Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 16:55:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 168901 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #645 -: октомври 27, 2017, 09:05:48 »

Рони, ММ също беше голям фен на Мария Илиева, но покрай Х-фактор вече я разлюби.. Той хич не харесва тия музикални формати lol

И аз не вярвам детето й да е от Наско  crazy
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #646 -: октомври 27, 2017, 09:20:14 »

Наско някой от Х фактора ли е?
Тези за рязането са ми любими и на мен smile Мис има едно дървео за редене с различни форми и цветове, но засега съм го прибрала, защото вече загубихме някъде вкъщи 2 формички, понеже не го ползва по предназначение  nea Иначе е дървено на плейгро мисля че и е много хубаво, може да я пробвам скоро пак.
Заинтригувахте ме, ще си върна да погледна Миленка и Фил smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #647 -: октомври 27, 2017, 09:41:08 »

И така...бисери от кучкарските постове. Сори, знам че дамата прави правописни грепки, но днес ме уби...

"Аз не давам сурово лично мненение..веднъж свекарите мо колеха прасето и Белчо като набар месо отивам аз на там ей като го видях ми се повдигна цялата муцуна в кръв...на моите им го варя със малко ориз..без потправки заради Арес че миналата година беше на инджекций и ни забраниха потправки и кокали.."

"Злате никакви потправки не слагам миналата година Арес имаше възпале стомах цяла седмица със растройство биха му инджекций и вета каза никакви потправки само гранули а ако му готвя да е само месо с ориз"

П.С.Златето не съм аз...друго е...съФпЪдЪк деТ се вика
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #648 -: октомври 27, 2017, 09:44:02 »

Добро утро, момичета!

Виждам, че още сте на вълна коледни подаръци. Това със зелнчуците е много вървежно винаги. Също за по-големички момиченца може музикална кутия за би ута с балеринка дето се върти  heart тъкмо наскоро купувах за рд на една госпожица. Аз, както писах, за децата по-лесно избирам, обаче възрастните са ми трудни, не само за Коледа, а за всякакви поводи. Ето, майка ми има РД в неделя, не знам какво да й взема, нищо не искала. Много ми е трудно така.

Назад много не съм чела, за да се включа адекватно, тази седмица беше лудница при нас, вчера водих дрбното на ваксина и снощи цяла нощ се буди и въртя, помислих си, че от ваксината, а то зъбче. И както бях едва гледаща с едното око, натоварих голямото в колата, стоварих го в училище, а там учителката му вече трета поредна сутрин намира за какво да ми трие сол на главата. Добре, че идва ваканция и че бързах за работа, че  diablo

Вече май и на мен ми трябва ваканция  lol  оказа се че идната сеемица ще ми е повече почивкта, отколкото си мислех и можеше да отскочм до София за няколко дни, обаче много къснонразбрах и сега ме е яд sad

Свекърва, много ми харесват идеите ти за домашно приботвени сладки и сладка за подарък heart надявам се получателите да ги оценяват.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #649 -: октомври 27, 2017, 10:23:49 »

Ейййй аз пък харесвам и лигави снимки със сърчица и целувки  blum Но Миленка е супер, всяка нейна снимка ми харесва  heart
Е, това я прави добра Миленка, може едното, може и другото good heart
От лигавите и със сърчица постановки обаче пък много харесвам детски и бебешки  heart
Хаха, Фери, отиде ми половин час да гледам и други от поредицата. На места не мога да схвана английския хумор и какво точно казват, но израженията им са изумителни Bravo Wink
Маги, за 7 годишния аз на теб се надявах smile От много време им се каня на тези за деца 7- 10 годишни  мисии http://bg.rpplane.com./. Някои разгледах докато бяха безплатни, хубави са, но ангажират родителите. На сегашния си акъл бих се радвала, ако имаме нещо такова, но да го натрапиш на друг crazy
Моят племенник вече осъзнава стойността на парите и май ще му дадем сума в брой, както и нещо дребно, тематично.
Едното ни съседче, с чиито родители станахме доста близки във времето, момче на 8, много обича приложни изкуства и му намирам разни проекти за майсторене. Открих в онзи магазин, дето е пълна лудница от стоки, подложки за картички - 8 броя, които са биговани и изрязани по различни шаблони и съответните им пликове, за 1лв. Направо пощуря от радост детето. Купих и на нашия, ама той изобщо не се впечатли. В същия магазин има и къщи за сглобяване, които после се ползват за декорация, по 3лв. Днес, живот и здраве, ще отида пак и ще докладвам какво интересно има. Те сега са предимно за Хелоуин все още, но като почнат коледните, направо ще купувам, все някъде ще ги подаря после.
Ох, окъснях, пък имам големи творчески планове за деня - смятам да рисувам, да посвиря на пиано и да си довърша поемата, докато е хубаво времето.  Wink А, трябва и да засея теменужките /мамка му, станали са по 1 левче коренчето, а бяха 5бр. за лев лани/. Али, да, издържат на студ, миналата година ги садих по това време, цъфтяха колкото цъфтяха, на пролет рано- рано, пак.
Злате, това бетер от прегледите, дето пускат в Мама Нинджа на разните Майки и Мами от затворени ФБ групи по оригиналност на писане и мисъл funnytooth
Алексия, какво си измисля учителката,  и при вас ли са леко с професионални отклонения? Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #650 -: октомври 27, 2017, 10:30:55 »

Свекърва, аз питах за теменужките. ЗНачи цяла зима издържат навън? Дори на повече минуси? Пфу в София сигурно ще са по-скъпи дори коренчетата  huhhuh.gif А лятото цъфтят ли, или изкарваш Мушкатотата?
Много са яки тези клипчета, да lol
Много си права за Миленка  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #651 -: октомври 27, 2017, 10:39:56 »

Някъде към средата на май ги изкоренявам и изхвърлям, че моите са в сандъчета, не пряко в земята. Бившата ми колежка ги оставя в градината и те пускат семена за следващата година, но издребняват /израждат се/. В Центъра, пред Пощата, гледам, че цъфтят и целия юни и чак август слагат кълдаръмчета /туй не го зная как се пише/ в едни големи бетонни градинки, но там е половин ден сянка.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #652 -: октомври 27, 2017, 10:45:42 »

Здравейте!
И днес съм с двете мрънкала вкъщи tease ММ пък ще вари ракия тази вечер, та до утре не е сигурно психичното ми състояние.
За дървени играчки преди поръчвах от един сайт. Имат огромно разнообразие. После започнаха да ги продават във физическите магазини. Например в Хеликон има доста видове, както и в Кауфланд от скоро има на Гоки. Това с велкрото за рязане не ми харесва единствено, че ще се набие с мъхове. Има едни с магнити, ама пусто много трудно се намират, он-лайн не е гаранция дали магнитите им са хубави и могат да държат зеленчука цял. И аз харесвам на Фишър прайс нещата. От пластмасариите техните са къде-къде по-качествени. Ето и активната ни гимнастика - в сравнение с онези обикновените на Чиполино и Лорели на тази има много по-атрактивни части, животинки "изскачат" отвсякъде, самите образи са ясни и с обли форми, няма животно, над чийто модел да се чудиш куче ли е или мечка. huhhuh.gif
Кутийка за бижута отдавна съм намислила, ама ще е за след година или две. Още сме на етап всичко да се разнася и показва, а не да върши работа. Има например 4 чифта слънчеви очила. По-важно е да се разпъват и кривят, слагат се за снимка, а после пак се чекнат и пипат от лепкави пръсти. tease
Мария Илиева много ми харесваше. Имаше много запомнящи се и емблематични песни. После се отдаде на продуциране и се позатри от сцената. Малко ми е ту мач, че се е сетила и тя за бебе, като забият камбаните на биологичния часовник. Жива и здрава да е!
Музикални формати не гледам от години. Наситих се! Пък и там не обръщат внимание на глас като специфика, а всеки се напъва да крещи, сякаш 100 бесни авджии гонят вълци.
И мен ме израдва клипчето от Фери. Bravo Особено частта с кредитната карта lol Майка и татко са далеч над това ниво, ама те работят с компютри от края на 80-те. Виж, техни колеги гледат точно така в монитора. Колежка на татко пък не знае разликата компютър/монитор... Присетих се за клипчето в асансьора... Хич не искам да пускам, че мога да откарам цял ден в хилеж.
Аз насадих луковиците. Вече не помня зюмбюли ли са, нарциси ли, лалета ли... На пролет ще си покажат Wink Дано тази година ме зарадват, че все се сещам късно за тях. Имам нова орхидея. yahoo Този път не е феланопсис, а нещо друго. Кумецът ги развъжда по-успешно от разсадниците. Та тази е пак в борови кори, но е в непрозрачна саксия, листата й са като на пресен чесън, а коренчетата фини, фини.
Свекърва, можеш ли да дадеш на лични описание къде е този скришен магазин? Wink
Отлитам по другите теми!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #653 -: октомври 27, 2017, 10:46:57 »


Алексия, какво си измисля учителката,  и при вас ли са леко с професионални отклонения? Wink

Абе, отклонения crazy първо й пречеше, че нашият си бил приятелче с едно друго момченце, защо били напрекъснато заедно и само заедно си играели crazy
После, защо сме го записали да ходи другата седмица през ваканцията (има такава опция), казах й че сме на работа, ами да го гледала баба му, можело да му пуска телевизия да гледа цял ден crazy и днес вече ме довърши, цяло разследване проведе, защото вчера погрешка сме взели нещо на друго дете и днес го върнахме с извинение. Ама как било станало, ама защо, ама аз не съм ли гледала... очакавам развитие на сагата. Мене по принцип ме дразни това училище, обаче нямаме много други опции за момента, но при първа възможност ще го сменим diablo

Възхищавам ви се, че гледате цветя. Аз едвам успявам да пооправя орхидеите, като пораснат децата, ще завъдя и аз китки lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #654 -: октомври 27, 2017, 11:14:16 »

Али, изобщо не е таен, само е малко забутан. Ще му видя адреса за да потърсиш в Гугъл мапс. Ориентировъчно - точно срещу бензиностанцията на Итали, на гърба на един хотел, все още неработещ, преди прелеза на Кауфланд на Брезовско шосе.  Сега се сетих, че имаше едни дървени малки шкафчета с въртящо огледалце- сърце за 3лв. Гледах го, чудих се кого може да зарадва, ама нали все момчета около мен, изключих за Кокона crazy
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #655 -: октомври 27, 2017, 11:22:32 »

Али, много ме изкефи за бесните авджии lol и аз се дразня като се напъват да крещят, има толкова други начини, по които можеш да си покажш певческия талант. Аз също скоро не съм гледала музикални формати, преди следяхме The voice френския, не последнит два сезона ги попропусняхме. Там също понякога се явяват хора, които пеят прекрасно,  но почти винаги взимат тези, дето крещят или с много специфичен тембър. Според мен, защото са лесно разпознаваеми за публиката и после ще имат повече продажби.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #656 -: октомври 27, 2017, 11:34:04 »

Свекърва, мерси! Ще го намеря Wink Ние от време на време ходим към Войводиново до склада за обувки и чанти. Татко предпочита да кара от изхода през Скобелева майка, аз много го мразя този път, че там изпреварват като ненормални, та ММ и аз предпочитаме през Брезовско. Все ще намерим начин да ги съчетаем.
Алексия, аз си мислех, че това само тук го има nea В яслата държаха сметка на една жена в майчинство защо си е пратила голямото дете при тях. В нашата група пък имаше други глупости. Педи им се беше ядосала, че на няколко пъти сме ходили при нея с измислени от тях диагнози. Накрая ги насмота и каза "Повече не ми води това здраво дете тук при болните!".
Къде гледате стари предавания на "Семейни войни"? Или ги връщате по тв-то? Ние нямаме толкова назад връщане, та само от нета ако нещо намеря.
Ако приспя в синхрон децата, ще си гледам филм. Сега голямото изгледа Рапунцел и е доволна Wink Зададе 3000 въпроса защо тоав е така tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #657 -: октомври 27, 2017, 11:49:37 »

https://play.nova.bg/programi/semeini-voini/886103?autostart=true
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #658 -: октомври 27, 2017, 12:45:57 »

Да ви покажа какъв сайт обработвах до преди малко smile Стори ми се полезен, особено за който има време и вдъхновение да сладкарства и пекарства Wink

https://www.mycakeschool.com/
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #659 -: октомври 27, 2017, 13:17:17 »

четах, четах, но така ми се спи, че нищо почти не запомних. Винаги като се наобядвам и ми става едно заспалоо, преядено.
На Тони фотосесията е много хубава, то аз реално съм видяла 2 снимки, дето някой общ познат ги е лайкнал.
 за коледни подаръци говорите, то наистина е време да се замися, че рожден ден , 2 именни дни, та и коледа. Нищо не ми хваща окото, напоследък все по детски рожденни дни ходим и обикалям по детски магазини, но все едно и също. Всъщност Ники иска да му взема костюм на калинката( Калинакта и черния котарак) , любимо му е, няма костюми на котарака, и затова калинката , щял само в къщи да носи костюма, нямало да се показва. Хареса си и един часовник Бентен, 60 лв, който нищо не прави, освен, че едни картинки се сменят, но по телевиззията казали, че превръща децата в извънземни и няма как да го убедя, че не е истина. Не съм против сумата, но то нищо не прави, абсурдно е. Даже писахме писмо до дядо коледа, в което написа пластилини и още нещо по преценка на ддядо коледа и най-добре пари, та тъй записахме.
днес поръчах хартиена торта , че видях ваучери в грабо, иначе очти двойно излиза, та поне това отрано свърших.
Наде, много неприятно това с катастрофата. дано се оправиш по-бързо и най-вече да зараства всичко правилно.
Не разбрах къде е мъжът на Скай, но който се вяства рядко е така.
Инчето си е намерила дружки индийки и си прекарва интересно. Не знам аз на стари години се превърнах лекооо в расист , е не баш расист, но станах по обрана в преценката и контактите си, да кажем накратко, не са ми любими индийците.
Активен
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines