Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:56:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 167683 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: октомври 13, 2017, 08:40:01 »

Честит петък 13-ти smile

Киви, много палчета!!  good

Днес ще домакинствам, налагам си сама рестрикции на излизанията.. Първо е пълно с бацили, второ много вървя пеша.. Все ми се струва, че не се движа достатъчно, нали бях свикнала да минавам по 10км пеша и сега като видя на телефона вечер 3-5 максимум и  nea Обаче ме е страх, че не улавям границата, кога се изморявам и изведнъж ми иде да припадна в леглото..

Ще домакинствам  Wink Трябва да измисля за основно, какво да приготвя, както и някакъв десерт, който да изключва захар и брашно. Дайте предложения, че да отида да напазарувам  smile Ще ми се да го използвам за десерт на рождения ми ден също, но не държа да е торта  girl_wink Бях напълно забравила, че имам рожден ден.. На 18.10 сме на третата ФМ и нали я чакам с нетърпение.. Едната ми приятелка ми казва "Аууу 19-ти наближава, сигурно нямаш търпение".. викам бъркаш, на 18-ти сме на преглед. И после се усетих, че тя за рождения ми ден говори.. Аз нали последните години все пътувам за рождения ми ден, сега няма да е така, та какво да се вълнувам толкова. Вярно, че миналата година получих невероятно парти изненада, но да не го правят всяка година, защото ще стане прекалено очаквано  funnytooth Та, ще викна най-близката ми приятелка, която е тук с гаджето й, който е мой приятел от ученическите години и ще сме вкъщи..  heart

Али, мисля, че пропуснах да честитя годишнината ви! Да сте здрави и все така задружни  heart

Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: октомври 13, 2017, 08:44:25 »

 funnytooth кой за коли, кой за метли си мисли...сложна стана.

И аз имам този проблем, след храненето на Симеон, всеки път, все едно цяла рота се е хранила и то на пода.
Ние сме с ламинат, пускам стирката в действие.

За автоматикът и аз това щях да кажа, с деца в колата си е екстра. Мен много ме мъчи потеглянето в наклон, съединителят ми е за смяна и е доста трудно, та и този случай автоматикът ми е голямо облекчение.

Разходите за ремонт(и покупка) на кола най-много ми тежат, защото ги намирам за невъзвръщаема инвестиция.

За счетоводителите(за тяхната компетентност) е обширна тема, комплексни са проблемите, от години законодателната рамка се работи на парче, в практиката се получават ужасни парадокси, та и на тях не им е лесно. Освен това никак не е приятно да се сблъскаш и с некомпетентността на служители  на контролиращ и санкциониращ орган, защото и за тях до голяма степен се отнася, това което е като проблем с държавната администрация.

Киви  Good luck

П.П Сладкиш без брашно и захар не се сещам, правя страхотни сладки.
« Последна редакция: октомври 13, 2017, 08:57:08 от Marri » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: октомври 13, 2017, 08:58:41 »

Здравейте

Булче, представям си те като шефката ми като има такива визити и се радвам, че не съм около теб lol lol


Тони, то без брашно и захар как да го наречеш сладкиш  huhhuh.gif виж разните блогове, no sugar и подобни.

Аз съм доволно хремава. Ама то имам чувството, че 90% от хората са така. И да е топло октомври не си е работа.

Хубав ден
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: октомври 13, 2017, 09:06:02 »

Аз пък умирам за това време.. Вчера с такъв кеф ходих пеша, нито ти става топло, нито ти е студено.. (стига да си преценил облеклото си де).. Ако беше мрачно и гадно, хич нямаше да ми се излиза, ама то е истински разкош навън  cray

Аз имам една торта, която съм поствала тук.. имам и 1 сладкиш, но ми се иска нещо различно.. Ще поровя. Брашното може да е малко, от лимец или пък някакви трици.. както и да е Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: октомври 13, 2017, 09:08:15 »

Благодаря и на останалите момичета за прекрасните думи ! give_rose give_rose give_rose

Кив, стискаме ти палци, по най -добрия начин за теб да се случат нещата. smile
Тони, мен много ме кефи времето, ама пък човек тр да внимава как се облича- измамно е. На слънце- едно, на сянка- смръзнеш се smile

Мерси и за идеята за виледа метла, и тоя ръси трохи из нас навсякъде, ще те питам Кив, по конкретно, ако не успея да я намеря онлайн.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: октомври 13, 2017, 09:15:05 »

Кив, това ли е?
https://edigital.bg/rchni-prahosmukachki/vileda-elektricheska-metla-e-sweeper-ii-p211339
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #231 -: октомври 13, 2017, 09:22:01 »

Добро утро!

Маги, честито! Сега безаварийно каране!

Киви, стискам и аз палци! На Булчето леко оцеляване smile

Тони, и аз броях дните от преглед до преглед smile


Аз откакто се качих на автоматик се родих smile и ми е много странно колежките ми като почнат да ми обясняват как автоматика се карал по-трудно huhhuh.gif и по-трудно се било паркирало... а като питам дали са карали, ами неее, ама така знам lol

Още на авто тематика- вчера една готЯна мама на паркинга на училището си беше паркирала вана на 5 см от моята кола откъм шофьроското място, от която страна е и столчето на Н1... та влизахме като нонджи от другата страна, а човекът констатира "Мамо, този чичко с този АВТОБУС много неправилно е паркирал. Трябва глоба да му напише полицията lol" винаги автобусите се карат от чичковци lol

При нас е много гнусно време днеска - мъгливо и пръска ситен дъждец, колкото да ти развали прическата Wink
За уикенда уж 22 градуса, ама не ми се вярва тая работа...


Хубав ден!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #232 -: октомври 13, 2017, 09:31:03 »

https://m.emag.bg/universalna-metla-s-dryzhka-vileda-3action-4023103173286/pd/DX4GLBBBM/

Ей туй.... никакви автоматики, но то някои неща ръчица трябва да ги пипне.

Тони, кремчета от авокадо + банан + какао+ ядки предлагам.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #233 -: октомври 13, 2017, 09:36:38 »

 Добро утро!

 Тони, аз се сещам за тези сладкиши тип чийзкейк с основа от смлени сушени плодове и ядки и отгоре крем от авокадо и банан, но на мен не са ми много любими. Може би защото си правех подобни топчета за 90 дневната и се наситих.

 Времето е хубаво, но есента не е моя сезон като знам,  че ще става по-студено и ми е едно мъчно за лятото. Вече след работа не можем да се разхождаме с ММ и сме от работа на дивана в къщи... Сополите от всякъде текат, а е така нефункционално с тия общи пространства, хем се разсейваш, хем и бацили си вземаш за вкъщи. Ние се чудим утре къде да идем да се разходим из природата.

 Аз вчера освежих едни печени пържоли като им направих гъбен сос, за да може да вечеряме набързо и после си напълних чушки с кайма и ориз. Следващото ще е фасул и после ще мисля, сега бях набелязала 3-4 манджи и карах по инерция.

Киви, палци!

 Хайде хубав ви ден  give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: октомври 13, 2017, 09:38:21 »

Ще пробвам една претворена рецепта за Сахер smile Пък да видим, изглежда вкусна, ще я споделя после, ако е хубава Wink


И аз си мислех, че кола с ръчни скорости е моето нещо.. Бях сядала на атоматик, но не беше моя колата.. Сега да ме убиеш не искам повече да карам кола с ръчни скорости за постоянно  nea


Ние фасула го приключихме снощи.. Ядох го с пържола  shok

Оризът не е оферта.. Мислех да правя миш маша на Свекс, но Илиян ме изгледа многозначително и каза "Ясно, ще готвиш само за себе си, а мен и бебето не ни броиш"  crazy
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: октомври 13, 2017, 09:39:14 »

Тони,аз ползвам една рецепта за ореховки с 30гр. брашно, ама не знам какви са ти ограниченията, a и имат пудра захар...Аз по принцип ореховки не ям, ама тия и на мен ми харесват...

Все пак прилагам рецепКата

http://yoli-www.blogspot.bg/2013/02/blog-post_20.html
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #236 -: октомври 13, 2017, 09:43:16 »

Палци за Кив и с малка патерица, Честит Рожден Ден на Еми !!!!
 heart heart heart
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #237 -: октомври 13, 2017, 09:50:55 »

https://m.emag.bg/universalna-metla-s-dryzhka-vileda-3action-4023103173286/pd/DX4GLBBBM/

Ей туй.... никакви автоматики, но то някои неща ръчица трябва да ги пипне.


За целите на обирането на дребни трохи имаме мини прахосмукачка и една много сладка метличка с лопатка от Икеа. И всеки действа с каквото му харесва и според случая. Обаче Виледа имат готини работи...ако може готино да каже за почистващо нещо smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: октомври 13, 2017, 09:59:10 »

Днес се сетих, мислех да пиша по случая с Тони, за количката втора употреба и драмите с холандката(май беше), че причината да са така предпазливи е,че тук има много банкови сметки, при които може да се плаща с тях или да се теглят средства само като имаш IBAN, затова са толкова предпазливи и такива данни не се предоставят, въпреки че тя май вече ви беше дала тази информация, доколкото си спомням.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: октомври 13, 2017, 10:01:25 »

Не знаех за този вариант, Мари, но да аз и в момента разполагам с данните й  pardon Интересно ми е и ще прочета повече за този тип сметки good
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines