Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 15:17:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144806 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: ноември 24, 2017, 15:29:00 »

Засега не съм попадала на проблемни дрехи на Зара. И обувки има от там, също са си ОК. smile

Ще трябва да прегледам книгите, но наистина не знам какво ми се чете. Някой роман ще е де, това е сигурно.  pardon

И аз се радвам, че ММ не е фен на риболова. Иначе е голям футболен запалянко. Скоро не съм му подарявала нещо за любимото хоби. blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: ноември 24, 2017, 15:35:39 »

оп, намазах и аз сух шампоан Кардашиян и някъв шампоан за чувствителен скалп, че продължавам да бедствам  angry . Арлен имат и те намаление, оттам си поръчах.
много се чудя на едно бяло яке от Александра онлайн, ама имам време да се почудя. pardon

Аз не понасям футбол, риболов ми е все тая, домъкнал е неква въдица, уж ще ходим.  pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: ноември 24, 2017, 15:38:31 »

Добър ден!
Бубе с тоя танк трябва истинска война да мига да водя, за да си го купя  tease
Аз от емаг си поръчах коледни подаръци за мен- кана Брита и външна батерия за телефона.
Вече трябва да спра да поръчвам, че в еконт ме чакат
3 поръчки, днеска от хипо са ми дошли нещата,от емага ще чакам, абе фалирах и продължавам  nea angry
Маги, абе винаги ми е било много интересно като видя хората по улиците с тия стативи, какво точно правят и защо?
Тони, като спомена бебемния и сега и аз се изкушавам, обаче не мисля да се поддавам на тия необуздани пориви.
За протокола- не съм ревнива, ама просто за
13 години реално не ми е давал повод, но пък като ми беше скучно сама съм си измисляла за какво да вдигам скандали  Wink ей така за спорта. Иначе съм на мнение ,ме ревността е признак на неувервност в самия себи се и на липса на доверие към другияб което пък ми е обидно.
Днес се порадвахме на хубвото време, дано се задържи!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #498 -: ноември 24, 2017, 15:50:40 »

Хей, хей... добрах се до форум и аз днес smile

Честит ви петък! Днес ми е нещо като сряда. Пазарувах в Емаг, бях на гости, бях до Лидъл, плетох даже в парка на слънце ( ШШШШ.... 32 спа smile ) и даже малко работа отметнах. Мисля да се спра вече smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: ноември 24, 2017, 15:54:36 »

Ох много дълъг ден днес. Тук е студено, няма нищо общо с вчерашното слънце.Излизах и замръзнах.

Рат, мери се с тия триноги и инструменти.Реално цялата страна е картографирана, има точки, референтни системи и всичко е в координатна система.Всяка една сграда има определено място на картата на града, всяка улица също.За да се построи една сграда се дава лица на сградата, пускат се точки спрямо оста на улицата и т.н.Интересно е и трудно и е само математика.Ама мен вече не ме влече.Аз обичам да чертая, да създавам проекти и ходенето по къра е само с цел разходка.Мерила съм както в най-големия студ, така и в ужасна жега.Та се наситих.

Аз днес само две книги взех, една за мен на Пратчет и една за детето Франклин.Не ми се пазарува.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: ноември 24, 2017, 15:56:30 »

Машка, успокои ме, мислех че само ММ е такава комбинация - зъбен душ и рибарски работи. Твоят яде ли поне риба, защото ММ не яде никаква риба.

Еми, ММ е твояра кошмарна комбинация дева+риболов+футбол (+тенис+тенис на маса+бадминтон, дай му хобита на ММ)  lol lol lol

Ама на мен тези неща не ми пречат. Виж ако се яви с такъв танк у нас, и двамата ще ги изхвърля от 8мия етаж lol lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: ноември 24, 2017, 15:59:07 »

И моя беше рибар, казвам беше защото от както се е родила Моника не е ходил, ама гледа някакви тъпи рибарски предавания.И не яде риба.Аз съм му казала таранки в къщи да не ми носи въобще.Имаше период за всички празници все рибарски такъми, бяхме полудели всички в купом.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #502 -: ноември 24, 2017, 15:59:35 »

 А добър ден!

 Тръгнах да ви пиша сутринта от зъбаря, но се освободи по-бързо и го затрих.

 Поетапно... Благодаря на всички за пожеланията. Изкарахме си много хубаво, ще се върнем пак когато мога да ям наволя дивотии. Сега бях примерна като децата салатка българска, имаше разни мусове от сирена и "пръст" от маслини и пилешки пръчици. Виж с десерта нямаше как да избягам от експеримента всичко изглеждаше яко и странно. Взехме си една панакота с виолетки и маршмелоу. Цяла нощ ми миришеше на виолетки. Като цяло сме много доволни, Севда я видяхме, атмосферата беше супер и плащаме подобни сметки и в Хепи, а не е да кажеш гурме.  *INLOVE*Утре ще се мацаме. Преди това ще ходим на бебеманията, дано не е лудница, че нещо тълпите ме изнервят доста.

 Иначе моята зъбна драма продължава. Не се е умъртвил зъба, ще слага упойка уж предвидена за бременни и така ще вади. Честно казано вече не знам да минава каквото иска да ми слага, но тази, която март ми каза, че не е кариес това ми е в топ 3 на некадърници, а уж детска зъболекарка много известна. За да стигне до пулпит сега едва ли не е било кариес тогава.  beating Ходих да си гледам и чавето, но пак беше нагъзено и това е. ММ каза, че сигурно искам да му докарам инфаркт май месец като сме се подготвили за момче, а се окаже момиче. Изписа ми едни сашета с магнезий за болките иначе всичко било наред.  Wink

 Нищо не съм гледала от Черния петък. Имам нужда от блузи по-голям размер, че само 2 имам и едни по-модерни дънки ластични, както и такова яке за бременност и бебеносене, но около Коледа. Възвишение си я свалих на телефона, но е прекалено тежък езика за четене. Сега съм се навила за една коледна любовна  книга - Коледни пожелания и бисквитени целувки, ако се добера до нея после сигурно ще я пусна тук, защото нямаме място вече за книги.  nea
 
 Ревнувах в началото, но с времето достигнах до извода, че един път покажеш ли, че нямаш доверие на човека, то вече няма и какво да го спре.Много по-отговорно е да ти имат пълно доверие, отколкото да си вече обвинен, що пък и да не го направиш. Не са ми давани поводи за ревност, почти навсякъде сме заедно и няма смисъл да си тровя психиката.  NO

 След играта, която му подарих, и досега само пада на нея вече не съм убедена, че е добра идея да се купуват игри и играчки.

Хайде хубав остатък от деня и приятен уикенд!  heart

Внимание - 6 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше. Oh my ...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: ноември 24, 2017, 16:03:50 »

Еми, ММ е твояра кошмарна комбинация дева+риболов+футбол (+тенис+тенис на маса+бадминтон, дай му хобита на ММ)  lol lol lol

ще припадна  huhhuh.gif pardon

виж тенис на маса и тенис обичам, хахахахаха.


п.с Като цяло романтичният ми период отмина вътрешно,спрямо реалността де.
но това ми хареса, цитирам ви го:

ДО ВСИЧКИ ВАС И ДО МЕН
Отпусни се.
Научи се да наблюдаваш охлюви.
Посади невъзможни градини.
Покани някой опасен човек на чай.
Направи малки знаци, които казват „да“
и ги разпръсни навсякъде в дома си.
Сприятели се със свободата и несигурността.
Радвай се на мечтите.
Плачи на филми.
Люлей се високо колкото можеш
с люлка на лунна светлина.
Поддържай различни настроения.
Възпротиви се на това да си „длъжен“.
Направи го от любов.
Дремвай честичко следобед.
Дарявай пари. Направи го сега. Парите ще последват.
Вярвай във вълшебства.
Смей се много.
Къпи се в лунна светлина.
Сънувай диви, фантастични сънища.
Рисувай по стените.
Чети всеки ден.
Представи си, че си омагьосан.
Кикоти се с децата.
Слушай думите на старите хора.
Разтвори се, потопи се, бъди свободен.
Благослови се.
Освободи се от страха.
Играй си с всичко.
Забавлявай детето в себе си.
Ти си невинен.
Построй замък от одеала.
Намокри се.
Прегръщай дървета.
Пиши любовни писма.

Йозеф Бойс
« Последна редакция: ноември 24, 2017, 16:06:09 от emmmmmy » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #504 -: ноември 24, 2017, 16:10:44 »

Хахаха, танкът е уникален! Bravo ММ ще се изкефи (нали сам си направи черешово топче и като има гости си гърми на терасата), ама на тая цена  crazy Той супер много ми пилеше за един анцуг pleasantry АдиБас преди години. Пък аз го купих на повече от добри пари.
Такива джаджи обичаме и си купуваме, ама споделено. Шевната машина според него трябва да се ползва редовно, че да си избиела парите. Аз затова не съм намерила място и си стои в хола. Редовно я вадя, за да доказвам нуждата ми от такава джаджа. Wink Сега той има нужда от ударна бормашина. Ще си купи и ще е доволен. Не е моя работа да му купувам. И без това prepare-fish с менгемето миналата Коледа. Колегите редовно го бъзикат, както и това, че ми подарил съединител за колата за един имен ден. pardon
Разходих се. Видях се с моята бременна приятелка. Не можахме да се надприказваме. Реално малко се бяхме дистанцирали, защото тя на работа, аз на работа, събота и неделя всеки със семейството си, на нея мъжът й пътува, а тя понякога дава дижурства... Общо взето всеки си беше по коридорите и трудно намирахме време за общи занимания. Сега ще имаме време danceg Тя е от хората, с които може много време да не се чуеш или видиш, но нито ще се цупи за такова нещо, нито по поведението ще личи, че е трябвало по-начесто да сте заедно.
Пак пишете. Ще ви дочитам, че имам малко задачки из къщи. Wink
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #505 -: ноември 24, 2017, 16:20:32 »

Хихи, Бубе, голяма зарибявка с тези танкове smile То ще се окаже, че мъжете са по-големи деца и от децата  blum

 good

Моят любим нали е програмист и само джаджи са му в главата. Обаче в момента всичко си има. Но пък винаги е искал кола с радиоуправление, някаква неизживяна детска мечта му е. Та въпреки, че е доста по-скъп, отколкото бих дала по принцип, ще му го взема тоя танк, да го зарадвам   pardon Така или иначе тези пари щяха да отидат за слушалки и блутуд клавиатура, което нямаше да е изненада.  

Аз сега си взех и едно яке от Спорт Депо, имат някакво мизерно 20% намаление, но пак е нещо, а зимата наближава. Така и така бях отишла до мола, сетих се, че няма с какво да го нося това яке и най-после си намерих дънки (за протокола, от лятото насам карам само с поли и рокли) и то за 14 лв!!

Рони, с тези зъбни драми направо не ти завиждам, дано го измислят по-бързо!

Еми, много поетично! Аз не на шега и буквално съм наблюдавала охлюви  tease даже си бях надписала мои с перманентен маркер  и ходех да си ги гледам всеки ден, докато една  жена не ги събра за супа...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: ноември 24, 2017, 16:25:57 »

Да кажем преносно, че точно тия дето варят охлювите, са същите тези, които ме връщат в реалността, прекалено рязко понякога. nea pleasantry

п.с За Свекс и другите с котки:

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #507 -: ноември 24, 2017, 16:33:05 »

Мен котката не ме притеснява толкова колкото тормозителят на котката  angry
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #508 -: ноември 24, 2017, 16:36:45 »

Моята елха за това миналата година висеше от тавана. Сега с два змея сигурно ще е най-безопасно да я оставим у съседите.

 Offtopic Докато Магито е по любоФ да ми пишете на мен събота и неделя, аз ще съм разпределителната шапка и ще ви кажа каква риба ви се е паднала smile

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37795.msg727157.html#msg727157
« Последна редакция: ноември 24, 2017, 16:41:44 от Kiwi » Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #509 -: ноември 24, 2017, 17:36:14 »

Панди, яде риба, но от магазина Wink тази от риболова я връщат обратно. Само 2 пъти е носил риба. Той сега ходи доста рядко вече , дори 10 пъти на година не му се събират, но пък си поддържа такъмите доста старателно. Купува нови, имало различни видове за различен риболов - на река, за шаран, абе луда работа  blush
Преди беше много запален по сноуборда и редовно ходеше, но откакто легнах бременна вкъщи не е ходил, та сега не мрънкам за риболова Wink

Киви, много готина елха, даже няма нужда от украсяване, а и иглички не събираш после  girl_wink

И аз се чудя как да украсявам вкъщи за Коледа, елха е ясно, че няма нужда да слагам. Сигурно ще пробвам с разни неща по вратите или и аз не знам  pardon
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines