Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 17:04:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 168651 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: октомври 02, 2017, 23:53:53 »

Аз имам кроксоподобни от Лидл, подплатени. Те са ми пантофи за работа. Надявам се пак да пуснат, че моите много остаряха.

Това седенето при баба и дядо има една много кофти страна - свикват да са център на внимание нон стоп. Нямаше как да го гоня докато дърпам влакче и мишка за компютър и нося рингове (тру стори), а в същото време да оправям и да гледам девата, че вдигна температура. Рева на няколко пъти със сълзи чак.

Р, аз преди ходех, както ми падне, но вече гледам да изглеждам добре винаги навън, даже почти винаги и с червило. Нещо ми прещрака, че трябва да свикна винаги да съм представителна, за да не излагам детето. Та навън без сутиен само ако си сложа силикон.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #46 -: октомври 03, 2017, 05:45:48 »

Добро утро!

За роботите, ама много яка идея да качиш гадта да се бъхти по гардеробите, ама ей на... риск печели, риск губи. Аз имам най-елементарен - подарък, чисти една стая и заспива, моята работа е да го включа в тока и да го почистя, удобство си е, колкото и да е елементарен, но ако имате възможност за избор - вземете по-функционален.
Студ, студ... абе хора вчера беше топло smile Вие къде живеете? Или аз съм разглезена да излизам, когато ми е кеф.
Моят пък мъж ми подари портмоне, аз пък изнаглях да не ми го дава празно и си поисках пари за уред за миене на прозорци. Изобщо smile много интересно настроение ме е обзело, обикновено не кифлея толкос.

Поразчистих козметиката из къщи и внезапно ми потрябва червило в наситен цвят, което да пасва на червената ми чанта и обувки. Та няма такива филми, червилце, гримче, издухана коса и чак тогава излизам тия дни. След 10 години притежание на кръгла четка най-сетне се научих как да си суша косата с нея, за да ми е после мекичка и гладка.

И само за кроксовете не писах - мисля, че из обувки за сватбата съм се натъквала на сватбени кроксове с камъНчета. Та тя модата не им е минавала smile

МериМито я мисля, каза, че ще пазарува и от тогава никаква я няма. Разкажи де smile

Спорен ден, момичета!


Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 03, 2017, 08:47:11 »

Добро утро!
Свекс, пак ме хвана - признавам си, спомням си, че приказваха за някакъв лифт, ама убий ме не мога да се сетя къде. После не знам от къде си ми хрумна Альоша и ми звучеше толкоз добре,че чак си повярвах, че е било там. Ще попитам баща ми, той сигурно ще се сети. Всичко останало е тру стори, хахах  pardon
Много се смях на приятелката ти. Ние като бяхме чукнали колата една зима и аз се почувствах като нея. Докато колата се пързаляше си мислех: Да му се невиди ей сега ще ни обърне гадта му мръсна, аз ще загина, ще оставя детето /тогава само Кари/ сираче, както има хубава заплата ще си намери друга, ще го убия... Ще загинем и двамата и ще оставим детето кръгло сираче, ще го убия.... Ще загине той и ще остана вдовица с дете на млади години, ще го убия....  nea Добре, че никое от нещата не се случи, че щях и убийца да стана.  blum Не мога да повярвам, че всичко това си го мислих за около минута само. Но живота не ми мина на лента  crazy
Кроксовете - имаме домашни чехи такива. Абсолютно не ми пречи да си ги нося на село, че и из квартала в Търговище, тук ще умра от бахър с таквизи.
Булче, разбирам те за французите. Нали работих с тях по един проект 3 години. Но при анс специално /да ме извинява Ина/ по-зле бяха италианците. Все ги ръчках за всяко нещо. на няколко пъти без малко да ни издънят.
Не казахте нищо за Киркоров, да ходя ли?!?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: октомври 03, 2017, 08:48:57 »

Тони, това забравих да те предупредя- не си купувай обувки сега или ако си зимаш- малко по-големи.
кракът ми си върна старите размери, а по-големите обувки разпродадох сега в олкса.Така че няма да си на загуба. Но за болницата е права че ти трябват удобни и за баня ставащи- техните са хотелски.

Аз па си продадох портмонето, за да си купя по-скъпо. Претенции до небето biggrin . Сега чакам р.д и ще си поискам само подаръци в книжни банкноти, за да си зема чанта в тон с портмонето  biggrin .

Panda, брааво на теб. Така и трябва.  good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: октомври 03, 2017, 09:08:13 »

Поздрав за вас девочки:  tease
https://www.youtube.com/watch?v=LBKuHpJprVI
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: октомври 03, 2017, 09:37:02 »

Добро утро!

 Оставих Илиян на работа и дойдох по-рано до фризьорския салон, но ще пия кафенце и ще се занимавам, докато стане време!

За обувките.. При мен подуване на краката все още няма, днес дори си обух обувки от много стегната кожа в областта на глезена, без да ги развръзвам. Последно съм ги носила миналата година и бяха прибрани. Учудих се честно казано, че кракът ми влезе. Все си мислех, че по кецове, маратонки и пантофи не усещам как са се подули. Има време де.. Обувки със сигурно не мисля да купувам, за зимата имам два чифта Тимбърленд, които ще нося и ако се налага, могат да се разпускат. Гледах са нови маратонки/кецове, но си харесах прекалено скъпи, а този месец (миналия всъщност) направо прекалих, дори по мои разбирания, а съм с широки пръсти smile

Аз сама си купих ново портмоне и няколко дни по-късно се влюбих в портмонето на моя приятелка.. Ходих до Арт, за щастие го нямаха  Girl_hide

На мен и вчера, и днес ми е точно най-прекрасното време като температура, слънцегреене и всичко. Нито прекалено студено, нито адска жега, без да ми пари слънцето и да се натрапва прекалено.. Преле
Ст!

Цяла нощ сънувах, как Миленка ни снима.. Нямам търпение  danceg

Сутринта спряха водата, точно преди Илиян да се изкъпе и той меко казано полудя.. В крайна сметка си изми косата и брадата с остатъчна вода по тръбите.. Студена, разбира се sad

Хубав и слънчев ден на всички!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 03, 2017, 12:14:41 »

Добър ден!
Еми, ботушките са много готини, на мен обаче.чантата ми е малко кич. Ама.какво ли разбирам аз от мода, чухте как съм излязла вчера Wink / а ви спестих стария.ми анциг и маратонки за риба, ама като дойдох по сандали от София кой ми е виновен./
Тони, много искам да те видя с нивата коса и коремче, ще си голяма сладурана!
Такива кроксове имат свички и нас, без мен. Нещо са.ми неудобни, ама аз съм с тесен крак. Нашите ходят на плаж с тях, а мм за баня ги ползва. На вън не съм виждала май хора с такива, или не са.ми направили впечатление по-вероятно.
Булче, сила и енергия ти пращам да изтърпиш франаетата!
Панде, е т'ва е приказка! Силикон няма да си сложа /нали знаеш колко ме е страх от операции/, ама мо е да си купя някоя спирала и балсам за устни хахахха.
Ооо, разкошни е времето- дано се задържи така и почивните дни! Сега пискам да ходим до Сърбия да си вземем разни неща за ядене /бременните извинявайте, дано не ви се преяде, уж за това не изброявах/.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #52 -: октомври 03, 2017, 12:40:53 »

Ние направихме разходка с цел купуване на джунджурии за украса вкъщи. Търся и варианти за опаковане на почерпка в градината (различно от хартиените торти). Понеже помня като маймуните, забравих да изтегля пари. В единия магазин пазарувах с карта, в другия си останах с гледането и идеите. pardon Хич нямам навик да нося пари в брой nea В тази връзка от доста време си търся портмоне, ама са все едни огромни. nea Аз имам 1100 карти за пазаруване с отстъпка, та тях ги нося отделно, а портмонето ми трябва за пари и 1-2 снимки на домочадието.
За Коледа отсега знам какво искам blush Тази година отрано ще следя промоциите и на играчки и знам какво да купувам. Само за ЧРД-то на каката се чудех. В крайна сметка го реших - ще й вземем хубава рокля, ще  залепя стикерите, които искаше, и евентуално ама не задължително нещо дребно като играчка. Тя обича да се кикимори и тъкмо ще има тоалет за празника с децата пък и зимата имат снимки в градината, тържества, ние ходим и се снимаме всяка година...
След месец пък сме на кръщенка и първи рожден ден на детенцето на кумовете. Ще я видим за втори път заради хипохондрични причини. В огромна чуденка съм какво да подарим (нещо по-като за спомен).
Почти съм готова с една пола на дребосъчка. Започнах една рокля, ама нещо не си я представих както трябва и сега обмислям да я преправя в друг модел. Междувременно ми дойде в повече цикламеното и се захващам с друга рокля на цветя, калинки и гадинки. Утре ще успея да отскоча и до любима кинкалерия, та до края на седмицата може и да довърша поне едно нещо гореспоменато.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: октомври 03, 2017, 12:47:22 »

Привет smile

Днес времето е направо страхотно. Сутринта вече излизахме. Сега съм оставила Иван да заспива, дано да стане скоро, че да излезем и следобяд по-навреме smile

Тони, и аз съм любопитна какво ще те направи Надето. Да се покажеш  girl_wink

Булче, стискам палци да минат добре нещата.

Ботушите на Еми много ми харесват. Всичко велурено много ми харесва. Сега съм в търсене на ботуши и основно се заглеждам по тези с чорап. Явно ще са актуални тази година, има ги навсякъде.
Кроксовете не ми допадат и нямаме. Предполагам, че са удобни за децата за плаж.
Като бях бременна имах голям проблем със сандали в последните два месеца. Нииищо не ми ставаше, нито от наличните, нито от магазините. Беше ми неприемливо да излизам с джапанки  crazy Накрая взех един чифт 40 номер(нося 38) и доста се спъвах  pardon
« Последна редакция: октомври 03, 2017, 13:20:42 от ma6ka_ » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: октомври 03, 2017, 13:46:19 »

Р, вие често ходите до Сърбия май. Аз само съм минавала транзит преди доста години. Нищо там бе ме влече, най-малко кухнята им. Само една римска вила до Зайчар май беше, бих посетила.

Аз като бременна до последно си носих пръстените и обувките без проблем. Но от болницата си тръгнах по джапанки lol ама пък на следващия ден без проблем си обух маратонки като ходих до болницата.

Дано ви е хубаво времето за фотосесията. Аз все още смятам, че нашата бременна фотосесия е най-добрата на Милена  bad
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: октомври 03, 2017, 13:57:14 »

Панди, що с повръщаша иконка го казваш?
Ами преди по-често ходехме до Пирот. Сега мисля да възобновим, просто последния път юни/юли като ходихме и хванахме турците, та обикаляхме да влезем през КППто на Трън и в повече му дойде пътя на шефа. Ама сега се надявам да няма и да сме бързи.
Аз също си носех пръстените до края, изобщо не са ми се подували краката, изписаха си ме с обувките, с които отидох /едни маратонки/. Ялязох си в дънките от преди няма и 20 дни алед раждането. Това е предимството да си си дебел от преди това Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: октомври 03, 2017, 14:48:26 »

Който харесва ботушките, да си ги купи, че да точим още лиги тук по реални снимки  blum blum

А за плетящите една идейка, аз ако имах момиче, веднага щях да помоля Свекс за съдействие, но сега ще си затрая biggrin .

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #57 -: октомври 03, 2017, 15:15:00 »

Привет  Sunshine

Да се разпиша и аз в новия месец.

addicted, още веднъж завиждам ти НЕблагородно за Барселона  blush Испания и Португалия са едни от държавите в Европа, където не съм ходила. А много ми се ходи  blush Пожелавам да съхраните този положителен заряд максимално дълго.

Ина, на теб специално ти се каня да ти пише отдавна beating beating beating Преди време една обща любима съфорумка ми каза да не бъда прекалено критична към себе си. Сега го казвам на теб  heart Спри се! Чела си доста книжки и знаеш, че тези моменти на неудовлетворение са създадени от нас, когато представите ни за това какво трябва да бъде и действителността се срещнат. А картинката не е в полза на представите. Ти много добре знаеш коя си и на какво си способна. Моментното ти състояние не определя какъв човек си. Как ще излезеш от тук и какво ще направиш за себе си, това е човекът, който си.  girl_wink Надявам се разбираш мисълта ми. Така че спри се и си дай време, ще намериш решение. А докато го намериш няма смисъл да си причиняваш всичко това... Да се обвиняваш, да сравняваш, да се депресираш, да съжаляваш и още много ДА-та  heart

МериМито я мисля, каза, че ще пазарува и от тогава никаква я няма. Разкажи де smile


МериМито е пълен несериозник със слаби ангели. Голяма борба с този работохолик, трудно се променят стари навици. Рита ме по кокалчетата, прибира се след 8 вечерта, оставя мъжа си да вечеря сам, не изпълнява обещанията към себе си, губи ми ценното лично време за служебни дела. Истината е, че ме повишиха, а оттам нарасна и отговорността. Изведнъж реших, че трябва да давам още от себе си. Статутът ми е управител и сега всички колеги се обръщат към мен, живея с всеки проблем. Така съм от години, но сега е вече официално. Преди беше само за слава lol Има и разни сътресения, но... справям се.
След това голямо лирическо отклонение МериМито замина на шопинг и избЕга от всички lol lol А реално си купи само два чифта дънки ама са много яки, хубави кройки, материи, цветове, доволна съм  yahoo Реших да спестя сили и парички за МишМаш феста на 14-15 този месец. Набелязах си едни оксфордки и ще съм мадама та дрънка  Girl_hide
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: октомври 03, 2017, 16:19:35 »

Оооо, Еми, тва нещо като се махне розовото и лилавото става и за момче. Сърбят ме ръцете да поръчам на приятелката на мама за Кико. Ще го направи в зелено, синьо, оражево, жълто и червено и готово. Няма ли еднорози мъже?! Мисля,  че има  crazy
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #59 -: октомври 03, 2017, 18:58:55 »

Мери Ми ... завидях за хубавите кройки дънки. В молЪТ има само скини кройка, което е несъвместимо с мойта прелест. Ако си открила тайно място за прави и boot cut модели, моля да споделиш.

Еми, Фани, ще ви крада идеята smile Ми няма само писателките да крадат. Мерси!

Аз се разсипах от ходене, малкият Змей и количката се разбраха наааай-сетне. И на ден навъртам по 8-10км. В нови червени ботички и чанта в тон, купувани отделно, ама се намериха. Това са ми фръц попаденията за сезона. Сега следва и един шал към тях като захлади.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines