Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:17:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 145852 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: ноември 07, 2017, 16:12:57 »

Изчетох ви!ВИе днес сте се активирали.Аз обиколих града, за да взема направление за Мерал, че е на преглед в петък.

Ние след Моника имаме едно празнуване на хотел в Троянския балкан и едно в Горна Оряховица, при наша съфорумка.Едно ми се губи, ама щом не го помня не е било нищо особено.Таз година мъжът отсече че иска в къщи и ще сме в къщи, което значи скука!Исках да си наемем вила с приятели, даже ни и каниха ама той НЕ!А детето проблем няма с празниците и с идването с нас.

И аз съм пас от подаръците.Всички са се родили около и по Коледа и нова година и аз съм фалирала вече.Е днес цял ден се чудя какъв подарък да измисля за племенницата.Става на 3 детето и май ще направя мръсно на сестра си и ще и купя или микрофон или йоника  blum А племенника си пожела Лего-нинджаго.Моника иска Уинкс  huhhuh.gif и днес издирих някакви изостанали кукли, утре поръчвам и за нея.А предстои първо РД на племенницата.Ох заболя ме портмонето!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: ноември 07, 2017, 16:38:16 »

Привет и от мен в края на деня smile

Голяма разправия днес с това ДКК, от вчера за една справка ги моля за болничните. Днес звъня през 2 часа, направо ми късат нервите ...  beating

И аз още се чудя за Коледните подаръци. От една седмица ми се върти в главата седмица-две преди Коледа да си отида при нашите с Иван и там не съм сигурна, дали ще успея.

На нас най-хубавите посрещания на НГ са ни в София на ресторант. Последните 2-3 години преди да родя така празнувахме и беше супер. Сега сигурно ще сме вкъщи тримата, ако сме здрави може да отидем на гости на близки приятели с дете на същата възраст в съседния квартал. И рокля няма да си купувам  pardon

Handmaid's Tale и на мен ми идва тежък, гледах първите 2 или 3 серии и го спрях. Нещо не ми е момент за такъв филм. Иначе за Хиполент съм почти готова. Миналата седмица отметнах няколко подаръка от Комсед, така че и списъкът ми намалява.

От вчера се чудя с какво мога да заменя плетена кошница и освен разни картонени кутии, друго не измислям. Утре ще взема да отида до Джъмбо и/или Икеа за вдъхновение Wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #152 -: ноември 07, 2017, 22:11:46 »

addicted, честита лентичка, амаааа много ти отива пу-пу-пу  girl_wink Срам, не срам ще си призная blush С удоволствие бих се видяла с теб и без да ти подарявам blush Ама нали си признах по терлици, че съм срамежлива и гледам да не се натрисам на хората Girl_hide Girl_hide badgirl badgirl

Не е лоша идея да си спретнем една Коледна форумска среща Girl_hide

Маги, не мисля, че в този форум има скучаещи милионери lol Всеки си има бюджет. Аз също имам рожденици - майка ми, ММ и брат ми, моят РД, фалитът и при мен е пълен. А тази година имаме и годишнина във фирмата.

Машка, винаги можеш да си пренасочиш пратка от офис в офис или на адрес и твоето оправдание не минава beating

Ама въобще не ми се оправдавайте, а се записвайте beating Ще ви оставя на мира, когато видя поне 20 рибки Girl_hide

Не знам коя ми е най-хубавата НГ  pardon За тази година още нищо не сме решили. В събота кумовете ще ни идват на гости и ще мислим нещо с тях  Girl_hide Обичайно празнуваме с моето семейство, ние нали сме си 30 човека lol lol По НГ нямаме шанс да пътуваме поради служебни ангажименти sad

Губят ми се и на мен Мари, Ина, а и Недето и Бубето. Но форумът си иска време и енергия  heart Днес свекърва и Тони се губят...
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: ноември 07, 2017, 22:34:49 »

Мерими, почувствах се някак призована и викам хайде и аз да се отчета. Чета си ви, ама нали уча и гледам да не се разсейвам много (да ви призная, трудно ми се получава, ама още не съм се отчаяла съвсем).

Като казахте за сериали в събота цяла нощ гледахме Stranger Things, хареса ми дори повече от първия сезон, направо е върхът!!

Нова година обикновено празнуваме вкъщи с нашите, а после след полунощ излизаме заедно със съседите да пускаме фойерверки. След това гледаме филми цяла нощ, а аз правя суровачки. Обичам така да си прекарвам празника, но вече няколко пъти отказваме на приятели да ходим с тях и не знам дали ще удържим фронта и тази година.

А за подаръците - на мен само ми дай да купувам, толкова много неща съм харесала тази година, че чак не знам на кого да ги подарявам  tease

Новини не гледаме, но искам - не искам съм информирана какво става по света и у нас, нали има интернет.

Рокли бих носила постоянно и винаги! Ама, не ми се носят чорапогащници, мразя да ми се смъкват, подвиват и впиват. Поради липсата обаче на удобни панталони/дънки/нещо с крачоли тази зима ще карам с поли и рокли, само съм се заканила на някои по високи ботуши.

Хайде, лека вечер от мен, с пожелание за предколедно вдъхновение smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: ноември 08, 2017, 08:52:08 »

Добро утро.Няма да навлизам  подробности за финансовите възможности тук в провинцията и в големия град, за разликата на работната заплата и т.н. Отделно ни предстои един здравословен проблем да решим, а и след ин витрото, което ни изпи парите нямам сили за никакви подаръци макар емоцията да е прекрасна.А и аз не обичам да отбивам номера, не купувам евтини играчки за децата, евтини подаръци отбий номер и гледам да има послание.Сега търся кукла Уинкс, това ми е важното!Детето гледа Уинкс сутрин, ама тия кукли вече са залезли, защото филмчето е старо и диря по сайтовете хубава Уинкс  blum Всеки с проблемите си!

Хубав ден на всички пожелавам, аз съм се заринала с работа, а ужасно ме мързи и стимула и мотивацията ми са изчезнали!Това последното е най-кофтито!А чакайте да се похваля, донесоха ми едни панталони потури(такива не нося) и днес съм се спретнала с тях.Чакам моята дружка, дето е по модата да ме светне колко добре/зле изглежда моето голямо дупе в тях, хахахаха.Отделно се записах за едно надиграване от танците и вечер от 21 часа сме на репетиции, реших да не вечерям така в дните на репетиции и пак да мина на безглутенов режим, че какъв корем направих след стимулацията, така не съм била и бременна в 5-ти месец.Та дано малко спадне това чудо по средата на тялото.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #155 -: ноември 08, 2017, 09:27:59 »

Морген!
Аз зимата нося повече рокли и поли от лятото, много обичам + някой цветен чорапогащник, пък по-плътните даже не личат и косъмчета ако не съм се организирала да се направя гладка lol
Май и аз съм пас за подаръците, много са причините, основната е, че не знам как ще сме финансово след всичките непредвидени харчове тази година  nea Сори, ма не искам да купувам боклуци от Джъмбо в последния момент...
ММ снощи яко се зариби да поръчва дрешки от Джордж на Мис (има нжда от яке и грейка, нещо коледно) и се загледахме и по тези за възрастни, за детските знам, ама тия за възрастни ОК ли са, размери?
Новини отдавна не гледам, особено откато видях как се случват нещата в нюз рума на бтв  angry Чета чужди сайтове за международните новини да съм в час, за бг ползвам Дневник и Капитал.
Сериали с ММ гледаме заедно, тъй че трябва да е нещо дето и двамата се кефим. Сега сме на въна Готъм + Наркос.
Миме, аз миналата година бях на коледната сесия с нея, ако имаш бегъл спомен за снимките...ако искаш, пращам ти я веднага, ма май ще ти е голяма  smile
Айде, дуи дуи, че ме чакат няколко таблици до обяд  girl_impossible
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: ноември 08, 2017, 09:31:21 »

Фери, от Джордж съм си поръчвала пола - дънкова.Горе-долу си отговарят.Аз поръчах 14 размер, но съм и доста по-ячка от теб.Стана ми и до сега я нося, доста здрава излезе.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #157 -: ноември 08, 2017, 09:33:00 »

Вчера следобед дръпнахте по една дрямка и аха да трябва да излизам, взехте и се разписахте Wink От "скука" се хванах и направих стикерите в детската. Трябваше ми време за големите, че две ръце не стигат. После малките ги опатках набързо. От снощи вкъщи се броят пеперуди и пчелички. Ще снимам и ще покажа в нашата тема - нали съм обещала.
Снощи подметнах на ММ за Хиполенд и той много се ентусиазира. Не толкова заради отстъпката, а за преразпределение на бюджетите за подаръци. Иначе няколко години ни се струпваше все преди празниците да пазаруваме за нашето дете, за племенника, за комшийчето с рожден ден дни след Нова година, за свекър ми в началото на декември, за именния ден на татко два дни след НГ, пък и без нещо дребно за родителите не може и... girl_impossible Та ММ звънна на брат си, за да го пита какво да купим. "Количка" е дежурен отговор за всяко питане. Снощи се скъсахме от смях - детето да не повярваш имало друг интерес, а не наложения от мама и татко. Искал нам си къв пистолет pardon
Булче, чакам те с нетърпение Girl_hide Само казваш и освобождавам време!
Хехе, Фери, аз веднага се сетих за роклята и без да казваш, че е от сесията. Wink Много обичам такива уж изчистени, а интересни модели.
Преди години сме наемали вили с повод и без. Вече не ми се занимава. Дето ще готвя и чистя на чуждо място, мога и вкъщи, където пък си имам удобствата. Дори не ми се качва на вилата. Може да е метър сняг и  да няма начин с кола да се качим до горе. Отделно и разнасянето... Не, мерси! Плановете станаха случайно. Кумците ни са на почивка в Родопите между празниците и ни питаха за НГ.
Хайде, отлитам, че съм още по халат blush
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #158 -: ноември 08, 2017, 09:43:11 »

Добро утро !

Сутринта не котка а Фери ни пресече пътя, ама не и свирнахме за да не я стресираме  lol

От днес има намаление до 50% в HM, ще ида да видя дали има някоя дрешка с моето име там  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: ноември 08, 2017, 09:47:34 »

Булче, дано има роклички за теб smile
Маги, гледам че в комсед и хипо има уинкс, аз не им разбирам, там оригинални ли са? Скъпички са, наистина.
Али, аз съм си по халат цял ден, нали съм си сама с бебето- като излизаме го махам biggrin  tease
Моят домашен няма никво желание да разпределя бюджета по подаръци- по негови думи хората около него, не заслужават масово. За съжаление съм склонна да се съглася в конкретиката му. pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: ноември 08, 2017, 09:49:22 »

Здравейте!

И аз се сетих, за роклята на Фери smile на Мимето ще е голяма, ама на мен може и да ми стана lol lol lol

Само аз ли няма да купувам нищо на детето за Коледа? (Става дума за тези малките, дето още не могат да кажат какво искат). Ние и в момента имаме много не отваряни играчки, много прибрано и пак ми се струва, че са му много. Коледна фотосесия няма да правим тази година, така че и за там няма да мисля тоалети.

Иначе мисля бабите и дядовците да му подарят масичка със столчета. Някой има ли някакви впечатления?

Тъй, тъй съм тръгнала да питам, а да ми препоръчате хубави халати за баня?

Хубав ден на всички
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: ноември 08, 2017, 09:55:16 »

О Булче мерси за инфото, ще се възползвам.

Еми, от Комсед поръчах, че и промокод си издействах за 20% намаление.Имат някаква игра и от там.Обаче имат показани 5 кукли от тях налични 3  huhhuh.gif Е ще има кукла дятито!Ти ще научиш що е то Маккуин, Пламъчко и т.н.Споко, няма да минеш без да познаваш някой герой.

Али, вие къде каза че ще сте по НГ, аз пак не съм разбрала  blush

Панде, защо не вземете Икейски?Ние поръчахме от един ръводелец, маса-кръгла с 3 столчета.Много са полезни, много.И сега си сяда там да рисува, там си реди пъзелите, там играе с мозайка и пластелин.

Ние всяка година сме и подарявали нещо.Като традиция е!Може да не разбира, но има подарък, може да е нещо много малко, но има.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: ноември 08, 2017, 09:58:31 »

Панде, аз няма да му подарявам нищо- рожден ден има около Коледа, да му носят гостите, каквото преценят.
Хубави халати има в Яна.

Маги, супер, гледам че са по имена, ти коя уинкс й взе? Аз горе долу ги знам покрай децата на познати, но не всички анимации.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #163 -: ноември 08, 2017, 10:02:48 »

Тъй ли Булче lol Тази седмица сме ви съкварталци  Wink Ма вие много късно сте ходили на работа lol Споко, сутринта ми беше достатъчен стрес, че Мис стана в 6:30 и едвам се оправих за работа, с нея залепена за мен, за да може ММ да поспи още малко.
И аз искам маса със столчета, но предпочитам дървени, а в Икеа май само пластмасови съм виждала  huhhuh.gif Иначе в Джордж снощи харесах 75398754365834 дървени простотии  blush
Панде, да, май на теб ще стане, ако я искаш - твоя е  good Аз харесвам тези на Панагюрище, сега Дилиос имат хубави също, държа да са с качулки. Иначе за размотаване вкъщи си взехме едни много мекички от JYSK и мисля да ги дам да ги бродират или нещо  такова с нашите инициали, ма нз кога и къде ще им се случи това чудо  pardon Ние имахме час за фотосесия миналата събота, ма двамата цифльовци прецакаха работата (щяхе да ходим с Жорето). Та май вкъщи ще си ги снимаме, вкъщи ще сме и на НГ, както казах ММ дума не дава да стане, че ще сме без нея  crazy
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: ноември 08, 2017, 10:05:49 »

Еми, квато дойде, че са два броя в магазин в Слънчев бряг.Иначе иска Блум.

Халати на Яна имаме всичките, даже сега и взех един на Яна нов, зелен с качулка като динозавър, че нейния и омаля много!Аз бях гледала по някакви обяви в нета или в ОЛХ, тоя дърводелец, не помня вече.То беше като стана на 1г.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines