Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:44:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144120 пъти)
 
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: ноември 02, 2017, 11:29:19 »

Фери, ще ти пиша на лично smile Те баните са готови (на проект Wink, но коридорът и гърбът на кухнята ...  tease
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #46 -: ноември 02, 2017, 11:30:19 »

Хелоу. Записвам се в темата...поне да ви чета по-лесно. Усмихнат месец!
Тони, ти защо бягаш от него? Той е Моя...скоро имам рожден ден.
Миме, бързо оздравяване на Влади!
На 31-ви бях на банкет, на работа не ходя, но там се затичах. Повече ме уморяваше седенето на стола с гипса в скута, отколкото хорото. Та им скрих шапката с рипкане.
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: ноември 02, 2017, 13:10:28 »

Уважавам всеки един избор,кой ще кърми,кой не кой как ще ражда и дали изобщо ще роди.Зад всяко едно от тези решения си има причини понякога известни ми ,а твърде често не съвсем(и не желая)всеки сам да си прави избора.Моите деца са кърмени много малко,а имах огромно желание.Е растат ,здрави са оттам натаък каквото дойде.
Фани,успех на Кари.Наде,кога ще ти махат гипса?Машка ,успех с плочките.Бременните внимавайте с бацилите.и аз трябва да си търся връхна дреха,аз съм фен на такива тип "пончо"Втората си бременност я изкарах с такова и ми беше супер удобно.За Коледа вече съм измислила на кой какво,и дори вече имам купени подаръци.Нямам търпени да дойде това вълшебно време.
Хубав ден на всички . butterfly
« Последна редакция: ноември 02, 2017, 13:13:33 от cvete_78 » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: ноември 02, 2017, 13:13:57 »

Привет и от мен в новия месец!
Нямам какво да кажа по бебешките теми, но за сметка но това си лежа и си хапвам бананов хляб  tease

Днес ще излизам да се видя се видя с една приятелка и още от сега знам, че денят ми си е заминал. Обикновено като имам ангажимент навън, нито мога да се настроя да свърша нещо преди това, нито след. Несериозност...

Тези палта ми хванаха окото и аз се забих в сайта да разглеждам. Даже си харесах едно доста, но дали същите промоции са и в магазините им или само онлайн?

Фани, ще стискаме палци на Кари!

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #49 -: ноември 02, 2017, 13:24:56 »

Бубе същи са им цените, даже можело всеки модел да ти го изработят в наличните им цветове

Ох моето дете заспа и трябва да стана да правя една презентация
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 02, 2017, 13:29:07 »

Здравейте!
Аз днеска съм яхнала метлата  witch , дано до след о яд ми мине, че ще празнуваме рождения ден на майка. Това диване първо ме събуди в 9, а още ми се спеше, после едва го приспах  beating. Дано поне да спи повечко, че иначе никакво празнуване няма да усетя.
Киви, много си права за даването на съвети, аз също избягвам да го правя, а ако мнението на някого по дадена тема ми е важно или интересно питам.
Обаче на Тони ще й кажа нещо, предвид къде ще раждаш ще ти кажа много много да не слушаш акушерките, че голяма част от тях /да не кажа всички/ или изобщо си нямат идея от кърмене, или не им се занимава с родилките, ама грам  diablo .
Събота и неделя, още нямам ясна идея какво ще правим, предвид и че ще сме пълна къща се чудя дали ние да не се приберем у нас, но ще видим. Мисля да се поразходим събота и неделя ,може до парка в Дупница да се замъкнем.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #51 -: ноември 02, 2017, 14:05:14 »

Цитат
Това диване първо ме събуди в 9, а още ми се спеше, после едва го приспах  beating. Дано поне да спи повечко, че иначе никакво празнуване няма да усетя

лелееееее да не си се оплакала повече че знам къде живееш хахахах 9 часа.... това е мираж от 2 г!

Абе Мари се загуби, Ина също?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #52 -: ноември 02, 2017, 14:13:23 »

Рат, май си пропуснала частта, че Мис стана сутринта в 5:30 , за а си поиграе и когато пак заспа, вече беше почти време за работа  angry
Да бе, верно ги няма  huhhuh.gif Дано всичко да е наред!
На Ендрюс офисите (май и производството им) за близо до наше село и преди години докато работех в тая сфера ми звъняха да ходя да работя при тях, ама на мен ми се видя на края на света lol Ако знаех, че животът ще ме отведе там да живея....съдба  pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 02, 2017, 14:34:57 »

Фери, аз не знам как си работоспособна. Аз преди 9-9.30 не мога да отлепя  pardon . Принципно съм се наспала по това време, обаче снощи се събудх към 4 и до 6 не мигнах. Много си се дразня как не мога да заспя, а шефа кърти блажено... Изгърмяла ракета съм от всякъде  tease
Дано наистина Ина и Мари са добре и скоро да се завърнат!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 02, 2017, 14:53:01 »

За едната знам, добре е. Майката на трима и аз не съм я чувала...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: ноември 02, 2017, 15:03:52 »

То въпросът беше за дантеленото бельо, но както и да е. blush
Нормално е някой който не е кърмил да има различно мнение от такъв, който е кърмил. Обикновено във форумите и някои групи това са вечните спорове - кърмене срещу АМ и нормално раждане срещу секцио..И финалът от такива спорове винаги е фатален.  funnytooth И едните и другите са неразбрани.
Аз съм последната, която ще си налага мнението. Общо взето за мен няма значение Пенкаа кърми ли, как си гледа детето и т.н. Нали не ми е в къщата!
Всичко идва с времето, както се казва. Докато не ти дойде до главата, не си прави планове.  pardon

Както и да е...

Днес времето е супер. Разходихме се, даже се и прибрахме. ММ естествено не е отишъл до болницата.  beating Щял да си купува някаква паста да се маже.

Аз съм си казала, че докато не си прочета Спок, друго няма да захващам.. pardon

Още не знам какво ще купуваме на свекървата..

Нещо ми се мързелува, ще видим колко ще ми позволят.

Фери, това с гледането на Александрина за постоянно ли е?
 
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #56 -: ноември 02, 2017, 15:09:01 »

Е Рат, ща не ща действам...холандците хич не им пука кой колко спал lol
Дантеленото бельо лично на мен не ми беше удобно докато кърмех, сега съм оставила меките сутиени дълбооооооко в гардероба  Wink
Миме, този и другият месец ще я гледам аз, после мама, февруари ще видим според зависи колко отпуски са останали и март на ясла сме планирали smile
Алгасан да си вземе Влади, на мен много ми помага и на Кройтерхоф с конски кестен ли беше, див ли, абе зелено кремче. Кумът ни ги е препоръчал тези (той е кинезитерапевт).
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #57 -: ноември 02, 2017, 16:02:14 »

Хайде привет по късните часове smile!
Значиии, сестрите ме побъркаха blum Едно е едно дете да гледаш, друго две, а опазил Господ повече blush Леля ми поднови седмичните си посещения и сега трябва да изтрайвам и нейните мними болести и болежки и да и съчувствам колко хапа пиела. Като имате предвид, че пие витамини, аспирин протект, пробиотик и много сериозното "мента- глог- валериан", няма как да не е ясно, че нищо и няма.
Остави това... Правя аз за събота /задушница/ сурови сладки и им нося няколко. След време започва тупордия и леля ми идва да търси метла ЗАЩОТО: сладките са оваляни в кокосови трици, а едната не може да ги дъвче, а другата не ги обичала и изчопкали всичко върху вестник. Обаче майка ми кихнала, леля ми се стреснала и както държала чинията и вестника, подхвърлила всичко и съответно сладки и трици се намърдали върху родопското одеало. Явно са решили да опитат да скрият "белята", но естествено неуспешно, та в крайна сметка стаята изглеждаше като в оня виц, дето един си свършил работата на вентилатора и после го включил diablo За сведение, в сладките има смлени бадеми и орехи, кокосово масло, какао, паста от фурми и въпросните кокосови трици nea
Ох, много ми е любопитно, ама като нямам достъп до тези затворени групи на майки, само мога да предполагам какво надъхване пада Wink Една блогърка /или влогърка Дара/ беше пуснала няколко бисера за чудо и приказ. Wink Който знае, ще се радвам да разясни що е влогърка и по какво се отличава от блогърка blush.
Киви, Тони, вие да не ходите утре на онази разпродажба на немски дрехи тип арт?
Рони, ще ми е интересно да видя проекта за проследяване на бременността. По магазините не съм намирала, но във ФБ се предлагат страшно много ръчно направени албумчета, страниците на които завършват с нарастващ бременен силует и разни други вариации кой кога и какво го ритнало smile heart
Ей сега се сетих за онзи шарен шал на Еми - майсторлъкът е да го навържеш, иначе плетенето е от най- лесното на две игли.
Вчера бях на месечната пенсионерска среща и кикиморите ме навиват да се уча как се прави и обслужва блог, че да си имаме такъв. Мен ме избраха като най- оправна /или най- будала/ и сега се чудя дали да си правя труда да се записвам в курса на Parentland при споделено плащане или да си намеря хубаво оправдание. Реално и ФБ страница би вършила същата работа, но пък те са МНОГО против ФБ, щото току- виж някой им източил пенсията lol
П.П. Миме, често спортистите знаят по- добре какво им е и как да го лекуват и от докторите.  Особено ако не им се случва за първи път, та не му се ядосвай много на момчето heart
« Последна редакция: ноември 02, 2017, 16:07:49 от svekarva » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #58 -: ноември 02, 2017, 16:07:58 »

Свекс влогърка е с клипчета, като тази Agleu,  блогърката пише на страничка.Добавих те в Майките на София да гледаш сеири  lol
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #59 -: ноември 02, 2017, 16:10:22 »

Булче и мен ли затва там ме добави lol
Просто си представих сестрите каква "идилия" са били с бонбоните, като мен и брат ми мама като ни вареше кус кус като малки, кво правехме, ръчкахме се, все събирахме топчета по земята lol
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines