Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 20:07:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 145841 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #540 -: ноември 27, 2017, 13:19:16 »

Ами и да те жалим и да не те жалим, все трябва да ги дадеш тези пари smile Хората за един зъб, ако е крив дават над 2 000 за имплант, ти за две очи се оплакваш smile
Хехе, за брадати мъже подарък Wink
https://beardaments.com/
Аз измислих как да го направя danceg
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: ноември 27, 2017, 13:19:49 »

Мари,много са зарибяващи.Освен това може да им добавиш и всякакви блясъчета( брокат,контур и каквото се сетиш) http://krokotak.com/2012/12/koledni-igratchki-za-dekoratsiya-v-utchilishte/
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #542 -: ноември 27, 2017, 13:31:17 »

Аз не знам дали ви се чете за моите премеждия още, ама ще рискувам. В болничен съм до 13.12. Пътеката за последващо удължаване е  30 дни, демек до 12.01.18, но на мен ми свършва договора на 31.12. Ииии дано измислят нещо, че иначе съм скосена как ще ми свърши договора, пък ще съм си болничен....
Другото е, че утре ме викат на разпит по делото, а шшофьора ми се сърди. Съдя гражданската за обезщетение, а шофьора е убеден, че ще ги искат от нея тия пари. И ме притесняват и натискат постоянно да стопирам делото. Писва ми от простотии.
Днеска пък си забелязах, че ми надува на ръката като я движа, та сега и тая глупост мисля - дали е нормално!
Изтрещявам вече.
« Последна редакция: ноември 27, 2017, 13:39:16 от nadelina88 » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #543 -: ноември 27, 2017, 14:41:14 »


В неделя правих една рецепта на Бон Апети, печени круши с Горгонзола/Камембер, направих няколко вариации. Ще я споделя в темата, ако някой иска да ги пробва. Стават уникални, ам, ам, ам Girl_hide


И тя после не можела да готви smile Аз много ги харесвам Бон Апети, нямат празно или поне каквото съм правила по тяхна рецепта, винаги е Хит. Също от леля Гугъл много рецепти знам.

Бях на снега, уж да напазарувам храна, ама хлътнах в един магазин и се прибрах с още прежда  crazy crazy crazy
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #544 -: ноември 27, 2017, 14:42:42 »

Наде, с голо Браво или Мерси човек не може да си оправи здравето! В определени ситуации сме склонни да правим отстъпки, защото иначе какво ще кажат хората. Отстрани погледнато - хич да не ти пука! Търси си правата и гледай себе си good
Има медикаменти, които не се прилагат на нови белези. От лекуващия лекар си вземи направление за кожен. Аз имах стар уж непоправим белег. Една докторица ми изписа безизвестно гелче (нямаше да дам толкова пари, ако знаех колко е нюню тубичката). Е, взех, че се мажех сравнително редовно. Разликата е поразителна shok
Мери ми, не ти ли е по-евтина една лазерна корекция?! Аз бях решила да мина и през това, стига да приключа с бременности, раждания и кърмения. При мен е много малък диоптърът и ъгълът, но все пак.
Свекърва, изумява ме защо толкова много ти се въртят дрехите! Нашата лънгърка час и малко, ако е натоварена почти на макс. Пък сме с дърта машина...
Хехе, това с брадата ме разхили и описателни думи ми заприиждаха къде и как трябва да са топките от елхата....

Хаха, Киви, разбирам те! В събота бях до баба и се прибрах с 3 топа плат. Единият е уникален за зимна пола плюс нещо връхно. Трябва да накарам вуйната да ми го разкрои професионално, а аз да си му тегля шевовете. Избягах все пак от един нов ОГРОМЕН склад за такива като мен, пък и с ММ нямаше да ми е комфортно вътре.
« Последна редакция: ноември 27, 2017, 14:49:32 от Alichka » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #545 -: ноември 27, 2017, 14:49:44 »

Щото нашата е енергоспестяваща и има шесто чувство diablo На всичко отгоре и в съда намерих повече от шепа щавени памуци и смятам с тях да напълня котките Wink
Киви, готви ги като спагети преждите smile
Наде, имаш право на болничен и след прекратяване на трудовия договор, само се правят едни отметки при подаване на документите, спокойно. По- интересно е как ще ти подновят договора докато си в болничен crazy То и за това има начини, де. За другите неща е доста заплетена работата, може да се окаже, че не е съвсем в твоя полза да водиш делото, дано си се консултирала с читави специалисти.
Много ти са пресни травмите, всичко е нормално и ще отшуми полека- лека heart heart heart
« Последна редакция: ноември 27, 2017, 14:57:41 от svekarva » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #546 -: ноември 27, 2017, 15:10:13 »

Хелоу хелоу!

От днес съм в пъпа на София на работа, всичко на всичко 40 мин с колата в най-зверското задърстване, доволен! Малкия нещо пак ми се разболява, притеснява ме че има конюктивит, леко му сълзи окото ама отиде на градина и сега не знам какво ще заваря като го приберем, че може и запушен канал да е ... ще видим

Наде, аз имам жълт кантарион в олио, ама съм ти далече, чак Януари ще минавам през вашия град, ама пак мога да ти донеса не е проблем. Ти за договора няма ли как по-рано да разбереш? Питай си, нищо няма да ти струва



Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #547 -: ноември 27, 2017, 15:11:56 »

На пролет може и вашата котка да аз въртиш и със събраната козина цяло лято юргани да пълниш blum
Днес кихам звучно, събирам сополи в кърпичка, откачам без нет и тв, слушам дребния как църка залостен вкъщи, но от сутринта съм оптимист и половина. Теглих една очна линия, белким успея да отскоча до магазина.
Е, Булче, хайде честито на новото място!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #548 -: ноември 27, 2017, 15:38:52 »

Наде, и аз бих питала за договора..  huhhuh.gif

Ох.. в озон има такива намаления  Girl_hide Трябва, обаче Илиян да не ги видии нещата, ако поръчам нещо  girl_impossible
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #549 -: ноември 27, 2017, 15:40:04 »

Булче, честит нов офис! Да ти спори работата!
Наде, освен да ти пожелая отноео бързо възстановяване нямам с какво да се включа.
Свекърва, този салон както го описваш, освен с провесени топли и по земята балони евентуално аз не виждам как ще го украсиш, но и аз съм толкова безидеина, че какво ли разбирам  pardon
Мери ми, на тебе наистина една операция оо-евтино ше ти излезе. И аз се замислям за подобно нещо, ама още не съм узряла за момента напълно.

Ние излизахме на вън, вече има към 5см сняг  yahoo и още вали. Защо се радвам не знам, като след 2 дни трябва да пътуваме към Бургас и времето не е най-прекраснотл за път.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #550 -: ноември 27, 2017, 15:41:25 »

 Ей ме на оцелях. То като с манджите, колкото повече се престараваш, толкова по-зле. Тъй като зъболекарката е на ММ от детство, а свекърва ми й е била зъболекарска сестра дълги години, а сега нещо развалили отношенията, та ми трепери. Викна една друга, сложиха ми упойка направо в нерва и толкоз беше нищо не усетих. Само дето се притрисах преди това. Има доста по-зловещи неща, които съм ги и преживяла повечето в устата си, та мина.good

Ох, като гледам как трупа и ми призлява. Ходих и се връщах с таксита, че ме е страх да не се пребия някъде. Снега ми навява лоши спомени от миналата зима и си спомнях как чаках да пукне пролет, че да се разкарат облаците от главата ми.Дано не е толкова продължителна тази зима като предната.

 Елха ми беше рано довчера да си представя, ама явно си му е време.Днес и улиците украсяваха около Южния парк, ще трябва да видим нашата дали е оцеляла в мазето.

 Булче, добре дошла по съседски. Зад Министерството има много приятна градинка и често я посещаваме, та като се пръкне наемателя може да те навестим в обедната почивка  blush

 Миленка, на Феде роклите са вълшебство имаха и намаление наскоро, не знам дали не мина вече. Но аз освен в сватбената си, в тази от Феде съм се чувствала най-добре и е единствената, която сънувах от желание да притежавам. heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #551 -: ноември 27, 2017, 15:53:42 »

Сутринта все пак станах с надеждата, че ще видя сняг, но уви, само дъжд. И продължава да вали, и не спира...Не, че и снега много го обичам, но заради малкия. На пижамата ми има един снежен човек и той като го види ми сочи през прозореца, защото му обяснявам, че като завали сняг, ще ходим навън да правим снежен човек...и детето запомнило. Ама сняг още няма.  nea

Тони, тия от Комсед как можаха да изпратят без да ти се обадят?  nea

Наде, ще питам и баща ми с какво се маже сега, защото нали е с белези от изгарянията и ще ти кажа.
При катастрофата, която претърпях на връх 13-тия ми рожден ден, шофьор беше бащата на най-добрата ми приятелка. Нищо не видях от него, даже едно Извинявай! В катастрофата почина и майка му.  crazy

Булче, дано да не се разболява все пак малкия.

Ние май няма да украсяваме другата седмица, каквито ни бяха плановете. Чудим се и как ще опазим украсите от господина. blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #552 -: ноември 27, 2017, 16:39:57 »

Миме, аз даже гледах, дали не съм объркала и да съм поръчала синьо..  nea

И без това я поръчах от не май къде.. защото нямам идея за коледен подарък, а реално ще се използва след 6м най-рано.. ще поръчам жирафчето Софи за Коледа май..

Много се радвам, Рони. Дано до края не те тормозят зъбите повече  heart

Тук снегът не е спирал, откакто съм будна.. Ако продължава така до утре ще е +20см според мен.. Имам излизания утре с колата, дано поразринат наоколо... smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #553 -: ноември 27, 2017, 18:08:45 »

Мен от комседа всичко дойде и е ок.
Контрактубексът е ташак, содермикс върши работа. smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #554 -: ноември 27, 2017, 23:57:33 »

Цял ден аха да пиша и някой се сети да иска нещо от мен beating

Цвете, изглеждат страхотни, когато имам дете с удоволствие ще си ги правим заедно. Много са идейни и могат да се модифицират girl_wink

Наде, разбира се, че ще съдиш застрахователната компания. А на дамата шофьор й кажи да не те притеснява. Тя ли ще изтърпи твоята болка? Тя ли ще ти покрие всички разходи? Тепърва ще имаш рехабилитация... Нагло същество, хем виновно, хем нагло, че и безотговорно.

Докторът, който ме следи от години не ми препоръчва корекция с лазер. Няма да ми оправи астигматизма cray Единствено нещо, на което бих се подложила, е оперативна подмяна на естествената леща на окото с мултифокална торична леща. Само че там цифрите са на цената на добра кола втора употреба lol Гаранцията за успеваемост при тази интервенция е огромна. Но за момента има очила, не съм раждала, много неща ме спират и разбира се цената на първо място girl_impossible
А като се замисля и свекърва е права, не съм много за жалене blush Има и по-изгодни варианти, но аз искам най-доброто и ги поръчвам в Rodenstock Girl_hide
« Последна редакция: ноември 28, 2017, 00:02:09 от marry_me » Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines