Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:54:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 167689 пъти)
 
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 02, 2017, 09:00:36 »

Добро утро  smile

Мамин спи и имам 30 мин да пия кафе и да ви прочета  girl_wink

Ина, много е хубаво, че си редовна с упражненията. На мен ми куца постоянството и в тренировките и в храненето. Понякога тренирам даже двуразово, а друг път с дни пропускам  badgirl

Аз питах за козметиката на Ординари. Вече съм сигурна, че ще поръчвам. Още обмислям какво точно да взема. Едното е ясно, но мисля да са 2-3 неща.

Адиктет, добре, че не хванахте Референдума в Барселона. Може би е интересно да се види обстановката в момента, но ми се струва малко опасно. Радвам се, че сте изкарали добре.

Румбата май е в уиш листа на всички  girl_wink Моя приятелка има Румба, но я е прибрала защото имат дете на 1 година и се вози отгоре, бута я и т.н. Сега си е взела някаква евтина имитация от Али Експрес, за да опази Румбата за по-добри времена. Китайската също върши работа, но колко ще изкара и ако нещо й стане дали ще има кой да я оправи  Girl_hide

Оставям ви, че имам доста задачи.
Хубав ден и дано да е малко по-топличко smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 02, 2017, 09:04:43 »

Добро ви утро, записвам се и отивам да "работя"... blush
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #17 -: октомври 02, 2017, 09:06:54 »

Ами аз сега нямам друго за правене освен гимнастики, самомасажи и пр. Ако един ден животьт ми се запьлни професионално, сьс сигурност няма да имам време вече за тая работа.

Айде, да ставам да ги правя упражненията (поне са по-кьси, че предните бяха 45мин), че от 10ч сьм на кола-маска (имаме два часа разлика с Бг).
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 02, 2017, 09:13:24 »

Бих взела румба, ама в по голямо жилище. тука няма де да го ползвам.
Ина, много хубави неща ядете, поне по мой вкус.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 02, 2017, 10:50:19 »

Ина, добре са ти казали.. Или АйРобот, или по-добре стандартна прахосмукачка. Моя приятелка искаше много робот, мъжът й й купи, но напук или не знам и аз, защото им казах, че тези са най-добри, той даде същите пари за Самсунг. Всичко беше ок, докаот не го качиха на гардероба отгоре да обере прахоляка и той не падна, защото му се е бъгнала функцията, която го пази да не падне.. За два месеца ползване и хоп бъг. Съответно беше се разполовил на съставните части и от магазина отказаха да признаят гаранцията, защото не можели да бъдат сигурни, че някое дете или те самите не са го изпуснали някъде без да искат  huhhuh.gif Пък и не чистеше хубаво ъглите според мен  nea
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 02, 2017, 11:18:10 »

Хелоу лейдиссс!
И аз мрънкам за робот от много време, ама все остава на заден план. Точно навих мм и сега довода му е, че сме при нашите и съответно не чистим у нас  pardon . Има още на къде да помрънкам хахаха
Адиктед, много ми беше интересно да чера за Барселона. Рязко ми се доходи    blush.
Инче, възхищавам ти се на постоянството! Така се постигат резултати. Аз пак взех да трупам килца и май е време да се взема в ръце, обаче мързела ми е ненадминат  diablo
Успешна седмица ви желая! А дано и слънчо се завърне и да се порадваме на златна, топла есен!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 02, 2017, 12:31:29 »

Привет, привет!

Започнахме сезон на кестените, макар в кварталния магазин да са по 10лв килограма. 

Ина, браво за постоянството, аз малко се уморих от тренировките на Руми и сега съм си намерила йога за начинаещи. Противно на очакванията ми, оказа се интересно и натоварващо.

Днес май ще си е слънчево и най-после ще дойде есента, а зимата ще си отиде Wink Предстои ни много работа на село, но сега съм си на София, където ми се отвориха и куп домакински задължения. Днес обаче го пиша минал ден и ще вечеряме навън, ще се разходим и ще си почиваме.

Рони, не съм била в Испания, но ни е следваща цел, сега звучи още по-примамливо!

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 02, 2017, 12:57:55 »

Здрасти!
Кой се оплака от лошо време? При нас по обяд е 6 градуса. Добре, че не вали поне. Инж. ми купи ботички в събота. А днес си взех колие: Мама сребърно с камъни.
Ина, аз пък съм на диета без гимнастика обаче кг-те и при мен не мърдат. Аз свалям когато съм в депресия, но не си го пожелавам хич щото е супер гадно
Има ли някой ходил на "Я" на Филип Киркоров. Кари иска да я заведа. Трябва да не се маем много, че само на балкона са приемливи цените - около 50 лв. Общо взето диапазона е много шиток от 40 докъм 300 лв. На 30-ти ноември е.
Честит ни месец и хубава успешна седмица. Я след малко ще яхна автобяса. Все ме е страх като ходя да преподавам по къщите. Де да знам на какви борсуци ще попадна. Тука в чуждата държава... Още неженени/неомъжени деца имам. Баба бог да я прости така отказала на дядо да се качи на лифт на Альоша. Дядо викал: айде бе какво те е страх, виж какви дебелани се качват - не се къса, та от теб ли?! /Баба беше нисичка, дребничка. А баба отговорила: Не, ще взема да падна, да се пребия, а още син имам за женене. Та и аз така...
Толкова ви са възхищавам на тези, които творите с ръце. Мен хич ме няма...
« Последна редакция: октомври 02, 2017, 13:05:48 от fanimira » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #23 -: октомври 02, 2017, 13:11:10 »

Здравейте!
Честит да ни е новия месец! Аз също обичам октомври, защото спонтанно много хубави неща са се случили през този месец. На утрешния ден взехме ключовете за апартамента ни, на 6-ти за първи път спахме в него - точно на годишнината от сватбата, на 23-ти е родена дребната... Тук е слънчево и прекрасно heart Кокона беше много сънена тази сутрин, но бързо се усмихна и седмицата започна чудесно smile
Последно време си влязох в кожата в пряк и преносен смисъл и формулата изглеждам добре = чувствам се добре важи с пълна сила. Още не смея да тренирам, но много ми харесват упражненията на Румяна. Не съм очаквала, че аеробиката като цяло много ще ми допадне. А преди години съвсем случайно ми предложиха да отидем на една тренировка. Нямах планове за утрешния ден и така започна всичко. После тази съученичка бързо се отказа, но аз продължих доста години с това да се занимавам/забавлявам.
ММ пуска прахосмукачката вкъщи. Въпреки всичко искам и аз роботче. blush Деверът имат някакъв, който уж бил по-добър от румбата по негови думи, но не чистят само с него. Роботът го ползват за ежедневие, а на няколко седмици пускат обикновена прахосмукачка. Робот искам за космите по пода, както и да намалее малко то малко праха във въздуха.
Свекърва, кажи за сестрите. Какво работят в живота?
Адектед, и на мен ми се приходи smile
Стискайте палци, че трябва да организирам рождения ден. Малко се замотахме и дано има подходящи часове в детския център.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 02, 2017, 13:57:43 »

Здравейте!

Аз пък не харесвам октомври, хич не ми е на сърце.

Тук днес е много приятно времето. Ние сме навън, Малчо спи в количката. Отвикнала съм и ми е странно. Пак трябва да гледам лошо такива, които се провикват от някъде си несъобразително. Няма и да готвя явно, няма кога.

Препоръчвам масаж с вендузи за целулит. Масаж с утайка от кафе е супер, нищо че в банята става малко мазничко, но си заслужава.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 02, 2017, 14:44:37 »

Моят дори не иска да седи вътре, камо ли да спи. Минаха тия кротки времена  angry .
За чий се сили да се изсули, като пълзи и не може да ходи все още, не знам. nea
Та лошите ми погледи спряха, сега ми е все тая- макар че имам спомен колко са несъобразителни хората. diablo

Фанич, честито колие. Обичам колиета с надписи.
Аз искам не искам харесвам октомври, щото ми е рожден месец. smile Инак по харесвам септември и август, ама кой ме пита? biggrin
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #26 -: октомври 02, 2017, 14:49:07 »

Смях се на бабата на Фабио много, та и на нея покрай бурсуците.
Фанс, проблемьт на диетата без гимнастика обяснява Румяна, е че сваляш мазнини И мускули, а после като качваш, качваш само мазнини. Така се омазняваш все повече и повече. А ако пазиш диета и спортуваш, тялото пази мускулите, защото ги използваш и гори мас. Това научих аз от нея.

Аз се подстригах. За пьрви пьт от не знам колко години се виждам така (от 10 сигурно) и ми е малко странно. Направи ме на черта. Беше добра фризьорката, не ми говори глупости, даде ми много сьвети и беше информирана. Хареса ми. ПАк ще я викна. Сега си чакам шапките, утре-вдругиден ще дойдат.

София е супер киселяк, но не иска да спи. Отбих я и сега без гьрда е кошмарно. Седи до мен и реве. Хайде после пак ще дойда.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 02, 2017, 14:53:05 »

София ще свикне, няма де да оди. smile Ти ни покажи прическата, по описание не схващам нищо  pardon

п.с  И ако не сте разбрали- новият моден хит  pleasantry

« Последна редакция: октомври 02, 2017, 14:54:59 от emmmmmy » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #28 -: октомври 02, 2017, 15:12:42 »

Яки са. Ако бях на 16 сьс сигурност щях да си взема  good

Прическата... Няма кой да ме снима. Заспа това чудовище, с един час закьснение. А в 15ч трябва да трьгвам за Марта...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 02, 2017, 15:15:41 »

Здравейте!

Не съм сигурно октомври или ноември ми е най-малко любимият месец lol

У нас до обяд положението беше мъж-дева-болен. Към 14ч се промени на мъж-дева-с-5дни-болничен-на-когото-не-му-е-чак-толкова-зле lol lol lol

Мислех днес да почна някое 30 дневно йога предизвикателство, ама тази седмица явно няма да имам възможност за такива помотвания.

Р, да ти кажа, на мен хич не ми вървяха упражненията, докато кърмех.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines