Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 14:42:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 144904 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: ноември 10, 2017, 11:29:06 »

Здравейте!

Днес ми се иска да е понеделник, ама миналия... не усетих кога мина тази седмица и ми остана всичко за последния момент. Имам да купувам подаръци за три жени, от които само за едната имам някаква представа какво. А трябваше и да наваксам с развиването на един въпрос, но пак станах "навреме". Това е моето "мрън"!

Аз вече не слагам гел лак, че последния път толкова лошо ме изпилиха, че ноктите ми едва се възстановиха. Просто не съм уцелила маникюристката сигурно, ама не ми се рискува повече (това в Самоков). Иначе в София може да взема да отида, ама не знам къде, някакви препоръки?

Фери, стискам палци за зайчето, милото, дано се оправи бързо!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #211 -: ноември 10, 2017, 12:00:15 »

Тъкмо се канех като немскоговоряща да пусна една целувлайн funnytooth Най ми отива на настроението и то по същата причина като на Али - пратка от Еконт, запокитена километри, при това от човек, на когото всеки път повтарям едно и също, писмено и устно.
Мениант, много харесвам и аз трикотажни рокли good Хубава ли е материята, не провисва ли от собствената си тежест? Пусто хич не са за неравности по тялото, иначе само с такива щях да ходя.
Тъкмо ми дойде поредната идея за бизнес и майка ми отказа съдействие.  sad
Вчера похарчих в онзи магазин за европейски стоки 30 лева, как стана, не разбрах. В смисъл, че купувах неща по 1лв.... pardon И да допълня, че "по принцип" не обичам кафяви топки за елха /ама бяха стъклени/, твърде кичьозни ми са картини с мъждукащо огънче от светлинки на батерия /ама толкова евтин подарък със зашеметяващо съотношение цена/обем/, хич и не ми трябват книжки с готови 3Д стикери за изрязване /обаче пък може и да ми потрябват/, коледни стикери на подаръци не слагам /ама пък може на някого да харесат/, писма не пиша и картички не пращам /ама пък как да не вземеш 6броя комплект в резеда и розово/ и още и още... Почти съм убедена, че съм на път да стана вещоманка- боклучарка blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: ноември 10, 2017, 12:05:59 »

Ние сме в поредната финансова и емоционална дупка.Моя мъж ще го оперират в понеделник, днес доктор го потвърди.Аз съм нерви(а трябва и да ми дойде).Картинката е просто прекрасна!И работа имам, а тъпите общини не си плащат задълженията, та заплата няма.На огромен кръстопът съм и вече клоня в една посока, не знам правилно ли ще е или не, но някой трябва да вземе решение.И така, ще пиша по-нататък като имам сили и нерви!

Фери, стискам пръсти за зайка да се оправи!
« Последна редакция: ноември 10, 2017, 12:15:47 от магито » Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #213 -: ноември 10, 2017, 12:18:21 »

Маги, стискам палци всичко да мине бързо и леко при мъжа ти! И кураж ти пращам, с пожелания скоро всичко да се нареди по най-добрия начин за вас. Ние бяхме в низ от много големи поблеми и трудности в началото на годината, разбирам те напълно как се чувстваш, когато едно след друго се нижят неприятни неща и дори най-малкото нещо може да те изкара от равновесие sad но кураж, нещата полека-лека се задвижват и изчистват и идват по-добри моменти!  give_rose

Фери, стискам палци за зайката.

Свекърва, поне си запълнила фонда “ей сега точно това ми трябваше” Wink

Али, добре че драмата за обличането ви била само днес. При нас всяка сутрин има тръшкане да облича една и съща любима блуза. Всяка. Една. Сутрин! Направо съм станала експерт по преговори. smile възхищавам ти се , че успяваш да намериш време да идеш на маникюр! Аз съм щастлива, че успях май-сетне да се лакирам smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #214 -: ноември 10, 2017, 12:44:31 »

Маги  give_rose Стискам палци да ви се наредят нещата и да дойдат по-спокойни дни, каквото и решение да вземете.
Аз се примирих, че тази година ни тръгна накриво и все още е така...чакам да свърши и се надявам другата да е по-ненатоварваща. Айде, че заприлича на отдушник.
Никаква работа не съм свършила днес, благодаря ви за палчетата, чакам да звъннат с добри новини smile
Леле като ви слушам за тия малки кокони, отсега си я представям мойта, дето вече се хвали като има нещо ново, как ли ще се обличаме с нея  pardon
Булчето нещо я няма, помня че имаха някакъв общо кол с НМ, дали звяр е бил послушен  huhhuh.gif
Бременните ги няма също, пълна пустош  beating
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #215 -: ноември 10, 2017, 13:01:50 »

Моят е кокон, тъй че наличието на момче явно не е застраховка lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: ноември 10, 2017, 13:05:05 »

и аз съм тук, но и аз съм минорна. макар че грижите на Маги са в пъти по големи. Маги- желая ви здраве, другото е вятър. Следващата седмица да се похвалиш че сте по добре!
Ние неможем да се оправим с един съсед. пуска тв в 22.00 до 4-5 сутринта, почти на макс, кънти долу и се чува, все едно сме си пуснали радио. А хора с дете се сещате колко е важно да се наспиват...
ВИкахме полиция- не идва. явно има по спешни задачки нощем. НА ДОмоуправител- не отварят ни на нея ни на нас. Въобще пълни пещерняци. angry
АКо някой има идея как мога да постъпя ( законно )- да свирка. Мен друго освен жалба при кварталния не ми иде на акъла.  sad
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #217 -: ноември 10, 2017, 15:07:17 »

Маги, лоша работа е това с операцията, но дано мине леко.
Да идва новата година и с нови сили по нови пътеки. По-подразбиране трябва да са и по-хубави good
Ние бяхме на ортопед. Дребният е ок, таткото също мина преглед. Изписаха му витамини и хеуронова киселина lol под някаква форма и сега ще го бъзикам за филър и ботокс, ама в краката lol Хубавото е, че не е нещо супер сериозно, че очаквах от инжекции в ставите до операция. Скоро ще е пак на контрола.
Фери, да пишеш за зайката, че я мисля и аз.
Алексия, аз съм в майчинство, та затова някак намирам време. Виж, ако тичах и на работа, щеше всичко да е на предела на нервата. Тогава едва ли ноктите щяха да ми са в полезрението. blush
Еми, единственото, което ми иде е да им надуя музиката и да се изнижа от вкъщи. Тъй де, спят през деня, а нощем се вихрят crazy Може и бушона от мазето да им бутнете. beating То с ненормални съседи оправия трудно има. Ако пък са кротки, ще миришат. pardon
Хахах, счетоводителката пак влезе във фаза да ми се оправдава и подмазва. lol
Днес имам чувството, че за пет пари работа не съм свършила. Много мразя такива разпокъсани дни. Трябва и обувки да мия, ама хич не ми се захваща. Седят си в една торба на терасата и ми се усмихват.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: ноември 10, 2017, 15:17:00 »

Маги здраве и кураж ви пожелавам! Пращам ти положителна форумска енергия!

Фери, дано се оправи зайчето.

При липсата на новини я отчитам като положителни новини.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: ноември 10, 2017, 15:50:56 »

Прибрах се аз от шопинг, мина много успешно! Купих коледни обеци, коледни чаши и подложки за горещо, шал, блузи, рамка за снимки, чанта за лаптоп, сученирчета и още някакви дребни джунджурийки. Доволна съм, даже успях и хапване да напазарувам smile

Маги, не се отчайвай! Нещата ще се наредят, а каквито и да имаш решение да взимаш - давай, винаги е по-добре да тръгнеш по пътя, отколкото да седиш и да се чудиш за възможностите.

Еми, а пробвахте ли да говорите със съседите директно? Може да се окажат свестни, да си вземат забележка.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: ноември 10, 2017, 16:33:13 »

Здравейте!

Днес времето беше чудничко и ходихме да играем. Щом бяхме и без шапка, значи е било разкошно.  smile Алекс спи, аз си оформих веждите и се лакирах. Довечера ще правя паста.
Ще видим утре дали ще си хартисам от фирменото парти. Ако има кой да гледа Алекс за два часа, ще отида. Още не съм решила с какво ще ходя.

Маги, кураж и дано скоро всичко се нареди. Понякога всичко изглежда нерешимо, но слънце винаги изгрява. Гуш от мен. Стискам палци и за операцията на ТМ.

На моя баща му се размина пластиката. Днес са го изписали и ще се прибира болнични, докато не се възстанови. Огромен късмет е извадил. Като знам какво е можело да стане, не ми се мисли.

Фери, и зайка да се оправя и да не се мъчи животинчето.

Свекърва,  то точно в такива магазинчета неусетно се изнизват левче по левче, по два и айдее, ето ти 30лв.

ММ единствено на полицията е звънял, заради такива. Идвали са и какво? До следващия път. Ние и заради такива си преместихме спалнята в хола, защото лятото си правиха купони, а няма как да се седи в тая жега на затворено. Сега пак ще се местим в другата стая. Лудница...

Бубе, голям пазар си направила ти.  good

И нашата година очаквах да е по-различна, ама нъцки. Дано следващата да е по-положителна и да ни се получат нещата. Пожелавам си само да сме здрави!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: ноември 10, 2017, 19:14:42 »

Миме, да, разбирам ви ситуацията. Сега и бележка им е оставяла домоуправителката, ефект нулев.
Опитвали сме да звъним да отворят на нас, не желаят, крият се като мишки.
С веждите сме на една вълна днес йаахахаха, че и се гримирах и се разходихме по Бистрица малко на въздух.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: ноември 10, 2017, 19:42:26 »

Не съм купувала от тези рокли досега, така че първо ще си взема една - да видя как е като изработка, и ако ми хареса - още 2.  girl_wink Но ще е като ми преведат болничния - може би другата седмица.  girl_wink

Иначе - друго освен естествени материи не нося - просто ми е прекалено чувствителна кожата.  pardon
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: ноември 10, 2017, 22:05:02 »

Маги, кураж! Дано всичко мине бързо и с очаквания резултат!

Фери, и при вас бързо да се разминат нещата със зайчето!

Еми, в стария блок имахме подобен случай с едни съседи студенти, направо на общежитие бяха обърнали нещата. По цели нощи музика, викове, бягане по коридорите и вдигане на шум. Но полицията беше много отзивчива, а и съседите много се разправяха с тях - спираха им тока, нямаше такова нещо да не отварят, направо с вратата влизаха. Въпреки всичко те продължаваха и чак след 3 месеца ги изгонихме от блока. Дано вашия човек по-бързо се вразуми.

На мен тази година ми е застой, е то няма и какво друго да е вкъщи pleasantry За следващата още не съм направила планове.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: ноември 11, 2017, 13:29:32 »

Добър ден!
Маги, пращам ти много полижителна енергия! Леко да минава и бързо да се оправя тм! Още малко и ще избутате гадната година и дано 2018 ви донесе само положителни емоции!
Фери, как е зайка? надявам се, да е добре.
Еми, ние имахме едни до нас дето дънеха чалгии през нощ. Писах писма, кво ли не и нищо. Накрая им им хеърлих яйце по вратата /не се гордея, ама ме дразнеха жестоко/. А ми предлагаха лепило в ключалката.
Али и Свекърва, поискайте да пренасочат пратките до друг офис- мисля, че е безплатно даже.
Бременните и на мен ми се губят нещо.
Булче, я видях, била е на фирмено събитие, много красива!

Ние вчера цял ден откарахме на детски рожден ден. Много беше забавно, сега се моля само да си останем здрави! Днеска пък ще ходим да ядем суши в кума, Ники там не е шетал, та и той ще се забавлява да обърне още една къща наопаки  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines