Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 13:07:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144798 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: ноември 22, 2017, 18:28:44 »

Маги, мен саридонът и течния аналгин, поотделно де, са ме спасявали при мн силна болка. Аулинът също.

Мен пък никога не са ми били нещо особено усещанията за мърдане на малкия, докато беше в мен. Някак си го приемах прекалено естествено. biggrin
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: ноември 23, 2017, 08:51:23 »

Добрютро, днес нямам главоболие  Bravo ба си кефа  yahoo

Вчера свърших много работа.Получих почти всички подаръци за градината и за племенниците и Моника.Занесох градинските, а нашите още не съм ги разпределила.

Не излизах, беше ми гадно и смотано, преживях един вътрешен катарзис, много мислех, имам разни проблеми, имаме много неща за решаване с моя мъж, а като нямам работа и съм сама мога да видя плюсовете и минусите.Вечерта гледахме по HBO Красавицата и звяра и накрая бях щастлива, че сме здрави и заедно, а другото ще се нареди.Опитах се да обясня на дребната, защо Звяра не е истински звяр, но още е малка и се обърква.

Днес ще ходя най-накрая да си подам документите за книжка, най-интересното е че ми се кара кола  shok Аз дето не ща да седна в кола иначе, но на моменти, особено с опериран мъж, ми иде да вия от безсилие.

Казах ли ви, че котките бяха прихванали бълхи.Е капнахме им нещо, три дни пощене и вече са ОК.Моя мъж искаше да ги къпем, ама аз това не си го причинявам.Който не е къпал котка идея няма за какво иде реч.

Свекс, как е Жулиета, пооправи ли се?

Хайде хубав ви ден!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: ноември 23, 2017, 09:08:51 »

Здрасти!!!
По-добЕ сме. И у нас "севодня сняг" както казва Кико. Нашата охранителка на портала на блока го нарича Кирюша, хахаха за ужас на баща му. пък мен ми е някакси сладинко.
какво ще кажете за Мис България? Била снимана от лош ъгъл иначе била хубава, дотолкоз, че се обръщали след нея като я видели. Въх, красавица неземна!!! ето доказателствен материал:

Е кажете ми, че не мяза на травестит. Мразя да съм хейтър, ама това чудо баш да направят Мис. извинете ама вижте Калканджиева/Гуркова/Желязкова уи туй чудо.

И Гришо победи!!! Кефи ме, ама що пък с тая Никол беее, много е голяма. все си го представям с някое момиченце с невинно излъчване. С Маша ми харесваше повече, но щом са се харесали младите да се земат...


Аз усетих движения късно 18-та-20-та седмица. тапир съм явно

Маги, силно гуш. Макар, че съм с моя мъж от 15 г. често сме като куче и котка. Никога не съм го разбирала, ама и без него не мога и затова си трая. не мога да си представя да съм без него. Баща ми има една приказка: Женен съм откак се помня, та и аз така  tease
« Последна редакция: ноември 23, 2017, 09:14:43 от fanimira » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #453 -: ноември 23, 2017, 09:34:05 »

Фани, тия новини в началото на седмицата ги коментирахме  Wink Ама да...грозна е, под какъвто и ъгъл да я снимат...Никол и аз не я харесвам и не приемам модата младите момчета да се хващат с леля си. И не ми изглеждат хич хубава двойка, колкото и за красива да я пишат Никол (за мен не влиза в графата красива).
Маги, ние Мая я къпем само със сух шампоан. А баба слагаше нейната котка в една мрежа и така я къпеше  crazy Ма за мен е прекалено...затова само я пудрим и решим. Браво за задачките и за ентусиазма да караш...моят още го няма  blush
Али като каза орхидеи...аз мойте съм ги преместила на ново място и май по-добре вървят, май са тръгнали цветни стъбла, ма на едната видях, че е счупено  huhhuh.gif Може би котката или аз като съм ги местила ма много тъпо ми стана  angry
Снощи каква идея ме осени с подаръците за Коледа с ММ...ще си направим списък от 10 неща, от които имаме нужда/искаме и си ги разменяме и другият преценява какво да вземе. Пак има елемент на изненада, но няма елемента аз това не го исках или исйах нещо друго повече.  smile
А Мис нощес се събуди в 5:20 да си играе  angry ММ я приспа малко по-късно и аз едвам се дигнах за работа към 8 без нещо и тя вече се беше наспала  girl_impossible А снощи пак с 300 зора  я приспах...въртене, пъшкане, мрънкане , ММ каза че като се е прибрал сме били в страшна поза lol А аз толкова умирах за сън, че след като съм я приспала директно съм откъртила на дивана до нея и ММ после само се е прибрал, разпънал го е и си е легнал до нас  pardon
Айде аз днес съм работна цяяяяял ден...американците имат ден на благодарността и ММ почива, два дена ще се гледат баша и дъщеря  Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #454 -: ноември 23, 2017, 10:47:00 »

Фери, те докато стигнат новините до Русия, време се иска Wink.
Фани, колко сняг имате? Кирюша май съвсем на руски ще проговори. Кари сигурно и тя няма вече и акцент и каквато е руса и синеока, никой не би и помислил, че е чужденка.
Маги, идва докторът пак да я гледа, не се е махнало образуванието cray Тя нали е много страхлива,  ак се наака и напишка от ужас. Трябва да я водя на изследвания и да взимам важни решения, защото е на възраст - 14 годишна е. Като нямаме и кола, не ми се мисли какви уговорки трябва да правя някое такси да ни вземе. Иначе е добре, спи и яде по цял ден и ме ядосва на моменти с нахалството си, също като баба си blush
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #455 -: ноември 23, 2017, 10:54:42 »

 Добро утро!

 И аз се зачудих за тия новини не ги ли говорихме вече, ама за Гришо и Никол не съм се изказвала. На мен Маша ми беше противна, една върлинеста и зъбеста. Виж Анна Курникова беше друга бира и наистина беше хубава рускиня. Не че Никол е точно това, което си представям за подходящо за Гришо, ама пак ми е по-симпатична. То не че момчето много го грее ние какво мислим biggrin

 Аз вчера пак се разминах с махането на нервите, че да действало лекарството повече, то не е арсен, а уж някакво ново, дето не било толкова токсично. Страх я беше да не би да не е подействало и да се наложи пак да слага от него, че да не предозира. Утре ще е денят. Вече да минава, че само го мисля. Нещо и стомахът ми снощи имаше странни усещания като болка оттук-оттам, ама честно казано ми омръзна да се втелясвам за най-малкото и влагам усилия в дзен.

 Иначе днес с ММ ставаме на 5 години. Като се сетя спомням си всичко- какво беше времето, аз как бях облечена, къде и какво ядохме, бе въобще всичко от-до. Много ми е мило.  heart Дай Боже да си живеем все така в нашата си лудост още дълго време. smile

 Маги, пълен напред щом имаш ентусиазъм. Аз нямам, но поне не ме е страх и не гледам да изклинча, ако ме накарат. Даже си искам понякога да карам, но напоследък дори събота и неделя е ужасно движението в София. Направо имам чувството, че няма разлика с делничен ден.

 Хайде хубав ден ви желая  give_rose
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: ноември 23, 2017, 11:24:49 »

Аз все повече усещам ,че е дошъл моментът да карам курс.Скоро имахме спор с ММ и той ме попита защо не съм взела книжка,отговорих му ,че не съм поискала просто.
Подаръците за Коледа са измислени  и ММ ако продължава да ми пили  дядо ви Коледа ще го пропусне.
Вч.
ера си имах едни два часа САМА е няма такъв кеееееееееееееееееф.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #457 -: ноември 23, 2017, 11:45:25 »

Фани, крокодилите са на мода последните години. Аз се сещам за много красиви манекенки, макар някои да не ги харесвам като личности.
Курникова си е много нежна жена, да, с леко детско невинно излъчване smile Гришата като мъж ич не ми се нрави. Явно се увлича по по- pleasantry така жени. Сестрата Уилямс си е най-върлинестото от тениса, даже Маша не мож я стигне Wink
Маги, така, така, няма да се даваш лесно good Аз съм казвала - моят мъж нямаше нервите да ме учи и така ме навикваше в началото. Идеше ми да го замеря с ключовете за колата (или с нещо по-тежко и евтино) diablo Имали сме много разправии колко съм карала, как да съм карала. После се кротна!
В Пловдив движението е ад! Навъдиха се много коли с други регистрации, които не са свикнали на движението, не познават добре града, не разбират, че трябва да се престроиш в правилната лента, защото светофарът свети на сектори, паркирането им е под всякаква критика, мигачите са екстра... Всеки се бута, не дават предимство за елементарни неща. Нещо като в София преди 10-тина години е.
А баба слагаше нейната котка в една мрежа и така я къпеше  crazy
lol lol lol
Ние къпехме сиамецът двете с майка. Едната го натискаше из ъглите в банята, другата с душа, а после тази с хавлията беше с издраните ръце. Излишно е да обяснявам кой беше най-мокър след къпането Wink Голямо приключение е!
Котаракът на ММ пък никога не е къпан с душ. Той е супер страхлив за такива нетипични неща. Ако се налага да го водят на ветеринар, го слагат в платнена чанта, която се закопчава с цип отгоре. В клиниките най-често е супер послушен, ококорил очи и несмеещ да мръдне.
Моята бременна приятелка има разправии със счетоводството им star Сега й казах кое и как и им е подпалила джапанките. Какви са тия хора?! Да бавят документи на бременна жена, че да не си получава редовно болничните! Тя работи в болница, та няма как да изкара до майчинството. Работата й е тежка, пък и с всички вируси. Утре, живот и здраве, ще имаме време да се видим heart danceg

Отлитам, че много ме напече слънцето тук на компютъра!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: ноември 23, 2017, 13:09:37 »

Свекс, имате ли с какво да я пренесете до ветеринаря?В смисъл някаква чанта или транспортна чанта.Ние си взехме специална такава, за такива случаи нещо такова
Малката е ужасно страхлива, всеки път като я водехме се оакваше и опикаваше в колата.Беше някакъв ужас.По трудния начин разбрахме да и слагаме в чантата парче плат, някакъв стар, от калъф на възглавница или каквото там ни попадне и тя да ляга на него.Така е по-спокойна. Иначе не е толкоз стара ай моля те, има котки изкарват до 20 + години.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: ноември 23, 2017, 13:18:41 »

Дам, ние имаме такава по- голяма, защото трябваше да побира 2 броя котки. Ама за това с подложката никога даже не съм се замисляла, от самото начало им слагах един стар памучен чаршаф, нагънат на много.

Моите пък само повръщаха в колата...

Иначе сиамеца (починал на 23 години ;-)) мразеше да ходи на вет. Той си имаше чанта, мека, не специална за животни и му беше много интересно да излиза и да зяпа, докато не усетеше, че вървим по пътя за вет. Тогава се завираше вътре и носа му не се виждаше pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #460 -: ноември 23, 2017, 13:27:45 »

Мдаааа и нашата Мая мрази доктори...минимизирали сме ходенията до ваксини, другото вкъщи го правим - обезпаразитяване, рязане на нокти и тн smile
Нямаме транспортна чанта...ма май трябва да помислим по въпроса.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: ноември 23, 2017, 14:40:06 »

Добър ден!
Аз животноб което с кеф да ходи на вет не съм срещала /имала съм 3 кучета и около 3 коткиб хамстери и костенурки и много други за по малко пребиваващи /. Моли, обожаваше да пътува, знаеше че почна ли да стягам багаж заминаваме и след като за по вечер я оставяхме сама, бързо започна да влиза в транспортната чант. Само щом я изнеса в коридора и тя се наместваше, един ден стоя 3+ и не искаше да излиза, явно от страх да не я зарежем.
Днес бяхме на контрола, много съм доволна.
Вчера изписахме Камелия, беше някаква лудница пред болницата от екипи по срещането. Чакахме над 2 часа, а ни бяха викнали в 12. Много странна схема ,ама както и да е. Мина и замина, сега за бала може и да се видим. Щях да падна от смях, девера не знаели, че трябва да говорят с педиатър, че той ходи в дома при бебето като го изпишат...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: ноември 23, 2017, 15:15:02 »

Добър ден!

Днес времето е разкошно. По този повод си сложих новия плътен чорапогащник + рокля и ходихме да играем в една детска градина. Видях се и с приятелка, с която отдавна не се бяхме засичали. Ей, такова слънчево ми е.  Sunshine

Новата Миска не знам какво да коментирам. За мен е всичко друго, но не и красива. Даже и хубава не ми е. nea Не знам кой очаква да ни представя достойно някъде си.

Фери, добра идея със списъка за подаръци.  good
Ама аз като питах какво ще купувате на мъжовете си, никой не казва.  nea
ММ каза, че е решил какво иска, затова ще го карам по-рано да пише писмото, че да имам време. Но ми се иска и нещо изненада да има. Аз самата не знам какво искам също.  angry

И ние няколко вечери заспиваме всички дружно, докато приспиваме Алекс. Аз се събуждам след 1-2 часа, поне да завия домочадието.

Вероника, честита годишнина. Много любов и споделеност ви желая.  smile

Ако някой се интересува в Манго Аутлет има 70% (реално) намаление. Вчера се вихрих за първи път там. За нас нищо не харесах, но за Малчо поръчах дрешки. Половината ми ги отмъкнаха под носа, но няма да е капо.
Поръчката ми от Хиполенд още не е обработена. Дано не се окаже, че няма наличност, че ще се бием по телефона.  beating
Имам и една пратка от Еконт да взимам, но днес няма да успея.

Някой ще се възползва ли от Черния петък утре? Ние имаме да си използваме един ваучер от Техномаркет, но като им знам техните големи намаления...
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #463 -: ноември 23, 2017, 15:56:19 »

Миме, много странно за Хиполенд. Моята на другия ден я бяха обработили, а в събота като я отмених почти за 30 минути получих отговор. Не вярвам да се изложат с липса на наличност. Иначе получих мейл, че Комсед пак имат намаление -25 % тоя уикенд май. Чудно ми е какво ще продават като в магазините им бяха последни бройки от почти всичко. ММ иска калъфи за гуми за Коледа и това и ще получи.  Wink

Ние се спираме малко с пазара, че цяла количка все пак купихме. Кумовете ще се нанасят в новата къща, а сме решили да им купим нещо по-голямо, защото покрай сватбата се въздържахме. Не можахме да идем на меден месец с тях и решихме като имат нужда тогава да им помогнем. Та сега микровълновата ще е от нас, но те са с винтидж кухня, нещо като на Фери, та кумата е избрала и такава микровълнова и съвсем втасахме бюджета. blum

 Утре се уредих и с час да гледаме нашето шило покрай прибоцкванията снощи и днес. Да видим ще кротува ли човечето да разберем какво е, че сега го наричаме на плода с какъвто размер е всяка седмица. Предвид, че преди това съм на зъболекар не се надявам да е кротко, но поне дано всичко е наред. Аз се стягам за официалната вечеря, но нещо с тия болежки не съм съвсем на максимум, ама ММ го заслужава и ще трябва да си сложа усмивката.  blum
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: ноември 23, 2017, 16:21:47 »

Моята поръчка от Хипо, вчера трябваше да дойде, но я отложих понеже няма.кой да я вземе.
Утре не знам дали ще пазарувам, май не, ама ще видим де.
Мм иска айфон за Коледа /не стига, че малко дете гледам, ами и на свека тийна  beating /, ама не знам дали ще ме навие. За мен е много тъпа покупка, ама предвид, че скоро нищо не е получавал, заслужава май. Другата седмиц е на държавен изпит, ако го вземе, май ще склоня.
Новата мис е поредната с купена титла, дори не виждам смисъл да я обсъждам.
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines