Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:27:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144119 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« -: ноември 01, 2017, 08:25:53 »

Ами, да започваме и този месец с нови сили, нови помисли и нови идеи smile
С една дума, всичко да ни е но- ем- врийско smile, да ни ври и кипи кръвта като младо вино, 'ем да ни е ново и радостно, но пък и да довършим успешно започнатото good
« Последна редакция: ноември 01, 2017, 08:33:37 от svekarva » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 01, 2017, 08:34:07 »

 blush Имам удоволствието да открия новия месец!  heart heart heart
Честит ден на народните будители на мен си и на вас. https://news.bg/world/za-denya-na-narodnite-buditeli-letargiyata-i-prestruvaneto.html

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 01, 2017, 08:34:17 »

Дано, всичко е на ново и на чисто!Искрено се надявам!

Хубав и успешен месец на всички!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 01, 2017, 09:09:00 »

не ми харесахте заглавието, а? Добре де и вашто е ОК.
Аз излизам по улиците да си блудствам на воля, хахахах  tease
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #4 -: ноември 01, 2017, 09:15:50 »

Добро утро!

Честит празник! С пожелание за чисти чакри и светли аури! Аз искам само здраво дете и здрав сън че вече не знам дека се намирам, не съм спала от месец сигурно...

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #5 -: ноември 01, 2017, 09:29:43 »

Здраве,  любов и светлина в душите ви!

Нека новият месец да е спокоен и щастлив! И преди да съм зазвучала съвсем като някой сектантски проповедник да ви кажа наздраве с кафето.

Аз снощи изметох стария месец с една обиколка на нощна София, да ни е жив и здрав мъжът, че ми търпи номадския дух, беше приспал децата и ме чакаше да даде рапорт преди да поема нощната смяна.

В София беше умерено празнично, само някоя друга вещица засякох и разни паяци в косите, съвсем дискретни, аз пък се бях гримирала на наспала се Wink

И излитааам, чао Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: ноември 01, 2017, 09:44:53 »

Леле, Булче, щом и ти по чакри и аури залитна, значи, напечено е положението heart
Сега от болно дете не спиш, после от учебните му и любовни преживявания, още по- после старческо безсъние те наляга, край няма. Ама нали да сме будни трябва Wink
Ох, от толкова писаници и говореници около днешния празник, с кеф си спомням за това:
http://www.slovo.bg/showwork.php3?AuID=1&WorkID=3159&Level=1
П.П. Киви, снощи в Пловдив е имало кукери с плакати "Разбихме ви!". Дет се вика, дай на народа зрелища и вино и му гледай сеира Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #7 -: ноември 01, 2017, 09:59:28 »

Тръгването на детето на ясла е първият сигурен сблъсък на жената с философията, чакрите и идолопоклоничеството ( за негово величество сУпола говоря)... В жертва се принасят сума коластра и черен бъз, белким се смили страшилището...

Дръж се Булка, всички сме били на твоя хал, а може и пак да дойдем. Повече йога, дзен, шопинг и гледай само ти да не му изпуснеш края, другите ще оцелеят, а Дзверо ще го избута и ще забрави.

Аз тука със 32 си правя компания, направила съм му плодова каша да закусва, а той човека рева, крещя, придърпа една филия и закусва сам. Има Господ... 31 само след вуду магия яде сам smile

Свекс, хубаво ни го припомни това... и Ботев не е бил мейнстрийм smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #8 -: ноември 01, 2017, 10:31:58 »

Гутен морген. И аз съм яхнала метлата от сутринта girl_impossible Ма тва е щото все съм по услугите  diablo Правих една резервация на шефката на мама, щото видиш ли те не знаели английски (всички сайтове на авиокомпании имат и бг версия), ма айде понеже ѝ е шефка и я пуска когато трябва да гледа Мис, от мен да мине, не ми коства кой знае какво, освен че губя време за работа  pardon След това с една кухня се разправях с нашия дърводелец за една приятелка, си играем на развален телефон, ма понеже ми е от най-любимите приятелки реших да ударя едно рамо и те така  blum Успоредно разцъках няколко сайта и приложения поне да се направя на работна lol
Рат, ще го кажа 100 пъти още ако трябва - откакто отбих Мис всички вкъщи спим по-спокойно и мога да си нося дантеленото бельо за всеобща радост (моя и на ММ), тъй че не го бави много много  pardon
Снощи виждам едни момиченца, ученички явно се наточили за празника, ма коя от коя по-разсъблечена. Първата ми мисъл беше леле ще настинат тия деца, втората няма да могат да имат деца lol Мама мислене  crazy
Айде ДУИ ДУИ  give_rose
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 01, 2017, 11:16:23 »

Запис
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 01, 2017, 11:26:29 »

Що само запис, Скайче? да не са те погнали пак следователите? angry
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 01, 2017, 12:19:01 »

Честит празник и честит нов месец!
Дано наистина донесе всичко, което сте изброили.
Ратче, до кога с това кърмене? Киви, докато шефа пожелае. Особено пък сега ореди зимата изобщо не мисля, че е правилно да се отбива. Ако той иска на пролет ще се откаже, ако не на следващата пролет или по-следващата.... Абе някоя пролет ще да е, ама не се знае дали тоя век или следващия  girl_wink
Али, уж ви чета, ама съм пропуснала, че си отбила Али. Ти днеска много работа си отметнала, продължавай в същия дух  good
Мм вчера си дойде болен, т.е. аз реших че е болен и сега и той ще бъде в изолатор- пратих го в нашия апартамен, ама ще се върне с гадните си бацили  diablo
Майка утре шуква 60, обаче още нямаме ясна представа какво ще се случва, само разбрах че баба и вуйчо ще довтасат в София- дано поне те са здрави!
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 01, 2017, 12:56:45 »

Хайде и аз сУполанка да цъфна.Децата засега държат,което е супер.Утре сме на "Есенна забава в горската дъбрава".Много обичам да ходя на тържество в градинката,а това е едно от последните ,които ще имам удоволствието да гледам.Днес свекито има Р.Д. и съм я нарекла главна будителка.Онази вечер поръчахме на Мити едни гумени ботуши и снощи голям кеф и тази сутрин замина с тях щото били много бърза скорост.Трябва да му взема едни допълнителни стелки само.
Какво се случва с Коледната размяна?
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #13 -: ноември 01, 2017, 13:57:43 »

Привет, от едно работно момиче  Sunshine Sunshine

Днес съм в прекрасно настроение  yahoo Жива съм, здрава съм, всички други ядове са плод на моята си глава  crazy

Наистина какво стана с подаръците... Маги, ще ни правиш ли тема или по на свекърва предложението - знаем си се, пращаме си  blush Не искам да се предлагам за Снежанка, защото имам желание, но не знам ще имам ли времеви ресурс  Santa2 Santa2

Скай, търпението ти в тази ситуация за мен има само едно обяснение - тази работа си я отписала Girl_hide

Днес една колежка има рожден ден и цветарката, която ми прави цветята за сватбата, ми направи тази красота. Извинявам се за качеството на снимките, но съм го скрила на пода в офиса ми  blush



Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 01, 2017, 14:00:50 »

Ама гледайте де, има тема!!!http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37795.0.html
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines