз се наемам да съм дядо коледа на бабата у вас.

Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: ноември 08, 2017, 12:36:11 »

Днес ви изчетох в по-нормално време smile

И аз мислех да минавам през НМ, но не ми стигна времето сутринта. Ще видя дали следобяд ще успея. Не е нещо да ми трябва, ама ей така Wink евентуално ако има нещо за малки сладки девойки (двете племенници).

Еми, този сайт е доста съмнителен. По-добре не поръчвай от тях. Не зная какво си харесала, но всички марки, които предлагат могат да се намерят/поръчат до БГ. Не са и официален вносител да кажеш на поне 2-3 от марките.

Дървени столчета и масички за деца има в Икеа. Минала седмица ги гледахме и ние ще купуваме за Иван, но още не сме избрали. Бяха бели, червени и натурален дървен цвят. Имаше и една маса бяла+натурално с табуретки, беше най-сладка, но и цената й беше доста над моя бюджет  blush

Свеки, за майка ти не ти ли върши работа подложка за хранене в леглото със сгъваеми крака? На доста добри цени са и ги има масово.

Мен напоследък ме избива само на домашни потреби. Днес се заглеждам по едни плетени калъфки, ама още не съм поръчала smile
« Последна редакция: ноември 08, 2017, 12:46:13 от ma6ka_ » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #182 -: ноември 08, 2017, 12:43:32 »

Цитат
Яяяяя дайте идеи за бърз подарък в последния момент за тати (днес е именник), че все дрехи му взимаме или козметика...исках електрическа самобръсначка, ма мама каза, че не ползва такова чудо  nea

Колегата ми вчера за баща му който е именник днес взе много хубав чадър от Арт 95.  good
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: ноември 08, 2017, 12:52:04 »

Фери, сега се замислих татко на какво най-много се радва от подаръците си: джобно ножче (Викторинокс, Венгер) и стъклена бутилка за алкохол. Не зная дали ти вършат работа  pleasantry
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #184 -: ноември 08, 2017, 13:03:12 »

Благодаря ви, ма май и трите не ги ползва lol Ужасно мъчен ми е за подаръци  nea Макар че май чадър не е съвсем безполезна за него вещ  good
Айде целувкен, стига толкова работа за днес  give_rose
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #185 -: ноември 08, 2017, 13:08:03 »

Спред мен веднъж ако опита електрическата самобръсначка, няма да се върне на обикновена Wink трима мъже от обръжението си имам дето така казваха, сега и тримата всеки ден бръмкат с електрическата Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: ноември 08, 2017, 13:13:45 »

Добър ден!
Много сте писали, браво!
Фери, бутилка квото пие- вино, уиски... ?
Абе и на мен ми е трудно да измисля подаръци, а и не ми се дават много пари за да ми ка ат после " о, ама.нямаше.нужда"  diablo . Пак ще напрвим календари със снимки на шефа и още нещо дребно ще добавя за родата и това е.
Аз се чудя как е редно да направя, дайте съвет. Нали девера се ожени за жена с дете от предишен брак- та за него да вземем ли подарък? Предвид факта, че изобщо не сме близки и сме го виждали точно 1 път това дете. Мм ако го питам изобщо никакви подаръци не трябва да им правим, а мо е и да е прав- те не ни подариха нищо мината година, а и няма да се видим със сигурност и ще трябва да го предам през 686 човека.
За дребния и аз не мога да измисля нищо, т.е. измислила съм само тиха книжка и евентуално нещо с топки /освен активната му. Миналата година в лидл имаше точно каквото искам и не го купих  angry/
 Обаче трябва още да се напъна понеже има и имен ден и Коледа...
Булче, а важи ли он-лайн намалението?
Днеска не ми харесва времето, щеше да ни отвее навън.
« Последна редакция: ноември 08, 2017, 13:16:06 от ratatui » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #187 -: ноември 08, 2017, 13:21:23 »

Рат, ние сме в същата ситуация с детето на девер (нали на ММ брата е това???). Аз едната година й купих една шапка като на дядо Коледа и я напълних с плодове и лакомства, хем не е съвсем нищо, че все пак е дете, хем не е кой знае какво. Предвид че за собствената племенница, която скоро ще стане на 2 не са ме канили и почерпили ей така за здраве нито на изписване, нито на РД при все че сме единствените близки роднини в София, не се престаравам. Та можеш нещо сходно да измислиш и ти.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: ноември 08, 2017, 13:34:37 »

Рат, както го описваш, не бих подарила нищо ни на детето, ни на конкретната двойка.

Машка и другите момичета -благодаря за пинкпандата, няма да поръчам.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #189 -: ноември 08, 2017, 14:23:33 »

Аз за децата бих взела точно както Адиктед го е описала - да не е без нищо. То и аз с етървата не се чувам никак, даже по празници ММ и брат му се чуват, а от нас - задочни поздрави. Ами така си го искаше тя - така си го направихме pardon Та там подаръци не правим лични, ама за децата няма как. Има камара сладкории по магазините тип коледни календари или мечка в чаша и шоколадово яйце...
Аз се сещам и за ел. четка за зъби. Чадър си е супер подарък good
На мен свекърите са ми супер сложни. За вкъщи няма какво да им трябва, което да се сетя или да можем да си го позволим. Зя тях лично се получава по нещо дребно, ама накрая май така ще да е. За нашите ми щукна идея, ама може и да не е изненада.
Свекърва, това с отварянето на плота за криене на шоколади ли ще служи blum Иначе в немския магазин и в Лидл съм виждала табла с крачета, има и такива където са стойки за лаптоп, но без вентилатор. Даже съм виждала с възглавница в долната част, а не с крака.
Понеже си ровя из съзнанието за подаръци и се присетих, че в началото на декември братовчедка ми прави 3. Миналата година й взех дървени тенджерки от Лидл. Тази година пак нещо ще измисля. Тя си е изтърсачето, та няма как да не я зарадвам.
Алексче, как се смях на пардесюто само! lol Баба е учила някоя и друга дума френски и с много сарказъм понякога казва "Уууу, чудесно пардесю!" или "Моля те подай ми пардесюто", а то насреща примерно плетен елек lol Тази дума никога не съм знаела какво значи точно, обаче ми е с хумористична нотка.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: ноември 08, 2017, 14:31:32 »

на френски в Ларус енциклопедията, пишеше че това значи мъжко манто, но явно при Алексче са го обобщили  и в женски вариант да става biggrin
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: ноември 08, 2017, 14:50:29 »

Едни познати правят подаръци, които много ме впечатлиха - даряват пари за болни деца от името на роднините си и им подаряват разписките. Ама моят мъж не се впечатли.

Не знам дали съм ви разказвала, но една година деверът ми ни подари уикенд в Банско, а ние му подарихме картичка от Кауфланд  lol lol после му подарихме голям подарък за Ивановден за компенсация.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: ноември 08, 2017, 15:11:54 »

Едни познати правят подаръци, които много ме впечатлиха - даряват пари за болни деца от името на роднините си и им подаряват разписките. Ама моят мъж не се впечатли.

Не знам дали съм ви разказвала, но една година деверът ми ни подари уикенд в Банско, а ние му подарихме картичка от Кауфланд  lol lol после му подарихме голям подарък за Ивановден за компенсация.



Панда, страшни сте. biggrin
Това с разписките ми иде малко насила. И аз не бих се впечатлила. Искам да мога да избирам къде да даря.
Аз пък искам тия ботуши на Ив Сен Лоран, ама нъцки biggrin



Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: ноември 08, 2017, 15:47:33 »

Специално включих лаптопа, защото гледам колко сте изписали и викам си, трябва да се чете. smile

Честит имен ден на именниците!  give_rose

Аз сложих една леща да ври, защото ми се яде, пък и вече не знам какво да сготвя.

Маги, аз преди си носех потури и ми харесваше. Хората ме гледаха странно, ама какво ми пука.

Хм, гледам отписахте ме за роклята на Фери, ама щом казвате, ще ми е голяма. girl_wink Панди, отстъпвам тия я тогава.  smile
Аз миналата година нали бях Снежанка, тази искам нещо по-цветно.

Вероника, аз по принцип съм С-М, зависи от дрехата. Пък и нали позаслабнах след раждането... blush Не знам как ти изглеждам.  smile

Масичка и столче и аз искам много, ама не знам нашето диване как ще се заседи там, като не се спира за дълго. От каква възраст са подходящи?

Маги, и понеже беше писала в темата на Рат, ако се сетиш за още някое занимание може да драснеш тук, за да не спамим темата й. give_rose Точно такива неща ни трябват сега, като не можем да сме по цял ден навън.

За Алекс задължително ще има подарък. Не си представям Коледа, пък и всеки друг празник, без подарък. Ние нямаме неотворени играчки. Днес му взех една книжка от Лидл и си мисля да я оставя за Коледа, но не знам какво ще ми хрумне до тогава.
Легото от каква възраст е?
Ами на мЪжовете какво ще купувате?

Халати имаме, ама сега като казахте, съм забравила, че имаме и съм ги прибрала някъде. На някаква българска фирма бяха, но не се сещам коя точно. Иначе лятото не мога да се вея с такива неща в нас.

В НМ ще видя дали има нещо интересно за детето, иначе за нас никога не харесвам нищо.

За подаръците на родителите ни за Коледа, от както се роди Алекс, ми е по-лесно, защото вместо да мисля за всеки по отделно, правя общ подарък календар на детето + нещо дребно и си решавам проблема.
Винаги ми е било трудно да измислям подаръци, за който и да е. Така ми е екстра, пък и по-бюджетно. pardon

пп. Като се прибирахме днес от разходка гледам в далечината спряла една бяла кола. До нея стои една жена, бръкнала си в джобовете и мъжът й, който беше доста обемен, около 150кг сигурно, движещ се с патерица. И двамата на 60+. Аз говоря с майка ми по телефона, приближаваме колата и дядото ми казва: "Момиче, ще дойдеш ли да бутнеш колата да се опитам да запаля?"  Oh my ... Аз, с моите 20 кила, с малко дете, да се опитам да бутна колата, със седящия в нея дядо (около 150кг само той).  lol Oh my ... Докато кажа на майка ми, че ще се чуем по-късно и действително да се опитам да помръдна колата, спря едно такси и му помогна. Е, много смешно ми стана, с извинение, защото си представих гледката отстрани, ама важното, че помогнаха на хората, нищо че няколко коли ги подминаха първоначално.


ЕДИТ: Тия 50% били за секция home в НМ. nea
« Последна редакция: ноември 08, 2017, 15:54:33 от always_and_forever » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: ноември 08, 2017, 19:56:20 »

Честит имен ден на Миленките ни, на Рат и на всички останали празнуващи - да сте живи и здрави (даже не знаех колко много имена се честват днес)!

Днес ми е малко невървежен ден и се чувствам зле, че нищо не свърших. Поне поръчах от H&M едно яке за брат ми за Коледа, беше намалено 30% и съм доволна, че не го взех в неделя.

Много сте писали, ама ви четох на обед и вече забравих...
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines