Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 15:38:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 169187 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #450 -: октомври 21, 2017, 16:28:11 »

Панди, бързо ще се съвземе и ще върне килограмите. Тя на колко години беше? Малко са стреснати след пребиваване в болница и са по- капризни, иска се време.
Хич няма да ти е лесно и на теб, та пак имаш виртуална подкрепа good heart
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: октомври 21, 2017, 21:25:47 »

Панди, радвам се за баба ти! Надявам се бързо да се възстанови. Както казва Свекърва, сигурно ще е малко по-капризна тези дни, но това да ви е дерта  Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: октомври 22, 2017, 07:21:50 »

Благодаря за подкрепата  give_rose на 76г е. Раздвижването ще е трудно, защото хем трябва да се движи, хем от кръвозагуба много и се вие свят. Добре исе отразява да е сред близки, от обяд до вечерта имаше разлика. Днес вуйчо ми ще докара дядо да я види.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: октомври 22, 2017, 08:54:24 »

Панде, браво на баба ти.Наистина първите дни са по-тегави, но ще се справи тя!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: октомври 22, 2017, 11:24:06 »

Девойки, някоя от вас с излишни вече колани за прохождане? smile

Майка ми е зле с кръста и при нея ще е жизнено нужен, иначе не мога да й оставям детето дори за час навън. give_rose give_rose give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #455 -: октомври 22, 2017, 11:42:37 »

Еми, умолявам те от сьрце с цяата си енергия на психолог специализиран в развитието на детето. Недей да правиш това !!!

Проблем няма - ако детето МОЖЕ да ходи - то ходи само, а ако НЕ може или е вече изморено, просто сяда в количката.
Най-ужасното нещо, което вьзрастен може да направи на прохождащо детете е да го дьржи на колан т.е да е прилага лека физическа сила, която да не позволява на детето да е пьлен собственик на движенията си, да контролира равновесието и движенията си или да губи контрол над тях, за да се научи мозька как да ги владее.

Коланите са абсолютно ненужни и вредни за доброто развитие.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: октомври 22, 2017, 14:57:28 »

Еми, Ина е права.Аз съм зле с кръста, но нито за миг не си причиних нещото наречено колан, но и не съм я водила за ръка!Не знам защо възрастните умират да водят децата за ръка.Оставяш го в стаята с ниски мебели и те се изправят сами по тях.САМИ!ходят по тях като се държат с ръце.Аз сядах наблизко и и помагах да се научи да седне на дупе като се измори.Като се научи да пада, само седях и я гледах.Дори в този период шиех гоблен, защото не можеше да се покатери по мен.После стана невъзможно.Всички деца покрай мен проходили с проходилка и колани, в последствие се пребиваха жестоко, не знаеха как да падат.Моника падаше много, но не е имала обелен нос, чупнат зъб и т.н.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: октомври 22, 2017, 15:58:29 »

Споко момичета, моят бута кофата из.нас. хаххаха трябваше ми за час на седмица Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #458 -: октомври 22, 2017, 18:54:25 »

И час на седмица е много.

За да се извиня за непоисканото мнение (което обаче дьржах да изкажа), ти показвам тия боти, дето днес ги видях, помислих си за теб и ги снимах специално, за да ти ги покажа:



Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: октомври 22, 2017, 19:26:19 »

вторите два чифта от втората снимка, ги гледах в алиекспрес. При вас колко ги продават чифта?
Колебая се дали да поръчам pardon
Активен
elisapashkova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #460 -: октомври 22, 2017, 22:07:35 »

Каква е цената на черните, обърна ли внимание?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #461 -: октомври 22, 2017, 23:13:24 »

19е са, но са много лошо качество обувки, да знаеш. Те са в един супер евтинджоски магазин (Peney's, може и да го знаете).

Аз днес правих едни индийски сладки. Стана не лоши, но не и толкова хубави, колкото тези, дето ядохме при индийките. Иначе час и половина си играхме с майка. Та накря намерих даже по-лесна и бьрза рецепта за сьщите  girl_impossible Но по случая правих гхи и сьм доволна.  danceg
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #462 -: октомври 23, 2017, 07:21:49 »

Еми с две ръце подкрепям Ина за носенето на ръце и колани, свека го водеше за ръце, сецна и се кръста и спря, поиска уокъра.

Тези навезени боти ги имаше в Лю гран магазин много, само че бяха над 200Е.

Инче специално за теб си взех гримове от Сефората на Шанзелизе
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: октомври 23, 2017, 07:25:05 »

20 долара бяха в Алито, високият вариант на черните. ниският може би 15 долара. Но и на мен ми се види че не си струват.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #464 -: октомври 23, 2017, 07:29:11 »



Поздрави с тези кокетки, ще ги сънувам

« Последна редакция: октомври 23, 2017, 07:36:17 от bulche91 » Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines