Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:42:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144152 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: ноември 07, 2017, 13:43:18 »

Добър ден!
Как ви се носят рокли зимата не знам, не ви ли е студено? На мен ми се вижда голям ветрилник за краката. Само лятото нося. Официални имам 1-2 и ми стигат, като никой никъде не ме кани  sad няма на кого да се ходи на сватби, коледно парти освен с тате да си организараме  funnytooth funnytooth funnytooth
Булче, вчера загледахме твоя сериал, добре че шефа спи до мен и му беше гушливо снощи, иначе не знам дали щях да заспя без да го погушкам.
Ама, всички ли имате оланове за НГ?! Ние нямаме никаква идея дали ще сме в София или в Смолян, ако си останем дали ще сме е някого... Знам само, че задължително ще сме си 3та в комплект и ще сме си у нас.
Др. Папазова ми е много забавна на моменти, имаше едно предаване където правеха някакви упражнения за таз ли беше, за черва ли не помня, умрях от смях, даже и в Господарите попадна.
А кога е черния петък? Някой запознат?
Рони, да ти е жив и здрав мъжа!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #136 -: ноември 07, 2017, 13:52:51 »

marry_me Няма как, просто ми е гръмнала главата и не мога да смогна с подаръци за близките, до тук още по-малко, на работа съм 9-18 и няма как и до еконт да стигна, миналата година в един сняг на токчета ходих да пращам пеша... много ми идва, иначе ми е страхотна емоция и на мен, ама тази година никъде няма да се включа за съжаление...

ratatui на 24,11 е черния петък, а на 17,11 е в Хиполенд черния петък с 25% отстъпка на всичко.За филма не думай, и аз така бях, звяр спеше и нямах търпение да стане да го гушна...Нещо супер важно като послание което носи този филм е че не трябва да си затваряме очите и да не искаме да слушаме лошите новини или промените около нас, ей честно си признавам че новини не съм гледала отдавна и всеки път като видя някоя лоша новина сменям канала и си казвам не не искам да чувам... а в същото време Европа се променя, нещата всеки ден стават различни за нас и докато си затваряме очите и се правим че всичко е наред ще позволяваме да се променя още повече... А и друго разбрах напоследък, когато не слушам новини изоставям от разговори на масата с клиенти, всичките говорят за политика и се чувствам тъпо че не знам кой е бил опонента на изборите на Макрон и Меркел...Та съм си дала задача да наваксам, ако успея да изключа Маша и Мечока от телевизора  angry
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: ноември 07, 2017, 14:23:58 »

Булче, на тебе ти е важно за професията, аз още съм на бебешки теми предимно и телевизия изобщо не гледам- самото боботене на заден фон ме напряга и натоварва.
Пак на майтап го обръщам, ама от вчера си мисля как и във филма жените са прецаканите- ето мъж да си, хем е биологичния баща, хем ще си отгледа детето  nea
А и мерси за информацията за намаленията, отивам да си набележа нещата и да пазарувам.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #138 -: ноември 07, 2017, 14:40:23 »

marry_me Няма как, просто ми е гръмнала главата и не мога да смогна с подаръци за близките, до тук още по-малко, на работа съм 9-18 и няма как и до еконт да стигна, миналата година в един сняг на токчета ходих да пращам пеша... много ми идва, иначе ми е страхотна емоция и на мен, ама тази година никъде няма да се включа за съжаление...

Булче, ще ме прощаваш, ама въобще на краставичар не му се оправдавай с краставици (на работохолика, не му се оправдавай с работа). Винаги има начин. Офиси на Еконт работят и в събота, можеш да си викнеш куриер в офиса и да оставиш на фронт деск да ти го пуснат. Фронт деск също могат да ти го получат, схеми много...

Не ти се приема оправданието  tease blum

ЕДИТ: А в крайна сметка винаги може да се организира една форумска среща с цел размяна на подаръци  girl_wink

« Последна редакция: ноември 07, 2017, 14:42:09 от marry_me » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #139 -: ноември 07, 2017, 14:40:48 »

Та съм си дала задача да наваксам, ако успея да изключа Маша и Мечока от телевизора  angry

 lol Най-рано догодина! Освен ако друго детско не измести настоящото.
Хич нямам зор да гледам новини. И мен ме напрягат, а и се ядосвам. Ето тупат се в гърдите колко добре са направили, че са върнали 300 майки на работа още през първата година, ама се подиграват с парите за втората година от майчинството, където са от значение за 30 000 жени (примерно). pardon
Цвете, вие нямате ли тържества по центъра поне за разнообразие? smile
В моите детски години се събирахме няколко семейства съседи, всички с деца, и наставаше лудница. Ядене, пиене, танци, манци... Купон до зори буквално! Ние децата се отделяхме в една стая или всички отивахме в друг апартамент да вилнеем. После нещо родителите улегнаха, та всеки се изпокри по къщите и леееко се отегчавах, ако сме само с нашите. sad Това преди да се събирам още с мои приятели. Хубаво, че се освестиха и от много години насам и те празнуват с повече хора около себе си.
Ау, изненадах се колко е рано лудият петък в Хипото тази година shok Иначе все около 20-ти се върти. Трябва да пришпоря мъжо да огледаме предварително неща из магазина. Дано тези дни отметне неговите задачи. Хехе, понеже му сгъвам дрехите и ги оставям на спалнята сам да си ги прибира, той ме заплаши, че ще ми остави зимните гуми до колата и сама да съм си ги слагала. Вчера пък му се похвалих каква работна мома съм и той ме контрира с въпрос дали съм направила трушия lol
Адиктед, това с кофата и балона го слушах 2 пъти и много се смях как човек се "губи в превода".
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #140 -: ноември 07, 2017, 15:07:33 »

ООоо Мери лесно е да се каже... ама няма да ти казвам как си прекарвам уикендите с Болен Дойчин, класика в жанра ми е всеки уикенд да сме или затворници вкъщи или а висим в клинката, просто не искам да претупвам, не че в мола няма да има какво да взема, ама не ми е в стила...

ratatui не ми го налага професията, даже хич, но на неформални срещи трябва да може човек да се включи в дискусиите, иначе ще ме третират като просто момиченце. На един кол така за малко да се изложа, имаше small talk за урагана Харви и присъствието на Тръмп в Тексас и ме питаха за моето мнение и гъкнах само че се радвам че съм в регион в който такива бедствия не са ежедневие и че за бизнеса е това огормен плюс, клиента даже се зарадва че бизнеса му е на сигурно... На последната вечеря в Париж пък ги научих да ползват социалните мрежи, цяла вечер си правеха клипчета с котки и зайчета  lol

Аличка всяка година е по-рано на Хиполенд намалението, но то пък зависи от Черния петък който пък зависи от това кога се пада Деня на Благодарноста ( който е 4я чевтъртък от ноември)
« Последна редакция: ноември 07, 2017, 15:10:58 от bulche91 » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: ноември 07, 2017, 15:33:00 »

Добър ден!

Аз май се включвам все по такова време, когато няма никой, ама както и да е.

Роклите са женската ми страст. Гол гръб и дантела. heart  Преди си купувах по повод и без повод, и имам доста. Сега нещо съм се кротнала и все си повтарям, по-добре да купя нещо на детето да се радва, отколкото да си стоят в гардероба.
В събота сме на фирмено парти на ММ и още не знам какво ще облека, но не съм се и впрегнала толкова. Той нали е контузен и никъде не ми се ходи.

Покрай детето не смея да излизам много с рокли, защото ще ми се видят вътрешностите и не е възпитано. Един ден, когато спра да тичам след него, сигурно ще подновя носенето 

Фери, ти ме заинтригува с тази червена рокля. Мисля да търся нещо в червено за коледната сесия, но още не знам какво.

Един наш приятел много искаше момче, но му се роди момиче. Сега ще имат второ, непланувано, и уж щеше да е момче, но какво стана, пак ще е момиче. Казал на
ММ " ее пак ще е момиче, д.баа" girl_impossible

Вероника, честит празник. Да е жив и здрав!

И аз тази година няма да се включа в размяната. Не знам дали ще имам физическата възможност да се оправя с още един подарък. Имам и още куп неща на  главата. Това си е оправдание.  pardon
Миналата година с Булчето си разменяхме, сега и двете пасуваме.
Булче, какъв е този сериа?  Заинтригува ме.

Охооо 17.11 в Хиполенд. Добре, че казахте. Аз си седя спокойно и си мисля, че е на 24. Трябва да се задействаме тогава.

На мен рязко ми се доукрасява. Набелязах си някои неща при китайчето, но не знам дали ще пристигнат навреме.

И ние нямаме конкретни планове за празниците. ММ искаше да отидем някъде тримата, но не знам дали не е късно вече да търсим.  От друга страна като се сетя, че миналата година Алекс се разболя на връх Коледа и ме е страх вече да си правя планове.

И аз тв не съм гледала от....не знам вече. Дай му ю тюб и да слуша песни. Шъъ откачъъъ...добре, че поне и на мен ми харесват песните.  tease

Кой е Тръмп? (шегувам се) pleasantry
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #142 -: ноември 07, 2017, 15:35:06 »

На един кол така за малко да се изложа, имаше small talk за урагана Харви и присъствието на Тръмп в Тексас и ме питаха за моето мнение и гъкнах само че се радвам че съм в регион в който такива бедствия не са ежедневие и че за бизнеса е това огормен плюс, клиента даже се зарадва че бизнеса му е на сигурно... На последната вечеря в Париж пък ги научих да ползват социалните мрежи, цяла вечер си правеха клипчета с котки и зайчета  lol

Хахаха, "излязла си от положение"! Това ни е дежурен израз. Wink Преди много години моят съсед и много близък приятел идва вкъщи и след много приказки без особена връзка между тях каза на татко "Чичо С, знаеш ли - две момичета за малко да набият едно момче!". Татко с лека изненада от подхванатия разговор попита "И какво?". huhhuh.gif "Ами момчето бях аз!". Татко очаквано попита как е минало всичко. "Ами излязох от положение. Скрих се във входа!" tease
Това за черния петък ми е нова информация good
Аз все по-успешно измислям подаръци. Остава този за ММ girl_impossible
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #143 -: ноември 07, 2017, 15:41:57 »

Миме  Oh my ... И ти ли, Бруте  Oh my ...

Хора, стегнете се  beating По-сериозно, моля  blush  Christmas tree santz I-love-winter elf5 DEER christmoose
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #144 -: ноември 07, 2017, 15:43:41 »

Цитат
Булче, какъв е този сериал?  Заинтригува ме.

Handmaid's Tale, ама не знам дали е за твоята крехка душа, много е емоционален за един родител, особено за майка...


Аличко аз съм един неизчерпаем източник  lol, ако звер не беше болен щях утре да отскоча до Париж, т.е до Пловдив да ви видя ама нейсе, другия път  good

Ей това Мари и Ина съвсем ни зарязаха, дано са добре...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: ноември 07, 2017, 15:48:48 »

Здравейте smile

Миме, аз съм тук и моето сега спи smile

Днес бяхме в Северния парк с приятели на Бамбук и беше много весело. Сега си почиваме.

Хич не ми се гледат новини. Понякога такива глупости говорят, за да си запълват времето. А и много се преекспонира понякога. Бях в Атина по време на едни протести и като гледахме новините по българските телевизии с приятелката ми тогава много се изненадвахме. А всеки ден бях в централната част на града.

Но открих, че това, че баща ми е гледал новини всяка вечер ме е улеснило да разбирам понятия свързани с политиката, когато започнахме да учим по съвременна история (по мое време в 6 клас). Служебните деца в 10 клас много се объркваха в това отношение. Много абстрактни им бяха монархия, парламент, министерски съвет, изпълнителна и законодателна власт и тн.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: ноември 07, 2017, 15:54:53 »

аз по това време гледам филми  tease
новини не гледам от години, за мен са манипулация и насочване на общественото внимание, както е угодно на кукловодите.

Рат, рокля с термоклин и ботуши над коленете и си ти- супер топло е. Като бременна все така ходех.
Булче, верно е че нямаш оправдание за коледното раздаване. blum Този сериал не мога да го гледам. По скромните възможности на моята душа е "Младият папа". Инак ще сънувам кошмари месеци.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #147 -: ноември 07, 2017, 16:01:29 »

Айде да се включа през деня... моето чаве спа, спа... аз всичко си свърших ... освен да се лакирам, опасявам се, че ще стане пискливо баш като трябва да съхна smile

Булка, тия дни само здраве и берекет ти пожелавам, ама правиш ми връзка с корпоративния свят, от който съм си дала пауза. Права си за новините и за прекаления позитивизъм. В този ред на мисли пък бях чела, че има тенденция при твърде религиозните хора да са апатични или неинициативни, защото "Господ така е решил" или "вселената няма да допусне"...

Подкрепям да организираме коледно "парти" ( кафе) с размяна на подаръци в София. Който си е хванал местна риба, ще спести един Еконт, а който не е... ще се порадва само на приятната компания.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #148 -: ноември 07, 2017, 16:02:32 »

 Ние тая година сме без никакъв план. Ама честно казано винаги каквото и да избираме все сме най-младите и по морета в Турция, и по НГ.  Търсим младите хора безуспешно вече не знам коя година подред.Миналата година с жената от тази двойка,с която винаги празнуваме, и още един приятел-ерген се спукахме от смях. На нашата маса бяха 2 семейства на възрастта на родителите ни нашият приятел се лепна да си обяснява живота на мъжете, ММ пък с жените се заприказва, че имали къщи до селото, откъдето произлиза рода му и така 2 часа. crazy Ние през това време им се хилехме в несвяст, защото иначе са много "асоциални".В 12 часа пък ни раздигаха масата гърците и всичко замря. Честно казано в Кавала изобщо не се усети, че е НГ. Нямаше заря, нямаше развеселени хора по улиците. Предната на Банско пък като видях лели дето до 12 бяха "гранд дами" да друсат кючек по масите ми беше много гнусно. Може би най-добре си изкарахме едната година в Смолян, ама там бяхме голяма компания, та нямаше значение много околната обстановка. След нея (не непосредствено)  3ма ергени станаха бащи и повече не се събрахме  tease Сега бих се съгласила, ако си наемем къща някъде на не повече от 100 км от Сф и сме само няколко семейства наши хора, но едва ли ще стане.

 Аз още не знам какво ще пазаруваме за наемателя и дали има смисъл сега да купуваме, за да се възползваме от намаления. Има толкова много хора, които пазят неща за нас, че хич не ми е ясно. Ще погледнем, ако нещо решим, че ни е много нужно и не бихме искали да ползваме чуждо.

Мери ми, след хубавата среща с теб заради тия подаръци смея ли да не се включа, макар че го обмислях. Има хубави неща и онлайн и даже съм намислила някои, ако съвпадат и с желанията на получаващите, естествено Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: ноември 07, 2017, 16:05:36 »

аз подаръци съм измислила и то не за една мацка оттук. smile

Като спомена Киви хиперрелигиозни хора, се сетих за наш познат, хипи и сектант, който ще има дете и иска да го сложи да спи на рафт в гардероба.... pardon pleasantry

Имам въпрос - някой с мнение за пинкпанда   и продуктите им за грим? цените са ниски и се чудя... crazy
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines