Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 03:04:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 169096 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #690 -: октомври 30, 2017, 11:33:57 »

Здравейте! Новото време, макар да обичам тази смяна заради повечето сън, още много ме обърква. Лягам и ставам в невероятни часове, дано до ден два да свикна, че даже и да си оправя навиците.

БЧК при мен си беше чиста проформа, мисля, че даже и отговорите ни дадоха накрая  nea

Мария Илиева хич не я харесвам изначално, но след дуета ѝ с Криско вече ми е тотално противна. За мен е лигла.

Тони, много ми е любопитно как изглежда завършената стая, ще те чакаме в скоро време да покажеш снимки  Girl_hide

Машка, има промоции на Лего ли, къде? Аз уж следя сайтовете, че обикновено пускат преди Коледа, веднъж даже беше -40%, но сега не съм видяла, че са започнали.

Събота и неделя ми минаха много хубаво, починах си, порадвах се на чистия въздух вкъщи, снимах, гледах филми smile Сега седмицата ми ще е доста по-натоварена и то най-вече откъм социална гледна точка. Не съм се виждала с един куп хора и само обещавам. Но днес пак ще съм домашар. Ще правя мусака и ще си седя на топло с книга под ръка (астрофизика на активни галактични ядра).
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #691 -: октомври 30, 2017, 11:45:58 »

Хич не се сърдя на детето. Яд ме е на мен! По принцип аз съм по-търпеливата от двамата родители, а сега аз изтървах нервата и съм гузна, виновна и самоанализираща се към недобра посока. След такива случаи съм с буца в гърлото. sad
Маги, БЧК е проформа, да. Обаче...! Лекарят при нас беше много печен, много хубаво го направи като дискусия. Реално в дискусията участвахме 4-5 човека от 30, но то си е за всеки. Бях най-дъртата (на 25 тамън навършени). Отидох точно с нагласа, че ще науча нещо и да, научих Wink
Фани, бравоС! Bravo
За Кари единствено трябва да следиш дали не изпуска нещо. Математиката е такава наука, че изпуснеш ли края, трудно се наваксва. Не е като език, където може да не си добър например в пунктоацията, но от това не ти зависи останалото знание. Тук всичко е навързано. По принцип ми е направило впечатление, че до 4-ти клас децата харесват математика. После им се изсипва много информация ли, от друго ли, и между 5 и 7 клас тотално се намразва този предмет. Не е толкова до възможности, а до преподавател после нещата да си дойдат на място.
Ние в София миналата седмица бяхме в много интересен музей. Говорихме с кумицата, че физиката не ни е била любима. Ами няма как да е! Изсипваха се голи формули, а аз имах хубави оценки само защото татко си правеше труда да ми дава практическо показно на повечето закони. В музея 2 часа и кусур не разбрахме как минаха! shok
Бубе, Легото в Хиполенд беше намалено май до края на месеца. Аз тези две серии не ги харесвам. Ситито по- ми допада, ама не сме на етап играчки с малки частици, които да се пилеят навсякъде. След някоя и друга година ще им доде времето. Засега сме на ролеви игри.
На мен ми е все тая часът! Спя еднакво време и в двата случая. На лятното ми харесва късното стъмване и сега ще ми е криво с астрономическото, че рано-рано ще се навираме вкъщи.
Бързо оздравяване на всички! give_rose
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #692 -: октомври 30, 2017, 12:01:06 »

 pardon =]Свек, абсолютно си права, ама ми беше много тъпо в петък. Щото ся...за фейсбука, като го отварям, макар и не колкото те твърдят, ще кажем айде...ама за обучението...

Да живей Холандия и на Жоро да му удължат договора хай дано...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #693 -: октомври 30, 2017, 12:06:46 »

Намалението е на Нинджаго, като купиш 2 броя имаш мисля 20% намаление, но не помня за всеки следващ ли е.И Стар уорс също имаше някакво намаление.Миналата година след голямото намаление на Комсед и хопото пуснаха -30 и -40% на всички Лего и сега се чудя ще правят ли пак така, щото ако Да, ще изчакам това намаление, че да купя на Моника едно Лего сити и едно Френдс.Замислила съм се и за една къща за кукли.Много харесах дървена с кукли и мебели ама ще я мисля още.

Скай
, пожелавам ти да удължат договора, щом така искаш.Разбирам те.И аз съм в едни душевни терзания за работата.Ще ви обяснявам като ми дойде музата или ми дойде нанагорно.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #694 -: октомври 30, 2017, 12:09:03 »

Добър ден!
Булче, бързо да оздравява господина!
Али, минало е вече. Какво токкова направи Мария, че те изкара от равнивесие?
Фани, ще навакса Кари, само постоянство и да не остане нещо недоразбрано. На мен математиката ми остана слабо място, а сега все едно не съм учила такова нещо- забравила съм толкова много  girl_impossible
Тони, с такова желание я правите тази стая, дано после да си я ползва малката принцеса! Аз почвам да обмислям да превърна едната спалня в Банкя в детска за игра, за спане се знае- с мама и тате, докато се ожени. После с мама и жена му, да си го зевивам, да не ми го простуди снахата  crazy
Фери, ти щото те взеха за ученичка и вече и на сън се връщаш в училище  funnytooth
Маги, айде да минава БЧКто, пускай бърза за книжката и  speed drive
Нашия уикенд мина много бързо- петък вечерта майка предложи да ходим до Пирот, на мен и без това ми се ходеше, заради едно козе сирене и събита отидохме на пазар. После ходихме да хапнем, скоро няма да ходим /докато пак става за сядане навън/, че в заведение ен ми се влиза, а и там пушат  bad . Неделя, шефа ме удари в земята, спа почти
4ч  shok и той деня мина почти.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #695 -: октомври 30, 2017, 12:32:15 »

Бубе, момичетата са ме изпреварили.  В Хипо е промоцията на Нинджаго при 2 закупени - 30% (до 12.11), за Star Wars при 2 закупени - 50% (до 14.11). На мен точно Нинджаго ми трябва (двете по-големи момчета, за които купувам харесват тях). Нямам спомен за намаленията на Комсед. Обикновено пазарувам на Черния петък в Хипо и после не обръщам внимание на рекламите, а и по-принцип избягвам да си намирам работа по магазини през м. Декември.

Булче, бързо оздравяване на малкия.

Тони, много е хубава стаята на бебка, видях в ИнстаСтори )

Иван уж спи в спалнята,а така кашля, в хола се чува. Следобяд пак сме на лекар. За 7-ми път този месец  crazy
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #696 -: октомври 30, 2017, 15:13:09 »

Е па Свекс, какво толкова пише надолу в тая статия. Аз я четох, но ми се спеше адски и нищо не съм запомнила.
Благодаря за подкрепата за математиката. Днес говорих с госпожата. Аз ли нещо не съм наред, но така ми я похвали все едно не средна оценка, ами Отличен с минус има... Как лееекичко била разсеяна и щяла да се справи през останалите 3 четверти /срока/.  Нали сме в частно,  децата са най-най нямаме посредствени още по-малко слаби резултати.  Определено знаят как да ти извадят с памук душата.
Аз да си призная също не съм силна по математика. Като решаваме задачи се позамислям понякога,,,  за срамотите, все пак е 3 клас....
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #697 -: октомври 30, 2017, 15:26:55 »

Съжалявам, че така от нищото влитам, но ще помоля за малко положителна енергия.  Баща ми е претърпял инцидент с газова бутилка и може би ще се наложи да му правят пластика на ръцете.  sad "Хубавото", ако изобщо може да има такова е, че нещата ще се случат в Испания, където е в момента, а не тук. И разбира се, че не се е случило нещо много по-фатално.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #698 -: октомври 30, 2017, 16:01:30 »

Силно гуш, Миме!!!  heart  heart  *INLOVE*Гледай да не се притесняваш,  знам, че е невъзможно в ситуацията, но заради кърмата и Алекс... Надявам се много скоро да е добре. Иди и запали свещичка в някой храм, благодари на Господ, че не е станала по-голяма беля и се помоли за скорошно изцеление. 
Ей стана ми супер гадно - за бащата на Мимето и Тъкмо преди това четох за Наим Сюлейманоглу,  щангиста, че претърпял мозъчен кръвоизлив и има голяма вероятност да остане инвалид. Кой знае с какви лекарства ги блъскат и после на по 50 години са развалини...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #699 -: октомври 30, 2017, 16:40:21 »

Миме sad Гуш и от нас с Мис  give_rose Ако нещо може да те успокои в този момент, поне че не е станало нещо по-лошо...
Фани, математиката винаги ми е била най-ненужния предмет, ама няма как трябва да се учи...да я избута Кари колкото да не е без хич, пък оценките не са най-важното smile
Рат хахахах да, да, подмладих се рязко  blum
Скай, забравих да пиша за петъчната ти ситуация....може би и шефката ти са я понатиснали и не са  ѝ се наредили нещата, та от там проблем и някой друг трябва да е виновен...ама както и да е, жива и здрава скоро можеш да си в страната на лалетата и тия неща ще ти се струват много далечни. Пожелавам ти го  give_rose
И мойто БЧК не беше проформа и ми беше супер интересно...не че ги помня нещата де smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #700 -: октомври 30, 2017, 16:54:46 »

Миме стискам палци да се размине баща ти по-леко!

Цитат
математиката винаги ми е била най-ненужния предмет, ама няма как трябва да се учи...

Ух и аз с години си го мислех това ама се оказа че си е баш най-нужния предмет, един ексел не можеш да пипнеш ако не разбираш, добре че вече има гугъл и ръчкам за формули, а бях избрала филология да уча  само защото там нямаше математика...

Скай най-вероятно или някой е натиснал шефовете че много се виси във фейса или някой те порти, аз също така съм спирала достъпи на хората като ги виждам че прекаляват.

Да ни е честита бактерията : STREPTOCOCCUS PNEUMONIAE, ще летим до дкк-то след работа да изпишат нещо веднага да почнем да я лекуваме тая буба ...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #701 -: октомври 30, 2017, 17:58:24 »

Миме, кураж! Дано операцията премине успешно и се възстанови още по-успешно и бързо след нея. Много неприятно, че е и далече sad

Аз мразех математиката, заради преподавателката, но и тогава и сега си знаех, че един от най-нужните предмети. Физиката също..  pardon

Булче, бързо да преборите бактерията sad
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #702 -: октомври 30, 2017, 19:26:50 »

Скай най-вероятно или някой е натиснал шефовете че много се виси във фейса или някой те порти, аз също така съм спирала достъпи на хората като ги виждам че прекаляват.

Не, всичко е преднамерено само към 2-ма човека. И двамата седим с гръб към всички и им е голяма драма всичко, което правим. А че някой ме порти - това е ясно, даже знам кой pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #703 -: октомври 31, 2017, 08:38:16 »

Добро утро от мен.Скай, мисля че ти си знаеш какво е решението и ако ти писне още малко ще си хванеш багажчето.

Аз обичах математиката, дори една луда учителка, не може да ме накара да я намразя.Всичко беше точно и логично, следваше едно след друго.за това и станах инженер накрая.

Днес съм на великото БЧК, после как ще наваксвам с работата не знам, ще ви пиша като мога.Хубав ден!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #704 -: октомври 31, 2017, 09:35:33 »

Добро утро smile

Ще се маскирате ли за Хелоуин ? Никога не съм го правила, но ако имам дете бих направила днешния ден интересен за себе си и него.. И не бих изпадала в драми от сорта "Това не е наш празник"... "Когато американците си сложат мартеници, тогава и аз ще се маскирам за Хелоуин и тн.".. Моята приятелка, майката на Кръщелницата ми.. с която ви обяснявах ,че искам да общувам възможно най-малко.. Нали я пусна на детска градина.. Днес имат хелоуин парти и всички деца ще са маскирани, само тя нямало да я маскира, защото не било наш празник и не го харесвала.. Много тъпо.. Да я беше облякла в носия като толкова иска да е различна.. И да я "маскира" на нестинарка или каквото там иска...  crazy

Днес пратих Илиян да ми вземе Шуслерови соли, отдавна се каня да опитам лечение с тях... Сега ще изпробвам да преборя сУУУполите така smile

Направих си 2л чай и днес пак съм в нас.. Трябва да съм бодра и готова за утрешната лекция на Хедра, на която не искам да ръся бацили  Girl_hide
« Последна редакция: октомври 31, 2017, 09:37:26 от alexandrova_90 » Активен
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines