Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 08:55:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 168489 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: октомври 20, 2017, 07:43:36 »

Добро утро  blum как сте днес?Аз съм решила днес да съм щастлива!Обула съм си един нов чорапогащник в цвят тиква, сложила съм си обици от Италия също в подобен цвят и чакам да стане 19 часа, че съм на концерт на Васко Ешкенази.Малко и аз да отида на нещо културно!

Честита нова кола Лоли!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: октомври 20, 2017, 08:11:32 »

Eto


* 20171020_090935-240x320.jpg (25.17 KB, 240x320 - видяно 1566 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #392 -: октомври 20, 2017, 08:21:43 »

Ей, Магииии! heart heart heart И си вдигай често краката до ниво обеци, всички да видят, че са същия цвят Wink
И аз днес ще съм щастлива, отивам да купя разсад теменужки, че ще дойде време да прибирам мушкатата и да не оголее терасата.
Леля ми я изписват, без диагноза естествено, но ползвала всички пътеки. Хубаво, че роднините я спасиха от ангеографията поне. Пак да не е без хич, болките и били от гръбначния стълб, та сега ще ходи на физиотерапия и ще пие вода в пряк и преносен смисъл Wink
Лоли, кога спиш, бе човек? То бива, бива, ама постове в 3 и 4 часа хич хубаво не говорят за съпруга ти blum Wink Честита ви кола, да си я карате по хубави места и да и се радвате  good
Еми, прекрасен цвят е тази жилетка heart Ще гледам по витрините, че и време за подаръци е дошло. Уж все се заричам дрехи на снахата да не купувам... Я кажете, пак ли се носят толкова дълги ръкави? Да се напъна да и изплета, ама тя пуска всичко в сушилнята и ще и види сметката с едно обличане. crazy
Тони, кажи какво ти подариха за РД? Хем ми е любопитно, хем и идея за нещо може да е good
Скай, на твойто мъж само за година ли му е командировката и харесва ли му в Холандия? Поне за лалетата трябва да идеш, пък и от онова, специалното кафе да опиташ Aviator Ами с добитъка как се справяш сама? И последно - какво се случи с проекта за дизайнерската тоалетна?
Руми, да ти имам рунтавото топче на чантата heart
« Последна редакция: октомври 20, 2017, 08:23:34 от svekarva » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #393 -: октомври 20, 2017, 08:28:09 »

Добро утро  heart
Нощес пак имахме парти до 12 часа и после афтър-и няколко пъти...добре че утре е събота, дано не стане в 7  Girl_hide
Много ме кефи Свекърва как на всички пожелава креватни изпълнения  blum
И аз имам такава жилетка, ма с качулка без пух, само отвътре е мекичка...май не са модерни сега толкова дългие ръкави, пък и на мен не са ми хич удобни, по начало всичко вдигам нагоре, освен когато не съм намерила време да си обезкосмя ръцете  pardon
Ама свекс, теменужките държат ли на студено, че и аз мойте мушки ги прибирам, взели сме си лалета да насадим, нали сега им е сезонът, сори за  Offtopic
Маги, само мога да си те представя колко си свежа  heart Чак ми се прииска и на мен тиквен чорапогащник  smile
Лоли, честита кола smile И на нас следващата ни голяма покупка планираме да е по-голям семеен автомобил, тамън да имам какво да карам и аз  pardon
Айде Дуи Дуи засега!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: октомври 20, 2017, 08:31:24 »

добро утро, публикувах едната чанта, с която съм днес от телефона и сега да се разпиша от компютъра , докато мога. Днес съм се издокарала с чантата пиле, тя е по-спортна, като за петък.
Маги, много ме зареди с тиквените обеции и чорапогащник. понякога една дреха или акцент те зарежда много.
ако има коледни подаръци и аз ще се включа. то е рано още де, според мен, но почвам вече да мечтая за коледа.
Фани, та ти си толкова слаба, как тъй ще те бъркат, Мен са ме бъркали, но аз съм си за объркване.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: октомври 20, 2017, 08:51:18 »

Скай, на твойто мъж само за година ли му е командировката и харесва ли му в Холандия? Поне за лалетата трябва да идеш, пък и от онова, специалното кафе да опиташ Aviator Ами с добитъка как се справяш сама? И последно - какво се случи с проекта за дизайнерската тоалетна?

За сега е само за година, но ще видим по- нататък като приключат единият проект.

Аз ходих за 2 дни и половина - цитат от майка "Златиноооооуууу, работа сега ми отвори...луковици да садя!" щото ми поръча да и купя лалета...и аз купих...една торба хахахаха. Всичките шантави, дето не съм ги виждала по нашите ширини...дано да се захванат. Ама тя ще му ходи за 2 седмици декември на гости, да си купи ако ще...

С добитъка...оправям се аз. Само спането или по- точно липсата му ме мъчи. Че аз съм една сова и не мога рано да лягам, съответно сутрин едвам се изривам от леглото. То пък нали и двамата само някакви драми имат, ама след 2 месеца треперене и ходене по доктори най- накрая казах - толкУ, оправяйте се сами...хаха

Дизайнерската тоалетна си има витраж, намерила съм и дървен капак за тоалетната, ама не сме го купили още. Имаме си вече замазка на пода. Сега трябва да направят таваните на пътвият етаж (че там ще е с гипс-картон) и после фина шпакловка...входна врата и моЕ да си оправяме нещата.

Взеха размера за гардеробната, чакам да ми пратят проект. Абе...действаме си...дали ше живеем в таА къща не знам...ама си действаме pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #396 -: октомври 20, 2017, 08:56:44 »

Що да не живеете бе, аз като те знам колко мераклийски ще си я направите, чак  на мен ще ми се доживее там  blum
Ей как обичам лалета, трябва да питам мойта приятелка флористката дали може да ми намери някакви по-шукеритетни от Холандия, че май от там поръчва цветя...ма първо да видим тези дали ще се захванат Wink
Руми, харесва ми чантата, ма аз толкова съм отвикнала да нося, че надали скоро ще искам да си купувам нови  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: октомври 20, 2017, 08:57:54 »

Маги, браво на теб, така трябва!
Руми, чантата е точно в мой стил хаха- везнишки вещерски вещи biggrin
Наскоро ми подариха мечтаната чанта в цвят циклама, но ще си я пазя, нещо не ми дава сърце да я нося, след като разкатах фамилията на предишната бебешко розова такава. nea
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: октомври 20, 2017, 09:03:37 »

Що да не живеете бе, аз като те знам колко мераклийски ще си я направите, чак  на мен ще ми се доживее там  blum

Ми щоТ ако му удължат договора...аз още 1-2-3-5 години сама тука няма да седя...някак си pardon Мен вече ми иде да вия срещу луната, особено в 6:30 сутринта като дойде нЕкой мокър нос да ме проверява...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #399 -: октомври 20, 2017, 09:45:14 »

Независимо. Винаги е хубаво да имаш дом, в който да има кьде да се прибереш.

Ще ви изненадам сигурно, но днес сьм скис. Може би, защото няма нищо за правене.

Маги, твоята визия днес много добре ми звучи. и Аз имам такьв чорапогащник, но няма на какво да го нося. Вече нямам ботуши и нямам пари да си купя. А когато ми отпуснат (кой знае кога), ще е само за един чифт и сигурно ще си взема боти. Твоя с какви обувки го носиш? И с каква дреха?

Последното финансиране беше в брой. Така мога да го използвам само и изключително в супермаркета и евентуално да си купя кафе. Лична пара - йок. Сигурно това е част от скиса. Крайно време е да почна работа, но как...

Лоли, как може да кажеш, че нова кола е нищо ново. Да си я караш с кеф. Фабио каза, че докато не се науча да карам, няма да имаме кола. Т.е никога. Нищо, аз нали сьм от Бьлгария, колко му е да бльскам по улиците с гумени ботуши под дьжда...

Руми, супер чанта  good
« Последна редакция: октомври 20, 2017, 09:47:18 от inaxastra » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: октомври 20, 2017, 09:59:46 »

Аз съм с отворени обувки есенни на малък ток.Ботушите още не съм ги изкарала, а и ми трябват нови, моите почти са си заминали.Иначе съм с къса дънкова пола тъмно синя и с черна риза.Реших, че този чорапогащник не носи на много цветни дрехи, а и заради концерта бива да си облека риза.Имам 2 на брой едната е черна едната е цикламена и няма как да съм с цикламената.Само чантата ми е цветна, зелена е(Киви  heart), но според мен се връзва с тиквата smile

Ина, карането на кола въобще не било толкова трудно.Май всичко е в главата ни.На мен ми трябваше време чисто психически да се освободя от моите си страхове.Сега нямам търпение да ми излезе книжката и да се опитам да подкарам домашната кола.

Руми
, много хубава и смела чанта!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: октомври 20, 2017, 09:59:54 »

Добро ви утро smile

Вече съм пораснало момиче Wink Толкова много хора ме поздравиха..Направо се шашнах.. дори такива, с които не съм се чувала от години, много ми е интересно, как и защо сега са се сетили за мен.. Както и да е smile

Благодаря на всички вас за хубавите пожаления smile Изкарах страхотен ден с много изненади и подаръци.. Най-после имам Ticket to Ride, за дългите зимни вечери, в които няма да можем да излизаме.. Илиян е решил да е практичен и да не ми подарява бижута/часовници (аз изрично го предупредих де) и ми е взел това.. Така се зарадвах.. Отдавна я искам, но не ми се струва разумен разход, при все, че има и по 60лева настолни игри, също интересни, аз да дам двойно повече smile Вечерта се събрахме с приятели, пихме за мое здраве и здравето на бебе Виктор  Girl_hide heart

Не минах и без яд.. Скапаната ми леля (сестрата на баща ми), която вече почти не говори с него, откакто той се събра с майка ми отново и която е най-злобното същество на планетата.. Която също така, умишлено поздравих за рождения й ден във фейсбук, че да ми върне със същото и да не ми звъни.. Първо ми написа тривиално поздравление там, но към 19ч когато посрещах гостите реши да ми звънне, да честити и по телефона.. като след прецеденото през зъби "Честит рожден ден", последва ясно изговорено "И как си, какво става, ТЕЖКА бременност ли караш?"  shok Много се ядосах й бях готова да й затворя телефона, но запазих самообладание (предишното ми аз нямаше да успее, бременните хормони ми влияят добре) и й казах, че НОРМАЛНИТЕ (почти извиках) хора, не задават по такъв начин въпросът и че дори да се интересува с добро не заслужава да й отговарям, но въпреки това се чувствам прекрасно и благодаря, че така нездраво се интересува от мен, но нямам намерение да попивам повече от лошата й енергия, затова ще й затварям, защото и гостите ми ме чакат. Затворих й и се надявам да не звънне повече, за нейно добро. През това време я изтрих от фейсбук (аз отгавна бях забранила да вижда всичките ми постове, снимки и тн..), заради нея скрих и голяма част от снимките в албумите ми от екскурзии и тн, защото постоянно дори след месеци постване ми коментираше, което значи че ме гледа нон стоп със гадните си и злобни очи.. Но сега без никакви скрупули я изтрих и се чувствам прекрасно.. Иска ми се да изтрия и дъщеря й, но още го обмислям smile

Извинете ме за лирическото гадно отклонение, но имах нужда да го кажа, защото споделих с баща ми, че сестра му е най-мръсната интригантка и ако го попита, защо съм изтрила леля си, да е наясно.. понеже ми добави и някакви думи относно него в краткия разговор, за които още повече не ми се изпада в обяснение сега.. А на майка ми не мога да кажа, защото ще откачи жената..  diablo

истината е, че не ви прочетох много.. Но не обичам да наваксвам, защото всичко забравям на ново smile

Лоли, да ти е честита колата. Леко и безаварийно каране!

Злате, къде е мъжа ти? и аз не съм разбрала, че не е при теб?

Руми, чантата е прекрасна  heart heart heart

Ина, много ми бяха интересни снимките от Дивали (така се казваше нали?). Шапката ти стои страхотно, добре че, освен зимата навън не трябва да нося шапка аз, защото имам ОГРОМНА глава и дори с такава красива шапка ще приличам на.. нещо с голяма глава.. не ми идва сравнение сега  Girl_hide

Хубав ден на всички smile Днес се надявам да попрочитам повечко Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #402 -: октомври 20, 2017, 10:09:09 »

Баси, да. Роднините могат да бьдат от най-голямото зло.

Маги, като си представя усилията, които ми изисква да уча нещо на английски, а тук карат от другата страна, плюс добавено кьм другото, което си споменала... Грам желание нямам да се захвана.

Аз си бях порьчала още 3 шапки, други плетки и цветове. На 28 септ момичето ми е ги прати от Украйна. Няма ги и няма. Миналата седмица пусна тя запитване. Аз вчера ходих да питам в пощата и ми отговориха, че пощальоните НЕ работят в пощата, никой нищо не знае и нищо не могат да направят за мен.

По друг повод ми казаха, че никога в живота си не са виждали обратна разписка и не знаят какво е това и какво да правят с нея, да сьм я сложела в плик и аз да сьм си я вьрнела, на който трябвало  crazy

Та току що е разбрала, че шапките са стигнали тук, в Ирландия, на 5ти окт. Кьде са сега и защо, все още не се знае. Устата ми е пьлна с лоши думи за тая дьржава.

А така имам нужда от тях...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: октомври 20, 2017, 10:14:09 »

Ина, тия са излезнали сякаш от някоя джунгла- това с обратната разписка ме шокира.
А аз мислех нашите пощи за изостанали... shok shok shok
Но за шофирането съм сигурна че Маги е права, ще се справиш. Макар и с нерви де.
За бюджета ти и парите кеш няма да коментирам, защото ми е болна тема от детството и миналото и няма да кажа нищо хубаво за някои мъже. angry
Ще дойде и твоят ден. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: октомври 20, 2017, 10:22:08 »

Аз започнах курсовете на сила.Записа ме шефа, защото ми трябва книжка.Просто трябва да мога да карам, условията тук вече са такива, за всяка работа се изисква книжка.Започнах начумерена, нервна, несигурна идеше ми да ревна и да не спирам.В един момент ми хареса, почувствах се сигурна.Да ми е жив и здрав мъжът обясни ми много неща на приемлив за мен език и ми показа разни тънкости.Не ми идва отръки, като на някои хора, но се справям.Мога да отида от т.А до т. Б и да не съм зависима на 100% от рейсове, тролей и таксита.

За нямането на пари, ами аз имам чувството че сме перманентно в криза в нашето семейство и вече съм свикнала.Имам си своите моменти на негативизъм, но и това отминава.Сега съм си навила например, че искам робот прахосмукачка.Струва най-евтината едни луди 650 лв, но съм го решила и ще ги събера от някъде.С 2 котки, аз с моята капеща коса и Моника и тя с дълга коса, ми не става, не искам да се превръщам в домашна прислужница.

И последно, снощи се сетих че имам гоблени.Седнах да шия.Невероятно отпускащо ми подейства!
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines