Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:14:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември с "н", като начало!  (Прочетена 145851 пъти)
 
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #120 -: ноември 06, 2017, 17:11:54 »

Жестока рокля! Пепел от розо според мен ще ти отива много!
Аз си купих една нова рокля, облякох я и умеях от студ, на обяд като се прибрах до къщи се преоблякох.  А с такъв мерак си я купих и облякох. Май ще зазимявам всички рокли sad

Ps. моля, игнорирайте ми изядените букви, винаги пиша от телефона и понякога става мазало lol
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #121 -: ноември 06, 2017, 18:21:32 »

Хехе, то пък щото на работа е много 'убаво, нали? Такъв контравъпрос заслужават тия питащите. Wink
Аз бях до личната, взех направление за ортопед и не спирам да се дивя на вратичките на системата. За да не броят направленията на док, тя ми пуска за педиатър и той ме праща на ортопед. Док е педиатър, но в случая играе роля само на личен лекар. При другия педиатър хич и не ходя реално, а само на документи. В крайна сметка всички са доволни! Ще дойде време скоро да разбера дали ще можем да се възползваме от такава вратичка и да ми възстановят част от сумата за раждането.
Аз днес нали отсявах обувки и в крайна сметка изхвърлих едни, 3 подготвих за БЧК и едни ще пускам за продажба. За тях ме е яд - цикламени еспадрили, много леки, на платформа. Само където са ми широки.
Изненадах се кумицата като каза, че шефката й пазарува от Ремикс. Силата на рекламата просто!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #122 -: ноември 06, 2017, 18:29:32 »

Пазаруването на дрехи ми е болна тема, в моловете е ад... грозни, смачкани парцали, които миже и да не оцелеят две пранета... а кашмирен пуловер с някакъв по-приличен вид беше скромните 200 лева ( точно са ми нулите)... и то хубаво да не купуваш fast fashion, a устойчиви продукти, ама... едното не ми идва по джоба, а другото на вкуса не ми пасва. Добре, че си направих два шала за мен, че да мирясам, че имам нещо уникат;)

И аз като Алексия пиша от телефон, надявам се по контекста да си разпознавате думите...

Времето за мен, трябва да е за мен. По-добра и по-качествена съм във всяка една роля, след като съм си взела дозата тишина и глътката въздух... и не, не харесвам домакинската работа, но не мога да я поверя на друг.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: ноември 06, 2017, 18:59:47 »

Пазарувам главно по интернет...последно време гардероба ми е от всичкох5£ или НМ  blush

Свободно време ... Какво беше това?! Когато детето е на бабиндом основно чистя. Излизаме и на кино/бар. Абе не мога да се оплача. Имам време за себе си, само ще се наспя в друг живот. Зареждам батериите и после поне няколко дни по-лесно изтърпявам борбата на телето ми. Последно време аз-а е силно застъпен.

Тоалети за празниците имам smile Открих си една рокля бордо, която идеално се връзва с едни панталони и ризи, които имат двамата ми мъже вкъщи. Само трябва да видя ако ходя на коледно парти на фирмата на мъжът ми с какво ще съм, но все ще намеря в гардероба нещо подходящо. За НГ също. По последни данни ще сме десет семейства с деца и ... не се смейте... ще сме в детски клуб  crazy blum Имаме такъв в комплекса и хем децата ще има къде да играят, хем ще ни събере мястото без да има др хора.

Добър вечер!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: ноември 06, 2017, 20:02:16 »

На Булчето роклите са много готини, стилна мадама ентя smile
Аз за празниците може да си купя нова пижама. Между 20 декември и 2 януари мисля да се зазимим тримата вкъщи. Това ми е любимото време да съм в София.

ММ сигурно ще има коледно парти. В предишната фирма миналата година беше много официално, той беше с костюма от сватбата lol lol хем ми е смешно, хем се дразня, че са ми го заглеждали със сигурност lol lol абе смешно е

На мен много ми хареса на екскурзия без детето. Не мисля поне още 3-4 години да го мъкнат летища.

Абе щом стигаме до форума, имаме време, добре smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: ноември 07, 2017, 08:43:13 »

Привет!!!!
И аз имам коледни партита - в училището, яслата, работата на Инж., гимнастиката, но пък и рокли имам достатъчно засега, защото в Русия не са се изявявали и ще ги понося по 1-2 пъти докато ги покажа.
Имам време за себе си. Мислех си, че без баби тук ще ни е адски трусно, но както е казал народа: Кучето скача според тоягата.... Имам време да се лакирам, гримирам, наготвя, почистя, естествено за тук.
телефона ми сдава багажа, а тук са по-скъпи от БГ. май ще трябва да го дам на ремонт.....
Ходих с Кари да гледам някакво анимационно филмче за Тед. Няма такава скука! а ми се гледа филм за големи. Може и 50-те нюанса.
Като казахте Папазова незнайно защо се сетих за Кобилкина. Винаги ми оправя насторението с нейните измишльотини, на които очевидно и сама вярва. tease
Хубав ден ви желая!!! give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: ноември 07, 2017, 08:52:54 »

Добро утро.На мен роклите са ми болна тема.Не съм манекенка, но не съм и дебела.Е роклите са за някакви китайки повярвайте ми.Или тия дето харесвам са за над 100 лв.Ние имаме 1 Коледно парти, няма къде да ходя с тез рокли и няма как да дам 100 лв и горница за една дето ще я облека веднъж.И съм в безисходица  huhhuh.gif
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #127 -: ноември 07, 2017, 09:27:51 »

Добро утро!
И аз имам много рокли, но работата ми не изисква да съм официална и така си седят в гардероба. Особено любима ми е една червена със златен цип отзад и много хубави ръкави, полу гол гръб, ама май ми е станала голяма....но нищо седят си там и не искам да ги продавам, менкаме си ги и ние с мойте прЕателки, та ако на някой му трябва 36/38 размер, да пише Wink
Кокошките в На кафе не ги гледам отдавна, като цяло тв вече се ползва предимно за екран или за Кика.
И аз май ще трябва да си купувам новя рокля за празниците...това да са ни проблемите  pardon
Детето за НГ май ще си е с нас, ММ се е лепнал за нея и не дава да я оставяме много много  crazy Та затова нека си се гледат сега вкъщи като му е толко на сърце lol
На мама един колега ще има внучка, и сестрата на снахата била женена за арабин, който питал Какво ще е детето и  те казали момиченце и той: Е сега какво ще го правите това момиченце?!  crazy
Да ви покажа каква бележка за часовете ми даде моят зъболекар вчера:

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #128 -: ноември 07, 2017, 09:41:56 »

Рокли обичам много! Лятото рядко нося нещо друго. Повечето зимни са ми официални, та много ми се иска и някои, които да си нося ей така - всеки ден. Аз няма с кого да менкам от околните. Даже с майка не разменяме, че сме различен тип структура. За официални рокли имам от фирмата на комшийката, че тя е висока, колкото мен, и ги шие по нея с опция за скъсяване. Другият ми вариант са тези, които вуйната на ММ шие на ишлеме. Тя ми ги отпуска на дължина.
Фери, то за съжаление не са само арабите с такова мислене. Мръдни 40 км по- в страни от голям град и слушай глупости. Аз лично не един път чух как сега таткото ще е щастлив, че вече има син. Отговарям, че не са познали! Таткото беше мераклия на женското. После чак се изненада, че не е пак момиче girl_haha
Посреща ми се Нова година на заведение - нещо, което ММ не е правил май никога. Няма да е тази Нова година със сигурност. Поне се очертава да имаме хубава компания. Като пораснат децата и без да искаме ще ни пъдят по кръчми и ресторанти, за да има терен girl_haha
Мис, вие сте построили комунизЪма Bravo Хич не си е за подигравка, а за завиждане! Като сме на рожден ден в един конкретен детски център, не разбираме, че сме с деца. Изключително рядко някое да дойде и да провери родителите си.
Хехе, ние пък семейно в петък ще сме на ортопед. Значи трябва да е ортопетък blum
Днес не съм толкова дейна като вчера, ама да видим дали ще ми дадат шанс да се боядисам след малко Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #129 -: ноември 07, 2017, 09:55:29 »

Добро утро!

Змей2 спи от 15 минути, а е сутрин. Не мога да му хвана края на този режим... но това на страна.

Сега ставам и мисля да се лакирам в бордо, довечера съм кифла на ресторант с приятелки, домашната помощница миже и да пусне една миялна и да почисти... и освен това ние всичките ( близначки) можем да се напудрим и да идем на разходка за прежди. Доплелели са ми се момичешки шапки и две дружки ми се вързаха на акъла, та щерките ще поносят розАвУ. Така си лекувам поривите да работя нещо, щото офис да не видя ... бебето има нужда от майка. Тъй... хубав ви ден!

За Папазова не знам, не се подмладява и не е ясно дали ще живее вечно, обаче Кобилкина си се справя добре, намери си по-богат мУж да я води на Мальдиви... smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #130 -: ноември 07, 2017, 10:04:18 »

  Добро утро!

 Днес е по-специален ден за нашето семейство и влизам да ви черпя. ММ навлиза в Христовата възраст. Желая му само здраве и здрава нервна система да премине леко и успешно през тази специална лична година, която ще съвпадне и със съдбовна семейна.  heart
 
 Снощи му подарих подаръка и седнахме да четем правила. Беше късно и почти нищо не запомнихме, но много се смяхме, сетих се за един етюд на Камен Донев от ютюб казва се "Момиче с балон, момче с кофа", в който разказва с ясна дикция безумни правила на игра.  Bravo Точно така се чувствахме и ние. Избрах му Тикет то райд, защото в началото се е занимавал с ЖП проекти. Той пък така се прехласна по картата, че започна да ми обяснява за 2рата световна.  Тази вечер сме на бургер вечеря и ако имаме сили гофрети. Аз напоследък имам чувството, че се натъпквам супер лесно и от много малко и силно се съмнявам да финиширам и с двете. Wink

 Рокли имам и аз прекалено много. Седят още някои от 8ми декември и задължително за НГ нещо ново. Тази сигурно няма да пътуваме за първи път откакто сме заедно и няма да купувам нищо поне засега. Имам една дето е по-широчка и еластична и ще ползвам нея ако все пак ми се наложи. smile Нашите приятели взеха детето си на НГ като беше на година и половина и беше голям купон, танцува, скача. В 12.30 хвана татко си за ръчичка и се прибра да спи. Повече обаче не я взеха, сега е на 5. Беше запланувано да е с нас тази година, но ние сигурно няма да ходим. Зависи си от детето, това е много разбрано.

 Оставям ви една торта за здраве и тръгвам пак по задачи. Вчера лекарката се ядоса, че в поликлиниката нямаше почти никакви материали и ще си ходя днес в другия й кабинет. Там поне всичко се вижда и чувам и сърцето, че и фото имаме всеки път.  heart

 Хубав ден!


 
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #131 -: ноември 07, 2017, 10:54:05 »

Привет  Sunshine autumn

addicted, да ти е жив, здрав и честит рожденика, много да се гледате и гушкате  heart

Пускам ви едно тестче, което на мен ми хареса  girl_wink
http://www.obekti.bg/chovek/dumata-koyato-shche-opredeli-iztochnika-na-vsichki-vashi-problemi

Аз май нямам много ежедневни рокли, обаче имам три вечерни, които са ми за 300  heart Скоро и аз ще има да умувам какво да облека на 25-годишнината на фирмата, че ще е лъскаво, ще има медии, камери  girl_impossible Със сигурност ще е цифра работата, тоалет, прическа, грим, бижута  girl_impossible girl_impossible girl_impossible От сега го мисля  girl_impossible
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: ноември 07, 2017, 11:27:27 »

Добър ден!Аз си имам един шептящ рицар с ужасна ларингитна кашлица.И ние с ММ кашляме ужасно.
Рокли харесва,но много рядко обличам.Първо защото работата ми е такава и второ трудно си намирам защото сън братовчедка на слона ха-ха-ха-хаили пък ако си намеря са супер цифри.
Бабите са необходимо зло.Свека ги гледа,то от нея и от ММ друг не може да стигне до тях те дори повече от мен са компетентни.
Партита при мен пълна скука само фирмено имаме,иначе сценария от 15 год. ми е ясен.От началото на декември мислим какво ще готвим ,на 31 в 6 сме седнали на масата ,шото не сме яли само 6 часа и  7 вече пъхаме ,щото сме преяли,до 12 някои изкарват по 1- 2 съня пием по едно и по леглата.Вече ми се повръща от това повярвайте.
Време за мен си намирам ,хобитата и книгите са ми островчето.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: ноември 07, 2017, 12:36:25 »

то по магазините всичко е като втора употреба... shok huhhuh.gif , че и нагли- 50 лв за рокля, която се разпада в ръцете ми още на място...  Имам чувството че всичко им е от Алибаба сайта....
Затова само онлайн пазарувам, много рядко нещо на място. ИЗлъгах се да си зема едни дънки от Нюйоркър... ми те са изтъркани още на второ носене.... shok
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #134 -: ноември 07, 2017, 13:23:00 »

Булче, ти можеш да се отказваш от Коледната размяна, но тя от теб не. Бързо се включвай  beating

Момичета, напълно сериозно ви призовавам и тези, които се включват рядко, и ангажираните мами, и почиващите си от форума... Включете се  heart Емоциите си ги създаваме ние, а емоцията да подариш и получиш е уникална, самото чувство си заслужава heart Не ни карайте да кроим планове за включването ви diablo Свекърва има данните ви и ви знае всички до една  diablo beating Моля без заплахи и закани за физическа саморазправа, а с любов и желание да си изберете рибка и да се включите във форумската емоция. Това е едно от малкото неща като традиция, което държи форума жив. А форумът са всички, които влагат от себе си в него girl_wink Моля замислете се и се включете  heart Приятелството, цветята, децата, форумът искат грижи, внимание и даване kiss2
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines