Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:43:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144127 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #15 -: ноември 01, 2017, 15:05:45 »

 Добър ден,честит празник и честит нов месец! Дано донесе само положителни емоции, които да прелеят в предколедни вълнения smile

 Аз днес свърших само половината си ангажименти, но беше удоволствие да се запозная с Тони и да чуя лекцията на Хедра.  Малко ми беше неудобно сред толкова коремчета, а аз почти без, че може да съм заела нечие място, ама реших да се възползвам заради лектора. Утре ще остане другата част от задачите, дано времето да е хубаво като днес, че ще трябва чак до Драгалевци да се катеря, но днес прецених, че няма закога.

 Нямам търпение ММ довечера да си дойде, защото имахме общ проект, свързан с бебето и днес са го отпечатали, та ми се иска да видя крайния резултат.  yahoo Много обичам да правим такива неща заедно, пък за този повод ми е още по-превъзбудено.  heart

 Хубав месец на всички, дано е балансиран и в атмосферно, и в емоционално отношение  Wink

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #16 -: ноември 01, 2017, 15:19:14 »

Брях, колко малко сте писали! girl_impossible
Днес майка като много будна и работна дама почива. Яхнахме Прасьо Грозния (пасата демек) и мерихме цял предиобед улиците. Возих я до старата й работа (отпреди Н на брой години), после посвършихме мои си неща и то станало следобед pardon Този месец ще ми е по институции, че ми съвпадат много неща.
Мери ми, има физалис май? Тези на клонката отстрани. Боядисани ли са, че са оранжеви?
Цвете, радвам се, че ще се включиш в размяната danceg Винаги е интересно с някой по-нов, че иначе, както Еми каза - знаем си и гащите и чорапите, дето си подаряваме. Не се сещам за точния цитат, ама в този дух звучеше Wink
Вчера видях само 2 маскирани деца - едното като духче, едното като вещица. Дребната реагира "А! Баба Яга!" pardon Иначе разни дребосъци са минали през нашите, та майка и татко са били в чуденка как да измислят 6 еднакви работи. Накрая минали с бели стотинки girl_haha
СУполи-мУполи да се махат, че идват празници. Вчера влязох в магазин да търся картичка за кръщенка и излязох с картички за Коледа. pardon В същия магазин, както казах, за малко да се припозная със Свекърва, ама жената, дето беше гърбом/гъзном нямаше метлата на Свекс.  blum Така, така - хубаво измете старата тема за финал и от този месец само хубави неща! Днес мернах в нашия магазин, че разни щолени са напускали. Кога прибрахме зайците от Великден, кога наизвадихме еленчетата christmoose
Днешната дата я свързвам с термина ми с кокона. Татко тогава пръв реагира, че ще имаме будителче!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 01, 2017, 15:22:00 »

Добър ден smile Честит празник! И честит нов месец smile Да сме здрави и в мир всеки със себе си Wink За мен освен здраве си пожелавам и да не родя тоя месец.. може на 1-ви декември да е, ама да не е ноември хахаха smile

Преди малко се върнах от лекцията.. Имахме и ползотворно клюкарене на кафе след нея.. Запознах се с Рони на живо, която имам чувството, че познавам отдавна, така че...   heart Лекцията беше ползотворна, но очаквах повече.. Да си призная същата тема, водена от Елена Василева ми беше по-интересна и ясна.. Тук не съм сигурна, че научих нещо по-различно,а  съм убедена, че ако бях ходила само на тази, щях да имам много въпросителни в главата.. Които на този етап нямам и ще възникнат при същинската част със сигурност  lol lol
Хареса ми, че и тя не определя успешното кърмене като нещо "свръхчовешко" и че просто трябват знания и спокойствие, ако не се успее.. винаги има консултанти.. драма няма, както и с повечето неща не би трябвало да има..  pardon Каквото и както стане.


Спирам с бебешките неща, че да не завладея месечната.

Днес ще правя крем супа от броколи и ще пренареждам гардорба... последното дали да не го оставя за утре.. отлагам го от понеделник  Girl_hide
 
Нов отговор..
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #18 -: ноември 01, 2017, 15:47:53 »

Днес сте много тихи...пък аз с метлата посвъриш по голямата част сутринта и сега се ослушвам  blush
Маги, я ни се скарай lol
Рони, аз така без почти никакъв корем ходих на един форум ли беше, училище ли беше и така се чувствах, ама споко, всички знаят, че никой няма да отиде на такова събитие ако не е 2 в 1 Wink
За кърменето всеки път казвам, че трябва да си напълно наясно със себе си, че искаш да кърмиш и си готов да поемеш всичките негативи, щото може да ти се случи всичко смотано свързано с тая дейност и ако си по-лабилен се отказваш при първата спънка  smile
Аз пък съм запланувала чушки с праз и ориз да пълня  Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 01, 2017, 15:53:34 »

Рони... нали ти казах, че в 5-тия месец като отидох за първи път си бях дебела, а не бременна.. Ходи на всяка лекция, на която можеш и ти се струва интересна. Не се знае дали ще можеш да ходиш после.. студ, сняг, бацили.. Хич да не ти дреме  heart
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 01, 2017, 15:55:57 »

Рони, честиииииииииииииииииииииииииииииииииитоооооооооо ооооооооооооооооооо, много се радвам. Ето, че се е случило и при вас. Какво е? казаха ли ви вече?
 blush бременее ми се..... ама няма вече за кога  cray
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #21 -: ноември 01, 2017, 16:05:02 »

На Снежанка не съм се правила, сега мога, ще ви организирам.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #22 -: ноември 01, 2017, 18:26:21 »

Алич, не е физалис, от едно дърво са онези шушулки. В нашия парк ги има, първо са зелени, после покафеняват. Красиви са, но много малко траят.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 01, 2017, 19:36:34 »

Не, единия следовател бил в Кипър...тоя единствения де.

Ама много работа, нали 2 дни бях на куРс за годишното приключване и сега имам да наваксвам...с работата дето другите ми я прехвърлиха де. pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 01, 2017, 21:00:33 »

Здравейте!

Честит празник!

В понеделник свалиха конците на банани и сега ще постои при мама преди да си иде при дядо. Въпреки възрастта си и тежката операция добре се възстановява. Благодаря ви за подкрепата!

Фери, днес си като един будител smile това е и моята истината закърменето - първо само това правиш, а след това пак се връщаш към дантеленото бельо Wink Wink

Тони, аз съм била и на Елена Василева и на Хедра на лекция - Елена Василева е дистрибутор на Ивентас, Хедра е извор на знания. Блогът и ми е помагал във всякакви ситуации, включително колики и захранване. Кърменето е нещо естествено, но питай мен и Фери как се кърми по час през час  angry
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 01, 2017, 21:32:05 »

Панде, лекцията за кърменето на Елена Василева, беше в училищете на Стамболийски, не е споменала марка или нещо такова, че да ми казваш, че има договор с Ивентас (т.е продуктово позиционира някакви продукти в лекцията си).. Иначе, както казах блога на Хедра го чета от известно време... по-полезен е от лекция 1000 пъти.. Единственото положително от днешната лекция беше, че ми се затвърди това, че кърменето е нещо, за което НЕ СЕ изискват свръхестествени способности, както редовно се представя.. И да, може да се кърми и по 40-60мин... през 60мин., но нещата се регулират с необходимото търпение.. И за след секцио, как се процедира.. че Елена винаги говори основно за след нормално раждане.. Много мила и приятна жена, дано не достигам до нейните услуги, сама тя каза, обадете се на мен само в най-тежките и крайни случаи, в които обикновените консултанти са безсилни.. Не успорвам, че е добра...просто, ако не бях ходила на другата лекция, нямаше да ми е ясно никак, дори основното, което считам за нужно за някакво начало  good

Маги, книгата ти за кърменето, е другото най-полезно нещо и единствената на бебешка тематика, която си заслужава според мен Wink Снимах дори на моята приятелка, която роди и не успяваше да кърми в началото.. от нея и каза, че й е била от огромна полза smile Ако позволиш, бих я дала на Рони преди да ти я върнем  heart
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #26 -: ноември 01, 2017, 21:35:13 »

....
Тони, аз съм била и на Елена Василева и на Хедра на лекция - Елена Василева е дистрибутор на Ивентас, Хедра е извор на знания. Блогът и ми е помагал във всякакви ситуации, включително колики и захранване. Кърменето е нещо естествено, но питай мен и Фери как се кърми по час през час  angry

Аз ще ви кажа как... с Ана Каренина smile Много са ми пресни спомените от този период бременности, изневери, балове, драма... още драма, проблеми на селяните, косене на поляни и докато се обърнеш детето се наяло Wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #27 -: ноември 01, 2017, 21:52:29 »

А, добър вечер smile В офиса ми е трудно да пиша, напоследък работата ме дебне не от всеки ъгъл, а от всеки кръг girl_impossible

Оранжавите камбанки са физалис, както е предположила Али. Аранжировката е 360 градуса, жалко че не успях да я снимам хубаво, има далии от тези като пламъчета отзад и отстрани, каланхое и още много цветя и тревички  heart

Забравих да кажа, че заигравката на Фани с б(л)удни, много ми хареса lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 01, 2017, 21:53:39 »

Аз със ФБ lol отварях го на телефона само докато кърмя, за да имам достатъчно известия Wink книги не четях много, защото четох На изток от рая тогава, примерно и гадостите там не ми се връзваха с кърмене. Но Ана Каренина е добър вариант, тя даже сама си кърми децата smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 02, 2017, 08:34:14 »

Добро утро на всички!

Тони, давай я смело, само помнете в кой е, че за номер две ще искам да припомням  blum някой ден.И на мен ми беше изключително полезна и ме научи на много неща.Съвсем спокойно, обяснено като за индианци!

Аз съм ужасно заета тези дни, толкова много работа, а така не ми се работи!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines