Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 10:10:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 168616 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: октомври 04, 2017, 16:39:06 »

Здравейте!

Бързо оздравяване на Ники и Алекс!
Бамбук има такива пантофи. Бяха ги пуснали преди две-три седмици в Кауфланд. Даже от Враца ги купихме.

Али, много съжалявам, да почива в мир детето!

Киви, това с котката истинска история ли е или просто поучителна?
Дънки бууткът има в Кенвело по принцип.

Тони, айде честито легло! Сега остава бебка да спи в него Wink а и само да ти кажа, че фотосесиите за новородени са по 5-6 часа Wink (май в другата тема беше писала за фотосесии, ама сега се сетих).

Фани, и аз забравих да ти пиша за Киркоров - като Лили Иванова ми е и по-скоро бих пропуснала.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: октомври 04, 2017, 16:50:41 »

Панде, то за новородено ок.. Буди се, трябва да яде, сменя се памперс.. Не си мислех, че на нас ще ни отдели толкова много време и внимание  heart heart heart
« Последна редакция: октомври 04, 2017, 16:54:16 от alexandrova_90 » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #92 -: октомври 04, 2017, 19:39:01 »

Привет, банда!

Благодаря ви, на всичките до една за милите думи. Аз вчера го написах де, нямам време за губене в лоши мисли, сложих си новото червило и бях щастлива изкуствено, докато не си намерих за какво да се усмихна истински. Еми ме уцели - котките са част от дома и любовта към него. В случая това е нашата домашна котка със сестра ми. Сега като отида при нашите ще ми е празно по някакъв начин. Змей2 много и се радва и само се чудеше как да стигне до нея.

Тук нямам мъхеста животинка и изобщо любимец, ако не броим трите златни риби, които си имаха имена. Казвам имаха, защото тази година няколко пъти по три бяха сменени. Мисля, че китайците вярват, че когато умре домашен любимец, той всъщност с жертвата си предпазва господаря си от лошата енергия изпратена към него. ...х тая енергия в такива количества. Pardon my french! Интересна година ни е, плюс един Змей сме, но много хора се опитват да си " тръгнат". Айде стига лирично съм се отклонявала, че много сериозно взе да става.

Виж това с децата вече е истинската мъка, горките родители, колко сила трябва...

Аз докато си напиша поста, много сте изписали, ще ви чета после.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #93 -: октомври 04, 2017, 20:57:28 »

Хелоу вечерно!

Али, ужасно, много съжлявям!

Маги и ти се разжи жена, седни си малко на дупето!

Миме пуснете носен секрет ако не сте, това ми напомня вашето на ситуацията от пролетта при моя Звяр.

Моето в момента е с един тон сополи но си ходи на ясла, ако го спря след седмица пак ще е с тях. В един момент стават част от ежедневието и няма спас от тях, сигурно месеци ще ги влачим, не го водя на площадки, но ей на ясла ходи, пък там всички са със сополи...
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: октомври 04, 2017, 21:07:23 »

Добър вечер!

Али и Киви, моите съболезнования и прегръдки! Не желая и да се замислям каква мъка е да загубиш детето си. За мен майки които след това продължават живота си, са доста силни.  cray cray
И да загубиш любимата животинка е ужасно  cray

Моят наследник се предаде на хремата и вдигна температура, заради която ще си остане вкъщи до края на седмицата. Ходеше на ясла, защото хремата не беше сериозна, т.е ако му течеше носът 24/7 едва ли щях да го пусна. Също така не го събирам при хрема и с други деца. Днес минахме покрай площадките. Вярно не е нещо сериозно, ама не мисля че трябва да се бута между децата  nea
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: октомври 05, 2017, 08:03:04 »

Добро утро  blum как сте? Аз днес ще имам пак ужасно много работа, защото някой не знае какво иска!Ние работим с общини, по европроекти в повечето случаи.Правилата са разписани в проекта, но някой трябва да седне да го прочете, под някой имам в предвид общините, обаче те си правят каквото си искат и на нас ни казват всичко в последния момент.Значи по-гадно от това да работиш с БГ администрация НЯМА!Все са не разбрали, все не знаят, все всичко е на живот и смърт и като ти трябват са в отпуска, а друг никой идея няма за какво иде реч!Е те тва е!За това никога, ама никога няма да се оправим!Щото за повечето държавната работа е да взимат заплата на определено число от месеца и толкоз.Особено по общините.Ай оплаках се  blush

Довечера имам рандеву с едни девойки, не съм излизала по женски от месеци и нямам търпение вече  yahoo
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: октомври 05, 2017, 08:19:08 »

Добро утро! smile

Аз съм киселяк нещо, Сами е болен, аз почти, не съм спала и се надявам на Елиза да ѝ се размине.

За държавната администрация... за добра кариера в следствие на добре свършена работа не може и да си мечтаеш, следователно всяка изхабена енергия в повече си е чиста загуба и ето това са резултатите.

От вчера нищо не помня blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #97 -: октомври 05, 2017, 08:53:07 »

Ураааа, днес е четвъртък, ден за любов!
Имам среща с пенсионерския клуб от новата реколта по женски. Малиии, даже и тези, които никога не са носили грим, сега се вапцват. На сбръчкана кожа е ужасно sad. Ходим да една квартална кръчма, средна категория, ама всички се издокарват като за манифестация funnytooth Разговорите се въртят около внуци и реколта, та аз предимно слушам smile. Въпреки всичко ми е забавно и разтоварващо.
Снощи едното димитровградско момче имаше рожден ден. По стълбището още се носи натрапчива миризма на тежки парфюми, има изхвърлени скъпи букети и няколко саксии, също красиво опаковани. Ако срещна някой от семейството, ще го попитам толкова ли не обичат цветя или са алергични crazy Хайде, саксиите ще ги поливам и ще живеят, ама за рязаните цветя ми е жал.  crazy
Уличната котка на съседите в отсрещния двор е извадила 6  /шест/ малки себеподобни на слънце и показ. Много ме е яд на такива хора, дават храна, животното не е кастрирано и се плоди като за световно. Като хвърлиш боклук и от кофата изскачат купища мърляви и хилави четириноги, живи да ги оплачеш.  diablo
Хайде, пристигна вторият член от Велчовата завера Wink. Затвориха вратата и пак кроят някаква тайна глупост, примерно къде да скрият шоколад и после да забравят Wink
Хубав ден на всички good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #98 -: октомври 05, 2017, 09:23:01 »

Свекс много ме смея с теб, направо си велика. Кога ще напишеш книга? Бях започнала веньж да правя компилация с най-великите ти постове, ама бьрзо го зарязах от липса на време.

Маги, дожаля ми като ти прочетох поста. Дожаля ми за страната и за хората, котио живеят в нея. Толкова е тьжно.

И София е температурна и й е "дено".
 
Сега си допивам кафето в леглото и имам среща с Румяна.

Свекс, ако си слагат BB крем, вместо фон дьо тен, много по-доре ще изглежда - той хем изравнява, хем почти не личи. Доста по-лек е. Ако ти падне мостра и имаш желание - пробвай за у вас, да видиш как стои. Ти имаш хубава кожа, в смисьл гладка, другите й качества не се виждат на снимка.

Тук всички масово използват авто-бронзант (така ли се казва на БГ?). Обаче пьрво са много бели, второ не знаят как да го слагат и трето използват евтинджоски марки, защото друго трудно се намира и резултатьт е да се смееш ли да плачеш ли - целите са на оранжеви петна. Направо е адско  funnytooth Не разбирам как не ги е срам да ходят така по улицата, а на лицето им пише, че мислят, че са супер яки така изглеждащо.  girl_impossible

В интерес на истината и аз използвам авто-бронзант от октомври до април, но все ми се струва, че не си личи от 100 километра, а изглежда като естествен тен.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #99 -: октомври 05, 2017, 09:32:28 »

 Добро утро!
 
 Съболезнования на Киви и Али. Майките, преживели загуба наистина са много силни. Има едно прекрасно семейство, чието първо момиченце беше уникално, изглеждаше като ангелче. Пропуснали някакъв проблем със сърцето при раждането и след 3-4 месеца съвсем изненадващо  детето рязко се влоши и за няколко дни ги напусна. Момичето обаче беше много смело, няколко месеца след това бяхме на събитие на общата ни приятелка и изглеждаше добре. Всички се чувствахме неловко и не знаехме как да говорим, но тя излъчваше такава сила и говореше така спокойно и любящо без притеснение за случилото се, че и досега силно й се възхищавам. Имат вече две здрави и красиви дъщерички, но това момиченце беше като не от този свят. Не мисля, че аз някога бих могла да бъда толкова силна.

 Маги, макар задочно знам за какво говориш. ММ се отказа от практиката си на архитект точно по същата причина. Имало е случаи по 48 часа да чертае, да не се прибира, за да спазят срокове и след точно тия 48часа да се обади някой с гениалната идея всичко да бъде различно. Каза, че макар да се е борил много да бъде архитект в България не желае и да чува за архитектура. Сега е много по-щастлив, спокоен и оценен като си изпълнява детската мечта да рисува за игри.good

 Аз нещо се чувствам разцентрована, разсеяна или въобще не мога да си намеря смисъл. Мъчат ме разни въпроси, ама дано се отговори скоро на тях.  GROAN
 
 Хремата явно владее малко и голямо. Племенниците на ММ се заразили една друга и свекърите и те се тръшнали. Вчера свекървата едва говореше. Ама такава рязка смяна на климата за буквално седмица, нормално както казваше бабата на една приятелка " оргазмът не издържа". Женицата замотала думата организъм и цяло студентство го ползвахме този лаф. Да  се оправят бързо всички болни.
 
Хубав ден ви желая  autumn
 
ПП: Ина, помня че Джейми Оливър веднъж се опитваше да направи ястие, което да улови квинтесенцията на родното му място. Ходеше по улиците и питаше хората кой цвят е характерен за мястото, доста от тях казаха оранжево, защото жителите прекалявали с бронзанта. Много се смях, защото си имаше и хора, дето са оранжеви и сами го казват. Явно оранжевото ги влече и е символ на висок социален статус там по островите  blum
« Последна редакция: октомври 05, 2017, 09:37:59 от addicted_to_u » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: октомври 05, 2017, 09:44:13 »

Адиктет, аз съм инженер геодезист, та точно същата история като него е!Замислям се от известно време има ли смисъл да хабя толкова нерви или да се насочвам към нещо друго.Лошото е, че аз цял живот съм мечтала да се занимавам със строителство. Дано скоро намериш отговори на въпросите дето те тревожат.

Свекс, да се разходите, да пиете по едно кафе и да се наклюкарите smile

Ина, и аз гледайки предавания за Англия и там островите съм оставала с впечатление, че те от солариума не излизат, а то било автобронзант.Боже, боже, много съм зле.

Моя фон дьо тен свърши, беше на Мейбълин много хубав, добре покриваше, без да изглежда като маска.Сега се чудя същия ли да взема или да експериментирам.И спиралата ми на Лореал вече е на финала.  nea
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #101 -: октомври 05, 2017, 09:52:58 »

Ааа, ама те може и на солариум да ходят, не знам. Има някои дето са с тен, сега ти ме светна, че е от солариум, защото се чудех. Но тези на петната... ужасно е просто. Зле размазан, наслоен между прьстите на рьцете, тя си вдигне рьката да си оправи косата и  shok Сьщо по коленете и вьобще по-грубите части на кожата наслоен, абе мани, смешна работа. Луди !

Сега ходх специално да се гледам - еми нито сьм оранжева, нито сьм на петна. Моят е за лице:

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: октомври 05, 2017, 09:56:03 »

Ина, тия явно не са чували за спрей тен или за солариум. Или поне за ББ крем...
Свекс, тия букети и саксии де точно ги намери зарязани?

Кив, на мен ми умря алоето, единственото цвете, което съм ти показвала че гледам от 10 години. Умря преди месеци, но започна процесът точно като се роди малкият. Пренасяла съм го три пъти това алое, пресаждано е, и накрая от нищото...Мъж ми има доста ревнуващи приятели от детето ( семейни ), сами можем да си сметнем чии удари понасят растенията и животните на хората с малки бебета. Това си е моя теория, ако някой скочи да ми спори, безмислено ще е.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: октомври 05, 2017, 10:27:01 »

Ина, те са толкова бели, че не ги хваща. Гледах интервю с една ирландска актриса, която е била и модел на VS. Каза, че няколко пъти я пръскали с бронзант и пак била най-бяла от всички lol
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #104 -: октомври 05, 2017, 10:45:41 »

И аз не сьм чувала за спрей тен. Какво е?

И да ви питам и друго, тук коментират как им се развалил или не "шилака" (може да не го казвам/пиша равилно). Майка казва, че и в Бг така се казва.
Какво е това? В смисьл знам какво е, но как се казва? В Бг банковите служителки го имат, нали?
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines