Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 13:25:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 168891 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: октомври 20, 2017, 16:54:04 »



Тони не разбрах какво си получила. Ако в настолна игра - много оптимистично lol

Аз си мълчах, ама сега като те прочетох и да си призная, щях да кажа същото biggrin
Нищо де, може Тони да случи на кротко чадо и да спи цяла нощ. чудеса се случват.
А за припряна- да, забравила си. КЪлбо от нерви съм, а е на повече от 8 месеца... nea
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #436 -: октомври 20, 2017, 16:56:30 »

Хахаха не го бяг помислила, но да...нашите 30+ настолни игри прашлясват повечето lol
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: октомври 20, 2017, 16:58:19 »

Ние сме прекарвали в Милена и Филип по 4-5 часа в игране на настолни игри.. С Бобчо, който спи/яде в неговата си стая, като правим паузи Милена ии Фил да го погледнат smile

Имаме и други приятели, при които докато малката беше съвсем малко бебе се скъсвахме да ходим в тях и да играем. Там пък майката кърмеше и въобще не се притесняваше от това да го прави пред нас с шал.. та дори и не спирахме за храненията, а само за смените smile

Аз едва ли ще съм толкова смела, но определено почивките за храна/смяна ще са вариант, ако бебето ни не е от най-ревливите.  pardon

Ще поживеем и ще видим.. smile


Едит: Иначе за другите подаръци, напазарувах си прилично количество дрешки за зимния период от Мама и тате; част от парите и спестих, както и тези от родителите на Илиян. Портмоне от едната ми приятелка; козметика и прекрасен несесер от любимите ми кумове (който несесер е направо пригоден по списъка ми за болницата, водила се е от него); бижу със супер яка сушена теменужка в него (много е красиво, а тя е толкова малка, а същевременно има и стебло  shok) и една малка чанта за специални поводи, защото все се жалвам, че малки чанти нямам smile

Имам и подарък от приятелката ми, която роди вчера, но забравих да го взема, след като получих смс от Еконт.. и пратих Илиян днес да отиде да го вземе, а той ме дразни и не казва какво е  Girl_hide
« Последна редакция: октомври 20, 2017, 17:07:04 от alexandrova_90 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: октомври 20, 2017, 17:02:22 »

определено са имали късмет и са  чудесни деца гореизброените. Повечето хора които познавам, нямат този шанс. Не за 4-5 часа, ами за 4- 5 минути biggrin
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: октомври 20, 2017, 17:05:34 »

Аз нямам близки приятели с деца, които да не отделят време за срещи с приятели, било то и вкъщи, а не да излизат.. Дори в приятелката ми със супер ревливото момиченце, което факт, видяхме за първи път на 3месеца, защото имаха сериозни проблеми с кърмене и тн.. Но като решиха, че спират кърменето и минават на АМ, започнахме редовно да си гостуваме. С последните не играем друга игра освен скрабъл, защото мъжа е малко особен, но и филми сме гледали даже smile

Ние сигурно ще сме първите, които няма да успяваме и ще сме на принципа описан от вас, че да счупим тертипа хахахах smile Надявам се не, разбира се smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: октомври 20, 2017, 17:10:29 »

не знам, явно аз съм супер некъсметлийка. Просто с него не може нищо да се прави и никъде да се иде с други хора- непрекъснато вречи, мрънка, претенции откакто се е родил до небесата.Или не спи, или е все гладен, или му пречат гласовете. Още в болницата се беше проявил първата нощ, чак легенди се носеха сред сестрите . biggrin На нашите така наречени кумове- същата работа. За една година сме се видяли два пъти- от толкова рев не можахме дума да си кажем, камо ли игри да играем. Излизаме по социални мероприятия само без детето. nea
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: октомври 20, 2017, 17:21:46 »

 Ако детето ни е "проклето", каквато съм била аз и ние сме отписани  danceg pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #442 -: октомври 20, 2017, 17:23:50 »

Бе и аз други спомени имам от Миленка и Бобчо, особено в началото, все недоспала беше и се жалваше.  Wink Хубаво, че двете баби се караха коя да го гледа и че бяха под ръка в София да им го хвърлят по за цял уикенд smile
Ама всичко се случва, може да извадите късмет със спящо бебе  heart good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: октомври 20, 2017, 17:29:47 »

А нашето не е ревливо. Но първите месеци спях при всяка възможност, след това дойде есен и все някой сополив и след това почна да граби всичко. Сега ако види такова чудо настолна игра, очите ми ще станат на понички lol

Ние много рядко имаме гости. Не знам дали си спомнямте зимата дето се чудех как да се облека за гости lol Повечето хора си представят гости за вечеря, но с малко бебе това никак не е удобно.

Та, играйте сега, добър момент е smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: октомври 20, 2017, 17:33:01 »

Бобчо беше вече спрял кърменето и беше на 5-6м, Свекс smile А иначе да, те са благословени със супер баби в София и редовно си имат младешки уикенди..  heart И майка ми ще идва да ми помага, ама пак ще е в апартамента.. та не е същото Tc

Едит: Аз по принцип мразя да ходя или да ми идват гости, обичам да ходя по ресторанти.. Казвала съм и преди, че поне веднъж в седмицата излизаме навън с приятели.. Сега много разредихме тези излизания, за да не ми е стрес на мен после.. И започнахме все по-често да ходим или да каним гости, да посвикнем  pardon

В по-миналата неделя бяхме при 40-дневно бебе на едни приятели, отидохме 7 човека (3 двойки и 1 самотник lol уж за следобедно кафе.. Тръгнахме си в 3ч. през нощта, по настояване на майката, защото тя е мега социален тип и ако аз обичам да излизам, тя ме бие по всички параграфи.. тая жена дори, когато кърмеше детето викаше някое от момичетата с нея, така беше зажадняла за външни хора. Та, ще свикнем някак и ще се нагаждаме  pardon
« Последна редакция: октомври 20, 2017, 17:36:14 от alexandrova_90 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: октомври 20, 2017, 17:37:19 »

А нашето не е ревливо. Но първите месеци спях при всяка възможност, след това дойде есен и все някой сополив и след това почна да граби всичко. Сега ако види такова чудо настолна игра, очите ми ще станат на понички lol

Ние много рядко имаме гости. Не знам дали си спомнямте зимата дето се чудех как да се облека за гости lol Повечето хора си представят гости за вечеря, но с малко бебе това никак не е удобно.

Та, играйте сега, добър момент е smile

Мда, първо спя при всеки удобен случай, после идва есента, както сега- заобикалям всички хора с яслени деца, които са ми приятелки- всичките са болни sad
Канихме гости 2-3 пъти, единият непрекъснато кесеше при детето и не се получи. Хората се отказаха да идват- на никой не му се слуша рев или писъци  ( сега това е на мода тук ) . nea
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: октомври 20, 2017, 17:45:57 »

Тони, споко! Като стане голяма чалката сннея също ще играете  Wink
Ние принципно не играем /т.е. на мен ми се играятбигри, обаче мъжете никога не поддават/, предпочитат си плейстейшъна  diablo. Аз избягвам хората, заради вирусите, иначе шефа е добро дете, стига да му се обръща и на него внимание  Wink
Обаче първите месеци не си представям как ще играете, режима на новородените освен, че е доста стресиращ за родителите, хормоните ти още лудуват, избиват те едни мисли.... Не искам да си спомням миналата година колко зле емоционално се чувствах поне 2 месеца след раждането.
А бабите да са ти под ръка-за едни балгословия, за други проклетия  blum
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #447 -: октомври 21, 2017, 00:03:08 »

Привет, изчетох ви girl_impossible, цели десет страници girl_impossible

Явно буреносните облаци са били над всички sad Съжалявам за котета и други домашни любимци sad

Тони, Честит Рожден Ден give_rose Да ти се стоварят хиляди благинки на главата, повече дзен и ом (тепърва колко непоискани акъли ще получиш), много емоции ти предстоят - нарадвай им се kiss2

Ина, не те видях, изпуснах момента със снимките sad

Май бях тръгнала да се жалвам от себе си, но... Докато ви изчета и вече нямам сили, ще заспивам lol

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: октомври 21, 2017, 12:25:26 »

Добра слънчева събота!
Дано и утре времето е такова, тази година не ми се иска да идва зимата /за пръв път чи се случва такова нещо  crazy /
С мм успяхме да напазаруваме, пуснах си подаръка в еконт, сега остава чистене и готвене, яко готвене!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: октомври 21, 2017, 15:06:49 »

Здравейте!

Идвам да ви споделя, че баба я изписаха и сега една седмица, ще остане в нас. Отслабнала, но важното е, че се държи smile Благодаря ви за подкрепата!
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines