Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 20:51:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 168967 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #585 -: октомври 25, 2017, 16:14:51 »

Па що не кажат кон - далматинец брЯ ми апалуза... tease
Oh my ...
...щото не знаят, че има такова куче Wink
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #586 -: октомври 25, 2017, 16:28:57 »

Oh my ...
...щото не знаят, че има такова куче Wink

 funnytooth funnytooth funnytooth Гле ся...за моите знам, че не са чували. Даже са ни питали - това Немска овчарка ли е...ама чак пък Далматинци да не знаят shok То книги и филми има за тях...

А по повод овчарката...вървят си двама Жоровци - моят и стопанина на овчарката. Спират ги някакви хора и се почва - ууу, какви са хубави, какво ала бала и следва въпрос - извинявайте, а това Немвка овчарка ли е? (въпрос за 10 000лв за нашия мъжкар). Отговор - не, това е аляски маламут. А това другото? (въпрос за 15 000лв за нашата женска). Отговор - това също е аляски маламут, но женски...

И ето, че идва и въпросът за 100 000 лева, зададен към другият Жоро - А прощавайте, вашето куче каква порода е? Отговор...НЕМСКА ОВЧАРКА...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #587 -: октомври 25, 2017, 16:35:12 »

К'ви са тия хора да не са чували за Круела Девил и Понго и Пердита  Girl_hide
Скай, аз твойте по бих ги сбъркала с хъски или лайка  huhhuh.gif
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #588 -: октомври 25, 2017, 16:40:22 »

И аз си мислех, че са хъскита..  Girl_hide

Апалуза.. дано не го забравя smile

Кристиано не ми е любим, не само, защото съм от Барселона.. Не ми хареса и като футболист (Рат си знае lol ), но се радвам, че най-после се е престрашил да направи едно дете по нормален начин на жена, която му е партньорка... че с неговите сурогатни майки и връзката му с Бадр Хари (шегувам се за последното), ме вбесяваше още повече smile

Фики го гледах преди време, обясняваше, че приятелката му е девствена.. Но при тях е прието да си консумират годежа, така че сигурно след това някъде е забременяло момичето smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #589 -: октомври 25, 2017, 16:56:41 »

Oh my ...
...щото не знаят, че има такова куче Wink
Е тук вече скимтя от смях!
Не знаех, че Фики е вдигнал вЕртолета.
Чакайте да дочета последните постове, че току пропусна някое богатство от клюки.

Тъй, дочетох тук и отварям сайта на Лидл. На първа страница чета "наденица от далматинци" Oh my ... Викам си - Е, да, бе! Пък кой да види, че е от Далмация?!
И още нещо се сетих. Комшийката виси във Фейса редовно. Говорим, че ни затвориха Кауфланда за реконструкция и тя избухна с асоциация! Открила тя снимка на заключен в шкафчето на Лидл... шпиц  funnytooth dog
« Последна редакция: октомври 25, 2017, 17:15:23 от Alichka » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #590 -: октомври 25, 2017, 17:13:47 »

Ко? Тоя се е оженил? Дали неговте краци са по-грациозни от тези на жена му  pardon

Въпросът на деня е това... с дълга рокля беше smile

Аз пък Фикито съм го виждала с цялото семейство преди бая години, ГА бешИ нормално цигане, а това по снимките от сватбата, ако е майката е минала пълна промяна. Едно време напудрен беше само Тонито, децата ( два броя) бяха спретнатички, с хубави дрешки, а майката.... типичен ужас. С дълга коса на опашка, вързана ниско, шалварест панталон, леко пълничка, с гърди малко над пъпа, абе както си изглеждат повечето от етноса като родят и толкос. Това, което ме потресе тогава, е как може такъв контраст между двамата родители, тя как да е облечена, а той спретнат, в пъти по-скъпо облечен. Пълно несъответствие като външен вид и излъчване. Запомнила съм, че се чудех дали при толкова лъскави каки по дискотеките не върти поне няколко, особено като жена му изглежда като кръпка в цялата картинка. Как мислите?

Скай, това нещо с кучИтата ... направи ми деня smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #591 -: октомври 25, 2017, 17:43:40 »

Няма бе, хубава си е жена му, даже по- хубава от него. Те граждански брак нямат, само сватба. Спомням си, коги Тонито каза "Спазвам традициите, жена ми е девствена, макар на 18 да имах хормони!"
Малиии, как пеят, същински славеи... Иде ми да си плюя в пазвата срещу уплах crazy Търся си и такъв лебед за холната маса, не че зная каква функция изпълнава Oh my ...
https://www.youtube.com/watch?v=kFx41XxPg1s
« Последна редакция: октомври 25, 2017, 17:54:26 от svekarva » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #592 -: октомври 25, 2017, 17:51:51 »

Значи вярно са се оженили, за да викнат повече хора и съответно да имат много подаръци  girl_wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #593 -: октомври 25, 2017, 18:26:34 »

Али, съвсем се сбърка. biggrin

Кив, ами .. този феномен го наблюдавам в световен и  локален вариант. От втория имам още един пример- коцето и жена му. Не че е грозна, напротив- млада жена. Но нито е наточена, нито облечена, нито хирургично барната. Мъжете в този сектор им е писнало от пластики тип новата Галена и прочие.

пс Свекс, лебедът е изкормен biggrin- фруктиера е, но не пречи както не обичам плодове, да си го напълня с бонбони biggrin и след секунда да е на пода счупен от детето . При теб може котката да седи вътре.
« Последна редакция: октомври 25, 2017, 18:28:18 от emmmmmy » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #594 -: октомври 25, 2017, 19:47:03 »

Да давам оценка за пеенето не смея, само в хор "Гарга грачи" се изявавам музикално. Но ми направи впечатление, че са сплотени, позагледах някакви други видеа. Да са живи и здрави младите и да се обичат.

Всеки път като вляза св хиля на кучешката история smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #595 -: октомври 25, 2017, 21:15:43 »

Кой е славей? Фики пее, наистина, обаче с тая чалга всичко музикално умира. И аз се хилих на кучето. А при тях не е точно сплотеност, а традиции. А Тони Стораро що колежки е минал, но няма да се разведе никога. Традиции!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #596 -: октомври 26, 2017, 06:23:02 »

Добро утро.  Кой няма брак? Тони и ли Фики? Не ми хареса булката особено. С тази странна прическа... И роклята биваше да има малко повече дантела в горната част.  На годежа беше по-хубава.
Така ми се спи, а ще имам урок...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #597 -: октомври 26, 2017, 07:12:50 »

Тони нямат граждански брак, за Фики не зная. Това не значи, че връзката им не е здрава.
Интересно защо жените от тези среди, имам предвид Софито и Бони, хич и не стоят мирно. crazy
Нали съм почти от Махалата по местоживеене, а и имам наблюдения "от кухнята" докато бях учителка в ромско училище, наистина са много задружни срещу общ враг, нещастие или празненство/сватби, годежи, деца/, но в останалото време могат и да се изпотрепят за една дума и съребрени роднини. Жени се връщат при майките си с деца от различни мъже, пак се събират със старото семейство, пак кръшкат и не можеш да им хванеш края кой кум, кой сват, кой на булката брат Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #598 -: октомври 26, 2017, 07:55:02 »

Добро утро!Много е весело последните 2 страници.Виж като се разклюкарихме и как се разписахме.Значи да взема да намеря някоя друга сватба на "известна" личност, хахахаха.Ох Свекърва срещу нас има циганска къща.Не мгоа да им хвана края кой на кого е жена/мъж, дъщеря, майка и т.н.Голям ужас е.

Моя мъж закара колата на ремонт, тоя път ще ни заболи пак ремонта ама поне дано е за последно.Снощи Моника дойде с мен на танци, уцели рожденик и омете половината бонбони.Мноого щастлива беше.Все с мен щяла да идва на танци  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #599 -: октомври 26, 2017, 08:49:13 »

Добро утро smile

Под нас живеят "богати цигани" по мнение на всеки таксиметров шофьор, който съм използвала в София, както и всеки циганин, с който съм имала възможността да говоря (почистващия персонал на работа).. Та, тия богатите имат голяма къща, нооо живеят във фургони отстрани до нея.. Има поне 15 човека, кой с кой е не се разбира.. Виждала съм да се пошляпват и целуват в Кауфланд всеки с всеки.. Има много деца, ама кое на кого е..  pardon не са за моногамията хората и споделят всичко с ближния си  pardon

Забравих да пиша за снимките, които Ина качи... Направо са като от Боливудски филм.. много са красиви.. На мен ми харесват..  heart Искам да отида в Индия, но не знам, какво ще ям там.. Гнусно ми е признавам си, а и обичам люто, но както казва един мой приятел, който се върна 7кг по-малко от там... "Тяхното люто е люто от ада, тук ядем сладко люто"..  Смееше се, че дори Бъргър кинг е с мега люто месо, а уж си е по оригинална рецепта на световната верига.. smile

Хубав четвъртък на всички smile

Активен
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines