Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:14:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 167686 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #630 -: октомври 26, 2017, 16:09:41 »

Аз много харесвам БТР... Харесвам и Наско като вокалист.. Представете си ме как ги чаках, когато първата година разбрах, че ще са там.. После вече даже не излизах да ги гледам като е шоу програмата, а само слушах отвътре.  nea

Иначе, да Део и Мариана имат дете, ама какво от това. Не могат ли да си се оженят хората?

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #631 -: октомври 26, 2017, 16:17:25 »

Аз мисля да си купя телефон с парите дет ми дадат за р.д на детето. А за Коледа нищо няма да му купувам- да му купува баща му, за мен също трябва да помисля  biggrin. Достатъчно пари давам всеки месец за всичко- дрехи, играчки, храна....  smile smile smile
Део му беше крайно време хахаха
Семейни войни ми е изключително тъпо, не го гледам.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #632 -: октомври 26, 2017, 16:26:05 »

И мен много, ама много ме дразни Семейни войни.. Иначе с Илиян снощи си връщахме да гледаме Миленка и Фил, че все забравяме.. smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #633 -: октомври 26, 2017, 16:42:14 »

Чета ви аз и вчера се интересувах от Фики (за чието съществуване също научих след Издислав)  tease Гледах им видеа от сватбата, баш циганска са си я направили, ама в това си е техния "чар". Странно ми беше само, че не искаха да се целуват дори на "Горчиво", може би такива са им традициите или се срамуват, знам ли.

Сузанита няма да я коментирам, защото съм съгласна с Маги  good

Толкова за чалга "елита" ни  blum

А сега за подаръците - хванала ме е треска вече, намерих един много интересен магазин/сайт, мисля за милото и брат ми от там да напазарувам - Книжарница Epelpahnt http://www.elephantbookstore.com/bg
За нашите ще потърся хубава сокоизтисквачка.

Аз съм "за" да си разменяме подаръци, хайде!

Киви, аз обожавам кестени, печем си и ги ядем така. У дома за Коледа и пуйка с кестени правихме, но според мен не си заслужава старанието.

Честит празник на празнуващите!

Наде, извадила си късмет! Бързо възстановяване ти пожелавам и отсега да ти се заредят само хубави неща!

Тони, и аз да кажа за снимките тук - тази сесия на Миленка ми харесва най-много от всички досега. Много сте фотогенични и милички някак. Любимата ми снимка е тази на пейката  smile

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #634 -: октомври 26, 2017, 17:04:15 »

Бубе мерси.. На мен любимата ми е, където аз не съм на фокус, а Илиян държи снимка от ехографа.. Не го виждах там, каква физиономия е направил, докато тя снимаше, но си спомням, че повтаряше "оох, прекрасно, страхотно. " и наистина е такова.. Така ми е мила.. Той направо грее  heart

Тази година ще подарим по един колаж от снимки на семействата; подарък само за племенницата, защото аз до Декември нямам муза, по принцип, а сега не знам въобще кога и как ще мога да обикалям.. На Коледа се надявам да сме вкъщи с бебка и най-вероятно майка ми и баща ми.. По принцип трудно си представям Коледа на място, различно от Враца, но тази година ще е различно  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #635 -: октомври 26, 2017, 17:15:57 »

Ще пусна поредне пост, но като сме започнали с клюките за светски личности..

Преди 1-2 седмици гледах някъде Мария Илиева и се чудех, защо ми изглежда така наедряла, но корем не виждах, явно беше умело прикрит... но жената била бременна... сега видях неин фейсбук пост  smile

Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #636 -: октомври 26, 2017, 17:33:50 »

Тони, ме е изпреварила Wink Точно влизах да споделя снимката на Мария Илиева, видях, че сте на светска тема. От онзи младеж Наско ли е бременна?

И аз се нареждам за подаръци за Коледа и за размяна и за идеи за децата. На децата на близките ми е по-лесно да избера, на Иван дори нямам идея. До скоро си мислех, че и тази Коледа ще е проформа за него, но след РД-то му видях, че се радва на подаръците и си търси новите неща.

Ние по Коледа пак ще сме Пантелей пътник - 1 седмица при родите. Много се надявам на Нова година да сме си пак само 3-мата. Минала година беше така и беше много приятно. Може и да сме новодомци до тогава, нали има поверие, че като се преместиш в нова къща и трябва да си празнуваш първата Нова година там  Wink

Наде, бързо да се оправяш и да не ти останат травми, не само физически.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #637 -: октомври 26, 2017, 18:10:45 »

Снимките на Тони и на мен ми харесват, макар по принцип да имам отрицателно отношение към бременни фотосесии. Съвсем естествени са, няма кубчета с име и сърчица от пръсти, разголени кореми с щръкнал пъп и наедрели цици, както и табелки с надпис на английски good. Не зная на коя от двете е "аранжировката", но са доста различни от другите и. Даже няма и целувки Wink Все едно са излезли на разходка, с удоволствие ги гледах heart heart heart И на мен най- много ми харесва снимката на двамата на пейката с бебешкия дневник - като настроение, композиция и всичко heart
Подаръците за приятели отново ще са от моите сладки, сладката, които правих през лятото без захар и домашно сушени плодове и домати. Племенникът ми е най- голям дерт, че и той скоро след Коледа има и РД. При последното гостуване вкъщи подметна, че иска стол тип "Лейзи бой", като нашите фотьойли, но първо ми е доста като сума, второ, има си барбарон за разпльоскване. pardon Може и да се напъна да му изплета пуловер за ски, с много плитки и релеф, че да не личи колко е мършав, ама то това не е подарък Wink.
Ако НИ1 си дойдат, може да получат ваучер за дегустация на вино в едно близко село и глобус с карфици да отбелязват къде са ходили /то по- лесно вече къде не са ходили/. НИ2 е лесен, той предпочита "в брой". Ние имаме годишнина, но няма да събираме приятели и роднини, нещо не ми се слугува тази година, не ми се и ходи по ресторанти.  nea Искам някой да ни покани на гости по Европата, ама надали crazy
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #638 -: октомври 26, 2017, 18:24:37 »

Свекс, говорихме си ние, какво ще вземем преди това и аз си бях намислила Хипопотамката + "Тефтер за много важни важности", където си водя дневник.. Исках и някакви по-хубави обувчици, но всичките ми се струваха много претрупани по магазините и не намерих, нищо което хем да е много момичешко, хем да не е кичозно... Затова взех само тези, които имахме, а именно някакви терлички, които Илиян купи smile Иначе имаме 1 целувка  blum Миленка попита дали искаме сърца по коремчето, но и двете се разбрахме, че ми е много ... анти и не искам хаха smile Тя е такъв творец.. не те кара да се превъзнасяш, да позираш, всичко идва от само себе си.. точно като на разходка в парка!!!!

Пиша специално да кажа, че съм впечатлена от идеята за подарък на НИ1 за глобус с карфици... Много мой подарък, жалко, че не съм ходила на толкова места, бих го подарила на човек, който много пътува определено  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #639 -: октомври 26, 2017, 22:57:49 »

Като почна зимата да ви питам какво ще купувате на децата за Коледа?

По този въпрос мисля да ползвам дЖокери. Много ми е на мисъл това. За момента нямам идеи.
За ММ също ми е пълна мъгла за момента. За родителите предполагам основният подарък ще е календар с дЯтето, за друго ще видим.


И аз щях да изтипосам Мария Илиева тук, нали клюкарстваме. Аз я харесвам и се радвам за нея. Съмнявам се бащата да е онзи младок Наско, който ми е много антипатичен, защото е казала, че не е известен.

Глобусът с карфици е много як подарък за пътешественици.  good

Дано утре времето е хубаво. Имам и няколко задачки за вършене.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #640 -: октомври 27, 2017, 07:50:02 »

Добро утро дами, чакам за идеи за Коледните подаръци.На Моника за първия РД взех много неща от Лидл, там малко е война де, но имаше хубави играчки по Коледа.Май Фери беше казала за кухня, според мен още е рано, на почти 2 години и взехме кухня с всичките и тигани, тенджери и плодове и зеленчуци пластмасови, започна да готви към 3,5 годишна възраст, преди това за малко да разруши кухнята.Под 3 години рядко играят ролеви игри, особено първото дете, то няма от кой да гледа и да се учи, второто е по-напред в това отношение.По-скоро игри за фината моторика са добри за зимата и за тази възраст.Всякакви пъзели с дръжки и без дръжки най-елементарните, такива с цветове, има такива с животни майка и бебе животни да ги свърже.Сега ще ви напускам малко от полезните за мен на около годинка деца.







Очаквам идеи за господин почти на 7!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #641 -: октомври 27, 2017, 08:32:20 »

ДОбро утро  give_rose

Маги, супер идеи, ма да беше пуснала линкове smile
Ейййй аз пък харесвам и лигави снимки със сърчица и целувки  blum Но Миленка е супер, всяка нейна снимка ми харесва  heart Още ме е яд, че беше заета за нашето кръщене и рд  pardon
Тази сутрин ки тръгна яко забавно. Бързам си аз по Иван Асен за работа и един човек мете пред магазина си и ми вика ей момичееее, айде бързай да не закъснееш за училище ...внимавай да не те замета, че няма да се ожениш lol lol lol Викам му а, мерси, ма няма страшно, вече я свърших тази работа  pardon отдавна такъв комплимент не ми бяха правили, достатъчно е обръщението момиче  вместо госпожА  Girl_hide
Ми Марчето добре че се сети на около 40 години, че иска дете. На мен ми е малко лигава, но като цяло я харесвам smile
И какво се върти от сутринта в офиса: https://www.youtube.com/watch?v=zFX3Ju6cl-k
Моля, не го приемайте лично, аз поне намирам доста прилики с мойте родители  Girl_hide

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #642 -: октомври 27, 2017, 08:54:40 »

Добро утро smile

Маги, тази играчка, която е разни продукти за рязане, които са слепени с велкро е супер яка. Харесала съм я за кръщелницата за Коледа, да тя е на 3г., но сега чак се заиграва с такива неща и постоянно реже някакви кубчета, които не са за рязане и се ядосва, че не става. Точно такива има в Playsense.  good

След малко излизам, че го давали да е хубаво времето само до обяд според моя мъж.. Има много хубаво слънце  heart

Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #643 -: октомври 27, 2017, 08:56:30 »

 Добро утро!

 Много сте се разписали, а аз си се разхождам с майка и само ви попоглеждам. Ей, значи много набито око имам- нернах рекламата на Семейни войни и ми се стори, че видях Миленка. Щях да си пускам и предаването, но тук се връща по канали назад и нещо не можах да нацеля канала.  smile

 За мен най-интересната сватба, която съм виждала, е в Рибново. Преди известно време започнаха да ги дават и по телевизията и в Нешънъл Джиографик ги бяха снимали- булките ги мажат с дебел слой бял крем по лицата, шарените дрехи са най-желаното нещо, но те са в такива искрящи цветове, че те заболява главата, а камо ли накуп- лилаво, светлоотразително зелено и оранжево. Има голяма мистика при тях, все едно са запазили нещо от мноого старо време.
girl_wink

 Аз си гледам клюкарщини и не ме е срам. Не може само висока култура, трябва и малко да се омешам с заобикалящата среда. Виж Сузанита само знам как изглежда, песента не съм имала "честта" да чуя. Нима Дарина и Герито-Никол да имат по-смислени текстове и сценичното им поведение да беше по-малко скандално за възрастта им, ма не им разкарват родителите да се обясняват. Дразни ме двойният аршин и трите са ми еднакви иначе...

 Аз се радвам на всеки, който има детенце. Всеки човек, който има желание, заслужава да има и в тези години на такъв прогрес на медицината се надявам на всеки да може да се помогне и да се сбъдне мечтата.  heart
ММ много я харесваше Мария като жена, но преди, сега напоследък му изглеждаше позастаряла, но на колкото и години да е, много се радвам, че ще има бебче.  smile

 Аз днес ще се възползвам от май  последния хубав ден да се разходя из Пловдив и да си накупя някои неща.

 Хубав петък на всички  smile
 
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #644 -: октомври 27, 2017, 08:59:07 »

Тези дето са за рязане и са залепени с велкро, периодично ги пускат в Лидл по Коледа.Имаше миналата година зеленчуци, салами, риба и т.н. Отделно във всеки магазин за дървени играчки ги има.Само се гледат намаленията.Пластмасовите които съм показала са на Фишър прайс, аз отдавна съм казала, че тая марка много я уважавам.
Това дето е излязло най-малко като снимка също е хубаво, това са различни форми и цветове трябва да се нижат едни след друго, Има и такива с различни форми, цветове и брой дупки.Например кръг с 1 дупка, триъгълник с 2, четириъгълник с 3 и т.н.Много се занимават с тях.Аз на тази възраст някъде взех миещи се фулмастри от Хипото, също са хубави, ако имате здрави нерви и не ви пука, колко красиво ще стане у вас smile
Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines