Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:52:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 167678 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: октомври 18, 2017, 14:56:59 »

Здравейте!

Баба ми за сега се справя геройски. Вече не е в реанимация, диша самостоятелно, сърцето и е в ритъм без пейсмейкър, не е на поддържащи медикаменти.  Надявам се днес да може да се чуе с майка ми. Благодаря за подкрепата!

Булче, като те слушам и само кроя планове как да съм си desperate housewife. Толкова стрес за нещо различно от здравословен въпрос не искам да си причинявам.

Еми, имам позната, която изработва такива играчки като тази котка. Много ме кефят. Ако ме влечаха разни занаяти щях да се науча.
https://www.facebook.com/fairydreamsbykamelia/

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: октомври 18, 2017, 14:57:32 »

Ех амааааа как сте ми сА вързали на приказките: Али , Скай - пийз, нямам конкретно вас предвид. ако ситуацията беше като твоята Али, пак щях да си измисля да се занимавам с нещо странично, примерно да ходя на курс по китайски /от който нищо не научих де  blum / А Скай за сестра ми знаете ли защо ме е яд? Така като не работи и все няма пари да си дойде в БГ кофти й е да иска от мъжа си, който също уж работи, ама харчи повече от колкото печели и така са зависими от родителите му, които живеят с тях. Абе сериал голям... А е завършила логопедия и може докато си седи в тях спокойно да учи и нещо там и да си намери хубава работа.
Айде пак снимки:
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #347 -: октомври 18, 2017, 15:10:51 »

Фани, много добре са се получили кичурите good Знам, че не е било лично air_kiss Е, то и аз намирам начин да си губя времето. Нещо само не намирам възможност да чета книги напоследък, което е нетипично.
Панде, подкукуроса ме сега с този линк biggrin Утре ще вземат да ми изплатят и майчинството, та току виж съм се отдала на изкушенията.
Я кажете някой поръчвал ли е от mymall? От бая време се канех да хвърля едно око, но вчера случайно попаднах. Харесах някои неща, ама много са постни в описанията на артикулите. Иначе са си оферта - ниска им е цената на доставка, ниска е и сумата за безплатна доставка. Остава основното - артикулите!
Отивам да пускам пералнята. Сушилнята пак ни направи номер - явно е спукан маркуч, та текна вода от необичайно място. Довечера мъжо ще я отваря и ремонтира (ако успее). huhhuh.gif
Главата ми е празна. Имам чувство, че забравям нещо важно тази седмица. crazy
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: октомври 18, 2017, 15:30:03 »

О, Фани, изобщо не съм го приела лично. Просто коментирах моята си гледна точка tease
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: октомври 18, 2017, 15:32:21 »

Пак ми се е дохарчило: https://www.wildberries.ru/catalog/4604937/detail.aspx?targetUrl=GP
Надявам се качеството да не е като името: LAINA blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: октомври 18, 2017, 16:05:36 »

Али, същото спира и мен да поръчам от години. Твърде са постни ооткъм описания. good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #351 -: октомври 18, 2017, 16:12:39 »

Офелия замина, аз ви бях разказала как е т.е. нищо особено.

През прьсти ви прочетох. Панде, браво на баба ти. Пускам ви снимки от днешния Дивали. После ще ги махна:







Символ на Ганеш, богьт-слон:














Еми, е това е прическата  good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: октомври 18, 2017, 16:15:36 »

oghxfho[xf, Сватя, още ли си с туй на ръката???? И аз искааааам  yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #353 -: октомври 18, 2017, 16:18:24 »

А, това е така нареченото пластене на вълна. Пиплява работа е, а и пазарът /ако е с цел продажби/ е твърде съмнителен.
Али, появи ми се и на мен това чудо като спонсорирано съобщение във ФБ и точно смятах и аз да питам има ли някой опит с пазаруването.
Еми, предполагам, че изобщо не и е било лошо на леля ми. Тя е много здрава в краката и ръцете, само майка ми е наследила ставните проблеми. Спомням си чичо им /брат на дядо ми/, идваше от Стара Загора с влак в Пловдив и уреждаше разни имотни въпроси с лекота на 94 години. Много мразеше да го питат на колко е години за да не го мислят за куку и да го подценяват. Пък леля е само на 88  Wink В момента сменя 3 рейса да дойде у нас, че пак са разкопали половината Пловдив. Пазарува, пуска пералня, простира, прибира пране, чисти, глади, готви, ходи по разни срещи с приятелки. Майка ми си пада леко мрънкало и винаги е успявала да се измъкне от задължения. Но най- лошото е, че не може да има пълноценни социални контакти, а и аз съм я разглезила. Хаха, плюс това леля ми живее при снаха и няма мърдане Wink
Фани, добре са станали кичурите. От снимката ли е, ама няма блясък косата ти.
За домакини и работещи, според мен, малко е кой както се уреди. Най- близката ми приятелка даде детето си на ясла още на 8 месеца, защото трябвало да работи. Както и да е, детето порасна и сега си има собствено дете и живее в чужбина със семейството си. Тя продължава да работи вече 2 години след пенсия, защото пак трябвало да работи. Свекърва и съвсем го закъса в последно време, мъжът и търчи като ненормален да я обслужва и да работи /не е в пенсионна възраст още/. Идва си синът им с детето за 3 седмици, тя ходи на работа, мъжът и взима отпуска да готви и помага на младите, че да могат да свършат някоя работа и да си починат. Даже ми се жалваше, че синът и и се карал, че работи като луда и за никого няма време. Аз съм можела да съм пенсионерка, щото съм си имала хоби, тя нямала какво да прави ако остане вкъщи. Море, ни хоби, ни чудо ми трябва, само да можех да се махна от къщи. Ама от край време съм длъжна по подразбиране  diablo
Толкова ме е яд на мен самата, че думи нямам. После, било въпрос на избор, ама един друг път.  sad Родният и той от месец е навършил години и стаж, ама задава тъпи въпроси - какво да правя в къщи? Еми, цял живот само си работил, друго не можеш, не че си толкова пъргав и умен /примерно/. Та има си хора с пирон в д- то, има си и други, дето все са длъжни. В крайна сметка, все на едно и също място отиваме. В другия живот ще гледам аз да се вредя да работя Wink
Ина, много ти е хубава новата прическа good И точка ти отива heart Страхотен празник е било, всичко изглежда като от филм heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #354 -: октомври 18, 2017, 17:50:26 »

Ина, много ти е хубава новата прическа good И точка ти отива heart Страхотен празник е било, всичко изглежда като от филм heart

Еми след като разиграхме "Отчаяни сьпруги", сега сме на "Малката булка"  pardon
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: октомври 18, 2017, 18:16:05 »

Ина, прекрасни, хубави снимки, много цветни и с настроение! Новата прическа много ми харесва, а и ти отива. Сарито ти е върха (какво разправяш, че искаш да отслабваш, според мен нямаш никаква нужда)! Те ли ви заеха или си си намерила от някъде? Яденето изглежда точно по вкуса ми - всичкият този ориз с подправки...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: октомври 18, 2017, 19:25:55 »

Ина, много си готина! Много добре изглеждаш със сари smile

Хаха така е Свекс, кой как се уреди Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #357 -: октомври 18, 2017, 21:05:54 »

Чета ви чинно, но не стигам до писане, ту батерията паднала, ту заспивам права.

Фери, добре завърнала се в работния свят. Така си решила, така си се върнала, никой не си познава обстановката в дома и работата по-добре от теб. Както Маги е казала, гледай си живота.

Фани, честита прическа. Може ли един директен въпрос - инж. нали може да си позволи фризьора ти? Ако се притесняваш, само защото ти били взимали повече от колкото в България, просто спри да сравняваш. Прическата ти е супер и заслужаваш да се глезиш. Запомнила съм, че цитираше някакви суми, явно го мислиш, от там и въпроса ми.

Ина, много готино парти. Винаги съм искала да облека сари, а ти сияеш. И със шапката си супер.

Змеят е на почти 9 месеца вече, хич не го мисля от сега работния въпрос. Сложила съм си на календара догодина три дати, на които ще оценявам обективната обстановка и ще решавам какво следва. Всичко се развива твърде динамично в моя отдел и не знам дали бих искала да се върна там, а на ново място, с две деца ... дали биха ме взели?

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #358 -: октомври 18, 2017, 22:25:30 »

Чета ви чинно, но не стигам до писане, ту батерията паднала, ту заспивам права.

Фери, добре завърнала се в работния свят. Така си решила, така си се върнала, никой не си познава обстановката в дома и работата по-добре от теб. Както Маги е казала, гледай си живота.

Фани, честита прическа. Може ли един директен въпрос - инж. нали може да си позволи фризьора ти? Ако се притесняваш, само защото ти били взимали повече от колкото в България, просто спри да сравняваш. Прическата ти е супер и заслужаваш да се глезиш. Запомнила съм, че цитираше някакви суми, явно го мислиш, от там и въпроса ми.

Ина, много готино парти. Винаги съм искала да облека сари, а ти сияеш. И със шапката си супер.

Змеят е на почти 9 месеца вече, хич не го мисля от сега работния въпрос. Сложила съм си на календара догодина три дати, на които ще оценявам обективната обстановка и ще решавам какво следва. Всичко се развива твърде динамично в моя отдел и не знам дали бих искала да се върна там, а на ново място, с две деца ... дали биха ме взели?

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #359 -: октомври 19, 2017, 06:19:09 »

Кивич, а дано и в секса така ти върви на повтаряне Wink
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines