Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:43:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 167705 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: октомври 23, 2017, 10:12:59 »

Имаш значи време да се подготвиш smile

На Моника ботушите са камуфлажни, не е типичното момиче тя, макар да има моменти в който реве за Мики Маус и рокля  girl_wink

Али, да ти е жива и здрава Мария, все така умничка, щастлива, весела и обичана!

Тук времето взе да се разваля, ще превали така като го гледам, ама и аз съм си поръчала дъжд.Ако щете вярвайте, но събота и неделя не ми се мърдаше от вкъщи, но само заради Моника излизах.3 дни изкарах с главоболие, 3 дни, познайте как се излиза по центъра в това състояние.Що хапове изпих все тая.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #481 -: октомври 23, 2017, 10:55:50 »

Привет и от мен  Sunshine

Да се разпиша, докато мога, че да не ми стане и тази седмица "нЕкъв хорор, нЕкъв филм".

Честит Рожден Ден на Мария  heart Да расте в игри и бели, все така енергична бъбрива кокона  Bravo Мама и тате да му мислят Wink

Фери, Руми и Лоли, дано имате повече работа, съответно повече време да се разписвате  blush

Ние миналата седмица не сме оставали сами без гости smile Братовчед ми беше на очни във Военната академия и спа вкъщи. Та от работа черта към вкъщи да приготвям вечеря. Под приготвям вечеря разбирайте слагам масата. ММ прави меса, супа топчета и разни други месни гозби. При което братовчед ми каза, че като ги пита майка му какво сме го хранели ще каже: "Мамо, не знам как готви кака, но П..... готви 6+"  beating lol
Сестра ми и племенника дойдоха в събота, ходихме на зоологическата, на Фънтопия да се катери, ние с нея се видяхме по сестрински. Общо взето си изкарахме супер yahoo

Съответно не можах да започна готварския курс, защото пак стоя до никое време в офиса. Имаме проблеми с една колежка и съм във вътрешна дилема как да подходя. В момента тя е в болничен и аз поемам най-спешните от нейните задължения, за да не спре производството. От самото й назначаване до сега има няколко грешни подхода към нея от колежката, която й предаде какво трябва да върши, грешни управленски решения на собствениците към нея. А сега аз трябва да оправя щетите и да взема решение какво да правим след едногодишна драма huhhuh.gif Много ми е трудно как да подходя, защото има вина и от двете страни - работодател/служител  angry Нещата вървят към уволнение, а съм със смесени чувства за този развой. Но и сегашния е неприемлив. Ще се борим, пък каквото има да става ще става, ще взимаме други решения спрямо ситуацията. Просто за първи път ще се изправя пред някой и ще му кажа в очите, че го уволняваме, а пък не мои действия са довели до този изход  cray Не ми е особено приятно да сърбам чужда попара.  nea nea

И за финал ще кажа, че Рони направи денят ми една идея по-хубав и позитивен  heart heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: октомври 23, 2017, 12:01:52 »

Честит рожден ден на малката Мария! Да е много здрава и послушна!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: октомври 23, 2017, 12:09:44 »

Надето ми се губи  huhhuh.gif
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: октомври 23, 2017, 12:45:00 »

Добър ден!
Ало, да ти е жива и здрава кокона! Много белички да твори и да бъде будно и умно дете! Весел празник!

Макар дългата подготовка за рождения ден много добре ми дойде, само дето много бързо ми мина   pardon . Имаше и разни гафове, за които ми е доста тъпо, ндявам се един ден Ники да не се сърди /аз бих се сърдила на негово място/
Днес съм на лекар, та ще.моля за едни палци довечера да не е нищо сериозно.

Еми, и аз с непоусканите съвети, ама остави го да се оправя твоя мъник. Аз го пускам да си лази и ан вън по площадки, паркове и където сме. Е да мръсно е, става прасе, обаче е щастлив.

Добре, че и някой друг каза че тия обувки дето гибпоказвате не са му по вкуса, че се притесних  crazy
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #485 -: октомври 23, 2017, 12:56:21 »

Бърз привет от мен, чеох диагонално назад, та не мога да се изкажа, а и нещо  е съм в кондиция и май не ми се пише много.

Да честитя рождения ден на Мария на Али и с голямо закъснение на Ники на Рататуйчето,  бъдете живо и здрави, мили дечица!
Ратче, стискам палци всичко да е наред!

Изключвам се засега, пък после може пак да се включа lol
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: октомври 23, 2017, 13:04:36 »

Добър ден!

До сега бях навън, на изследвания, после на среща с колежка от унито.. Която се е преместила тук.. Днес имам две новини за прекрасни бременилки и много се радвам!! Макар да е мрачно, беше много приятно и се разходих прилично.. Слънчево ми е на душата от тези хубави новини!!  heart heart

Булче, обувките на тока са разкош  good

Иначе аз съм с едни адидас суперстар и едни рийбок, с които ще изкарам есента.. Обувките ми не ги и докосвам, хич не ми се носят нещо  nea

Честит рожден ден на прекрасната Мария! Али, да ви е жива и здрава, все така сладко и мило детенце! Да ви радва и да ви носи много поводи за гордост!  heart heart Честит празник!

Успешна седмица от мен smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #487 -: октомври 23, 2017, 13:10:30 »

 Привет!
 
 Най-накрая стигнах до вкъщи и имам време да ви пиша.

 Ние в петък много се забавлявахме с игралната вечер. Единият приятел на ММ е маняк, донесе огромна торба с игри. Играхме Каркасон, която си е базовата, защото другите не бяха играли. Ние си я имаме вкъщи, ама все не успяваме да се съберем повече от 2мата с ММ, а иначе вече е скучно. Играхме и една с карти, ама не й помня името. Беше ни доста сложно да я схванем, поне падна смях. Едното момче (домакинът) се развесели, че и нас с изказвания и беше много забавно. Моето опасение да не бъда разкрита или да не ми изпльоскат директен въпрос беше избегнато, защото време за разговори много нямаше или поне не така интимни. Понеже едната двойка са кумци на баш главната коментаторка, дето изпльоска във ФБ, че сме трима в Барселона без потвърждение и още повече без позволение, очаквах атаки по тоя фланг. Е, размина ни се. Искахме да мине днес, за да можем да отговорим съвсем спокойно, а не с притеснение.

 В събота основно релаксирахме. Вчера бяхме за малко до кумовете и така мина уикенда.
 
 Днес направо сменихме сезоните рязко. Да не кажа, че в различните райони на София беше различно студено, че изръшках половин София. Аз нещо нямам много пуловери и ще трябва да си купя май 1-2, че досега добре я карах...

 Али, честита да ти е Мария. Все така усмихната, любознателна и старателна  heart

 Боти и ботуши си имам, ама видях едни в профила на Никол Станкулова тип кубинки с перли. Още ги мисля  heart
 Психиката ми не е готова за есен и зима искам още слъъънцее
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: октомври 23, 2017, 14:20:26 »

Али, да е жива и здрава Мария! Да  все така сладка, будна, палава навън и внимателна със Симеон <3 Много хубав празник на всички фронтове!

Много ми е сладка снимката на тримата герои от РД-то на Ники  heart

Влизам да помоля за малко форумска положителна енергия, днес ми е много нужна!
« Последна редакция: октомври 23, 2017, 14:23:13 от ma6ka_ » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: октомври 23, 2017, 15:14:26 »

Али, честит рожден ден на Мария! Да е здрава, да расте щастлива, красива и палава! Винаги да е ваша гордост!  heart Ще чакам разказ и снимки на порасналата госпожица.

Има ли гумени ботуши като за моето диване?  Или чак за толкоЗ малки не произвеждат? blush

Машка, палци от мен.  smile

Рат
, и теб те чакам да документираш празника.  smile

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: октомври 23, 2017, 15:17:05 »

Али, честит рожден ден на Мария! Да е здрава, да расте щастлива, красива и палава! Винаги да е ваша гордост!  heart Ще чакам разказ и снимки на порасналата госпожица.

Има ли гумени ботуши като за моето диване?  Или чак за толкоЗ малки не произвеждат? blush

Машка, палци от мен.  smile

Рат
, и теб те чакам да документираш празника.  smile



https://mes.bg/bebeshki-boti-i-botushi

Мимче, тук има.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #491 -: октомври 23, 2017, 15:17:50 »


Има ли гумени ботуши като за моето диване?  Или чак за толкоЗ малки не произвеждат? blush





https://www.obuvki.bg/demar.html?gclid=EAIaIQobChMI2fzck-qG1wIVScayCh3UBgPVEAAYASAAEgI1yfD_BwE

ето тези имат, много са хубави и качествени

ЕДИТ: Еми е пуснала същите smile Марката е Демар smile, и апреските са им много хубави
« Последна редакция: октомври 23, 2017, 15:21:50 от bulche91 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: октомври 23, 2017, 15:25:37 »


https://www.obuvki.bg/demar.html?gclid=EAIaIQobChMI2fzck-qG1wIVScayCh3UBgPVEAAYASAAEgI1yfD_BwE

ето тези имат, много са хубави и качествени

ЕДИТ: Еми е пуснала същите smile Марката е Демар smile, и апреските са им много хубави

за неходещо дете има ли сми да зимам отсега?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #493 -: октомври 23, 2017, 15:27:31 »

за неходещо дете има ли сми да зимам отсега?

не, няма да може да ходи с тях.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #494 -: октомври 23, 2017, 15:42:59 »

Аз съм се насочила към такива ботушки за зимата, но гумени мисля да пропусна smile
Честит рожден ден на русата сладка бърборана Мария  heart Да ви е ива и здрава и примерна кака  give_rose
Машка, палци  good
И аз много се изкефих на Хепи три френдс  heart
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines