Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:28:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 167692 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: октомври 10, 2017, 11:53:42 »

Привет пак от мен.Тая седмица ми е тръгнала на опаки то е ясно.Днес нашата кола предаде богу дух.Вчера я закара на майстор моя мъж и новините са повече от лоши.Не става за нищо!Хич не ме грее това точно сега, защото не сме предвидили такъв огромен разход.Наистина е огромен към момента.Направо ми иде да се скрия някъде!Поне сме здрави, защото като се зареди някаква подобна серия и се оглеждам живи ли сме, здрави ли сме, всичките ли сме на линия!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: октомври 10, 2017, 12:24:18 »

Здравейте!

И при нас положението не е никак розово. Алекс няма никакво подобрение, а уж пие антибиотик, 2 сиропа и инхалации с Вентолин правим.   Утре сме на проверка, макар че още вчера звънях на личната, но ми каза да си дойдем, когато сме се разбрали. А детето кашля, дави се и докато спи. Не дай си Боже утре да ми каже, че е по-зле, май ще се разделим с нея. ММ и без това й го е набрал. Чудя се всеки път ли трябва да ходим И на частно. То какъв е смисъла от личния лекар?!

Бабата на ММ почина в събота и вчера й беше погребението. Аз не можах да отида, защото нямаше на кой да оставим детето. ММ пък чувства вина, че тя така и не видя Алекс. Мъчно ми е, не можах и да си поплача, за да ми олекне, защото трябваше да се дължа пред детето и Влади.
В такива моменти се замисляш над много неща и е още по-тъжно. За съжаление човек никога не е подготвен за такова нещо.

Ние излязохме за витамини. Времето е много приятно. Алекс заспа още по път към кухнята. Сега го чакам да се събуди и ще ходим да се борим с антибиотика. Ии после пак навън. Трябва да се възползваме от последните слънчеви дни.

Рат, да се оправя Ники.

Панди, кураж и дано всичко е наред с бабата.

Днес си имам голямо момче и ми е слънчево!

Почти нищо не запомних, но главата ми е наопаки напоследък.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: октомври 10, 2017, 12:28:10 »

Малко да ви развеселя с нещо леко любовно:

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: октомври 10, 2017, 12:47:19 »

Панди, успех! Да се оправя бабата, пък другото ще се нареди, не е малко сътаха и за вас, но като се оправи жената ще мине.
Миме, съболезнования! Дано Алекс да има подобрение! И ние днес бяхме при док, да видим кога ще има подобрение.
Маги, точно щях да напиша вие да сте живи и здрави, да се събира в колата. Не че е малковажно или пък малко перо от бюджета, но ще я прежалите Wink
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: октомври 10, 2017, 14:21:56 »

Здравейте,момичета!Успях и до писане да стигна.
Маги, здраве да е, просто й е дошло времето на колата,за жалост понякога не съвпада с твоето за смяна.
Али ,я дай инфо за фирмата за тези стикери,иска ми се да променя малко интериора и това би ми свършило работа.Тези Р.Д> без торта са тегава история,на фона на всички други боклуци дето може да се дават.Аз пък съм ЗА торта,алергия теоретично може да предизвика всяка храна дори и тази приготвена в детската градина.
Тони,стаята на София ще е уникална.И двата стикера са много хубави.Ние в детската имаме пердета на облачета и животинчета в синьо са и са още от дъщеря ми.Имаме и външни щори.
Фани,избра ли си кремчета?
Рат,дано на Ники вече му минава.Димитър миналата седмица си беше у нас вирусен и ММ и той се тръшна.
Хубав ден на всички сигурно пропускам някой и нещо извинявам се за което.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #185 -: октомври 10, 2017, 19:51:31 »

Влизам с идеята да се разведря, а то... милите ми те, явно е някакъв крив период на всички.

Инхалации, хреми, сополи, криви и капризни змейове са на дневен ред от няколко дни у нас. Какво да ви кажа.... същото, което си повтарям и на мен, всяко зло за добро, и това ще мине... и теглето му една порция мрън, че да ви олекне. Гушкам ви всички "криви"!

Пък щастливите - браво все така да сте! И една снимка на тези стикери да не сложите smile Язък!

Лека нощ и до по-добри дни!

Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: октомври 10, 2017, 22:36:57 »

Да се присламча към групата „сополи-инхалация-кашлица”  nea
Здравейте!

И при нас положението не е никак розово. Алекс няма никакво подобрение, а уж пие антибиотик, 2 сиропа и инхалации с Вентолин правим.   Утре сме на проверка, макар че още вчера звънях на личната, но ми каза да си дойдем, когато сме се разбрали. А детето кашля, дави се и докато спи. Не дай си Боже утре да ми каже, че е по-зле, май ще се разделим с нея. ММ и без това й го е набрал. Чудя се всеки път ли трябва да ходим И на частно. То какъв е смисъла от личния лекар?!
.
Моите съболезнования  give_rose
Колкото до инхалациите, след тези с Вентолин, 30 мин по-късно давайте сиропа за кашлица. При моя син имаше голяма промяна зимата когато спазвах това правило. Сега с Пулмикорта обаче не виждам чак такъв уау ефект. Но пък тушира ларингита .
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: октомври 11, 2017, 07:21:10 »

ДОбро утро!Да не се цепя от групата и Моника е със сополи  cray Ей така всеки ден по една хубавиня ми се случва!Тази нощ не сме спали, тя сополива, само ме буди да и чистя носа и да го духа, аз не мога да заспя от притеснение.И температурата и мерих в някакъв момент.Накрая стана да пишка, изчистих хубаво носа и заспа добре детето ама това беше в 5 сутринта.Аз съм на работа, моя мъж също, направихме пак великите схеми за гледане, УЖАС!До петък ще е в къщи, като в петък аз ще я гледам цял ден вече.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: октомври 11, 2017, 08:58:20 »

Добро утро!
Маги, за вас не е добро очевидно  sad. Бързо да оздравява Моника.
Явно наистина е някакъв смотан период, всички си имат дертове. Ама тази нощ Ники вече поспа що годе нормално, та се надявам да тръгнатбнещата към оправяне. Мен пак нещо ме боцка гърлото, ама ще пия чай. Вече си мечтая за уикенда, събота се организираме за разходка до Пирот и този път се надявам да не ми се размине. Неделя ако времето пак не ме прецака вече ще се поснимаме, точно и листата пожълтяха красиво.
Успешен ден, прекрасни!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #189 -: октомври 11, 2017, 09:29:01 »

Добро утро!

Аз като антистрес терапия чистих в ранни зори. Монк ще ми завиди... Малкият змей вече е по-добре, но има още какво да се желае.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #190 -: октомври 11, 2017, 11:59:12 »

Здравейте!
От вчера малкото човече е в мрън период. Побърква ме! На моменти е и като нищо ще ни изненада със зъби след някоя и друга седмица. Сега се търкаля доволно на гимнастиката и си яде ръцете.
Обиколих малко по задачки и никаква не я свърших реално. Набелязах три рокли като подарък за дребната - една по-официална (на цена без замисляне), една, която е и за официално, но става и за всеки ден (тук въпросът е, че има сходна комбинация от пола с блуза) и една ежедневна рокля с много закачлива щампа (а аз по принцип не съм фен на щампите). Ще обсъдим с ММ явно.
Магазинът за украси за рождени дни, към който се засилих, не беше отворил днес pardon Греда!
Харесах и подарък, че сме на рожден ден преди нашия точно. С майката не сме много близки, но децата играят от време на време. Въпреки всичко искам да изберем нещо хубаво. Мразя да купувам заради самото купуване.
Стикерите ще ги снимам налепени, обещавам Wink
Аз като антистрес терапия чистих в ранни зори. Монк ще ми завиди...
Аз по този начин мих прозорците в събота, когато валеше. Хем ми бяха и размекнати акитата по первазите.  crazy Уникален начин човек да прекара "почивните" дни със своите близки.
Счетоводителката ми не ми е подала документите в срок и отново ще чакам пари неясно колко време! diablo Побеснявам!
Ще има да си търся дзена тия дни angry
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: октомври 11, 2017, 12:05:28 »

Оф всите сме за отдушника май, ама няма да почвам и аз, щото ми е криво, ама не е за здраве, така че ще си трая. huhhuh.gif
Али, нарочно ли го правят това от твоята работа? Оставам с впечатление че е целенасочено... crazy
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: октомври 11, 2017, 12:52:39 »

Здравейте smile

В такива дни, когато не върви, съм на мотото "Без паника! Всичко излиза извън контрол по реда си."

Имам за какво да се оплача и аз, но пък днес е такова хубаво време навън... Ще си свиркам и със закъснение ще си изпълнявам to do листа за деня, без да се ядосвам, че не съм започнала в ранни зори.

« Последна редакция: октомври 11, 2017, 12:58:09 от Bube » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: октомври 11, 2017, 14:53:31 »

Айде едни сополи и от нас

Поне времето е много хубаво
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #194 -: октомври 11, 2017, 15:12:52 »

Айде едни сополи и от нас

 laugh laugh laugh Това искрено ме разсмя, макар да си е за реване работата...

Еми, и аз с такова впечатление оставям. След разговор с тая шматка съм направо разтреперена и със сърцебиене diablo Като нищо ще накарам утре юристът при майка да й звънне и да й обясни каква жалба ще тресне от мое име.
Къде ми е дзенът look

Допълвам!
Ядосах ги! Доволна съм danceg Ще вземат да свършат една много мъчна работа lol
« Последна редакция: октомври 11, 2017, 15:19:37 от Alichka » Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines