Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 09:46:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 145683 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: ноември 16, 2017, 15:39:26 »

за дървените и аз почвам да се колебая, като го гледам как размахва лъжицата... huhhuh.gif
При мен стават все по -малко подарените, все повече купените- баба му взима от лидл, когато е на кеф, аз също, освен това пазарувам по бг сайтовете при промоции. smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: ноември 16, 2017, 15:58:08 »

Видях ги и аз тези кухни в Лидл, но са ми над бюджета за момента. Предвидили сме и други подаръци. Може би, ако беше само кухнята...А и няма как да отида в 8ч, нито да изпратя някой.
Като гледам, че дървените кухни са от 200лв нагоре.  huhhuh.gif Тази в Лидл си е направо за без пари.
Глупаво е, че ще дам малко под 100 (най-вероятно) за пластмаса, ама и нашият е от тия хвърлящите всичко по земята. Иначе ще има страхотно неща другата седмица. Дано все пак се доредим до нещо.

Имаме си Мастър шеф у нас. Цяла сутрин дрънчи с едни паници. Борихме се с едни макарони, нахранихме всички животни. И обедно меню си имаме. Мисля си, че една кухня много добре ще му дойде и ще й се зарадва.  smile

Добре де, колко все пак излиза доставката от Джордж, например?

От както смениха часа и Алекс започна пак да заспива късно. Снощи легна в 12ч, до тогава си игра. Не, че някога е заспивал и по-рано, но 22ч ми е по-приемливо. Поне сутрин спи до по-късно. Аз вече свикнах да не спя.  pardon

Ооо и ние си му купуваме всичко. Няма много желаещи иначе. nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: ноември 16, 2017, 16:08:05 »

Миме, две неща ме спират за таз кухня от лидл. аз инак ще ида да се наредя, ще пратя и свекърва ми.
Първо баща му ше рече че го занимавам с женски работи ( кухнята  pardon pleasantry ) и няма да иска да я купим. А на контра на него не правя нищо, предпочитам мир. biggrin
Второ това дет споменах за дървениите- май пластмаса ако ме замери, по -малко ще ме боли.
Ще чакам още годинка и ще си помисля.
За момента набелязах от Комседа лего дупло, за което все говорите. Има от годинка и половина. Не е твърде далеч, не е и твърде близо. Та няма да кеси много в шкафа предваре. pardon
Кола със дистанционно ( не за катерене и сядане, а средно малка ) също харесах. Но мисля че е за по-нататъчен период, дори да му конфискувам дистанционното , Маги е права че ще я изтреска три пъти в земята и дотам.... angry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: ноември 16, 2017, 16:16:31 »

Не знам според вас какво ще хвърля от кухнята.Освен някоя от съдинките.Миме, наистина е по-скъпа, но в сравнение с пластмасовите е 100 пъти по-хубава.Ние също нямаме много големи възможности за това събираме парите от бабите и с тях.А и повярвай за детето все някой ще отиде рано-рано да я вземе.Съвет.На тая кухня бая деца са висели здрава е, пластмасовите се унищожават за норматив.Аз не купувам много подаръци, но винаги гледам да са здрави и качествени.Винаги когато съм направила компромис със себе си съм съжалявала.То и за това ми викат, че съм претенциозна де!

Еми, недей душо кола с дистанционно, чак след 5 зацепват за какво е дистанционното айде около 4 да е.Просто няма смисъл.Хубава метална кола тип Хот Уилс и е готов.От тук нататък ще купувате коли, писти, влакчета и т.н. За момчета можете да видите влакчета в Икеа са много хубави както и тези в Лидл.
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #334 -: ноември 16, 2017, 16:17:55 »

Еми, а някакви бебешки писти гледала ли си?
Или картонените кубчета на Джеко?

Подкрепям Маги за колите с дистанционно.
Явор си играе с един паркинг дървен пак от Лидл,пуска колите в асансьора и така.
За влака не ни дава възможност да му наредим релсите, иначе този в Икеа е идеален за сега.

Еми, те като проходят и едно най - любимите неща за бутане на момчетата са количките за кукли smile
« Последна редакция: ноември 16, 2017, 16:23:40 от marta_kalpazanka » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: ноември 16, 2017, 16:31:10 »

Марти, то това ясно за количките за кукли, ама вкъщи имам делящ по полове мъж, което си е типично за повечето от тях де. За щастие има уокър , така че да бута него .
Сега като ми казвате, ще погледна писти. Влакчетата в икеа са свършили, сега проверих.
Джеко не го знам,отивам да видя. Но го влекат по скоро движещи се и свиркащи неща.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: ноември 16, 2017, 16:40:34 »

Ох, още помня периода на Моника с количката за кукли и как всички момчета тичаха да я бутат и бащите им бяха в потрес.А аз какво да кажа, като имам поръчка за писта и колички плюс пистолет  tease Да са живи и здрави, сега се изграждат.

Аз днес сутринта работих и след обед мързел.Предадохме обекта и само се чудя къде да се скрия.Поне да си бях в къщи ми то... Поне ми мина главата!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: ноември 16, 2017, 16:51:09 »

Еми, то и аз затова толкаво се чудих, докато кажа на ММ за брилянтната идея за кухня. Два дена мислих как да  го информирам, Той пък взе, че веднага се съгласи. Но е виждал Алекс да играе с такова нещо и знае, че му харесва. Все пак най-добрите готвачи са мъже.  Wink  Но вече, ако му кажа и такава цена, не знам колко ще е съгласен.Та Маги, и заради това. Не, че не можем да извадим парите и да му я вземем. Ако бях измислила по-рано подаръците, можеше и да ги разпределя между желаещите. Нашите вече знаят какво ще купуват, свекърите най-вероятно ще му дадат пари, но не повдигам въпроса предварително. Зълвата предполагам пак неща непотребно ще измислят, което не е съобразено с възрастта му и така.

Маги, и аз не обичам компромиси от такъв тип. Но няма да успея да убедя мъжО за това. Иначе веднага купувам, даже харесах около 6384 вида. Нищо де, той сам ще види и следващата ще е по-хубава.  pardon

Кола с дистанционно имаме, но не помня точно колко часа работи, или беше минути. Имаме и железни няколко, баща ми купуваше от чужбината, но някои вече са без стъкла, точно от хвърляне.

Легото, което поръчах е влакче, но ще го видя като го доставят. Надявам се да е вървежно и при нас.

И количка за кукли бих му поръчала. Нека се забавляват децата.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: ноември 16, 2017, 16:57:23 »

и аз бих, ама това е друга тема. Моята представа за половете е друга, очевадно защото дружа  и с хора с различни ориентации. pardon pleasantry

Видях в икеа сайта, хубав автосервиз с кола отгоре, както и количка за бутане дървена, която няма да предизвика сегрегационни коментари biggrin  .
Кубчетата ги прегледах, но няма шанс да са му интересни в скоро време.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #339 -: ноември 16, 2017, 18:06:48 »

Аз взех, че харесах едно интерактивно куче на коконата от Джордж. Хубаво, ама за колко време пристигат?
За по-големи неща гледам винаги да е едно, но хубаво. Затова ми е и трудно сега да измисля нещо конкретно за Коледа.
Нашата кухня е сгъваема. Бяха ни я дали. Прилична е, ама предпочитах да е нещо по-така. И аз влизам в графа притенциозна Wink За миналия рожден ден казах на бабите, че ще купуваме дървена ферма и те дадоха парички. Свекърва ми даде и за обеци, ама така и не купих. Парите пак за малката са отишли, ама незнайно вече какво.
Ако купя писта за коли, ще има много доволни good Много ме дразнят с разделението мъжка-женска играчка. Деверът е краен - не даваше на племенника дрънкалка с розово по нея crazy
Довърших порт бебето. На снимката е много мрачен цвят, а в действителност е по-греещо зелено. Доволна съм smile Занесох го в градината и ще правя още една бройка скоро време. Вече ще знам технологията и може да съм по-продуктивна girl_haha Ако с това си вадя хляба, може от глад да умра.


* IMG_54542.jpg (65.85 KB, 606x342 - видяно 87 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: ноември 16, 2017, 19:22:37 »

Аз поръчах от джордж дрешките, от които имах нужда.. Не съм вземала от никой, на всички съм казала да купуват 3-6м размер.. та освен закупените от нас от ХМ, голяма част са ми от джордж. Комбинирах поръчката с другите неща от амазон. 13кг - 26лева за доставка с ggbg.bg при мен бяха за 9 дни (предната ми доставка дойде за 6дни), след като ги поръчах, но защото имах забавяне на едно от нещата от амазон и помолих, ако е удобно да ми ги групират.. Те пък взеха, че се съгласиха, защото имаше време до курса и така..

Следващата ми поръчва ще е на дрешки 3-6м, но към края на месеца и този път ще се развихря по другите сайтове smile памперси имам за първия месец, искам да видя харесват ли ми.. и тогава ще импровизирам с поръчката.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: ноември 16, 2017, 22:10:00 »

У нас също протече разговор за разделението на детските играчки по полове. Аз не виждам защо кухнятада е само момичешка, но баща ми изпадна в потрес. А като му казах, че и кукли ще му дам ако иска и щеше да припадне, каза да.почна в рокли да го обличам  tease. Ако се до ера до .ея ще му я взема.сигурно.ама предвид че ще я пуснат в събота едва ли.е се редя за кораб или замък.
Маги, браво че сте предали проекта, дано сега малко по-лежерно да ти ев работата!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: ноември 16, 2017, 22:39:39 »

Бамбук има кукла, Бате Енчо я кръсти баща ми. Гушка я, храни я, приспива я smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #343 -: ноември 17, 2017, 01:05:02 »

Докато н си приберете момчето от ясла, облечено в рокля на Елза, нищо не сте видели lol

Еми, точно този гараж от Икеа го взехме преди няколко месеца и активно се ползва, но според мен не е подходящ за деца под 3 години, 2,5 макс.

Кухня аз бих взела, но нямаме място, достатъчна ми е палатката в хола, която е перманентна експозиция.

Едвам смогнах да ви попрочета, преместиха ме на друга позиция и още уча разни неща, а и работата е много и почти не ми остава време дори и новините да отворя.

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #344 -: ноември 17, 2017, 09:10:06 »

Алексия, уби ме с роклята на Елза lol
Иначе и аз нямам нищо против Мис да си играе с коли, батмани и тн, то вкъщи ще е и неизбежно, няма си братче, но си има баща хоби манияк  girl_impossible Вече има поръчан розАв джойстик за конзолата  crazy
Мама се е засилила за тази кухня в Лидл, много добре изглежда, амаааааа нз все ми се струва че е още малка. Иначе ние с баща ѝ сме се лепнали за дървена ферма, ама за нея пък съвсем малка ми идва  nea Ще се придържам към маса и столчета, въпреки че ММ каза, че е най-скучният възможен подарък  blush
Али, изглежда много професионално направено, браво  girl_wink
Не бих заложила на пластмасова при каквито и да били обстоятелства...вчера направих едно кръгче в Джъмбо, ми даже пластмасовте плодове, купички  и тн ми простеят и изглеждат грозно  nea Ще рече че и аз съм от претенциозните  blush Но пък има дървен часовник за учене на часовете, който е 10 лв и изглежда ОК  good
На зайка най-после ѝ свършиха ежедневните ходения до вет, утре се прибираме вкъщи при другото космато, че е пощуряло и то без нас  angry
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines