Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:20:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 169741 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #675 -: октомври 28, 2017, 15:54:52 »

http://onovini.com/2017/10/%D1%88%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D1%80%D0%B0%D1%89-%D1%81%D0%BB%D1%83%D1%85-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%82%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B8-%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%81%D1%80%D0%B5%D0%B4/
Понеже всичко "Мара втасАла", та и аз простотии чета sad.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #676 -: октомври 30, 2017, 08:43:26 »

Добро утро smile
изненадах се, че няма още никой тук.

Мария Илиева явно си има слабост към по-млади момчета. Няма лошо, дано и с бебока всичко да е наред. Време е да й се случи и това <3

Във връзка с Коледните подаръци, в момента има добри оферти за Лего (само сериите Нинджаго и Междузвездни войни). Аз сигурно ще се възползвам, тази седмица ще мина да ги разгледам и да избера.

Вчера си мислех, че за ММ нищо не мога да измисля още подарък. Обикновено се заглежда по разни неща, а сега гледа само сушилни и фурни  crazy Трябва да съм по наблюдателна следващия месец  pardon

Спорна седмица на всички!
Ние се приготвяме и излизаме, че ни чакат задачи.
« Последна редакция: октомври 30, 2017, 08:54:34 от ma6ka_ » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #677 -: октомври 30, 2017, 08:48:48 »

Добро утро и от мен.Тук голям ветрилник значи!

Тази седмица пак ще ми е лудница, утре най-накрая съм на БЧК, тук записват за седмици напред  shok и след това мога да си пусна документите за книжка.А ми се кара  huhhuh.gif Това ако ми го бяха казали като почнах курса, щях да им се изсмея.

Хубава седмица!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #678 -: октомври 30, 2017, 09:27:46 »

Добро утро, никакви ви няма smile
Днес в офиса имаме цели две рожденички и ще се пръснем от ядене  tease Едната даже ни глези с домашно приготвени торта, баница и много плодове...освен всичко друго и почерпките са станали по-хубави  Wink
Значииииии страшна простотия съм сънувала тази нощ...може би по-скоро съм имала предвид работата, но сънувах, че съм се върнаа в училището ми, показвам си стикера и тая портиерката ми вика че отдавна вече не са такива lol И аз ми от къде да знам, аз се върнах от майчинство миналата седмица  crazy Добре че една колежка мина покрай мен да ме пуснат с нея  pardon
Уикендът мина в задачки основно, в събота бяхме на гости на свекървата, преди това минахме да си поръчаме пелети най-после, че навсякъде по складовете няма  girl_impossible Добре че се задържа малко по-топло, че иначе нз какви щяхме да ги измислим ако беше свил студ рано-рано. Та днес ще ги докарат 1-2 месеца напред да ни е спокойно поне  smile
Лели, каки няма такива...всички са на малко име, освен бабите де smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #679 -: октомври 30, 2017, 09:35:54 »

Здравейте!
Обмислях разходка, но в този вятър май ще е по най-съкратената процедура. pardon
Имам нужда от прочистване на съзнанието. Две супер натоварени седмици приключиха, а имам чувство, че трета започна. Тази сутрин започна с много нерви и високо кръвно. Така ме ядоса малката, че цялата треперех. С удоволствие я изпратих на градина.
Не знам какво да подхвана по-напред. Сигурно ще се отдам на разчистване из нас, за да влея енергия в нещо от полза. Вече ще вадя олекотените завивки и по-зимни дрехи.
Да се похваля все пак - имам нова официална рокля.  Girl_hide На ММ вуйна му шие конфекция на една фирма. Оттам ми е роклята за изписването с късното издание. Та вуйна е решила да направи подарък за мен и за ин-лоу ей така - без повод. yahoo
В края на седмицата сме на кръщенка. Искам да купя хубава картичка, че ще даваме пари. Имам и бюджет за хубава книга на каката. Баба даде пари и ще бързам да се похваля какво съм избрала. Тези дни ще имам ходене по институции, консултация и дано сколасам всичко навреме.
Хайде, яхвам метлата, но ще ви наглеждам от време на време за добро настроение Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #680 -: октомври 30, 2017, 09:51:56 »

Бутро!

И на мен седмицата ми почва цветущо... Имам си Болен Дойчин с жълти гъсти сУполи и температура, вкъщи е командирован с леля Жени. Май тая седмица няма да стъпи на ясла... почна се със серията за съжаление. Аличка ти беше писала че при ин лоу си виси като украшение инхалатора... ми и при нас е така. Забелязвам е в по-малките градове по-малко боледуват децата, в Софето е ад... всичко е болно нон стоп. За капак си забравих и лаптопа вкъщи та се връщахме с мм. Разкошен старт

Хайде лека ви седмица, Маги успех на БЧК!

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #681 -: октомври 30, 2017, 09:57:54 »

Привет! Мривет!!!
Пък фейса на мама казва, че Мария Илиева била бременна от Мамалев, което абсолютно не е истина според мен. Мен ми връчиха поредния тиквен медал и умре циганката дето ме хвали, та да си се похваля:
Dear Ms Mehmedova-Hyusein,

Congratulations! Your school has been awarded the European Quality Label for the excellence of the work in the eTwinning project "e-Day Car: Sustainable Mobility and Culture, year 2016-2017". This means that your work, the work of your students and your school have been recognised at the highest European level.

As a result you will receive a certificate which you can attach to your website(s) and display in a prominent position in your school. Also, your project will be displayed in a special area on the European Portal at www.etwinning.net.

Once again congratulations on this unique achievement and I hope that we may meet at one of the eTwinning events during the year.

With my best regards,
eTwinning Team

Тая седмица ни е първата след ваканцията. Казах ли, че сме зле по математика и вчера започнахме частни уроци. Снощи правихме домашни и няма такова дете просто ..... само ми мисли глупости, само гимнастички гледаме из нета, по цяла вечер само се чекне .... Не знам как да я мотивирам да решава задачки  beating crazy
Като писахме за сватбите забравих да кажа, че моята си беше баш голяма луда алианска сватба. Не съжалявам за което. Единствено съжалявам, че по него време нямаше добри видеооператори по нашия край и сега имам 4 диска , които просто нямам нерви да гледам - никаква идея, нищо, просто снимане на всичко, да не говорим, че беше агресивен и почти се сби с леля ми...
Ох, тук в един златарски има промоция. Ще трябва да се жертвам пак ....
Хубав ден!
ПП. Булче, оздравявайте бързо!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #682 -: октомври 30, 2017, 10:00:44 »

Добро утро smile


Навън как духааа  shok

Днес твърдо няма да излизам.. След болежките в гърлото, сега имам и запушен нос със секрет веднъж на високосна... Да се разкарва по- бързо тая скапана настинка, че не знам дали ме усеща  beating

Ще правя гювеч, ще чета книга и ще гледам филми  pardon

Събота и неделя почти приключихме със стаята.. Остава ни да закачим пердетата като станат готови, да лепнем стикерите, когато станат готови, да извадя 3 бр. снимки за декорация (може да помисля и за някакви картинки в рамка, но това на по-късен етап..), да купя 7 бр малки възглавнички за декорация на кушетката ии евентуално да избера килимче  danceg

Успешна седмица на всички!

Маги
, БЧК е съвсем формално (за жалост), та съм сигурна, че ще се справиш, но все пак успех smile

Нов отговор, но ще чета после, че не съм закусвала още smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #683 -: октомври 30, 2017, 10:03:00 »

Амаааа няма ли да спи при вас първоначално? Тони?
Булче, миличкият малчо  heart Дано се оправи бързо и да не го повтаря smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #684 -: октомври 30, 2017, 10:07:41 »

Ще спи, просто ще си има стая, в която ще правим всичко останало. Не искам нашата спалня да се превръща в половин детска стая и да трябва да махнем 1/2 от мебелите ни. Имаме място само за леглото от Икеа.. Повивалници, гардероби, шкафове, всичко си е в нейната стая.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #685 -: октомври 30, 2017, 10:09:56 »

Булче, да се оправяте бързо.Да те успокоя ли, че и в Плевен се разболяват така често smile Инхалатора дори не го прибирам, седи ми на нощното шкафче  cray

Фани
, браво на теб!

Тони, да знаеш че накрая лигавицата съвсем се уголемява и може да си със запушен нос докато родиш.

Фери, аз до ден днешен имам кошмари с моя университет и изпити.Голяма травма ми е нанесена там.

Али, не се сърди на мис, минават през кофти етапи сега и са големи инатчета!

Аз знам, че БЧК е проформа, ама ще ми замине цял ден там.И като знам че ще съм най-голямата всичко е деца на 19 години, а съм лелка там.Ужасно депресиращо е!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #686 -: октомври 30, 2017, 10:24:20 »

Фани, поздравления! smile Колкото до задачите.. sad То е ясно, че няма как да е добра във всичко, но някак трябва и през тях да мине...

Знам за лигавицата, ама сега си е баш бацилеста настинка..
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #687 -: октомври 30, 2017, 10:36:58 »

Ами дано ви е удобно така. Ние си поръчахме по-висок скрин, но по-тесен, махнахме едното нощно шкафче и затапихме вратата към терасата (която така или иначе не използваме, само за красота си седят тези тераси), за да имаме място за мебелите на Мис. Но са ми наредени едно до друго шкаф за повиване, кошарка и гардеробче и ми е безкрайно удобно. Ние също сме с икейски мебели и сме много доволни, вземете си (ако не сте) едни контейнерчета за шкафа за повиване, отстрани се закачат и също са много полезно нещо smile
Сори за  Offtopic Още нещо - балдахините дето толкова много ги исках и се бях  разлигавила почти не съм ги ползвала, скоро ги свалих да не прашлясват повече  pardon Иначе на нас холът ни е половин детска стая, но то е неизбежно...някак си ми е странно да я оставя в друга стая (дори да бяха на един етаж), пък аз да съм цял ден в кухнята/трапезарията/холът.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #688 -: октомври 30, 2017, 10:53:55 »

Како, ти що не четеш кой какво е писал докрай Wink Статията за мъжа на Мария Илиева съм я бучнала и аз малко по- горе , а Георги Мамалев се спряга само в първия абзац, интересното е после smile
Каза за Кари, че не е с отлична оценка по математика и ще говориш с учителката. Частните уроци с друг човек ли са? За мотивация всяко дете е различно - племенника го мотивират с пари /стотинки за верен отговор/, НИ1 беше природно мотивиран, а с НИ2 сядах лично да решавам и да доказва, че може. Ама така е с математиката, не бива нищо да се пропуска и липсата на домашни и носене на учебници вкъщи, както беше споделила, в повечето случаи води до притеснения и дори намразване на предмета. Взели сте мерки, ще навакса good
Булче, още малко, да стане на 3 и ще закрепне good
Маги, късмет с БЧК good
Скай, единствената утеха в случая е, че това са служебни неприятности, не са семейни, нито здравословни ама...
Уф, очертава ми се и на мен напрегната седмица, но пък и с две събирания по женски. smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #689 -: октомври 30, 2017, 10:58:56 »

 Добро утро!
 
 Ние вчера се прибрахме от Пловдив. Аз се подлъгах миналата седмица да тръгна с коженото яке. Добре, че имам тийнейджърски зимни якета, останали при майка. Иначе си се и намръзнах де. Бях си харесала едно яке за бременни от Асос с платка за коремче, която после се маха, ама се помотах и са свършили. Много ме е яд. Всички връхни дрехи са ми силно вталени и скоро нищо няма да мога да затворя... а то пък взе че стегна студ.  huhhuh.gif

 БЧК-то зависи от водещия го. ММ беше много впечтален от докторката, която му водеше и няколко седмици се интересуваше от първа помощ. Маги, дано да е полезно Wink

 Ние, живот и здраве, ще сме всичко накуп. Спалнята е единствената стая отделена от общото пространство. В хола-кухня ще има преносима кошара. Пък след второто ще си се местим на големия апартамент. Засега тук си ми харесва и не ми се мести, а и още има място.

 Трябва да измисля подарък на ММ, че е рожденник, а и правим 5 години заедно след 20-тина дни. Ще ми се нещо по-романтично, а нямам никаква муза.

 Али, честита придобивка!

 Хайде спорна седмица на всички и бързо оздравяване на малчовците!  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines