Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:21:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 167709 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: октомври 07, 2017, 11:15:13 »

Здравейте smile

Булче, приключвай сделката и се връщай в безвремието  tease

Времето днес само за спане, едвам станахме.

Сега гледаме тенис.

Вчера писах, ама ми се затри поста. Та, всичко съм прочела, ама вече не помня. Само, че за фризьор и козметик да са скъпи го приемам, ама 60 евро за автомивка ме разби.

Миме, бързо да се оправя Алекс!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #151 -: октомври 07, 2017, 11:18:02 »

Привет в този прекрасен дъждовен ден rains

Али, Честита годишнина  heart Още много по толкова любов, разбирателство и дом пълен с детски смях heart

Днес сутринта за закуска направих кекс с боровинки  Torte Подредих гардероба с обувки, осводих място за нови blush След малко се захващам да оправям гардеробите с дрехи и мисля да се освободя от всичко, което не съм обличала поне два пъти за една година.

Днес ММ прави вечерята - пица, докато бяхме студенти две лета работи като пицар, неговите са ми много вкусни ам-ам-ам

Открихме официално сезона на червеното вино, киселите краставички и лютеницата  yahoo

Хубав ден на всички и да си подредите гардеробите, че с това време за друго не става lol
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #152 -: октомври 07, 2017, 13:08:46 »

 Али, честита годишнина! Ех, какво хубаво време беше на вашия ден и аз бях сватбарка тогава и бях много учудена от избора на дата, а беше страшен пек. Дано ви е толкова светъл съвместния живот, както в онзи ден!

 Ние днес ще се отдадем на мързел. Гардеробите ги сменихме миналата седмица. И аз разчистих  дрехи, за които в сезона не съм се сетила и направо изхвърлих. Затлачила съм се с неща от преди 10 години, които или не ми стават, или не ми харесват и са ми адски демоде. Откакто има контейнери на БЧК до нас дори не ме е жал, че хвърлям. Отиват някъде, където има нужда от тях.

 И  ММ прави страхотна пица, но миналият месец прекалихме с пицарството - само обикновена Маргарита ми се ядеше. Имаме си и камък за печене и въобще сме минипицария.
 
 Ще си стоплим чайче и ще си се занимаваме с четене на книжки и ядене. Уютен ден и на вас.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #153 -: октомври 08, 2017, 13:52:52 »

Днес една МНОГО СКЬПА сьфорумка има рожден ден  Girl_hide

Честито, Мари  give_rose  heart heart heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: октомври 08, 2017, 16:26:05 »

Честит рожден ден, Мари! Бъди здрава и щастлива smile

Днес продължаваме със стаята... Ще сглобим половината от нещата, че няма край smile


Някой беше казвал, мисля че Али, че е поръчвала стикери за стена. От къде?  huhhuh.gif
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: октомври 09, 2017, 08:08:27 »

ДОбро утро дами, как сте?Четох ви събота и неделя, но време да пиша нямаше, а и от телефона не обичам ама никак.

Аничка, честита ви годишнина на патерици.
Мари, честита да си, много увереност и щастие ти пожелавам!

Аз съм в поредната драма моя си лична.Направо имам чувството, че сама се вкарвам от филм във филм.Много дини ли взех, аз ли прекалено на вътре взимам нещата не знам.Да видим на къде ще избуши всичко.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #156 -: октомври 09, 2017, 08:36:03 »

Здравейте!
Благодаря много за пожеланията give_rose Изкарахме хубав празник - за първи път бяхме само с кумовете. По принцип се събираме и с родители и баби, но тази година не успяхме да се стиковаме от по-рано. Беше уютно, хубаво и откарахме до 2 посред нощ. heart Понякога се сещам как с нашите на тяхната годишнина ходихме на ресторант, обаче още усещам, че не сме за там - няма да ни изтраят толкова време в някое заведение Wink Пък и все още вкъщи имаме какво да си кажем, а не само да обсъждаме хората наоколо Wink
Изборът на дата при нас беше на база свободна дата в ресторанта. Първоначално желанието беше около 9-ти септември (една година след предложението), ама заради почивните дни около 6-ти дати нямаше. Така отидохме чак октомври. Наистина беше прекрасно време heart
По повод майчинството ми е някак странно как с кумата ми и двете сме в майчинство, ама не се виждаме често. Тя и учи, което не е маловажно. Обаче аз оставам с усещането, че тя не беше готова за тази стъпка, някак не е дорасла. Изобщо от думите й не усещам някакво удоволствие от това да се грижиш за едно малко човече. Дано някой ден имат друго дете и тогава да разбере това, което аз изпитвам.
Два дни из вкъщи и вече съм така Eeager Имам нужда да съм навън, но тук все още духа. Дано по обяд вече да се нормализират нещата.
Тези дни съм се захласнала да гледам за опаковка за почерпка в градината. Не съм много фен на тортата от картон и търся алтернатива. Предни пъти слагахме почерпката в чинийки и ги опаковахме. Сега обмислях хартиени или други торбички. Намерих едни много изчистени, обаче ми обявиха уникална сума за една пантифлюшка и една лепенка отгоре angry Имам хем достатъчно време, хем никакво pardon
Гардеробите още не съм ги подхванала. Миш-маш са! Ама важното е че вече имаме сушилня. Леле колко тъпо нещо е билооооо.... girl_impossible Оказа се, че сушилнята пак пуши. Говорихме с техника и той каза, че е пробвал 4-5 пъти. Сменихме контакта, като и двамата с ММ половин събота прекарахме клекнали до сушилнята. lol Оказа се, че има проблем с контакт, който е на същата верига на този, на който пускаме сушилнята. Окъсил е и пуши, а димът излизаше отзад - сякаш от самата сушилня crazy

Тони, Еми ми показа сайта http://stickers.sa-studio.net/ Днес ще ходя до Еконт и ще дам отзиви Wink
Мари, честит празник с малко закъснение give_rose Пожелавам ти здраве и усмихнат живот!
Маги, дано скоро се нормализират нещата! Има такива периоди pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: октомври 09, 2017, 09:29:54 »

Добро утро smile

Наполовина сме готови smile Даже наслагах дрешките, които имам в гардероба, че ми писна да местим торби от едната стая в другата. нито са прани, нито е чистене още, така че няма да им стане нищо  pardon

Остава да сглобим креватчето и повивалника. Да купя ново осветително тяло, стикери за едната стена, които харесах но в България са 100лева, май ще ги поръчам и тях от Амазон за 50, пък дано дойдат цели и ненамачкани; килимче; 2 етажерки иииии ПЕРДЕТА или Щори, най-голямата драма за семейството  girl_haha

Днес ще хайманосвам с братовчед ми и гаджето му, които са в София smile

Маги, стискам палци да се измъкнеш от тягостната за теб ситуация по възможно най-добрия начин! Прегръдки!  give_rose

Али, аз имам приятелка с много болно детенце, както знаете... Имам друга, с ужасно проблемно здраво дете, което не спира да реве, да се дере и да не може да мръдне навън с него или без за 20 минути, не се храни, не наддава, но е ужас..... НО и двете никога, ама никога до сега не ми казаха "Ще видиш ти, колко е трудно да имаш дете, колко трудно се гледа, че не е филм и приказка.." с онзи смотан наставнически тон, все едно ще ме вкарват в затвора.. Те се радват толкова много, постоянно ми казват, колко прекрасно е да си родител и се радват с мен на всичко, което се случва.. Другите, които съвсем нямат от какво да се оплакват, само мрънкат и плашат.. Такива ги подминавам с усмивка вече..  Ще поживеем и ще видим, дай Боже всеки да има прекрасно и здраво детенце, но дори да е най-прекрасното, в дадени моменти ще създава проблеми и ще ти дотяга, не мисля друго със сигурност. Просто мотивацията, желанието, борбата ако щеш за дете, както и наистина тежките ситуации, в които попадаш след това, са изпитание за това колко наистина си бил готов да имаш дете. Пак тези неща ги казвам само като страничен наблюдател все още, но са си неуспорим факт в съзнанието ми.  pardon

Хубава и успешна седмица  Girl_hide
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #158 -: октомври 09, 2017, 09:59:56 »

Тони, и да са пречупени стикерите, после ще ги лепиш внимателно и ще се изпънат. И първите ни стикери бяха он-лайн купувани, т.е. подмятани с куриер. Wink Ти онези облачета ли искаш да направиш?
Ние имаме и щори, и пердета в детската. Пердетата са тънки, ефирни, с детски картинки (Мечо Пух). Така ги заварихме. Когато сменихме дограмата тази пролет, бяхме без щори около 2 месеца. Съответно малката започна много рано да се буди и това си беше терор. angry
По интериорния въпрос - забравих да се похваля. За дървената сватба ММ взе, че случайно чу и разбра как искам да си наслагаме снимки в рамки в коридора на Г-то. Купил 8 рамки и ми ги подари yahoo Даже имаше рапанче в кашона, че пътуваха от морето. Wink
При кумата нещата са и от детска възраст закодирани. Тя е без баща, а майка й е упора на сестра й. Някак се къса нишката. Тя не искаше деца без брак (сякаш пък така имаш пълна гаранция). Определено не е един факторът. Имаме едни приятели - жената си беше казала, че поне 2 години след сватбата не иска деца. Вече минаха 3, но тя не е още на тази вълна. Това май е по-добрият вариант pardon
Днес чакам от счетоводството да се задействат и да взема да получа майчинство най-накрая. star Напрягат ме мисловно тези хора!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: октомври 09, 2017, 10:17:09 »

Облаците много ми харесват, но избрахме малко по-тъмен от мента цвят, в същата тоналност. Матов е и много ми харесва, но според Илиян, ако направим облачетата, щяло да стане по-момчешко.. Няма да говоря, че почти всичко, което сме купували като чаршафи, дрешки и тн е розово  nea Та, се спряхме на нещо такова като компромисен вариант ..

https://www.amazon.co.uk/Premium-Fairy-Quality-Wall-Sticker/dp/B017J24JFS/ref=sr_1_99?ie=UTF8&qid=1507471480&sr=8-99&keywords=nursery%2Btree%2Bwall%2Bstickers&th=1

https://www.amazon.co.uk/BDECOLL-flowers-flying-stickers-living/dp/B073LHRDHC/ref=sr_1_288?ie=UTF8&qid=1507472388&sr=8-288&keywords=nursery+tree+wall+stickers

На мен лично второто ми харесва повече, но това кафяво много ме дразни.. Има го и във вариант с черно, но също не ми е ОК.. Та, ако не намеря друго, ще поръчам първото smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #160 -: октомври 09, 2017, 10:44:27 »

 И дотук стигнах  yahoo

 Първо честито, Мари! Да си жива и здрава, да преживяваш много красиви моменти и да се чувстваш обичана и ценена майка и жена!  Birthday

 Тони, следих ви напредъка в сторитата. Става уникално красиво. Не разбрах много, че е по-различен цвета от показаното, то и на камера няма как. Аз лично съм за по-изчистените визии и облачетата по ми допадат, но пък съм убедена, че ще направите красива стая, каквото и да решите. Илиян държи да е на тати принцесата още от сега. Сещам се за рекламата с розовия килим и еднорозите поръчани от таткото и си представям каква любов ще е между татко и щерка.heart

 Али, аз честно за такива подаръчета се сещам за хартиени торбички тип тези, в които се пълнят насипни гумени мечета в Икея. Те са цветни и това се сетих. Не знам и какво ще слагаш де, може подобен тип опаковка да не е удачна.

 Хайде хубав ден! Аз хем искам разходка, хем ме мързи и мисля, че ще ми е студено, та ще видим какво ще правя на обяд! Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: октомври 09, 2017, 14:00:02 »

Добър ден и честита нова седмица!
Мари, да си жива и здрава, много търпение, любов и щастие!
Тони, много красиво ще стане, като те чета и много ти се радвам как изпипвате всичко. 
Али, ти си сръчна ще си направиш по-готини неща. Аз само не разбрах- за всяко дете ще има торбичка с нещо си или просто ще пренесете почерпката в тези торбички?
Маги, кураж и дано скоро мине кофти периода!

На мен вече ми идва в повече тая хрема, уж се пооправи и 1-2 дни нямаше нищо и се върна с нова сила. Вече не знам какво да правя. Дано оздравее до рождения си ден, че не искам да отменяме партито.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: октомври 09, 2017, 14:13:26 »

Много е модерно да не разрешават торти в детската градина, ще кажеш че тези бонбони и други сладкотии са много полезни.. Не ги разбирам тези учители, по-скоро децата много се мажат с тортата и затова не искат да настава суматоха, нещо такова ми се струва  huhhuh.gif Плюс това има торти без глутен, захар и тн  pardon


Рони, аз още си обмислям варианта с облачетата, има и едни супер яки звездички.. Дано намеря нещо, че да го поръчам скоро  huhhuh.gif Винаги мога да мина с номера, че е било много скъпо другото и предпочитам да дадем пари за нещо различно  blush

Рат, стискам палци Ники да оздравее до рождения ден smile

Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #163 -: октомври 09, 2017, 14:30:26 »

Мари, честит рожден ден! Бъди много здрава и обичана!

Ратче, дано бързо оздравее юнакът!

Тони, торти не позволяват заради алергии и евентуално зарази заряди яйца/мляко и т.н. В нашата ясла също не даваха, печаха им на място и съпбразено с децата,които имат алергии. Много превантивно звучи, но детскит заведения предпочитат да си вържат гащите, отколкото да се разправят после.

Али,  ние също бяхме решили, че няма да бързаме с децата веднага след сватбата. При нас първото се роди 3 години след подписването (2 след сватбата) и като изключим повтоянното подпитване и намеци, за нас това се оказа добър вариант.

На мен днес ми е едно понеделнишкооо, от сутринта бързане, работа...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: октомври 09, 2017, 14:31:33 »

То не е проблема в учителите има такава наредба.Забранено е внасянето на всякаква различна храна от тази сготвена специално за градината.Преди поне със сертификат разрешаваха, сега и това е забранено.Наредба, закон нещо такова е.За това се измислиха картонените торти или пликчета в чекмеджето на всяко дете.

Рат, стискам палци да се оправи Ники.Инхалации, по три пъти на ден ако можеш да правиш ще е супер.

Тони
на мен ми харесват и двата стикера, да покажеш накрая цялостния облик.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines