Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 06:37:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 145611 пъти)
 
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: ноември 03, 2017, 14:53:33 »

Сутринта писах ама ми се затри писането.

Когато бях бременно въобще не са ми правили впечатление коментарите от типа "ще видиш". А и аз си представях доста розово гледането на бебе - спи тихо и спокойно през част от деня, събужда се, за да хапва и да сменя памперса и спи цяяяла нощ. В общи линии като в рекламите - розово пухкаво бебе, което спи като Ангел. Нещата леко се разминаха и започнах да се събирам чак след 3-4 месеца. Не мисля, че е имало как да се подготвя за това разминаване, а и се бях концентрирала върху раждането. Постоянно мислех за него, особено вечер.

Adicted, лазерна и фото епилация не е препоръчителна по време на бременност и кърмене. След този период може и на по-добра цена да го намериш уреда, а и сигурно ще е излязло ново поколение такива уреди. Спокойно си вземи палитрите, ще ги ползваш. Всичко си използвам и нови неща си купувам. Тези 15 минути на ден са ми много  скъпи и не се отказвам от тях  Girl_hide
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: ноември 03, 2017, 15:23:59 »

Добър ден!

Преди обяд беше приятно времето. Излязохме за храната, но на връщане ми отвя главата. Сега изглежда мрачно и студено.
Снощи отидохме при свекървата да хапнем. Алекс бесня с (пфф как се казва на дъщерята на лелята на ММ, която е на 4г?). Показа си всички танцови движения. tease

П.П. Миме, често спортистите знаят по- добре какво им е и как да го лекуват и от докторите.  Особено ако не им се случва за първи път, та не му се ядосвай много на момчето heart
Свекърва, момчето се предаде без бой и вчера отишъл в Спешния център( не, че го оставих намира де). Направили му снимка и докторът на смяна е казал, че е спукано. Казал му да си вдига дънките, че щял да го гипсира (предполагам тия дънки после трябваше да ги отрежа, за да може да ги събуе). ММ отказал и си тръгнал, защото докторът се държал ужасно, нищо не му обяснил. Свързал се с друг доктор и днес го накара пак да се снима. Не било спукано и няма да се гипсира. Трябва да почива, за да заздравее. Аз вече си представях супер филм, как си е вкъщи, гушкаме се и си го глезя, но естествено той имал много работа и няма как да почива. А този крак не знам за кой път го изкълчва. Сега ще пропусне и последния мач, но важното е да се оправи.

Киви, не съм свикнала да пишеш толкова, но ми харесва да те чета.  smile

Фери като каза зъболекар, имам да си оправям един зъб от лятото. Падна му и лекарството, но покрай другите му болести, все не остава време за него.

Фани, успех на Кари! Да се представи отлично!

Булче, съчувствам ти за Звяр. И ние един месец бяхме със сополи, сега да чукна на дърво е по-добре. Пак хърка от време на време, ама ката знам какво беше. Много са упорити тия гадове.
И за другото дето е мираж ти съчувствам. Ми ММ сега като е контузен, к'во да кажа.  pardon
И нашето диване спи при нас, ама се получават работите. Има си начини.

Докато бях бременна не съм имала забрана, макар че .  ММ се страхуваше, ама кой го пита.  blush

Добре дее, дайте я насам тая книга. Girl_hide


Тони, да се оправяш и ти, защото сега като са ти ограничени и лекарствата е още по-нервно.

То самото "ще видиш" е все едно родителите ни казват "където си тръгнал, аз от там се връщам". Много дразнещо, ама с времето разбираш, че е така.
Има го и другото, безотказни методи при едни,  при нас не са вършили работа.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #92 -: ноември 03, 2017, 15:55:31 »

Не съм ви чела последните две страници, ама да ви разсмея lol

И аз си имам цици и ги ползвам за всяко друго предназначение без еволюционното им  tease tease tease tease tease
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: ноември 03, 2017, 17:55:56 »

Само така, Мери  tease tease tease

Аз днес щях да съм на гинеколог, ама в крайна сметка бях на мол!  Без Бамбук! Замислих се дали да не поседя още половин час в метрото, ей така lol ама в началото един час се оглеждах за кихащи хора lol

Всички сополиви да оздравяват. И в къщи са сополиви и двамата.

За тази вечер бях поканила ММ на среща на кино, само двамата. Около 5 пъти пита ама само двамата ли lol Ама тия сополи ми развалиха срещата. А вече нямах търпение за Крис Хемсуърт  heart heart heart
« Последна редакция: ноември 03, 2017, 18:05:34 от pandapanda » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #94 -: ноември 03, 2017, 20:18:59 »

Не съм ви чела последните две страници, ама да ви разсмея lol

И аз си имам цици и ги ползвам за всяко друго предназначение без еволюционното им  tease tease tease tease tease

Аз пък ви чета докато кърмя.... и не...  не можах да се сетя за нищо по-така... Ако бях кон щяха да ме застрелят да не се мъча, мозъкът ми е напуснал и даже прощално писмо няма... обаче Мерими пак ми е забавен поста ти.... някой ден ще се сетя...
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: ноември 03, 2017, 22:36:27 »

Благодаря на всички за пожеланията! Едва изчетох последните две страници. Аз на работа не чета форума и сега чак вечерта седнах.

fanimira, относно подаръците - получих най-вече пари - да си купя каквото искам, ама не мога нищо да си харесам по магазините - хахахах. Отбелязах празника скромно, но съм доволна - добре ми дойде малко разнообразие.

svekarva, само боядисах косата, не съм я подстригвала.  girl_wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: ноември 04, 2017, 14:31:44 »

Хай! Благодаря за палците. Като цяло добре се представихме, треньорката е доволна. Когато тръгвахме още играеха момичета от нашата възрастова група и затова не знам класиране, но правилно каза треньорката, че не бива на първото за нея индивидуално състезание и първото от година и нещо насам да я товарим и с очаквания за класиране за нея е достатъчен и самия стрес да играе сама и с уред, който буквално й се наложи да заучи за 20-ина дни. Много се радвам, че като се прибирахме попита треньорката: Утре ще тренираме ли? Виждам как е заредена с желание и нови сили. Купихме и някои неща от първа гимнастическа необходимост - цвички, фланелки, обръч и т.н.
« Последна редакция: ноември 04, 2017, 14:33:56 от fanimira » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: ноември 04, 2017, 14:41:32 »

Добър съботен ден!
Вчера исках още да пиша, ама време не остана  pardon с господина бяхме на сесия при Милена, много приятно беше, макар главния герой да не сътрудничеше, не искаше да пипа тортата, щом я докосне случайно и рев. Аз бях по-омазана от него- целите ми дънки бяха в глазура  crazy lol Torte . После и с къпането имаше драма, чак накрая започна да се радва.
Явно е било ден за благидарности вчера и аз изразявам своята към всички ви и към няколко вече не/рядко пишещи съфорумки.аз може би защото очаквах по-страшно бебе и след като се поусвехтих към Коледа нещата си дойдоха на мястото.
Ваички болни да оздравяват!
Булче, ние след като всички се изредихме да сме болни и у нашата къща плътските ъдоволствия бяха мираж. Да не кажа, че още заобикалям мм щото подсмърча.
Панди, ще дойдеш и ти на моя хал, да "виждаш" вируси и бактерии нявсякъде  tease . Аз на затворено място си държа шал на устата и носа. В това отношение много им завиждам на жените с бурки, сигурно изобщо не боледуват  girl_wink освен ако мъжете не им носят сополи  beating
Фани, браво на Кари!
Вечерта ако ни се отвори парашута с мм ще ходим да поплуваме, че вчера така и не остана време.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: ноември 04, 2017, 16:21:43 »

Браво на Кари!

Аз изгледах Тор и вече съм спокойна
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #99 -: ноември 05, 2017, 20:35:32 »

Мили мои, как сте с времето за себе си?

Пускам ви една статия за размисъл... майчинството ли безпощадно ни засмуква или ние избираме да му се (от / пре)дадем?

http://mamaninja.bg/%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%B3/item/1577-imash-li-vreme-za-sebe-si
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #100 -: ноември 06, 2017, 07:58:45 »

Аз по първата тема, за вирусите намерих обяснение Wink
https://www.btv.bg/video/shows/paparaci/videos/papataci-05-11-2017-mis-tigrova-objasnjava-zashto-nastivame.html
Мама Нинджа е голяма сладурана, някак по- ненатрапчиво от милите майки и по- неизпипано от ламартинията си списва блога, което пък я прави нормална преобладаващо, поне за мен. Wink
И аз така, самоубеждавам се къде успешно, къде - не, че ми е интересно и забавно всичко, което правя Wink Иначе съвсем ще се сдухам, че нямам време за себе си, Ако и да са ми големи децата и да изглежда, че имам цялото време на света smile
Фани, наистина най- хубавото е, че детето иска да тренира good. Да е жива и здрава и да има късмет, животът е пред нея heart
Успешна седмица, аз отивам да намирам време за себе си. Днес няма как да отложа свиренето на пиано и декорирането на прозорци Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: ноември 06, 2017, 09:34:40 »

Привет дами!
Фани, браво на Кари, важното е че има желание и е амбицирана.Все пак вие сте в меката на художествената гимнастика!
Да и аз харесвам Мама Нинджа.И наистина време за себе си е много относително понятие.Сега връщайки се назад, виждам, че съм имала време за много неща, просто не съм го оценила.А и съм била вгледана много в детето.Знам, че с второ един ден пак ще изтрещя, но това е напълно нормално за мен и моя характер Wink
Аз днес съм си оставила главата някъде, хахаха, забравям, връщам се по 100 пъти, абе няма ме smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #102 -: ноември 06, 2017, 10:06:36 »

 Добро утро!

 Аз днес съм се заканила да си свърша рано нещата, за да мога да отида до АГ-то спокойно следобед.
 
 Ще го играя и пощенски клон явно. Пристигат 3 пратки наведнъж по различни куриери. Единствено за този на HM ми пука, защото явно имат договор и пише, че пробва 2 пъти, а да си пратиш в офис ти искат още пари, малко ми е в повече.  angry Пък панталона си ми трябва.

 Предвид ситуацията сега още повече започваме да ценим времето за себе си. Още повече, че тази една година семейни без деца ни беше успешна финансово и можахме да си позволим доста неща без особени усилия. Точно вчера ММ се шегуваше, че сме си пуснали трейлър, ама филма дали ще можем да го гледаме скоро  blum

 Хайде хубава седмица на всички smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #103 -: ноември 06, 2017, 10:21:02 »

Морген!
И аз харесвам повече Мама нинджа.
Сополив, не сополив, само да подуша ММ ми е достатъчно да го нападна  diablo И аз съм много доволна, че използва, вече циците си по всяко друго предназначение, освен еволюционното им. Верно, че станаха доста жалки, ма май с времето възвръщат някакъв по-приличен вид  pardon
СЪбота и неделя бяха лудница, тази и другата седмица пак ще са лудница...край няма  girl_impossible Пак махаха абцеси на зайчето и сега два пъти на ден трябва да я водим на промивки, да даваме антибиотици, ма дано се оправи животинчето, или поне да знаем, че сме направили всичко за нея...останалото живи и здрави smile
Мисля, че успявам да намеря време за себе си - да изпия кафе на спокойствие, да се видя с приятелки, да се поглезя на козметик, да почета, ММ да ме поглези с нещо вкусно...в 90% от времето е лудница, да, но не мога (не искам) да се оплаквам, че знам че има и по-тежки случаи  pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: ноември 06, 2017, 10:31:49 »

Лудница е в началото, отделно че с първото дете наистина го има това вглеждане.А и ние сами избираме дали да е лудница или да ни е спокойно.
Ние сами си гледаме Моника.Да бабите я гледат през деня, като имаме работа или някоя събота ако трябва да правим нещо, но винаги сме тримата, винаги!Ходила е на екскурзии с нас от бебе, качвали сме я на Шипка преди да направи годинка, сега я влача с мен на танци, ако не иска да седи в къщи с баба си, излизаме в студ и пек с нея.Правим всичко заедно и за мен няма нищо по-хубаво от това.
Да излизам с приятелки, ходя на женски вечери и Мерал я гледа и обратното.Но не го приемам като нещо невероятно.Ако се очаква, че нормалния ни ритъм на живот ще е същия е много глупаво от наша страна.Всичко се променя.
Е познавам и хора дето нищо не промениха и влачат детето по ресторанти до посред нощ, пушат, пият и нам си кво правят покрай него.Дето го дават на бабите още в четвъртък вечерта и все са изморени и изтормозени, ама така е.Всеки има различно разбиране на свободно време, лично време, екскурзия, почивка и т.н.

Ние имахме събота и неделя с племенниците, децата подивяха, но аз съм изморена  blush
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines