Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 03:09:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 168599 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #285 -: октомври 16, 2017, 10:36:42 »








« Последна редакция: октомври 16, 2017, 10:39:48 от inaxastra » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: октомври 16, 2017, 10:39:44 »

Здравейте!

За каква "процедура" става дума? И какво имате предвид под пълна упойка. Едва ли са интубирали 11 баби ей така. Ако става дума за коронарография тя е с местна упойка. През вена на ръката се прави. Тони, трябва да научите баба ти да не ходи току така. Защото сега нещо сте изгубени в превода. А това, че майка ти е заварила баби гледащи сериали е нормално. И баба ми до вчера си гледаше сериали, но сега и стискаме палци.  
Пращайте положителна енергия!

Маги, съжалявам sad

Фани, радвам се, че се реши проблемът с лекарствата!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: октомври 16, 2017, 11:10:08 »

Панда, тя епикризата не е преди мен, въпреки че хубаво са изписали 3 страници според мама.. Тя е супер афектирана от цялата ситуация и най-вече от това, че вижда колко зле е баба в момента. Много добре знае, че при първото неразположение, което и да е изпитала баба ми е щяла веднага да й се обади..т.е нищо й е нямало, просто като е отишла на прегледа и са я наплашили, а тя отказва да използва мобилен телефон след като й откраднаха един, и не е могла да се свърже с нея. Та, на този етап се опитвам да я успокоя, каквото и да са направили или не, вече е факт.. Първо да я заведе на читав кардиолог.. После ще избистрям, какво са й правили.

След това прочетох, че коронаграфия се прави с местна упойка, но от предаденото ми от мама, докато ми четеше преди да се ядоса, пишеше за изследвания за Сифилис, хепатит и тн (които са стандартни преди процедурата) и поставянето на ПЪЛНА упойка.. + това баба ми е на 65г. и не е изкукала, та щеше поне да може да каже какво е видяла, ако упойката е местна.. Просто не мога да повярвам, тя която е толкова страхлива, как се е подлъгала и да на всички 11 жени са им го направили, на 1 от тях са поставили стенд, което ок, явно е било нужно...  crazy Мама пред мен и обяснява по телефона и тя "Нали е доктор бе, маме, аз като чух, и ми стана много трудно да дишам"  angry"



Маги.. представа си нямам какво е, затова не мога да кажа, че те разбирам... Но от сърце желая да се случи скоро  heart heart heart heart heart

« Последна редакция: октомври 16, 2017, 11:14:56 от alexandrova_90 » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: октомври 16, 2017, 11:16:22 »

Здравейте!
Панди, палци за баба ти!
Маги, гуш! Дано пък скоро да имате второ чудо, като Моника!
Тони, не може ли в София да я заведете баба ти и да се разбере нужни ли са тия лекарства? Епикриза няма ли?
Киви, бързо оздравяване на цялото домочадие!
Инче, успех ви желая с природните стихии!

На мен понеделника ми започва ужасно- май вече нямам котка. Нашите почнаха да я пускат на вън и сутринта май са я видяли мъртва на пътя  cray . Силно се надявам да не е тя, ама майка била сигурна, че е Моли. А така ме е яд на мен си, 100 пъти казах да не я пускат, можеше да си е жива и здрава сега  diablo
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #289 -: октомври 16, 2017, 12:24:21 »

Здравейте!
Изненадваща активност тук Bravo
Първо искам да кажа на Маги - Моля те, пусни страхът ти да си отиде! Хубаво, лошо, както ще да е тръгнало всичко... Лошото да си ходи! Знам, че си реалист, но влей си малко тъп и нелогичен оптимизъм. Понякога имаме нужда от него give_rose
В петък на 13-ти две комшийки родиха. Едното бебче е ок, но другото (родено малко преди термин) е в кувьоз. Нормално е на тегло (3,400 кг), но явно има проблем. Майката днес ще я изпишат. Всичко им е много стегнато на хората - едва вчера са си видели бебчето. Въпреки това комшийката е решила, че ще го кърми. Цеди се, мъчи се и няма намерение да се предава. good
Вчера пък получихме още една такава новина. Наше приятелско семейство чакаха близнаци по Коледа. Е, вчера със спешно секцио са ги извадили. Мишчици са по малко над 1 кг, но притеснени са най-вече близките. Днес си писах с майката. Тя е имала проблеми със здравето преди години. Беше супер мотивирана да ги износи. Сега е супер мотивирана, че всичко с тях ще е наред и ще си ги кърми (показах й блога на Хедра). heart Не мога много да им помогна, освен просто да покажа подкрепа.
Както казвам в такива случаи - в днешно време човек има достъп до информация и има не малко право на избори. Много е важно как ще управляваш дадената информация и какъв избор ще вземеш за себе си! Това и във връзка със случая на Тони. Епикризите нищо различно няма да покажат. Те са опаковката на това точене на средства от касата.
Рат, дано Моли е добре heart
Киви, и според мен са били на детската железница - обикаля половината от едното тепе. За нашата кокона беше по-скоро романтично "пътуване". За момченцата е интересно всичко наоколо - локомотив, релси, бариери, светофори... Железницата е направена като много точно умалено копие. good Последните години се мъчат да я възстановят, но 20 години беше пълна разруха, та има още какво да се желае в очите на родителите. Wink
С удоволствие приемам визити из града Wink
Братовчед ми пристигна за изпити и тия дни ще ни е разнообразно. ММ пък ме изненада с едно предстоящо пътуване. Малко ми омота плановете beating Ще ги пренареждам в движение и няма много да мрънкам blum
Тук времето е разкошно. Възползвам се за хубави разходки и.... да изпера всичко лятно, което ще прибирам blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: октомври 16, 2017, 14:24:50 »

Благодаря за подкрепата.Аз се поизтупах и ще продължа напред.Живота е шарен, нали сме здрави, това ми е най-важното!

Рат, дано не е била Моли.Това ми е бил най-най-големия страх!
Фани, честита прическа.
Ина, дано се разминете леко.
Али
, кураж на бебета и семейства!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #291 -: октомври 16, 2017, 15:15:01 »

Благодаря за подкрепата.Аз се поизтупах и ще продължа напред.Живота е шарен, нали сме здрави, това ми е най-важното!

Точно така, горе главата... и така. И аз съм малко глава шамандура тия дни, ама ставам и тръгвам, по-добре съм като съм заета.

Панде, пращам положителна енергия.

Тони, ти сега трябва да си спокойна и добра, че иначе те очаква криво бебе с колики. От опит ти казвам Wink Пусни негативната емоция, ти си имаш бебе, баба ти, която със сигурност ти е скъпа, не е твоя отговорност в момента.

Свекс, разбирам те за отговорностите. Малкият змей хич не трае на път, то ще е бързо пътуване, ако се реша все пак. В момента какво ли не правя, за да го баламосвам да не се дере... иначе да съм дошла 100 пъти, големия Змей влиза в колата и заспива... ама на различни са.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #292 -: октомври 16, 2017, 15:43:35 »

Да кажа само, че в момента навлизаме в сьрцето на урагана. Новините (вкл. френските) трьбят, че това е най-страшния ураган от 1961 насам. Всички дейности трябвало да бьдат отложени за по-кьсно. Амазон е затворен. Фирмата е предупредила служителите, че ако някой е направил грешката да отиде на място, в офиса, няма право да напуска сградата до довечера, а ако не може да се прибере, фирмата ще поеме сметката за хотел.  girl_impossible

Напорьт на вятьра стигал до 190км/ч. После пьк четох, че е декласиран в тропическа буря.

Нашият апартамент е доста на завет и казано честно виждам, че има силен вятьр навьн и едно странно бучене се чува, но ако не четях в нета, нямаше да се сетя за ураган чак. Сигурно, защото нашите прозорци гледат само кьм вьтрешния двор, а сградата е петоьгьлна т.е затворена отвсякьде.

За всеки случай голяма аларма се вдига около сьбитието.

Ние сме сгушени вьтре на топло. София спи, Марта си рисува, майка си зяпа компютьра. Имаме храна и вода за три дни, та сме Ок.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #293 -: октомври 16, 2017, 15:54:14 »

Значииии... ква е тази виртуална зараза из форума diablo Първо, котката на Маги, после на Киви, сега на Рат, а още по- сега и моята cray Напипах една бучка на реброто на гръдния и кош, към корема. Уф, на котките да е само, ама и по баби се прехвърля - на Панди, на Тони, леля ми и тя да не остане назад, днес по кардиолози, утре ще и правят и на нея коронарография. Всичко това в последните 15 минути pardon
И как да се притеснявам сега, не мога за всичко едновременно, ще го карам на интервали от по няколко минути  nea Отварям вратата, сигурно няма да е само това, та ако ще идва, да идва, че да го вместя в графика. sad
П.П. Рат, Моли като мома англичанка я третираш cray
Ина, гледам и аз Офелията как се развива. Кураж още малко good Дано няма прекъсване на тока.  Табелата е много яка good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: октомври 16, 2017, 17:20:53 »

Операцията е минала, 3 байпаса, още е под упойка. Благодаря ви за подкрепата!

Вярно някаква прокоба ни застигна. Май ще се маскирам за хелоуин, за да гоня зли сили
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: октомври 16, 2017, 17:29:19 »

Уф, бързо възстановяване, Панде.. 3 байпаса си е сериозно нещо...  huhhuh.gif

Али, да се оправят и бебчетата, и родителите им.. Откакто роди преждевременно момиче от групата ни, постоянно мисля някакви такива неща.. Много ме е шубе, нямам търпение да отидем на третата фетална и да ни кажат, че всичко е наред дай Боже.. защото такива неща ме психират и постоянно се чудя боли ли ме нещо  crazy

Ина, той Фабио в крайна сметка отиде ли на работа? Него го изпуснах дали е с вас или не? Да се маха тази Офелия и да не нанася щети  sad

Рат, съжалявам за Моли и тук, много тъжно.. наистина домашните котки трябва да си стоят вкъщи, колкото и да е гадно това затворено положение, но може би техните инстикти за самосъхранение не са така развити, както на уличните котета sad Много тъжно  heart heart heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #296 -: октомври 16, 2017, 18:46:31 »

Тонче това е лошото на отчетнните, че малко се подлагаш на групова истерия. В нашата група първото  бързаче беше в 29та седмица, после в 30та едни близначета. Всички са добре слава богу.

За котките, и домашни и улични пострадват като са навън. Просто котките като пресичат не се оглеждат а бързат. Кучетата даже на пешеходни пътеки пресичат
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #297 -: октомври 16, 2017, 21:27:42 »

Операцията е минала, 3 байпаса, още е под упойка. Благодаря ви за подкрепата!

Вярно някаква прокоба ни застигна. Май ще се маскирам за хелоуин, за да гоня зли сили

Ми май ще вадим метлите и островърхите шапки... бързо възстановяване на баба ти.

Рат, съжалявам за котето.

Маги, твоята котана съм я пропуснала в суматохата. И тя ли си изразходва
 и 9те живота?

Аз пък днес съм раздвоен родител... 31 ме дразни до безобразие с поразиите, които прави, с нежеланието си да прави елементарни неща, но пък после става ангелче и владее неща, с които някои 7 годишни едвам се справят. И си казвам f ... it... ( на чист френски Wink ) да става каквото ще, трябва да се фокусираме върху хубавото.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #298 -: октомври 17, 2017, 07:07:16 »

Привет по ранни зори!
Аз имам командирована в Пловдив инвестиция, която освен финансова ми е и физическа и психическа. sad То бива, бива, ама да се изтърсиш с две чанти пране и трима шефа без предупреждение, си е чисто за бой diablo Шефовете идват днес, но столът в завода /извън града/ бил в профилактика и имал задължението да носи нещо за хапване. Що пък да не ми създаде приятни емоции и като гламава да ставам в 5 часа и да размирисвам махалата на агнешки кюфтенца? Хубаво, че поне си дойде с продуктите. Оказах се по- чевръста и сега съм със скръстени ръце /пардон, с ръце на клавиатурата/ до нови заповеди blum
На Маги котката се размина с операция, има си още животите.
Снощи говорих с ветеринарния доктор и той предполага, че може да е от удар, та да изчакаме малко. Дивачката има навик да моли да я качваме на секцията, да провери за мишки и да поизбърше праха и после сама скача от там на гърба на фотьойла и тогава на земята. Ама аз в неделя бях сложила на това място дъската за гладене и като нищо да се е цапардосала, хем е дърта, хем дебела вече. Много се надявам да се размине...
Синът на леля ми има баджанак кардиолог в София, ще чакат и неговото становище днес. Та и нейната интервенция е под въпрос, вчера една санитарка и казала, че при такива резултати от изследванията, задължително правят коронарография. Мамка му, явно е тактика да проучат почвата.
Присъединявам се за маскировка и гонене на зли сили smile. Метнах две тикви на южната тераса за декорация, ако може и вместо паяци да ползвам вонещици, готова съм да ги набучкам живи на карфици.
Стискайте палци днес на мен, моля heart Хубав и ползотворен ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: октомври 17, 2017, 08:33:22 »

Да, моята се размина с операция, ама номер 1 май има камъни в бъбреците, и ще я водим на доктор.При нас остана 1 баба, другата почина миналата година лятото малко преди да навърши 94г. Но пък колата ни е почти починала, не знам брои ли се?!Абе честно заставам и почвам да вия срещу луната.

Кога казвате е Хелуин, да правим сладки и да дълбаем тикви с детето, да вземе да изгоним тия зли сили!Остав това ами налитам и на храна като звяр, мога да изям всичко що мърда/видя/харесам!После как ще си влизам в гащите не знам.

Свекс, то всеки разбира от всичко вече.Много се дразня като санитарки почнат да ми слагат диагнози.Аз чета по-правилно от тях изследвания ама те са половин доктори!Дано се оправи лелята!

Киви, и Моника е така сега.Изкарва ме от равновесие и после сяда и играе сама и идва да ми се подмазва"Мамо ти си прекрасна, много те обичам"  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines