Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:38:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 167706 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: октомври 12, 2017, 10:31:21 »

Тъй аз съм Метла № 6: Бойна вещица

Бойната вещица е същото нещо, като воин на метла. Вашата издръжливост и способност за контрол не знае граници. Вие сте се научили как да скривате тъмните страни на душата, потапяйки се в Дзен при всеки удобен случай. Когато стигнете до най-голяма степен на концентрация – Вие унищожавате враговете, досущ като мълния от небесата... досущ като буркан мед, унищожен от Мечо Пух!

М да с поглед мога да унищожа, ама и 2 ми е присърце.Ако някой ме обърка с домакиня, вещица 6 влиза в действие.Какво да се прави!

Еми да си много здрава и щастлива!

Благодаря много за палците, взех си кормуването пред ДАИ!Камък ми падна от раменете, нямам думи колко съм щастлива!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: октомври 12, 2017, 10:59:30 »

Добър ден!
Понеже не можах да си избера 1 метла си харесах 8 и 7. Хем съм с тайна ,хем с излишно тегло, ами не е лъжа  Wink ако може да запазим излишното тегло в тайна...  blum
Маги, честито! Безаварийно шофиране!
Еми, честит рожден ден! Бъди жива и здрава, много да те слушат твоите мъже!
Панди, бързо да оздравявате с Бамбук!

И ни в клин, ни в ръкав да питам- ще има ли размяна за Коледа?
Кажете "да", кажете "да"!
« Последна редакция: октомври 12, 2017, 11:29:19 от ratatui » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #212 -: октомври 12, 2017, 11:02:52 »

 Добър ден!
 
Маги, точно тия дни си мислех какво стана с кормуването ти. Честито, леко и безаварийно шофиране!

 Метла № 9: Вещица с големи странности

Вие сте така тайствена и прикрита, че дори не знаете какво може да очаквате от самата себе си. Впрочем, Вие не се считате за вещица. Всичко от само себе си (аха!) се чупи, изгаря, взривява и се превръща в жаби. Виж ти съвпадение!
Ми за мен си е. blum
  
 Това със сополите е актуално и в нашата къща. С тези споделени офис пространства 30 човека да кихат и брихат на куп - не знам как ще изкараме зимата. ММ от понеделник се опитва да не се разболее, но симптомите избиват един по един. Хвърлила съм око на някаква добавка дето я хвали Зори от Аглю, пресичала болестта при първите симптоми и в iherb има положителни мнения, да видим... По групите хората си затвориха и черен бъз за имуностимулант, ама аз чак сега се сетих иначе можеше нашите да направят един два буркана. Навсякъде всички се сополявят, направо не ми се събира с хора  nea

 Еми, честита да си! Винаги така вдъхновена, много обичана и удовлетворена от приключенията в живота!

 Хайде хубав ден от мен!  autumn
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: октомври 12, 2017, 11:12:51 »

С тези споделени офис пространства 30 човека да кихат и брихат на куп - не знам как ще изкараме зимата.

Щом сте само 30 пак е добре.Ние на единият етаж сме към 70...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #214 -: октомври 12, 2017, 12:33:49 »

Здравейте!
Посетих едно ателие за хартиени джунджурии и съм в потрес от цифроманията. То е ясно, че жената с това си вади хляба, ама чак толкоз специално да е всичко... Тотално отпада вариант да ми се правят нещата за почерпките. Имам времето и лудостта и ще се заема аз. Пък и е за 4-годишни пръдльовци, дето изяждат съдържанието за секунди. Другото е чесане на моята краста! tease
Свекс, като прочетох нинджи-минджи и избухнах в луд смях, ама то ми наследено от заради бивша колежка. С втората думичка описваше нагледно анатомични особености от женското си тяло biggrin Шъ мъ прощавате! blush
От вещиците май съм такава с голяма оригиналност - с други думи трън в дупето, камъче в обувката, бримка на чорапогащника. witch
Хем съм с тайна ,хем с излишно тегло, ами не е лъжа  Wink ако може да запазим излишното тегло в тайна...  blum
laugh
Понякога много ми напомняш Наталка със самоиронията си.
Маги, честито и голямо браво Bravo Пожелавам ти спокойно кормуване и скоро да се насладиш на удоволствието от тази независимост.
Еми, честит празник! give_rose Пожелавам ти здраве, силен дух и вдъхновение за оригинални неща Wink
Вчера ядосах счетоводителката, защото майка ми (филоложката) ме е научила в такива случаи:
1. Да съм много досадна;
2. Любезна;
3. Напук на второто да имам заядлива, мрънкаща, и леко тросната нотка в гласа.
За съжаление от личен опит се отказах да работя като счетоводител. Масово работят така, че да си вземат парите от фирмите, да свършат най- най-спешното (ДДС например) и да зарежат другото за някой по-спокоен период, пък дано ония баламите (работниците) да не се усетят. Повечето хора не знаят как и къде да си търсят правата и при грешка се е случвало да махнат с лека ръка и да не си потърсят пари от болнични, когато става дума за няколко дни. То постоянно има промени и е лудница да четеш всичко, но който се бои от мечки не ходи в гората, нали така blum
Пуснали са мостри на Виши по аптеките. Имах едни, които бяха ужасни за кожата ми, но други пък много ми паснаха. Сега ще пробвам хидратираща серия. Приятно съм изненадана, че не са се скъпили и кутийката е с 4 мостри. Даже има талон за добра отспъпка good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: октомври 12, 2017, 13:21:58 »

Влизам да честитя рождения ден на Еми!! Да си ни жива и здрава, винаги така проницателна, интересна и различна! Бъди обичана и имай всичко, от което имаш нужда! Целувки  heart heart heart
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: октомври 12, 2017, 14:51:00 »

Браво, Маги, безаварийно шофиране!
Еми, честит рожден ден!  give_rose

Alichka, ще се въздържа да коментирам счетоводителите, тези в моята работа също. По стечение на обстоятелствата работя с доста и голям % работят без дори да влагат малко мисъл. Но пък да крещят и изискват и да плюят данъчните, о, там са професионалисти .
Колкото до хартиени джунджурии. Аз съм много доволна от една съфорумка (Фб Помпони с Поли и Мони / Моята работилница Lovelugofts http://www.lovelygifts.eu/ )
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: октомври 12, 2017, 15:33:22 »

Браво, Маги! Безаварийно шофиране!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #218 -: октомври 12, 2017, 16:59:14 »

Еми, честит рожден ден!

Маги, леко и безаварийно шофиране!

Днес като сме на тема превозни средства да ви се похваля. Поднових автопарка, чудничка метла си купих, с червена дръжка, единственият кусур и е, че не е автоматик smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: октомври 12, 2017, 17:05:51 »

Маги честито! give_rose
Момичета, мерси за пожеланията и честитките! give_rose give_rose give_rose give_rose

Кив, таз метла дай да я видим.червеното пак ми е на мода.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #220 -: октомври 12, 2017, 20:29:43 »

Щом сте само 30 пак е добре.Ние на единият етаж сме към 70...

Дека се хвалиш ти, ние сме 200 на отворен етаж  bounce

Емииии честит рожден ден! Да си ми жива и здрава и много щастлива!

Магиии честито, хайде сега БЧК и после се мятай да въртиш геврека!

Свекс ти си моята сродна душа, и аз си избрах 9  lol а и нали знаеш че като порасна искам да стана пенсионер, та си ми идол  chee

Аз оживях, мина добре визитата, не знам къде се намирам от напрежение, още няма да ме пусне че следващата седмица същото ме чака, Париж е потвърден, ще се ходи с вождовете


Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #221 -: октомври 12, 2017, 20:42:53 »

Еми, Честит Рожден Ден  heart Ти си ми толкова цялостна като характер, че мога да ти пожелая само безкрайно щастие и усмивки give_rose

Маги, честито и безаварийно  drive

Киви, и на мен ми се кара червена метла, ама някоя спортна, поне 250 коня. Да ти призная без ръчка ми е трудно, все си търся един педал и дясната ми ръка седи безцелна  blush Та си предпочитам с ръчка crazy
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: октомври 12, 2017, 22:17:09 »

Маги, честито и безаварийно шофиране! Не съм се и съмнявала, че ще се справиш  give_rose

И аз избрах номер 9.. Представих си, че ако я яхна и полетя, ще ми е приятно да си сложа ръката в завъртулката за стабилност   witch

Булче, браво за добре свършената работа. От Париж ще се върнеш доволна, знам си   good
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #223 -: октомври 13, 2017, 07:04:06 »


Киви, и на мен ми се кара червена метла, ама някоя спортна, поне 250 коня. Да ти призная без ръчка ми е трудно, все си търся един педал и дясната ми ръка седи безцелна  blush Та си предпочитам с ръчка crazy

МериМи, аз по принцип за метла говорех. Високотехнологична, 3 вида влакна и не знам си що, Виледа. Със сгъваема лопатка към нея, за да може да заемат малко място, когато не са ми нужни. Големият змей ръси трохи всякакви и минавам по 2-3 пъти на ден хола и кухнята и честно мързи ме да вадя прахосмукачката, иначе и тя е червена.

А колата, космическият кораб, не е червена. Автоматик е, свиква се, преди карах с ръчка, но е много терсене само в началото. Нарочо си сбутвах левия крак в страни, да не натисна спирачкатта заедно с газта. Автоматикът е чудесна екстра за градско, за задръстване, за бебе в колата, което яде на светофарите... ей такива неща Wink

Днес ми е едно трепетно, освен да ударите един палец. Дай Боже всичко да е наред!
« Последна редакция: октомври 13, 2017, 07:05:49 от Kiwi » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: октомври 13, 2017, 08:15:45 »

Стискам палци Киви! Аз днес съм в къщи с малката, утре ще отработвам. Ние решихме да ремонтираме колата. Нямаме пари сега за нова, а след ремонта тая ще я караме без проблем минимум 3-4 години. Преломна седмица ми е тая!

Булче, браво на теб!

На всички хубав ден. Аз имам стройна програма за изпълнение с дребната. Разходка до Лидл, БЧК и ядене на царевица на центъра  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines