Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 02:13:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 145860 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #165 -: ноември 08, 2017, 10:09:58 »

На Панагюрище са много хубави халатите  good Еми има ги в The mall срещу Карфура

Фери сега ходим по-късно на работа че нали е Звер вкъщи с леля Жени, а тя идва чак в 08:30

Аличко ти се смееш ама моето само коли иска, не го интерсува нищо друго, тук таме с някой пъзел поиграва и Лего дупло, ама голямата любов са му колите, по цяла вечер ги реди и им знае марките, ако някоя кола липсва всички сме на крака да я търсим  angry
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #166 -: ноември 08, 2017, 10:24:17 »

Маги, вкъщи ще сме, а кумците ще дойдат. Може и още някоя и друга двойка да дойдат, но не е сигурно.
Хавлии на Яна и на Дилиос. Демек може да хвърлиш око в Метро. Неочаквано за мен Метро са вкарали нелоши домашни потреби най-общо казано. За мен беше западащ магазин, сега имат интересни неща и ги наглеждам.
Халатът ми е много плътен и мекичък от Ареал (една Асеновградска фирма за бельо). Лятото ползвам сатенени. Обаче като се мотам така и винаги се сещам за една детска книжка как животните се подигравали на зебрата, че нали е с раирана дрешка само: Мързелана-поспалана вече пладне стана ходи по пижама pardon
Нашата масичка е поръчка от дърводелец. Намерих го в олх или базар и го препоръчвам good Сега ще го потърся пак, май беше от Враца. Прави и пирографска картинка по желание. Нашите са с Мечо Пух. Бях ги качвала някъде тук. Икейските съм ги виждала на живо и ми харесват, че също са леки, но пък са пластмаса, а аз предпочитах дърво.
Булче, ама ги иска, а не само това да му се купува от както съществува това дете и друго да не му се дава за игра. Тук е разликата.
Пуснали са на обсъждане календари и снимки в градината. Довечера ще ги обсъждаме. Направо си идват празниците Santa
Накиснах банята и сега отивам на СПА да я доизмия bath

Допълвам:
Ето обявата, но не виждам контакти. Със сигурност ги пазя на пощата. https://www.olx.bg/ad/detsko-komplektche-darveno-stolche-i-darvena-masichka-pirografiya-ID2J9FN.html и нашите http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,35785.705.html
« Последна редакция: ноември 08, 2017, 10:33:13 от Alichka » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: ноември 08, 2017, 10:27:58 »

Булче, така е един период.После преминава към строителните машини.Пожарната и камиона за боклук също предизвикват фурор в един момент.Ми момчета.После пък идват пушките и мечовете, с който боли като те ударят  cray, едно хлапе на приятели в играта си ме порази веднъж, без да иска.
Поръчвай второто да е мома, че да научиш и куклите и принцесите и все фей на земята  blum

При нас нали има Яна, ходя до фирмения магазин и от там взимам директно.По-евтино ни е.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: ноември 08, 2017, 10:32:44 »

Аз последно от ЯНА купих за служебното момиче и не съм много доволна. Но не беше техен май, а го препродават. Основно там ще гледам.

У нас икейските маса и столче са фаворит, защото са пластмасови. В Аико има много симпатични дървени, но не ни изглеждат достатъчно ударо устойчиви

Али, Дърводелец от Враца също звучи като да ни свърши работа. Имаш ли снимки на вашите столче и маса?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: ноември 08, 2017, 10:36:05 »

ако го препродават, определено може да не е същото качество. good
Аз си имам хавлии кърпи за къпане, не обичам за там халат. Инак за из вкъщи имам един от кауфланд и един бенетонски от разпродажба. smile
Столчета и масички с мечо пух за по натам гледах из нета. ако има други фенове на Пух, да ми пишат, ще разровя да намеря линка. Бяха скъпи май.
Брат ми обожаваше багери, трактори....
Абе хора, наистина ли никой от вас не е ползвал пинкпанда сайта? стои ми кошницата pleasantry  там от вчера и не смея да поръчам без отзиви... smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #170 -: ноември 08, 2017, 10:58:15 »

Еми, този сайт за първи път го чувам. blush
Ще ви потърся контакти тогава и ще покажа по-добри снимки на масата и стола.
Хехе, не съм се похвалила. ММ купи нова душ слушалка с някакъв пълнеж, който уж омекотява водата. Струята е много нежна, едва ли има друга файда. По-голям кеф обаче е като се пусне водата и тези топчета вътре почват да подскачат като топките от тотото lol Да не ви обяснявам детската радост! lol
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #171 -: ноември 08, 2017, 11:01:13 »

Еми, то май е сравнително нов този сайт, аз и не съм много по гримирането та не мога хич да ти помогна  pardon
Явно не само аз съм на вълна столчета и маса...който намери/измисли нещо интересно, да свирка Wink
Али, ако споделиш колко пари ви излязоха  give_rose А, дала си линк, извинявай  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: ноември 08, 2017, 11:04:45 »

Намерих ги, ей това са нашите http://grad.bg/o-793668-%D0%94%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%B0_%D1%81%D1%8A%D1%81_%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%B0_%D0%94%D1%8A%D0%B3%D0%B0_-_1_,_%D0%90%D1%80%D1%82._%E2%84%96_%D0%94%D1%81_-_1

Не са много тежки или аз съм им свикнала не знам.

Еми и аз идея нямам за сайта, няма ли отзиви в нета за него?
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #173 -: ноември 08, 2017, 11:12:18 »

Добро утро!

Коледните подаръци виждам още са на дневен ред smile аз миналата седмица приключих с детските, остават ми големите. За ММ имам идея, другите ще ги мъдря. За мен ми е най-трудно да кажа какво искам, защото той все ме пита, а аз наистина не знам, нямам нужда от нещо конкретно.
При нас освен коли са актуални всички строителни машини и особено много пожарните! Но супер много си играе с тези малките колички, защото могат да се носят навсякъде.
Еми, тоя сайт за пръв път го чувам от теб smile

Халати имаме от БГ, май на Яна, хубави са. Иначе такива връхни халатчета звкъщи (или както ме уведомиха в един магазин за бельо пардесю lol ) имам две, едно доста топло поларено за зимата и едно тъничко за по-топло време, аз си ги нося сутрин над пижамата докато се разсъня или през нощта като ставам с децата.
 
Нова година вероятно ще караме вкъщи или у брат ми. Предпочитам зимата да не пътуваме с дребните, ако някой изпита желание да дойде е добре дошъл, поканили сме народа, да заповяда който желае smile
 
Много обичам и аз да нося рокли зимата, обаче тая година май ще се въздържа, защото колата ни в момента е навън и докато се стопли вътре ще ми замръзне дупЕто.

Масичка и столчета имаме от Икеа дървени с бели плотове, много са леки и симпатични. Засега ползваме само столчето, защото детето си ползва холната маса (също от Икеа), по-натам като им пооправим малко повече стаята и започнат да играят там, ще ги сложим там.




Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #174 -: ноември 08, 2017, 11:39:45 »

 Добро утро!

 Еми, не съм го чувала тоя сайт, но съм склонна да съм скептична към цени по-ниски от тези на сайта на марката, която ме интересува. С внос и всичко не ми се вижда логично да е по-евтино, а и не са според мен официални представители повечето такива страници. Не друго, но ме притеснява качеството и по-скоро евентуални последици от липса на такова.

 Икейските масички са много лекички и удобни. В занималнята бяха удобни хем за игра, хем за занимания, хем и за хранене, местих ги без усилие. Пък и са евтини и за малки деца, които рисуват не много координирано са чудни, че и да се изцапат лесно чистят или подменят.

Миме, и аз имам червена рокля и ти я предлагам, ама като гледам си по-надарена от мен, а може и по-висока да си smile Миналата година я купих на много приемлива цена от Сердика. Имаше един магазин с доста интересни рокли до около 100 лв. Сложих я веднъж на НГ, която както се разбра не беше особено продължителна. Лошото е, че е S, защото тогава бях смъкнала размера на необичаен за мен и сега сигурно никога няма да я облека повече.

Мери ми, айде да не се правим на срамежливи. Ти си работливата, аз съм свободно бременеещ електрон, та все една среща ще уредим Wink

 Аз днес съм на зъбар. В началото на годината ми снемаха зъбен статус и нещо на единия зъб остана неустановено. От 2 седмици ме наболва, ама дано не е кариес или да е само повърхностен, че хич не ми се търпят сега и машинки, които иначе са ми безразлични.

 Хайде хубав ден!  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: ноември 08, 2017, 11:43:32 »

Ми хора, отказах се да поръчвам от пинкпандата, след като няма отзиви. в нета не са ми много достоверни, та затуй питам тук.
аз пък си видях роклята, която носих на един абитуриентски бал, в реклама на скъпи обувки ( а не е скъпа тя самата ) и ми стана мило :



Алекс, за първи път чувам че им викат пардесю, логично е де, като се има предвид превода ххахахахаа
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #176 -: ноември 08, 2017, 11:49:20 »

Аз само да ви кажа да не се хабите за HM, нищо няма   NO

Е аз забърсах една пола с китки, ама се чудя дали да я слагам или не за петък....
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #177 -: ноември 08, 2017, 12:00:47 »

Много пишете днес, не мога да ви смогна  girl_impossible
Подпуках таблиците и съм ппчти готова  yahoo
ХМ няма и да гледам, в събота ходих в мола и имаше страшни боклуци, много грозни, та и намалени не са ми по вкуса  nea
Роклята н знам, ама чантата и бебешките обувки са  heart heart heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #178 -: ноември 08, 2017, 12:03:05 »

Привет!
Аз пък за мен си винаги зная какво да искам, но никой не ме пита, щото трябвало да е изненада.  pardon Е, мразя изненади... То и без да ме питат специално, ако ме слушат и помнят, няма да е никак трудно. Къде, къде е по- лесно да купиш каквото ти дойде на ума и ти е по портфейла Wink, вместо да положиш малко усилия smile. Специално за децата, които все още вярват в Дядо Коледа, мисля, че е редно да се съобразим с желанията им. Количка - количка, други игри има кога да му се подаряват или купуват. Дааа, скъпи са, ясно е, че точно този празник е абсолютно комерсиален и всички работим за печалбите на други. В това отношение проблем ми е племенникът, че като изтърсак в родата, все го смятаме за дете. Миналата година се беше вкопчил в желанието за дрон и ние участвахме в събирането на нужната сума плюс нещо дребно. Още не съм наясно какво ще измисли за тази година. Дано пак да може да е "колективен подарък".
Много ми харесва тази идея за масичка.
https://www.ebay.co.uk/itm/WHITE-KIDS-PORTABLE-FOLDING-LAP-DESK-LAP-TRAY-LAPTOP-TABLE-STORAGE-SCHOOL-HOME/162217918837?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649
Бих я купила и за майка ми, ако я има по български сайтове или магазини.
Нито ние, нито децата са имали ниски масички. Няколко възглавници на стола вършат същата работа, освен това са и лесни за наблюдение. Да има разлика кое е вкъщи и кое - в детска градина Wink Вкъщи всички са равни един вид Wink


* 22310511_10214190759628156_2093565984958560217_n.jpg (29.16 KB, 380x357 - видяно 1945 пъти.)
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #179 -: ноември 08, 2017, 12:14:02 »

Яяяяя дайте идеи за бърз подарък в последния момент за тати (днес е именник), че все дрехи му взимаме или козметика...исках електрическа самобръсначка, ма мама каза, че не ползва такова чудо  nea
И аз като Свекърва знам какво искам ма ММ не ме пита, някак си почти винаги уцелва, ама почти lol Мама ме пита, ама вски път като ѝ кажа нещо и се започва ама сега къде да го търся, какво е товаааааа, дали ще ти хареса...мрън, мрън, ето ти пари да си купиш каквото искаш  pardon
Тази година искам кутия за бижута и кутия за шивашки принадлежности, не че шия или ме бива, е така от мерак да ми е красивичко и прибраничко.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines