Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:55:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 167691 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: октомври 19, 2017, 11:57:10 »

е напиши си мрънкащото, що се спираш...
за асансьора бях изключила...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #376 -: октомври 19, 2017, 13:04:27 »

Е за тва се върнах на работа, да си имам оправдание, че вкъщи не е всичко по конец lol Шегата настрана, затова сме хора, защото сме различни...за тази приятелка на Свекс кой знае колко странични причини има, които ние не разбираме и няма и как да ги разберем smile Нали това ми писахте и на мен, да си гледам живота, е сигурно и тя това прави Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #377 -: октомври 19, 2017, 13:38:12 »

Е, аз точно затова пък казах, кой както си го уреди! Като на шопа работата - ако нещо е толкова спешно, все някой ще го свърши, що да се хабя аз pardon
Хаха, Фери, ами какво друго да ти кажем, ти си ни приятелката, не ТМ, не майка ти, нито пък онази чаровница Wink blum
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #378 -: октомври 19, 2017, 14:00:19 »

Леле, не знаех, че съм ви прЕателка, трогната съм  blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: октомври 19, 2017, 14:10:33 »

Здравейте!

Звънях сутринта на личната и трябваше да отида да ме прегледа, но пред кабинета имаше поне 10човека и се отказах. Нямаше как да чакам толкова. Явно ще се лекувам сама.

Тони, честит рожден ден и тук! Да си здрава и щастлива! heart
Честито за бебето!

Фани, много е красиво при теб. heart

Ина, много ми харесваш така и шапката много ти отива.  heart

Вие се радвайте поне, че има къде да се върнете след майчинството, а не те първа да търсите. На мен не ми се мисли за това, супер обезверена се чувствам.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: октомври 19, 2017, 14:14:04 »

Добър ден!
Тони, да си жива и здрава /още един път да ти кажа/!
Свекърва, що се спираш, я си мрънкай на воля!
Маги, а дано ти се размине!
Бубе, кофти работа е да ти се схване каквото и да е, дано скоро тв отпусне!
Аз съм като бито куче, не знам какво става, втора нощ това дете се буди като лудо и почва да подскача. Сутринта бях умряла за сън, той се разшава, реших да се правя на умряла лисица, обаче ми се мерна отгоре с толкова чаровна усмивка, че бързо разбрах, че съня ми приключи / и точно върху корема, та да ми се припика/. Отделни днеска цял ден не мога да го приспя, ама.това е щото имах план за деня  diablo
Миме, сега те прочетох, ела заедно да се самосъжаляваме по въпроса с работат  tease
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: октомври 19, 2017, 14:38:50 »

ехааа , колко е хубаво да видя, че сте мислили за мен и сте ме споменавали.  Много ме зарадвахте. Еми, то хубаво да пиша от телефона, но преди основно четях и пишех като спи Стефи, сега евентуално вечер като я приспивам, но тя си иска внимание и не ми дава да пиша на телефона, а заспива много късно. Чак към 11ч. и аз заспивам после, че ставам в 7. и като ме събуди няколко пъти през нощта и циркът е пълен. В началото на работа ми се струваше доста по-малко изморително и се прибирах свежа. Но се натрупа доста работа. налага ми се и да пътувам в командировка из страната и като карам дълго и се изморявам. но тъй е живота. СЕга ни праят ремонт на стаята и сме в едно подземия, та никой не ме вижда , къде пиша. Иначе моя екип е в нова стая и като ме е нямало да си извояювам хубаво място и са ме сложили баш пред вратата. Късмет.
Тони, Честит рожден ден, здраве ти пожелавам, много здраве.
Иначе за последия месец 3 пъти боледувам, явно липсата на контакт с хора ме е направила по-чувствителна към бактерии и вируси. То навсякъде някой болен има и аз прихващам.
иначе днес се самозарадвах с 2 чанти. Скоро имах рожден ден и получих пари, които реално осребрих днес. Та се почувствах многооо добре. Едната е черна голяма,  по-стилна, има нещо като  по-малка чанта вътре и една кърпичка към нея , може да я вържеш за дръжката. Другата е малка , цвят пудра, става и като раница и има нещо като животно отпред, стилизирано. Падам си по по-изчанчени неща.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: октомври 19, 2017, 14:44:46 »

Като си говорим за възрастните се сетих да ви покажа старческия дом в Люксембург.

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #383 -: октомври 19, 2017, 14:51:53 »

Здравейте!
Поне успях да ви изчета в движение. Днес ММ започна от сутринта с мрънкане да махна 2 торби, които съм приготвила за БЧК. Пречели му да сяда на портмантото. Та в план графика влезе разходка с бухчи в едната ръка и количка в другата. Бях харесала една рокля, която ще е малка за кокона, но след снощна консултация с майката на едно детенце, бързо я купих за подарък. В неделя кокона е на рожден ден, та всенародните веселия кипят.
Адиктед, ще покажа пакетчетата, ама нека мине данданията, че да имам време. Следобяд малкият мушмурок ми даде шанс и взех, че опаковах с подаръчна хартия кашона за пренасяне на пакетчетата. Не ми е естетично да носим почерпка в градината в кашон от цигари blush Докато pleasantry се чудех какво да правя, най-после стесних една покривка (ще ми трябва за понеделник), че висеше много и всеки път имаше реална опасност някой да раздига масата преждевременно. biggrin
Вкъщи всичко е сложено временно някъде не на място bomb Очевидно не ми пука, поне до понеделник по обяд.
И аз ще съм в стартова позиция за работата след 2 години. Да видим какъв заек и откъде ще изскочи! Не ми се смята стаж, ама съм баш на границата по отношение на броя месеци с право на обезщетение за безработица. Вероятно ще вляза в по-голям период. Това ще ми бъде глътка въздух, за да намеря нещо по-малко компромисно. pardon
Има си хора и хора по отношене на работата. Нормално повечето хора да са в шок какво да правят след пенсия. Най-значим е факторът пари. Малко са хората като таткото на кумицата. Военен пенсионер е и сега се наслаждава на ново хоби - да готви.  good Може да си го позволи като време, и като средства. Свекър ми също е военен пенсионер, но се върна в поделението, отделно и часпром. Той е типичен пример за човек с трънчета в дупето. Син на майка си! Бабата на ММ работи до малко над 70 г. Тя е сама и имаше стимул да си пооправи апартамента, да задели сума за сватбите на тримата си внука. Отделно, че е била и ОТК, та е свикнала да командори и все на нейното да става. Сега спря да работи заради здравето и я хваща щръклицата.
Сещам се за онзи клип на МТел ли беше... Уж да стимулира работниците и как трябва да са много амбицирани и нахъсани. Един друг да се дърпат напред! По стар обичай е важно да гледаш в канчето на другия и да искаш неговия стандарт под формата на служебна кола и нов телефон.
Тони, да си жива и здрава! Пожелавам ти една прекрасна година, така както е слънчев днешния ден Sunshine
Руми, радвам се, че наминаваш. Да, сещахме се за теб и те чакахме вече на работна вълна Wink
Не успявам да обърна внимание на всички, но толкоз засега.
Срателно ме облизаха от рамо до лакът под музикален съпровод от надвикване със себе си. Вече мога да ходя на маникюр!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: октомври 19, 2017, 15:12:42 »

Али, моят мъж е пръв в намирането на задачки. Винаги има по някои изненада за моя милост  pardon
Руми, снимай чантите когат имаш време. И аз обичам изчанчени. Днес си зех пуловер с бухал- червен.
Пандич, по една случайност знам колко струва престоя в Люкса старческия дом-това е за мнооого богати старци- май е същият който си снимала. Имат си шеф готвач и прочие фитнес.... shok

ако сте виждали такава жилетка с пух, свиркайте. искам я:

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: октомври 19, 2017, 16:22:07 »

  Аз имам от същата плетка бордо, но няма пух. По-точно има, но само от вътрешната страна на гуглата. Не знам обясних ли го правилно.
Да се оплача: преди малко в автобяса една лелка се развика сочейки мен: Станете бе хора,  жената е бременна не виждате ли? След което аз й викам: Трябва ми диета май, а? И тя вика: Да...
На втория автобус едно момиче направо стана и ми отстъпи мястото си, този път се направих на ударена и седнах. Кой ме знае? Не съм оттук и съм за малко  Yes
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #386 -: октомври 19, 2017, 21:24:25 »

Кивич, а дано и в секса така ти върви на повтаряне Wink

Свекс, не се оплаквам Wink Ама на това му се вика пожелание.

Не знам какво му стана на телефона, явно ме компенсира за всичките пъти, в които ми е трил написаното.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #387 -: октомври 19, 2017, 21:33:35 »

Ще ви отговарям на части, за да няма като снощи.

Фани, супер е вюто, а това Нижни ли е? Щом го мислиш "по навик" харченето, не е страшно. Аз пък превръщам харчовете в пътуване, в обувки и така преценявам дали цифрата ме устройва. И аз знам 2 и 200, но в един момент реших, че заслужавсм да му отпускам края понякога.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: октомври 20, 2017, 03:43:59 »

Четох ви по диагонал и какво запомних ,какво не  blush
 Не знаех,че мъжа на Злати е заминал,то как да знам като никаква ме няма Wink
Фери,добре дошла в клуба,в началото е трудно,после постепенно се успокояваш,детето има не само майка Wink има и баща,баби Wink та важното е,да и осигуриш нужното,за да расте здрава и щастлива,а коментарите си ги пусни през ушите.Въпреки,че аз не си ги пускам ,а доста добре ги нареждам такива разбирачки Wink Аз като се прибера от работа съм толкова заредена с енергия,че си играем часове наред,докато съвсем я изморя.Е,после съм смазана и едва се добирам до леглото,но съм спокойна  heart терзанието и лишението на детето от необходими неща ми се вижда доста по-голяма драма Wink
  При мен нищо ново,,,,опс има ново Wink имам нова кола,наййййй-накрая.По случай рождения ден на бебка си подарихме кола с ММ,много си я харесвам,широка и много практична ,идеална е за детенце smile още не съм я разучила,но тези дни и това ще стане.
 Ина,изглеждаш страхотно,много свежа и заредена с енергия heart и шапката ти отива страшно много  give_rose
  Мимето и Бубето да се оправят heart
На Тони честитих във фейс,на останалите целувки  blum
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: октомври 20, 2017, 03:45:05 »

P.S.  Ще има ли Коледни подаръци?????? Christmas tree
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines