Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:19:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 167747 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: октомври 23, 2017, 15:44:53 »

Миме, ние взехме на Бамбук от PPT от Враца за 11 лв. Едва ли ще ги носи повече от 5-6 пъти и не ми се занимаваше.

Надето, праща поздрави! Малко е в пит стопа и само ни чете Wink

Стискам палци за Рат и Машка
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: октомври 23, 2017, 15:55:07 »

като говорим за дъждобрани.. тази жена почва да става жалко смешна с опитите си да създава "мода" :

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #497 -: октомври 23, 2017, 15:57:45 »

Панде, моето трети сезон ще носи гумените ботуши, сега махнаме чорпачето и пак стават?

Еми туй моме това найлонче за мода ли го е сложило?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #498 -: октомври 23, 2017, 16:05:19 »

Колкото и да се пъне Рианчето, усещането за стил или го имаш, или не...никога няма да може да ми се визуализира в главата с асоциацията "модна икона"...
Трети сезон? Искаш да кажеш, че не им растат толкова бързо крачетата?  huhhuh.gif
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: октомври 23, 2017, 16:08:50 »

Панде, моето трети сезон ще носи гумените ботуши, сега махнаме чорпачето и пак стават?

Еми туй моме това найлонче за мода ли го е сложило?

Гумените ботуши наистина са по големи и се носят по дълго време, пандич.

Да бе, булче, модна икона. То като се земе човек мн насериозно и така става.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: октомври 23, 2017, 16:25:43 »

Аз пък гледах само "дрешката" и тия найлони чак след като булче ги спомена ги видях  crazy . Много ми е грозно това облекло.
Маше, палци от мен!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #501 -: октомври 23, 2017, 16:41:31 »

Трети сезон? Искаш да кажеш, че не им растат толкова бързо крачетата?  huhhuh.gif

под сезон имам предвид есен/пролет 2016/2017 и сега есен 2017. Абе на моето не растят толкова бързо, не знам за на другите  Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: октомври 24, 2017, 07:44:17 »

ДОбро утро, дъждовно, хладно и разкошно.Детето си умря от кеф на път към градината.Екипирана с ботуши за дъжд и с гащеризон срещу намокряне(всичко от Лидл), май нямахме пропусната локва.Аз и взех ботуши в момента вкойто проходи, това винаги е бил най-големия кеф за нея, да минава през всички локви.Взимала съм всякакви и от Асда съм поръчвала и от Маталан, а сега от Лидл.Общо до момента е сменила 2 чифта, а нейния крак расте бързо.Просто взимам малко по-големи и ги обувам с плътен чорап :)Препоръчвам на всички да вземат в комплект с гащеризон, за 30 минути игра на вън в дъжда детето се изморява порядъчно и после в къщи е тишина и спокойствие.За себе си взех от Лидл боти гумени, за да съм с нея в локвите.

Аз днес съм отново с главоболие и един куп задачи.Май ще трябва да отида на очен лекар нещо ме съмняват очите ми.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: октомври 24, 2017, 07:56:04 »

Добро утро!

И тук вали, но не мога да се похваля, че ми е приятно. Не обичам такова време. Некомфортно ми е.

Тенкс за предложенията за ботуши за детето. give_rose  Гумени точно заради локвите питах. Ще е много щастлив да се пляска вътре.  smile
В Лидл се съмнявам да има толкова малки. Тази седмица пак ще има разни неща, дано не ги разграбят бързо.

Такова време е само за излежаване и филми, ама ще пропусна. pardon

Хубав ден!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: октомври 24, 2017, 08:09:00 »

Добро утро smile

Тук не вали в момента, мрачно е, но съвсем в реда на нещата.. Нямам драма с времето, приятно ми е smile Вчера изведнъж застудя към 13ч. и докато се прибирах поизмръзнах, после се опитваше да ме боли гърлото.. Изядох 4 лимона, защото бяха супер мънички, но нямаше други в магазина и днес ми се струва ок положението.. По обяд ще излизам и ще имам шал вече   Yes

Маги, дано няма проблем с очите.. и главоболието премине  give_rose

Успешен вторник smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #505 -: октомври 24, 2017, 08:24:55 »

Маги, мен рядко ме боли глава, но винаги е от очите в моя случай.
гащеризон за дъжд му зех и аз от лидл, докато имаше- по-голям размер, за по натам. че разграбват нещата много бързо.
Тони, пази се.  smile

Днес си зарадвах очите с тези красоти:

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #506 -: октомври 24, 2017, 09:07:02 »

Аз пьк не взех и сега сьжалявам. Иначе ги имаше и тук.

А боти взех крокодил (за София):



Обувки сменям 2 пьти в годината май - т.е на 6 месеца сменят номера.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #507 -: октомври 24, 2017, 09:33:30 »

 Добро утро!

 Много е схлупено това време. Имам чувството, че небето ме затиска като е толкова мрачно. Вчера зависи по кое време в коя точка на София се е намирал човек- окло НДК беше много студено към 10-11, после в Хладилника беше топло, макар и мрачно - въобще ужас. Ама вече му е време де.

 Трябва да наготвя на ММ, че отдавна съм се наканила на една супа с карфиол и печени чушки, а аз реших да отскоча до Пловдив- та ще остане за него, не че ще загине гладен, ама да не се съсипят продуктите. Имам и да разтребвам, а едвам мърдам, нещо ме е обхванал мързел.  blush

 Преди 2 години си купих на Черен петък едни гумени ботуши но само до глезена, а нагоре като шушляк с много пух. Пощурях, та чак и по-голям номер си взех. Много топлят, ама са само за разходка, че влезеш ли в помещение с нормална температура се сваряваш. Една от малкото необмислени покупки.  girl_impossible
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #508 -: октомври 24, 2017, 10:10:07 »

Добър ден. От сутринта съм под пара, нещо съм се активизирала  girl_impossible
Само дето много ми се спи...ама какво правя вечер, докато се оправя с Мис все не мога да легна прди 12  crazy
Бе вчера си беше студ, както и днес...обмислям вече ботуши, имах гумени, ма ми омръзнаха, че по едно време все с тях ходех и сега си се върнах към добрите стари чизми  smile
Рони, тая супа крем ли ще я правиш, че и аз имам май такива продукти  smile
Май и аз трябва да я оборудвам с гумени ботуши да се кефи на локвите  Girl_hide
Дойде ли септември аз без шал не излизам..като цяло са ми любим аксесоар, даже днес съжалих, че не си сложих и шапка.
Да ви кажа, откакто си направихме изолация вкъщи има коренна разлика...а колко коментари изслушахме, че нямало ефект, за къща било все тая...докато ги измъдрим дали си заслужава да дадем толкова много пари  angry Обаче нали все нещо трябва да си има, в цяла София няма пелети по складовете, та караме на дърва и някакви миналогодишни остатъци и чакаме да докарат.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #509 -: октомври 24, 2017, 10:13:49 »

при къща има Огромен ефект, от опит казвам. Както и свестна дограма с Ка стъкла.
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines