Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:02:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 167720 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #525 -: октомври 24, 2017, 16:05:56 »

Потвърждавам, Панди и Бамбук идват облечени, за сметка на Мис, на която винаги ѝ е топло  girl_impossible
Аз пък свикнах в планината и сега ми е жега ако е около 23-25 градуса...
Фани, много интересно звучи, хубаво е, че са включили и родителите в активитетите  good
На солна стая още не сме ходили, то днес май е имало някакво събитие?
В нас като цяло супите с ана почит (особено аз много обичам). Винаги в хладилника има крем супа за мен и някаква с месо за ММ. В момента има тиквена примерно и топчета (ММ я обича с 55 топчета lol )
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #526 -: октомври 24, 2017, 16:08:58 »

Рат, дай отзиви за солната стая.Тук направиха и аз съм в голямо чудене да водя ли Моника.Май клоня към по-скоро да!

Супите си ги ям само аз.За това и вече правя рядко.Е сега дояждах една пилешка дето беше уж за Моника.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #527 -: октомври 24, 2017, 16:12:12 »

Какво е солна стая? Никога не сьм чувала...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #528 -: октомври 24, 2017, 16:19:24 »

Какво е солна стая? Никога не сьм чувала...

стая със сол smile https://saltroom.bg/, уж помагала за сУполки

Тони мерджемек май се казваше турската супа с леща  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #529 -: октомври 24, 2017, 16:42:18 »

Да, Булче, турското ми гадже "мерджимек" й казваше, но едно и също е smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #530 -: октомври 24, 2017, 16:47:24 »

Привет  Ashamed Ashamed

Може ли малко помощ  Girl_hide

Ще ходя на кръщене на малко дете 10 месечно момиченце. И ми се иска да не давам само пари, а да подаря и играчка. Огледах се в тази - https://www.emag.bg/detska-igrachka-3-in-1-winfun-prohodilka-lyv-4895038540620/pd/DM69QNBBM/?utm_source=rtbhouse&utm_medium=cps_emag&utm_campaign=campanie_rtb__iunie_2016&cmpid=64082

Според вас ще се ползва ли или само ще й търсят място вкъщи? Или да ми дадете някоя друга идея, отворена съм за всякакви предложения  blush Благодаря  girl_wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #531 -: октомври 24, 2017, 16:50:35 »

Мери ми , по принцип е хубаво да уокър, а не проходилка, но провери на какъв етап в прохождането е, че моето на 10 месеца вече ходеше и нямаше нужда от уокър.Аз сега на племеницата за кръщенето взех видеобебефон, че имат крещяща нужда от това в момента

https://www.patilanci.bg/product/kola-za-butene-i-qzdene-lyv-fisher-price-go-baby-go

« Последна редакция: октомври 24, 2017, 16:52:16 от bulche91 » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #532 -: октомври 24, 2017, 16:57:38 »

Ride-on колите са много добър вариант за тази възраст, без значение дали са проходили бебчовците smile Така си се водят по сайтовете и има най-различни. Ние имаме 2, едната музикална, и двете се ползват активно, само още не сме се научили как да се паркираме  tease
Друго, което много се кефи са кукли бебета, носи ги, гушка ги, пее им, има и такива с аксесоари, които също са интересни.
За трето се сещам всякакви образователни джаджи, сортери, пъзели, дървени за предпочитане Wink
Успех  give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #533 -: октомври 24, 2017, 17:02:57 »

В Парадайс мол на последния етаж има един Playsense магазин с дървени неща.. Аз вече ще пазарувам за подаръци на дечица само от там.. Какви неща има, супер интересни и образователни  girl_impossible Girl_hide

едит: не точно последния етаж де, при храната..
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #534 -: октомври 24, 2017, 17:04:51 »

Супи и нас всички ядат. Даже често се готвят 1-2 седмично.
Солната стая е стая със стени от солб а на пода има сол като пясък. Децата си играят в солтаб има столове за възрастните. Пускат като вентилация и така ставал номера. Приятелките ми ,които ме водиха са доволни уж, те вече 6 пъти ходят и казаха, че след всяка стая им се запушва носа и после се оправя. Едната има.проблеми с носа и казва ,че вече усеща подобрение. В този час си бяхме само ние, но след нас дойде една майка с яко болно дете- очитебму сълзяха от хрема, каза че едва диша и много кашля и за това го водила /много безотговорно според мен, да заведе толкова болно дете сред други,
ама  beating/

Мери ми, защо не попиташ родителите? То за детето пак ще е изненада Wink На Ники на рождения ден, му подариха баланс колело, някво странно е става с 2 и 3 гуми, малък е още но му се радва, другите му дадоха пари, ваучер и една странна играчка, която.мисля да разкарам на някъде защото е ужасна. Та подпитай най-добре.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #535 -: октомври 24, 2017, 18:00:09 »

Само да кажа, че у нас дървени играчки не са на почит - много повече боли да те замерят с дървена играчка, а и пораженията за къщата са по-сериозни. Най-добре си питай родителите.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #536 -: октомври 24, 2017, 18:18:52 »

Има на една френска комичка скеч, който точно това казва  lol

Как като се роди пьрвото му купуваш само дьрвени играчки от Био-дьрво и яде био зеленчук, домашно сварен и лично от теб намачкан с вилица. Като те прасне три пьти с тях хвьрляш всичко и взимаш от светещите с батерии, а като дойде електротехника да оправя бойлера, казваш на детето да си вземе един шоколад и да седне пред телевизора, за да може да си го сваляш на спокойствие.  funnytooth

Исках да ви го покажа в youtube, но има много мрьсни думи и не мога да го тьрся пред Марта, която седи до мен.

Свекьрва, днес ми бяха индийките на гости. Едната наскоро се е омьжила и ми показва снимки от сватбата. Останах с отворена уста ! А майка като я видя и каза, че е точно като от "Малката булка", аз нещо им подметнах за Ананди и те като викнаха: "Леле, Ананди, леле малката булка !!"  така. Много известна била и при тях.

Разказваха много неща за сватбите, ама сега нямам време да ви напиша. Супер интересно беше, а тя ми обеща да ми прати една снимка и щеви я покажа за малко, да видите за какво говорим. Нещо невероятно !!!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #537 -: октомври 24, 2017, 19:20:40 »

 Аз само се включвам като черна станция, но и в Genesis има красиви дървенк играчки и пъзели, и книжки. Внасят ги мисля от Англия. Магазинът им е на Витошка на предишния ъгъл преди Фантастико преди главния вход на Южния. Там редовно се прехласваме ту по кухненски джаджи, ту по детските играчки. Даже мисля, че точно там има от тези книжки, дето коментираше и препоръчваше Ина за съвсем бебета- черно-бели. Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #538 -: октомври 24, 2017, 20:33:06 »

Обещах, че щеви покажа иви показвам  funnytooth (на себе си се смея, не на снимките. те само ме оставят без дьх)





Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #539 -: октомври 24, 2017, 21:40:22 »

Ай, ай, ай... идвам да ме върнете в нормалността, а то и тук бебешки играчки, супи, индийки и сУполи... нИ могаааа повече.

Изпадам в есенна летаргия явно, тъжна съм, бях и болна, ама не... не се очертава змейовете да ме оставят да заспя един зимен сън и така до пролетта, та вероятно ще я карам на мускули още бая време.  Боядисах входната вратата в цвят на изумруд и подхванах нов чешит плетка, белким като са ми заети ръцете ми просветне.

Играчките, аз бих препоръчала да са компактни.

Лека нощ И да са ни живи и здрави децата и само от сУполи да боледуват, ако пък чак толкова им се е приискало да болдеуват. 

Някой ще се класира ли за Синелибри? Кои заглавия си струват?
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines