Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 20:28:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 168538 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: октомври 17, 2017, 15:03:28 »

Фери, мен пък само ме подпитват за ясла и като кажа, че поне до 3г ще си го гледам  Oh my ... Oh my ... Oh my ... имам тази възможност и ще се възползвам.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: октомври 17, 2017, 15:15:30 »

Фери, тегли им една м...на!!! И друг път съм го казвала, тръгнала съм на работа за по 2 - 3  ч. откак и двамата бяха на 4 м. И не съжалявам.  Просто като те завърти живота на пюрета и памперси и няма оттърване. Мразя ги тия дето така се превземат като родят все едно само те имат деца. "Ще си гледам детето до последно" Че моите да не би циганка да ги гледа?! И в чужбина особенно, всичките ми приятелки не работят щото нали няма баби, на които да оставят децата и в резултат: Ханцуга и вътре 2 дка д...е щото нали вече ги харесал, който трябва и дай дружно да се запуснем - турски сериали и мазнотии, че и сестра ми от тях макар да няма дете. Пък на нея й е супер хубаво да не работи. Чак откачам като я гледам.  По цял ден домакинства и разхожда кучето си...
« Последна редакция: октомври 17, 2017, 15:21:47 от fanimira » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: октомври 17, 2017, 15:32:14 »

Пък на нея й е супер хубаво да не работи. Чак откачам като я гледам.  По цял ден домакинства и разхожда кучето си...

Всеки си има право на избор  pardon. Е сега и аз имам опция да замина при мЪжо и да не работя, а да домакинствам и да си гледам кучетата. И като знам какво ми е ежедневието на "самотница" - и да домакинстваш не е чак толкУ лесно, макар че аз съм от онези "почиващи" дето си имат работа за целият китайски народ...

Просто у нас хората имат неприятният навик да се месят където не им е работа, да се изказват изключително грубо за неща, които не разбират и нямат понятие защо и т.н. Типичен пример е - уууу не вземе едно дете да изгледа, ами с кучета се занимава (приемрно, от моята кучкарска практика). pardon

Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: октомври 17, 2017, 15:45:43 »

Просто у нас хората имат неприятният навик да се месят където не им е работа, да се изказват изключително грубо за неща, които не разбират и нямат понятие защо и т.н.

good

Вики, за свидетелството за съдимост в наредбата пише, ако законът го изисква за съответната длъжност..... Както е писала и Свекърва, всеки работодател, ако прецени, може да го посочи като задължителен документ, съгласно вътрешните правила.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: октомври 17, 2017, 16:14:05 »


Просто у нас хората имат неприятният навик да се месят където не им е работа, да се изказват изключително грубо за неща, които не разбират и нямат понятие защо и т.н.


Абсолютно правилно!Всеки си има право на неговия си личен избор!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: октомври 18, 2017, 07:22:11 »

Добро утро!Нов ден, нов късмет!Как сте днес?Как я карате?Планове имате ли?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #321 -: октомври 18, 2017, 07:35:10 »

Добро утро!Нов ден, нов късмет!Как сте днес?Как я карате?Планове имате ли?

Ххха планове да преживея до събота... Направо ще се пръсна от напрежение, чувствам се като балон върху който е седнал 100 кг чичак... Щом вчера си позволих с президента на компанията да се карам смятай! Но и това ще мине

Успешен ден на всички!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: октомври 18, 2017, 07:49:14 »

А пък на мен днес денят ми започна много положително! Една моя много близка приятелка се е сгодила вчера вечерта и ми писа в ранни зори smile Много съм щастлива за нея, че срещна мъжа в живота си и ще го отпразнуват в три сватби - България, Дания и Чили  blum
« Последна редакция: октомври 18, 2017, 07:59:35 от Bube » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: октомври 18, 2017, 09:24:25 »

Аз съм недоспала- детето е решило че изведнъж не му стига вечерята и ще вечеря в 1 часа през нощта...ново пет angry

Инак си харесах тия обувки хаха :
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #324 -: октомври 18, 2017, 09:32:40 »

Аз сьм средна хубост. Сега пия кафе пред компа, после гимнастика и от 10ч сьм на Дивали. Направи майка "сладки" от вафлени кори и халва.

Булск, затвори очи, представи си едно място, на което си се чувствала добре и поеми няколко дьлбоки дьха. До сьбота има само още 3 дни. Знам, че могат да бьдат безкрайно дьлги, но дано ти минат бьрзо.

Еми, много искам да те видя с такива обувки.

Честит Имен Ден на нашето златно момиче Skylife и златните й рьце !! Да си ни здрава още много години, да си пьлна с вдьхновение и да ни радваш и украсяваш живота ни, както досега !!!  heart heart heart
 LOVING Flower friends
« Последна редакция: октомври 18, 2017, 09:50:13 от inaxastra » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: октомври 18, 2017, 11:04:34 »

Всеки си има право на избор  pardon. Типичен пример е - уууу не вземе едно дете да изгледа, ами с кучета се занимава (приемрно, от моята кучкарска практика). pardon


Приемаш ли ме в клуба?! biggrin Откакто взехме Марс баща ми първи се изцепи, после пък свекърите (понеже те го гледаха до 6 месеца) заявиха, че го заменяли за внуче и така... Да не говорим за околните...да не говорим какви са реакциите напоследък като взех да споменавам, че се замислям за второ. Ама майната им, аз съм от хората, които също си изказват мнението, дори като последна инстанция, така че не ме бърка, че някой го прави на мен. Аз пак си правя каквото съм си наумила.

И честит имен ден, ако празнуваш днес smile Да си те следват хубави емоции smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: октомври 18, 2017, 11:10:54 »

Честит Имен Ден на нашето златно момиче Skylife и златните й рьце !! Да си ни здрава още много години, да си пьлна с вдьхновение и да ни радваш и украсяваш живота ни, както досега !!!  heart heart heart
 LOVING Flower friends

Много благодаря blush give_rose

Приемаш ли ме в клуба?!

Абсолютно - добре дошла! Аз вече спрях да обръщам внимание, но понякога пак успяват да ме подразнят...особено ако не съм нещо на кеф...
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: октомври 18, 2017, 11:12:56 »

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #328 -: октомври 18, 2017, 11:23:11 »

Гутен таг! Явно ще трябва да се науча как е на холандски... angry Официално вече ме хвърлиха в дълбокото да се боря с холандците, малко ще ми липсват швабите амаааа туй то (както казваха някои колеги в уни)  pardon
Аз вече недоспиването не го броя като новина, по-скоро бих ви се похвалила, че съм спала...но уви, нощес към 4:30 имахме серенади, Мис пя с пълно гърло, игра си, смя се, после се наака, посред нощ ММ сменя памперс и след около още половин час въртене и пъшкане откърти  crazy
Злати, честит имен ден  give_rose
Предпочитам да си говорим за дрехи и обувки, аз искам да си взема ново червено сако и нови дънки, ма ще е другият месец като ми преведат заплата, че тея 300 лв до никъде  Girl_hide
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: октомври 18, 2017, 11:44:05 »

Фани, това ли са новите кичури? честито

Инка, аз си търся подобни обувки, тези са на Сваровски и не са ми по джоба smile, та ровя яко сега.

Е и тази котка ми хареса, ама сигурно е много пипкава пак като изработка biggrin
A и често приличам на нея сутрин хахаах
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines