Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:13:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 167700 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #660 -: октомври 27, 2017, 13:56:11 »

Много хубави предложения за подаръци.  good
Винаги, когато дойдат празници ми е много сложно избирането на подаръци. Трябва да решим до другия месец, поне черния петък да хванем.  smile

И аз постоянно съм "момиче".  pardon 100% сигурна съм, че хората ме имат за някоя ученичка и кой знае какво си представят, като ме видят с Алекс.  nea Просто в очите им го чета.  tease Един ден съм с Алекс в парка, той спи, аз се препичах на една пейка. Минава някаква жена, наднича в количката и ми вика "Ти сама бебе!?'' Чудя се какво говори тая жена.  girl_impossible Какво бебе съм? Трябваше ми време да разбера, че е рускиня и си е помислила, че аз самата съм била като бебе, та и бебе съм имала.  diablo
Онзи ден пък се разхождаме, гледам един мургав ходи срещу мен, ама изобщо не гледа напред и си помислих, че ще ни отнесе. В последната секунда преди да се разминем ме погледна и ми вика "Не си ли млада за майка". diablo Докато асимилирам какво говори и на мен ли, щях да му кажа кой е млад и какво го интересува.beating Е, повечето хора сигурно го приемат като комплимент, но като го чуваш постоянно ти омръзва. Все едно те подценяват. На 26г съм, не на 16 все пак.

Знаете ли някой сайт с хубави албуми за снимки? Имам много извадени снимки и още повече за вадене, но искам да си намеря и хубави албуми за тях.


Ооо,Вероника, тя Сузанита няма само една песен.  pardon

Фери, ето го Наско



И каква е развръзката от вчерашния цирк при нас?! Тези, "братята", дето ги изгониха, къде спаха.....ами пред блока!!! diablo diablo diablo
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #661 -: октомври 27, 2017, 14:04:09 »

 На вас с Фери ви казват момиче, аз съм вече леличка... На няколко пъти, и то бащи с олисели площадки, отиващи към дядовци. Идва ми да им кажа "леличка е баба ти", ама засега се сдържам. Много се дразня на такива лельосвания, макар и аз да съм възпитана в тоя дух. Един ден ще уча да не се лельосва и без това по цял свят не ползват такива обръщения.  Wink

 Миме, е голям пропуск съм направила  за творчеството на тази звиздЪ.  blum
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #662 -: октомври 27, 2017, 14:11:46 »

Не разбрах къде е мъжът на Скай, но който се вяства рядко е така.

Холадния - в едногодишна командировка. А ако я удължат, аз също ще се командировам натам. pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #663 -: октомври 27, 2017, 14:13:32 »

Ша носи лалета Скай smile

Не било от този Наско бебето на Мария Илиева, ма пак бил по-малък от нея.Не че ми пука де, да е жива и здрава.

Аз отдавна съм леличка ма не ми и пука.Не се засягам и онзи ден искрено се зарадвах като ме подмладиха с 10 г  Girl_hide
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #664 -: октомври 27, 2017, 14:20:29 »

оле, Скай, много драматично, 1 година, направо заминавай и ти. тъй де, една година е много време. ама то сигурно няма на кой да оставиш кучетата.  много ми се вижда това време.
на мен не ми пука на колко съм и на колко изглеждам. То в момента май за нищо не ми пука, защото заспивам, както казах.
приятен уикенд от мен.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #665 -: октомври 27, 2017, 14:42:41 »

Е, чак пък драматично...не ми е за сефте.

Аз ако заминавам, кучетата идват с мен, никаква друга опция nea
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #666 -: октомври 27, 2017, 14:44:20 »

Аз ако заминавам, кучетата идват с мен, никаква друга опция nea

Същото като в къщи, ще ходим там дето ще приемат котките ни.Не ги оставям аз тия дебели, мяукащи същества никъде!

И на мен ми се спи, а имам ужасно много работа  angry
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #667 -: октомври 27, 2017, 14:53:14 »

Здравейте!

Аз много се зарадвах за Мария Илиева, но аз на всяка бременна се радвам smile ама как ви хрумна, да е от Наско детето, той не е ли дете още. Може би вече е 20 годишен, ама знам ли.

Днес водих Бамбук на последната от бебешките ваксини, за сега не му пречи, почти не плака. Баба е добре, само дето днес и е ниско кръвното и се чудим с какво да я ядосаме, че да се вдигне Wink
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #668 -: октомври 27, 2017, 16:08:51 »

А аз днес отново съм потресена.

Като изключим поредната забележка за фейсбука, като съм ограничила до минимум посещението му, и помолих ако може IT-тата лично на мен да ми го забранят сайта, защото ми писна. А той единия ме гледаше е така Oh my ... и вика - беее какво им пречи, писна ми с глупости да се занимавам...

Правим на новата версия на системата локализация за нашето законодателство. Колежката ми прехвърли да и тествам почти всички неща, а тя при клиент. Аз трябваше да правя едно вътрешно обучение, което дойдоха и ми казаха, че се отлага, защото трябва да се тества...

Аз (макар, че не трябваше да го правя аз) пиша до колегите, че се отлага обучението, че се извинявам и че ще пуснем нова дата...

И получавам мейл от шефката - защо .Обяснявам защо, след което ми се праща мейл как е несериозно, как тия обучения са важни, а ги слагаме последни в списъка, как можело така, даже и нова дата не съм дала...Само и казах, че отлагането не е по моя инициатива, а датата исках да я обсъдя с моята "пряка ръководителка".

На което получих отговор - ок...

И се чувствам толкова тъпа, щото не стига че се пъна да направя обучението като хората, да мога ако ме питат да отговоря на повече въпроси, не стига че и ръководство пиша и за това си губя още 2 пъти повече време, не стига че им поемам всичките л**на, ами най- накрая няма и кой да ме защити, че не е точно по мой избор отлагането, въпреки че виждах, че няма да се справя с всичкият материал... cray
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #669 -: октомври 27, 2017, 17:19:29 »

Скай, тегли им една /на ум/. Не знаех, че.мъжа ти е в такава дълга командировкаб колко време вече е минало?
Рони, и аз още не се възприемам за лелка, и н моменти ме дразниб нонмай трябва да свиквам  heart. Вчера даже една жена доакто чаках при един педиатър обясняваше нещо а внучето си и ме посочи първо като "леличката"б после реши че не съм леличка, а какичка  yahoo
Много полезни идеи давате за подаръци. Мисля да позчна малко по мшко да пазарувам. За дребния мисля да взема нещо където да пуска топки или други обекти и те да се спъскат по нещо /голямо обяснение!/. За старците календари и може по янкоя чаша със снумка н шефа да им направя, ако не ме дразнят до тогава  Wink . Трябва и за имения ден нещо да му измислим, но идея си нямам какво да бъде.
И аз чакам коледната размяна тук, Маги ако трябва помощ готова съм да помагам с 2 ръце!
Днеска много ми хареса времето- даже водих млкия да пощука из центъра, че нвговия кучът в дрова е мокър още.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #670 -: октомври 27, 2017, 18:21:15 »

Р, нещо за пускане на топки е активнста ви гимнастика Wink
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #671 -: октомври 27, 2017, 18:53:36 »

Скай, тегли им една /на ум/. Не знаех, че.мъжа ти е в такава дълга командировкаб колко време вече е минало?

3 месеца...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #672 -: октомври 27, 2017, 19:48:20 »

Скай тегли им една и да не ти пука.От опит знам, че колкото повече се стараеш, толкова повече те използват и недоволстват!

Рат виж тези: https://comsed.net/%D0%B2%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8/%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82-fisher-price-%D0%B7%D0%B5%D0%B1%D1%80%D0%B0-%D1%81-%D0%BA%D1%83%D0%B1%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D0%B8-%D1%82%D0%BE%D0%BF%D1%87%D0%B5?sort=p.price&order=ASC&filter_manufacturer_id=2395&gclid=EAIaIQobChMIpvnhhq2R1wIVlVQYCh16igrEEAAYASAAEgKWs_D_BwE&category_id=5216

https://comsed.net/%D0%B2%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8/%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%BD%D0%B0-%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BD%D1%83%D1%80%D0%BA%D0%B0-%D1%81-%D1%87%D1%83%D0%BA%D1%87%D0%B5-fisher-price?sort=p.price&order=ASC&filter_manufacturer_id=2395&gclid=EAIaIQobChMIpvnhhq2R1wIVlVQYCh16igrEEAAYASAAEgKWs_D_BwE&category_id=5216
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #673 -: октомври 27, 2017, 22:51:58 »

Мм да, колкото по-добър си към някой, толкова повече ти се качват на главата.  nea


Тоя Наско е малък, да. Не знам точно на колко е, но се говореше, че с Мария Илиева са гаджета. А пък ние говорим, че тя е споделила, че бащата на детето не е известна личност, демек не  е той.
Няма значение кой е де, да са живи и здрави.

Това много ми хареса:
https://www.webmiastoto.com/%D0%B0-%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%BB%D0%B8-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%BE%D1%80%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D0%B8%D1%80%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D1%89%D0%B0-%D0%B7%D0%B0/
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #674 -: октомври 28, 2017, 09:04:54 »

Добро утро smile

Снощи, след като пих чай.. (пиеше ми се.. за 2-3ти път в живота..) ме заболя гърло зверски..  crazy Това ми се е случвало и всички други пъти, в които съм пила чай.. Какъв съм аз човек, не знам smile Дано се размина бързо.. Слагам коластрата директно на гърлото.. пръскам един спрей, който док ми каза.. дано мине  nea

Чакаме нашите да дойда, за да довършим мебелите в стаята и с мама май ще донапазаруваме нещата, които са останали smile

Снощи играхме игри до 2ч.

Мен много ме дразни и да лельосват, и това с каката... Не харесвам всякакви такива..  pardon

хубава събота, макар да е мрачна  heart heart heart
Активен
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines