Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 17:44:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 169210 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #600 -: октомври 26, 2017, 08:49:25 »

Здравейте. Димитровден ден е. Почерпка от мен. За първи път тази година ще честваме празника в нашия си дом. И въпреки че е , защото съм контузена в някаква степен...ме радва.   Желая усмивки, здраве и радост на всички празнуващи.
                                                   П.П. Ако се чудите защо не пиша - катастрофирах...та чак подместихме спрял тир хахахах само ръката ми е счупена, но пък добре счупена (вече възстановяваща се, де), доктора каза, че съм си направила костите на трески хахаха но споко - окей съммм smile kiss2 целувки на всички, липсвате ми!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #601 -: октомври 26, 2017, 09:05:36 »

Забравих да честитя Димитровден, но Надето е минала с почерпка! Да ти е жив и здрав Митко  give_rose

Катастрофа?  shok sad Радвам се, че всичко е наред, дано скоро се възстановиш напълно  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #602 -: октомври 26, 2017, 09:09:08 »

Наде, да ти е жив и здрав Митко и ти бързо да се оправяш.

Честит празник на всички Димитровции производните им.Днес е и денят на строителя, поне така го празнувахме като работех в строителството smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #603 -: октомври 26, 2017, 09:39:47 »

Добро ви утро, честито на празнуващите...

Не, че ви е жизнено важно, ама понеже има хода деТ са се постарали да направят картинки, та да ви просветля give_rose Със сигурност моЙте може да ги объркат с хъсета, предвид, че за 4 години има не повече от 20 човека които са познали какви са, а най- ме радва като кажат - Ауууу, ама те не са със сини очи... pardon


* 6bc85453d71eeae1770bd37d7d49f836--husky-meme-funny-husky.jpg (38.01 KB, 564x375 - видяно 142 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #604 -: октомври 26, 2017, 09:43:35 »

Честит имен ден на Митковците! Маги, честит професионален празник!
Наде,  shok shok shok бързо да се оправяш и добреб че няма нещо по-сериозно.
Абеб ние във випуска умахме една сестра в гинекологията в Бургас и тя разправяше, че /поне там/ циганките били много чисти /от към бактерии и други гадости/, защото можеши да имат 10 деца, обаче от 1 мъж. Докато българките имали по 2-3, ама.от различни мъже масово. Не знам до колко е вярно, тя так разправяше  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #605 -: октомври 26, 2017, 11:25:35 »

Здравейте!

И детската ми любов Део се е оженил.

За Кристияно Роналдо ме впечатли това, че няма татуировки и много често даравя кръв. Това е много човешко и не става дума за пари.

Наде, да ти е честит Митко! А ти си герой!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #606 -: октомври 26, 2017, 11:26:57 »

Здрасти!  Честит празник на Митаците и Митките  give_rose Днес нали почва зимата според народните поверия или аз се бъркам?!
Скорошно оздравяване, Наде! Господ те е опазил както се казва.
Циганчетата, които бяха в моя клас и имам най-преки наблюдения лъжеха много и редовно ядяха бой за щяло и не щяло. От общо 3,  само 1 завърши... Другитебсе влачат по трасето. А момичетата от етноса също рядко завършват, обикновено забременяват и се женят. Имаме и българки, които го правят тоя номер. Не успяват да устискат до бала... Щ
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #607 -: октомври 26, 2017, 11:30:49 »

Жената на Део е толкова сладичка и мила.. Поне 10 пъти сме се засичали в Щерев и 3-4пъти си говорихме някакви общи неща.. Прави много добро впечатление колко е мила smile Харесва ми.. А детенцето им е супер сладичко. Едната от фотографките на сватбата е врачанка, харесвам работата й  good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #608 -: октомври 26, 2017, 11:44:32 »

Честит празник на всички празнуващи!
Наде, бързо възстановяване - физически и психически give_rose
Уча лапето да пие газирани напитки, а то бяга като дявол от тамян funnytooth Колко е загубено спрямо връстниците си!
Давайте снимки или линкове, че така не мога да оплакна око по чужди сватби.
За лебедите си представих нашия котарак какъв страх ще има да бере. Камо ли да легне вътре. Ще има да изпъва врат и да съска като обикновена гъска. Като му сменихме купите за вода и храна, 2 седмици пи вода от тоалетната чиния преди да го хваним.
Аз от вчера съм сбъркана - породата на Скай я видях като мамут, а не маламут. crazy Едва в снимката се загледах.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #609 -: октомври 26, 2017, 11:45:45 »

ДОбър ден докато се добера до тук стана smile
Днес започва зимата, да smile
Честито на всички празнуващи! Маги ти вече не ги ли броиш за твой празник, нали и инженери и технически лица празнуват...тати ще черпи днес примерно (строителен техник)  pardon
Део жена му беше една черна, нали? Ма те нямат ли вече дете?
Наде  Oh my ... Радвам се, че си се разминала с малкия дявол дето се вика  give_rose
Ей кажете още някоя клюка за фолк гилдията да се похилим lol
Аз в началното училище имах трима мургави, все идваха сополиви, мърляви и гадни, но бяха нахални до безобразие...проспиваха целия ден в училище, после нз дали изобщо завършиха  angry
Скай много яка картинка  good Ми то и хъскитата не всички са със сини очи, но хората го приемат по презумпция това  pardon
От сутринта не ми върви работата, едно нещо по 100 пъти го повтарям, ма и системата нещо не е баш в ред  beating
Али, далматинци, мамути...lol
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #610 -: октомври 26, 2017, 12:21:47 »

Ето ти Фери:
Още от въпросната сватба: кумата Галена заедно с мъжа си Галин дарили 20 хиляди в плик, бабата и дядото на булката чисто нов Ягуар. Явно от богато семейство ще да е. Бебето било момче и щели да го кръщават Тони младши.
Мъжът на Софето,  Гринго е арестуван ама то не е ново
Синът на Кали, на 17 бил засечен в дискотека след 22 часа и го прибрали в най-близкото РПУ.
Децата на принцеса Шарлот нямало да имат право на благороднически титли.
Наско от БТР се е оженил за дългогодишната си приятелка - Ивана. Сватбата е била в Ниш. Те са ми къде по-симпатични от Фикитата.
От мен толкоз засега
« Последна редакция: октомври 26, 2017, 12:25:13 от fanimira » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #611 -: октомври 26, 2017, 12:37:57 »

Наде heart heart heart Хич не ти е малък дяволът, даже над среден клони sad Бързо възстановяване и дано всички кости си дойдат на мястото. Пирони, планки и разни други конструкции сложиха ли ти?
Честито на Димитровци, със здраве да си носят името good
Маги, на теб също честит професионален празник!
Хаха, Али, и нашата би се плашила от лебеда, особено ако е от метал пък никога не би легнала вътре. Обаче пък би изглеждала добре, като някоя ромска принцеса;
То ясно, че момата е от сой с пари в куфарче или съмнителен бизнес, що иначе да я вземе Фики pardon Има и един друг трик, дето го прилагат моите съмахленци - дават 500лв., толкова записва свекървата в една тетрадка, но по микрофона обявяват минимум 5000лв.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #612 -: октомври 26, 2017, 12:42:01 »

Айде при мен пак заваля снЕг.
Почему так жесток снег???
Не се сещам комрнтирахме ли Сузанита,  щерката на Орхан Мурад??? Той дава вид на широко скроен, ама на мен ми идва в повече голотата в клипа, още повече че тя е и на 15...
Със сигурност не бих желала да видя детето си така...
« Последна редакция: октомври 26, 2017, 12:45:36 от fanimira » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #613 -: октомври 26, 2017, 12:46:02 »

Фани , честит първи сняг!
Аз се загрижих за потопството на.принцеса Шарлот, що тъй няма.да имат титли? И за престола ли няма да са на опашката? Много ми е жал.
Панди, това че Кристиано няма татуси ми е едно от най-уважаваните неща в него.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #614 -: октомври 26, 2017, 12:47:52 »

Това с даването "по микрофона".. всеки път се сещам, как веднъж бях на гости в моята приятелка, която е от Главиница, малко градче между Тутракан и Силистра, където повечето хора са от турско потекло. В съседната къща имаше сватба, първо беше много интересно, как една голяма част от гостите поне 200 човека бяха дошли да вземат булката.. А после по центъра като вървяхме от някъде на микрофон говореше и ехтеше "Ахмет Доган дава на младото семейство една крава и не знам си какво.." Аз се спуках от смях с кравата и дори не чух, какво още дава и дали е онзи известния Доган  Girl_hide

Наско от БТР го харесвам горе долу колкото и Фики.. Толкова надменен и гнусен човек е.. В хотела на Златни, където работех. Шефът беше фен на БТР, за всеки рожден ден (аз три имам там де..) на хотела, ги викаше да пеят, съответно и нощуваха там по 3-4 вечери.. Такова самочувствие има този човек, че ме отвръщава.. Веднъж посрещаха на рецепция 300 човека група от Белгия в 22ч., той дойде една вечер по-рано по незнайни причини.. и реши че иска да бъде настанен незабавно, да но нямаше къде да го настанят, защото уговорката е била да пристигнат от следващия ден с групата... И съответно беше помолен да изчака, докато успеят да реагират и да видят дали наистина ще има къде да го настанят, или да му организират трансфер до друг хотел за вечерта.. Той вдигна ебаси скандала, как можело да го карат да чака, не знаели ли те, кой бил той и тн..  bad И още куп случки такива, как специално му се готвеше от шеф готвача, а не от друг, защото не му харесвало иначе.. бляк..


Фани, честит сняг!

Тук изпече прекрасно слънце! Мислех да не излизам никъде, но май ще се разходя още малко.. smile
Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines