Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 17:52:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 145834 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #75 -: ноември 03, 2017, 09:34:15 »

menyanthe честит рожден ден на патерицаа! и да се включваш по-честоо!

Аз тая година няма да участвам в размяната, миналата година ми дойде в повечко и се наложи 1 седмица да си висят подаръците щото нямах никакво физическо време за изпращане/пазаруване.

Минути за мрън : Звер не се подобрява, капките не му дейсват, чакам да ми звънне лекарката какви други да вземе...

Цитат
Да си жива и здрава, Булка!
ооо благодаря! да иляда хахахах, тая книга е от една хамериканка бивша съфорумка smile при нас почти сработи ама дадохме заден заради яслата...

Абей, как стана пак драмата? Някой разсърди ли се? Мен този форум ми е бил най-великия източник за да си предствая реалистично какво ме очаква от майчинството, всичко на 99% беше очаквано,  не съм имала драми и съмнения.

В къщата на булката секса е мираж заради перманентно сополив Звяр  lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #76 -: ноември 03, 2017, 09:45:05 »

О, menyanthe, хем ми е ред, хем ми и се полага да питам дали си резна косата на черта, или само и смени цвета Wink heart? Да си жива и здрава с вчерашна дата, да ти е весело и спокойно на душата и да имаш достатъчно пари good Онази твоя торта два пъти я правя по сериозни поводи, та ти съм много благодарна за рецептата give_rose
Маги, вземи му пиши на кмета, ей така, от любопитство какво ще отговори. Щото нито площадката, нито спалните ще искат да преместят, ама кой знае какви доводи ще измислят Wink
Рони, много се замислям и аз за тези албумчета... Миналата Коледа четири правих за подарък и като ги гледа човек, наистина са красиви, но със снимки малко на цигания /поради липса на думата "ромалия" я употребявам Wink/ заприличва. Никой не ми е показал да е налепил снимки, или да е писал по полета и тагчета.  pardon
Еми, ти ако чакаш намаление, може и до догодина да го докараш без червено палто Wink. Давай да мислим как да извадиш бързи пари. Лично аз имам дантелени гащи, ама повече от 5 по 50ст. не мисля, че мога да заработя, ако ще и блог с рекламна дейност да развия blush
Хайде, приятен и успешен ден на всички! Отивам да видя какво вълнува ФБ - пространството smile.
А, сетих се нещо: Скай, като гледах снимката на двете породи, само в големината на кучетата виждам разлики. Аз редовно питам в парка новодошлите, ама няма да е лошо да имам някаква информация, че да не се получи пак като номерът с прасето blush
П.П. Булка, освен органична слуз, нищо друго общо не виждам между секс и сополи blum
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #77 -: ноември 03, 2017, 09:52:28 »

Здравейте.
Мениант, честита бъди! И здрава, и усмихната!

Кажете ми кога изплаща НОИ болничните? Тони ме подсети с тоя ковчег. Аз никога не съм била в болничен....всичко автоматично си става, нали?

Замислих се за свръхестесътвената сила, вероятно съдба, която ме е предпазила. Ако бях забременяла, трудно щях да мина през това - упойка, антибиотици, инжекции.   А лекарите питаха още от началото дали има вероятност да съм бременна, предвид възрастта ми. Това, което написах, не е изцяло смешно, нали? Има доза позитивно мислене!!!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: ноември 03, 2017, 10:19:45 »

Добро утро!

Минах през лекарката... отидохме в 8 без 20, а пред кабинета й вече имаше 6 човека.. Тя е от 8ч.. егати работата... Имах късмет да ме види сестрата, че съм бременна, за да ме вземе първа в кабинета да чакам док, да не се набутал някой друг вътре ххаха smile Не, че докато влизаше док, вътре не се опитаха да влязат 3-ма с нея... angry  Прегледа ме, каза че наистина секрет слиза надолу и чува тук там много леки хрипчета, но се надява със сироп Хустагил; промивки с натриев хлорид и гаргара с лайка и сода да потушат скапаните бацили.. Ще видим.. ако не, да й звънна пак и да се видим в понеделник.. Хайде да съм здрава до тогава, че ми писна на джеба Wink

Булче, палци за шушулчо.. да намерите точните капки и да минава вече sad

Панде, точно че не се знае кой, какво ще види.. е добре да се дават съвети, ако го види..

Нищо лично, пак казвам..Повече така да ги нарека "заплахи" колко трудно и непосилно е да си майка съм чула от хора, които имат здрави и прави дечица за чудо и приказ..Никой няма да избяга от съдбата си.. Ще се случи това, което трябва.. и ако изпадна в безизходица винаги ви има вас Wink

Наде, болничните се подават до 10-то число и после някъде до 10 дни, се изплащат за предходния месец.

Аз не знам, как ходите в яката зима с такива палта.. Това на Есприт ми е точно такова.. Вярно, че е само с едно копче де.. Но при -10 не вирея с него и си навличам пухеното  gcrst

Менианте, и тук, честит рожден ден!! smile

Фани, стискам палци  heart heart heart

Ох, днес пак ще съм затворник вкъщи smile Навън поне няма слънце, което да ме дразни smile  Изчистено, оправено.. само сготвено не е, ще дояждам супата от броколи.. За довечера ще поръчаме нещо готово.. Стига толкова домашно ядене Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #79 -: ноември 03, 2017, 10:25:24 »

Tони вземи пусни един секрет че да не се наложи после антибиотик... За палтата това палто на аднюс топли в пъти повече от всички пухени и непухени палта...

Цитат
П.П. Булка, освен органична слуз, нищо друго общо не виждам между секс и сополи blum

хахах не виждаш един малък звяр заспал между двама ни и ритащ ни в главите хахах
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #80 -: ноември 03, 2017, 10:29:32 »

Хехе, хич не ме слагайте в графа експерт, че тук се оплаквам как се чувствам като обезвредена от 4-годишно сапьорче бомба в дадена ситуация.  Wink
Маги, пиши им! good В институциите работят не само лумпени, а и хора, които биха взели предвид забележката. Ти няма да си от хората, които pleasantry хейтват, а просто ще дадеш обратна връзка. Аз съм казвала - преди време кметът на единия район в града ни беше пуснал анкета. Имаше я в големите магазини и он-лайн. Беше анонимна, но с въпроси за пол, ангажираност и възраст. Анкетата не целеше да е всеобхватна и обективна по множество критерии. Идеята беше да се дадат мнения и предложения за подобряване на района - чешмички, пейки, тоалетни по парковете, катерушки за децата, паркоместа и тн.
По последния ми досег с общината... Писах аз за едно гниещо дърво, под което най-добре ми се събира колата (последното не съм им го дала като довод). След точно месец и един ден дойдоха и отрязаха дървото. Здравата част е била широка 3-4 пръста и две педи дълга shok Всичко друго беше хралупа и гнилоч. Няколко дена по-късно бяха онези бурни ветрове и в града ни имаше няколко паднали дървета. pardon За щастие това вече нямаше как да бъде от тях.
Аз днес съм от разработилите се. Вече спретнах един сладкиш с ябълки. Понеже ползвах от слепените бисквити с какаов крем, стана много сладък. Torte Вкъщи мирише на канела Santa
Мениант, честит празник с малко закъснение! Да си здрава и щастлива!
Наде, Тони ме изпревари Wink
Булче, аз ти пожелавам най-после да израсне това чудо сУпола.
Вчера бях с елек без ръкави. Толкова беше хубаво времето! Днес също се мъчи да пробие слънчице. А, дано, че имам излизания из града.
Килимите не съм застлала, та може да ползвам метлата за превозно средство. После ще ви проверявам пак какви сте ги писали cap
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #81 -: ноември 03, 2017, 10:35:11 »

 Добро утро!

 Не съм се разсърдила, нито пък обидила, понеже два пъти за около 2-3 месеца се засяга темата и повечето казват на мен и на Тони ще видите и реших да се изкажа пък че на мен на моменти ми звучи като нямате право на мнение по тоя въпрос. Сигурна съм, че не е така, ама все пак повторено няколко пъти човел се замисля Wink Няма никаква драма.  heart

 Вчера бях на гости на братовчедка ми и синът й ме зариби по една настолна игра, има и за телефон, ма понеже питахте за коледни подаръци ще я кажа, може да е от полза. Казва се Румикуб и е подходяща за деца, които знаят числата от 1 до 13 и цветовете. ММ във вторник има РД, бъкел идея нямам и се чудя дали да не купя някоя игра и за нас, та играещите дайте предложение за такава, която е интересна и за двама, че да избутаме зимата. Другото, което се сещам е за PS игра, ма ми се ще да има мултиплеър, че иначе се дразня той да цъка, аз да нямам кво да правя Wink Последното е  някоя хумористична книга за бащинството, ако има въобще такава, че едва ли ще седне да чете, ако е стресираща.

За годишнината след 20тина дни ще идем в мацало да си нацапотим по някоя чашка или паничка сигурно, та вързах гащите. Срам ме е, че аз имам голям списък за дядо Коледа- палитра на Тарт, на Кат Вон Ди и сега с промоцията на Кауфланд искам и лазерния епилатор, ма май ще мина само с последното, че след няколко месеца едва ли ще ме греят палитрите  angry Имате ли впечатления от такива епилатори, струват ли си парите?

 Хаха, Булче, пиша се в твоя клуб, ма без Звяр и суполи засега. Затова и толкова бързах вчера за АГ да каже тази жена отпада ли ембаргото, ма те пусти късмет. ММ само се жалва, че бил като глухарче, духнали му били семенцата и сега никой не го искал и бил захвърлен. laugh blush

 Свекс, нашите албуми ни ги връчиха с тези ъгълчета за снимките незалепени. Отворихме манифактура тука да лепим и все криво се получаваше, както и да го мислихме. Майките ни толкова ръчен труд не са получавали от нас от детската градина, сигурно и такива криви изделия, ма те си се радваха. Пак не бих си го причинила.  Wink

Нямам никва муза кво да готвя, яде ми се нещо различно от редовното меню, ако може без врътня и с месо да прибутам, че напоследък хич не го обичам. Днес съм се засилила да чистя баня дано не ме повали мързела.

 Честито на рожденничката!

Фани, добре че си с чувство за хумор, та да ги преживееш руснаците, аз не бих. Успех на Кари!

 Хубав ден  heart
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #82 -: ноември 03, 2017, 10:35:28 »

И се подават от работодателя? Значи за октомври ще получа декември, защото дадох в училище болничния след 10-то число на октомври?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #83 -: ноември 03, 2017, 10:43:15 »

Наде, автоматично вървят плащанията от НОИ след представяне на болничен от работодателя, пък и първите 3 дни са си негово задължение. Можеш да поискаш да ти съобщават по телефон или мейл какво се случва в онази бланка с личните ти данни.
Дааа, добре е да намираш положително в отрицателното, по- лесно се преживява good heart heart heart
Булче, пак и от мен да си жива и здрава, че ме включи в онази група. Не съм се смяла толкова, чак до сълзи. Страхотни попадения има smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: ноември 03, 2017, 10:51:36 »

За октомври ще го получиш ноември.. между 10-ти и 20-ти smile Първите три дни за сметка на работодателя да, виж това забравих да кажа, че отдавна съм минала първия болничен от поредицата.

Булче, аз сУполи вече нямам, така де.. нищо не издухвам.. питах я за секрет, каза че на този етап не вижда смисъл, след като е само задна хремата. Ако до понеделник не се маха.. ще пусна.. тъкмо ще ми е 7-мия сополив ден  angry


ЕДИТ: Рони, за игрите.. ако сте фенове на настолните му вземи настолна.. Имаше намаление в Озон, не знам дали продължава още, но си беше с по 20-25% надолу от цените.. Следващата ми цел на мен е Катан, разгледай дали става да се играе от двама обаче.. Иначе Тикета е много интересна и миналия петък я играхме 4 или 5 часа с едни приятели.. Тя става да се играе и от двама също. (не помня дали я нямахте).

За плейстейшън специално на Илиян му е по-интересно да играе с негови приятели, защото просто игрите, които той играе обикновено с часове на мен са ми супер скучни и неприятни.. Та, като го питах иска ли новия плейстейшън ми каза, не и стария си ми върши работа предвид на това, че играя веднъж на 2-3 седмици smile  pardon
« Последна редакция: ноември 03, 2017, 11:03:40 от alexandrova_90 » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #85 -: ноември 03, 2017, 12:46:19 »

Наде, вземи си ПИК код от местното поделение на НОИ, ако имате такова де...ако не, аз звъня по телефона ако имам да ги питам нещо, все на любезни съм попадала, да не повярваш  pardon
Рони, игри зависи, ако ти се играе някоя по-лека - Ловци и събирачи, ние с ММ много се забавляваме с нея, Много ми е любима Каркасон, Катан, другите са за повече хора, които се сещам smile О, една напоследък много цъкаме Top Gear, от най-лесните възможни, с коли също е хубава, но не знам дали я има в бг, ММ ги поръчва от ибей smile
За лазерните епилатори бях чела хубави отзиви, но още не мога да се реша...по-скоро ще ходя професионално да ми ги махат.
Булче нЕма срашно, Мис пак е със сопол, за нз кой път вече  angry
Яяяяя тва за памперсите някой да ми го прати моля  give_rose
Айде Дуи Дуи, отивам да гушкам сополивото ми човече  heart
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #86 -: ноември 03, 2017, 13:57:37 »

Уж съм в почивка от три дни, обаче, чак сега успях да се включа, то пазар, гледан на дца и къща - почивни дни на макс lol

Бременните, не се сърдете, когато някой каже, че ще видите, понякога сигурно е назидателно, но в повечето случаи надали. А и има разлика дали гледаш деца на работа или своите ина огормна разлика. Защото работният ден свъшва и се прибираш, но с домашните си 24/7 и има дни, които благодариш на Господ с какви ангелчета те е дарил, има дни в които си казваш “откъде се извъдиха такива инати”, има дни, в които излизането в приличен вид и това да си допиеш кафето топло и всички са жио и здрави е успех, както и дни, в които всичко е лежерно и става лесно. Един с друг не е еднакъв и никога не знаеш какво да очакваш, дали няма посред нощ да ходиш в спешното или изненадващо да те оставят да спиш до 9. Преди да имам деца си мислех как ще родя лесно, ще кърмя до 1 година поне... родих много трудно и бебето беше под наблюдение, не пожела да суче. Вторият път си мислех, че ще родя естествено, ама пак няма да мога да кърмя - секцио и една пиявичка, която хич не ще да се отказва от сученето. Та така, не го приемайт лично, момичета! Особено в точно този форум, надяли някой ще ви каже някога нещо лошо умишлено give_rose

За коледните подаръци, за поредна година се чудя дали да се включа, досега не съм се включвала, защото ми се е случвало да ми се изгубят или супер много да се забвят пратки по пощата и все съм се притснявала. А много ми се иска, май тая година ше се включа, дано се получи. Миналата година Али една книга май около месец я чака shok
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #87 -: ноември 03, 2017, 14:09:20 »

Аз поставих рекорд! За час и 10 мин. отидох, свърших работа и се прибрах вкъщи. Обаче съм ей така star от шофиране. Отдавна не съм се изморявала така! Беше адско!
Симушко спи и може да се метна на дивана и да гледам филмче. Ей, даже и пуканки има -идилия.
Банята ми е за миене, терасата е пълна с въртолетчета от дърветата и там само носа мога сега да подам. Въпреки това ми е лежерно Wink
Историята с глухарчето ме разби Bravo
Рони, защо ти е такъв епилатор сега? Май не са препоръчителни за бременни такива процедури? Кумицата сега ходи на лазерна епилация в салон. Била е на първа процедура и я разпитах. Няма черни точици от корените на космите, както при друго почистване. След процедура може да ползва само бръсначка. В период от 45 дни горе-долу трябва да ходи на втора. Каза, че след първата ефектът е поразителен и космите падат с докосване едва ли не. Тя ходи за подмишници, но после обмисля и други части. След като спра някой ден кърменето съм предвидила да ходя за перманентен грим на вежди (не е супер перманентен, че трае около половин година) и лазарна за подмишници и триъгълник. Кумицата ми каза цените, не ги помня с точност, но като се замисля за 3-4 процедури е същото като да си купиш фотоепилатор. pardon
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #88 -: ноември 03, 2017, 14:43:10 »

 А, Али, сега няма да го ползвам. В момента нищо ново не въвеждам в живота си и не експериментирам  Wink По принцип ми е болезнено и кола маска не си правя, а космите ми уж не са упорити. Просто съм свикнала с епилатор явно, а да не казвам как ме бяха посинили и изгорили на сватбата за първата брачна нощ ... та сега си карам както си знам. Промоцията ми се вижда добра за лазерен епилатор или както се води, а отдавна искам. Братовчедка ми си прави процедури преди доста години, когато и обикновения епилатор беше иновация. Помня, че тогава беше доволна, но не съм я питала дали са се махнали напълно. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: ноември 03, 2017, 14:48:55 »

Ох аз от сутринта нямам време да погледна.Много сте изписали, браво на вас!

Тук е хубава есен!Ина и Мари ми липсват и дано скоро пишат, че ги мисля.Стискам палци на Кари на Фани, да си изиграе добре съчетанието!

На всички пожелавам приятни почни дни!Моите ще са леко луднали, защото ще имам гости smile

ПП. Свекърва и Али,  няма да пиша, защото ще организирам ДРЗ и ще ми трябва подкрепата от общината, а познавайки плевенските, бая злопаметни са и ще ме резнат.Надявам се някой друг буден родител да направи нещо.В тая градина са все от сой, все някой трябва да се замисли(надявам се)!
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines