Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 01:31:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 168991 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #330 -: октомври 18, 2017, 11:46:33 »

Гутен таг! Явно ще трябва да се науча как е на холандски... angry

Goedenmiddag ( Хутемитаг) най-любимо ми е чао чао (Дуи Дуи) питай патило, работила съм с тях над 4 г  blush

Предпочитам да си говорим за дрехи и обувки, аз искам да си взема ново червено сако и нови дънки, ма ще е другият месец като ми преведат заплата, че тея 300 лв до никъде  Girl_hide

От H&M има хубави сака, аз имам едно страхотно червено от манията на H&M.И после що си се върнала на работа... 300 лв в София за памперси не стигат...


Инче, мерси, ей за това влезнах да пиша тук че за малко сега да с задуша от притеснение... уф стига мрънкам...

Фани душко, що тъй убесила нос?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #331 -: октомври 18, 2017, 11:52:27 »

Значи чудесно, ще има кой да тормозя по холандските въпроси  blum Иначе горе главата, още половин работна седмица остана Wink
А що се отнася до 300-те лв...първият месец влязох в аптеката, в зоомагазина и в супермаркета и приключих  crazy
Фани и на мен ми изглеждаш не във форма, тежка нощ?
Котката е брутална! Именичката дали може да прави такива?
Оф айде да  ходя да презаредя, Дуи Дуи!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: октомври 18, 2017, 11:58:26 »

Не бе хора, адосвам се, че не е хубава светлината. Иначе съм много доволна от резултата. След корените + тонирането просто съм Горджъс  Bravo
Пак ще се снимам  tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #333 -: октомври 18, 2017, 12:05:27 »

Вярно, Фани, лошо гледаш на снимката, сигурно щото си съсредоточена Wink
Голям майсторлък се иска за да се създаде настроението на сополивия котак heart Ама какви чепици има само  good
Ето ви едни по- прости шапки.
 


Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: октомври 18, 2017, 12:07:35 »

Свекс ти можеш ли такъв котарак, макар и с друго настроение и шапка еленче от последния ти пост?
плащам в пари biggrin
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: октомври 18, 2017, 12:32:32 »

Здравейте!

На нас не ни се размина и вече всички сме болни. После ще мина през аптеката да си купя нещо за пиене.

Моето диване заспа по пътя към кухнята и малко ми обърка плановете, но ще сменяме в движение.

Трябва да пиша и в темата ни за режими, но ми трябва време, пък и в дни като този, режимът се променя.

От НМ никога не успявам да харесам нещо за мен или ММ, но за Алекс винаги и по много.

Честит имен ден, Злати! Да си здрава и все така креативна.

Моя приятелка от Уни-то онзи ден ми се похвали, че приятелят й най-после й е предложил. Друга пък от училище, че е бременна (7месец). За нея знаех, ама от трети човек. Уж ми се обади да ме пита от къде пазарувам бебешки дрехи, ама баш да се похвали се обади. Такава си е. Викам си, значи има хора, на които им се случват и хубави неща.

Е, може, може тя (Свекърва)!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: октомври 18, 2017, 12:57:16 »

Аз бях на зъболекар.Оправих си една пломба, прегледа ме, всичко друго е наред.Много си обичам зъболекарката, усмихната, ведра smile Макар че умирам от страх по принцип от зъболекар.Лятото ходих при друг, че тя беше отпуска, е после ме боляха ребрата от стискане на въздух от напрежение.

Злате, да си жива и здрава, все така креативна и с такъв интересен автохумор!

И към всички новозавърнали се на работа майки, гледайте си живота, детето/децата, мъжът.Никой не е на ваше място, както и в обратната ситуация!И сега се пазете от вируси, започва голямото боледуване!

Ай хубав ви ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #337 -: октомври 18, 2017, 13:03:55 »

Шапката може и да мога, защото и имам упътването. Ще погледна в Pinterest за кройки и по- лесни идеи за котака. Само да не вземе да помяза на гъсеница /щото нали гъсеницата приличаше пък на котка/ Wink Ама не съм правила кукли никога, едва ли ще мога и да се самонауча с клипове crazy
Племенникът иска онази на енгри бърдс за Коледа pardon, а майката на немската Амели е харесала розовата с чупнат връх. Точно така изглежда и самата Амели в действителност.
Злати, ЧИД! Да ти е честито името, златни ръцете и да си жива и здрава! heart Бе аз как така съм изпуснала, че мъжо ти е отишъл някъде? crazy
Историята с моята леля е достойна за филм. В петък получила стягащи болки от кръста към гръдния кош в ляво и за всеки случай отишла на собствен ход до Джипито си. Дали и веднага направление, естествено за кардиолог, щото синът на докторицата бил такъв специалист, там пък спешно я приели и хоспитализирали. След роднинската намеса обаче се оказало, че няма сърдечни /не духовни/ проблеми, изследванията и са повече от добри и аха да я изпишат вчера, взело, че пак я сецнало. Сега ще и изследват бъбреците, а след време, понеже се предполага, че и там всичко е наред, ще и гледат гръбнака.  pardon Ако и там няма проблеми, сигурно ще е от ушите, защото е доказано с увреден от възрастта слух Wink. Нямала диагноза и предписани лекарства, само и връчили шише с вода да пие по 1.5 на ден. Да се смее ли човек, да плаче ли angry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: октомври 18, 2017, 13:15:40 »

Свекс, избива те и на двете периодично.Защото нямаш сили за друго.Нали си отглеждам баба.Добре че племенника и е лекар и и е JP, щото иначе до сега да сме дали огромни суми за лекари.Мине не мине и ще мре, става и лошо, вие и се свят боли я всичко.Скоро ми направи такава сцена.Но жената вода не пие(забравяла), не слуша като и се приказва и прави ред глупости.Както и да е, аз вече станах половин доктор и само по симптомите и знам какво и е.За сега нищо сериозно!

Как е котарана?
« Последна редакция: октомври 18, 2017, 13:28:10 от магито » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: октомври 18, 2017, 13:21:04 »

Добър ден!
Честит имен ден, Скай! Бъди жива и здрава!
Фери, не знам дали се честити врйщането на работа, но да ти спори и по-малко напрежение. На философите им тегли по една на ум. Не знам защо всеки решава, че знае кое е най-добро/правилно за чуждо дете/семейство. Мен напоследък жестоко ме изнервят коментари от сорта "няма СТРАШНО ще прободи", нито ме е страх, нито сйм се притеснила  diablo
Еми, тая нощ и моя шеф реши, че към 4 е време за игра, а не за спане и голяма борба падна да го отведа пак в страната на сънищата, ама аз не можах да отида  angry
Свекс, той те пробва НИ2, дали се справяш в екстремни ситуации. Дано Жулиета само да се е натъртила!
Бурзо да оздравяват болните!
Булче, стискай зъби, идва събота!
Панди, как е баба ти?
Тони, благодаря!
Инче, замина ли си Офелийка?

У нас е пълен хаус, трябва да разчистим за неделя, нищо че се моля времето да е такова и да изнеса партито в двора, трябва да въведем малко ред. Дано чи дойде музата за подреждане, поне.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: октомври 18, 2017, 13:41:40 »

Котката е брутална! Именичката дали може да прави такива?

Ич биля, ама не е като да не и се иска да може tease

Злати, ЧИД! Да ти е честито името, златни ръцете и да си жива и здрава! heart Бе аз как така съм изпуснала, че мъжо ти е отишъл някъде? crazy

Мъжо е в годишна командировка в Дуй Дуй и Хутемитаг...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #341 -: октомври 18, 2017, 13:53:23 »

Свекс, избива те и на двете периодично.Защото нямаш сили за друго.Нали си отглеждам баба.Добре че племенника и е лекар и и е JP, щото иначе до сега да сме дали огромни суми за лекари.Мине не мине и ще мре, става и лошо, вие и се свят боли я всичко.Скоро ми направи такава сцена.Но жената вода не пие(забравяла), не слуша като и се приказва и прави ред глупости.Както и да е, аз вече станах половин доктор и само по симптомите и знам какво и е.За сега нищо сериозно!

Как е котарана?


Леле Маги, това все едно за моята баба си го писала, освен частта с ГП...та ние си даваме суми по лекари... Лошото е, че на нас ни е далече (на около 100на км) и трябва да правим някакви страшни схеми да я вмъкваме в графика като ѝ стане нещо. А не ще да седи при нас, въпреки че ѝ е добре с четвъртото поколение...Ма сега зимата ще я хванем за ушите да идва насам, че хич не мога да я мисля с тия дърва как ги влачи до третия етаж  angry Последното приключение: настинала, пила антибиотик, развредил ѝ се стомахът, от там сърцето, айде в спешното, една нощ на системи и сега ще я вкарват най-вероятно за гастроскопия, за която до скоро водехме преговори, обаче понеже сега лекарят ѝ казал е готова lol Абе да са живи и здрави по-дълго да ни ядосват smile
Рат, и мен до скоро така ме  успокояваха lol Няма СТРАШНО, като проходи ще ти кажат ето, видя ли!?
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: октомври 18, 2017, 14:17:23 »

Привет и от мен  Girl_hide

С това хубаво време не мога да ви изчета smile

Фери, до 1-2 седмици ще им омръзне на "доброжелателите" да те питат и ще свикнат с мисълта. А и вашата ситуация е супер - Мис си е вкъщи с близките, не е на ясла, не е на занималня с непознати. Дано и ти бързо да влезеш в работен ритъм.

Sky, честит имен ден!

Свеки, направо може да започнеш производство на едро на тези шапета. Ще направим една страница във ФБ и да видиш как няма да имаш време ни за дертове, ни за бабети Wink

Булче, дано да минат по-леко нещата отколкото очакваш!

Иван също е с хрема, от 2 дни кашля. ЛЛ каза, че се оправял. Не смея да се видя с близките ни с деца или да го пускам много по площадките при другите деца, за да не ръси зарази. Вчера беше толкова доволен в чакалнята на клиниката, че има други деца - закача се с тях, приказва им, много контактен  pardon

На всички болни да се оправят бързо, най-вече на децата.
Отивам да готвя, че имам поръчка Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #343 -: октомври 18, 2017, 14:19:35 »

Замаих се! 29 подаръчни торбички за сополанковците - опаковка, съдържание, панделка, тагче, връзвам, лепя махам ластика, който е като още две ръце, айде следващия по ред...  crazy Въздъхвам с облекчение и се радвам, че нещо изскочи изпод ръцете ми Wink
Злати, да си жива и здрава, много слънчева и позитивна! give_rose
Фани, не така с лошо! blum То аз съм точно от тези, които искат да гледат деца, докато могат, ама не мисля, че циганката е гледала твоите. Правила съм си калкулация - работя далеч. За да се прибера бързо, ползвам кола, а не градски транспорт, т.е. колата е амортизация, гориво, гражданска отговорност, данък... Отделно може да реша да обядвам или пия едно кафе, че уж съм бял човек. Слагам цифрата за ясла/градина. Понеже съм работеща мама ще купя готова храна, че да готвя по нощите няма кой да ме чака. Тегля чертата! Тоталът: ами по-хубаво да съм на онези малко над 300 лв. Иначе децата ми ще имат една изнервена вещица, която ще видят за по час-два вечер. pardon (Вчера имаха промоционална вещица, ама като не съм свикнала с ревливо бебе... blush Два часа дране и бях парцал вечерта.)
По начало хората в София са свикнали на друг стандарт, та на Пандето случая е по-скоро огромно изключение. Никоя моя позната/приятелка/бивша колежка от София не е била 2 години в майчинство. Затова акъл на друг човек не може да се дава. Ако Фери беше решила да стои вкъщи, пак щяха да я упрекнат. Просто за спорта и чесането на езика! Wink
А аз отдавна съм пожелала чумата да тръшне Дянков, където "развърза" мачинството от минималната заплата. diablo
Преди обяд обиколих за подаръци. Набелязах нещо супер сладурско за принцеса на една седмица. Ще пратя обаче майка до другия магазин, че аз няма да успея скоро. Реших и какво да взема за подарък, че коконата ми е на рожден ден преди нейния собствен. Единствено не успях да купя мечтаната рокля за моето момиче. Curtsey Много е странен номер - 116 понякога й е малко, а 122 огромно.
Еми, котката е уникат! good И с какво артистично шалче е... Като на художник в творческа криза!
Много сте писали и ще дочитам Xixixi
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: октомври 18, 2017, 14:26:32 »

Да, в Сф е рядкост. Аз преговарям с близки, да докарам ситуацията до гледане от тях на детето. Но определено и аз предпочитам сумата на майчинството, пред работното си място на другия край на Сф, обядът, който ми е минимум 5 лв в квартала, в който работя, картата за метрото и прочие. Така че ще си стоя максимално на задника, макар че не е моето нещо- не ме бива да стоя и да играя с него, прави ми се нещо друго хаха. Всеки си преценява според детето, себе си и семейството си. Както и спрямо разходите си. Аз смогвам и с 2 и с 200. smile Следя промоции, питам приятели и се справям с наличните пари.
Така че постът на АЛи, все едно аз съм го писала pardon. А за вещицата- моят много мрънка, а преди много плачеше, така че бях постоянно разтреперан парцал. Къвто и дзен-мен да имах, не работеше, ако не дойдеше някой да ме отмени, че да поспя и да се изкъпя без да слухтя. smile
Свекс, почвай бизнес с шапки. blum Лелята е много организирана, щом е успяла да се замъкне сама.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines