Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 00:51:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 168865 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: октомври 20, 2017, 12:25:08 »

Печката с газ не я очаквам, ама може да получиш румба като стой та гледай  nea
Инак газта ще я приема като намек от снахата biggrin .

Като сме заговорили за подаръци в пликчета, аз искам нов телефон, естествено харесвам само един и естествено е скъп biggrin. Имам око за невъзможните работи и това е nea . Мразя таблети и пиша изкл трудно от телефон, както и ме боли зверски глава от подобни устройства. Но за разглеждане и социални мрежи, нов телефон  върши работа  hahahaha .
Успях да се спра да си купя поредния чифт боти и зимни якета, с парите от р.д то ми. Което си е успех де biggrin.
Хвърлила съм око на една палитра на Шанел, все някога ще ми се случи, да видим кога biggrin.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: октомври 20, 2017, 12:46:56 »

не съм ви чела  Yes danceg И тук си намерих бутик Рови Рови - В резултат изхарчих една торба с пари, ама поне нещата са качетвени. Сега отивам да си взема оня Ханцук бордо дето го пусках по назад в темата. После на урок, после ще ходя да взема Кари + да говоря с госпожата. Имаме 3-ка за срока по математика. 3-ка отговаря на нашто 4.50. Идея си нямам какво искам да я питам и как ще оправим ;положението. тя никога не казва, че има нужда от помощ или че не разбира задачите, и не носи никакви домашни/ даже учебниците стоят в шкафчето в училище т.е ние сме в абсолютно затъмнение, убий ме не знам какво изучават  sad
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: октомври 20, 2017, 12:53:20 »

Колко много сте писали, направо сте глътка въздух в сополивия ден   heart

Привет и от мен smile

Ина, много ми беше интересно да видя снимките от Дивали. Не знаех, че продават къна за рисуване в магазините.

Лоли, честита кола! Със здраве да я карате и пари за ремонт да не давате Wink

За шофирането ме изненадвате, че някои нямат желание. Да можеш да шофираш и да имаш кола, която да караш е такава голяма свобода. Дано не ми се случи да нямам кола, би ми било много трудно и зависимо.

И аз гледах китайските Румби, приятелка си взе (тя има и Румба, но е с дете на 1 година и е прибрала Румбата, че се вози върху нея). Та китайската върши работа, но се оплита в кабелите и понякога се блъска в мебелите. Тя я пуска само в по една стая. Иначе събира прахоляци и има функция мокро почистване, но не я е пробвала.
За Румба следете Амазон, там са най-добрите цени,а и сега с наближаващия Черен петък сигурно ще са без пари Wink

За Коледите размени и аз бих се включила, мисля, че тази Коледа ще имам достатъчно време да избере подарък.

Уф и аз се запасявам само с боти. Всяка година купувам поне по един чифт. Сега скрих от предните 3 години (ММ да не ми ги брои) и си взех нови. Вчера в Gido видях едни мнооого хубави и сега и тях мисля. Сутринта се събудих с идеята да ги поръчвам, но в аптеката видях, че има инхалатор на промоция и взех него. Ако някой ми беше казал преди година, че ще избирам между боти и инхалатор ...   crazy  А бях решила тази година да си взема ботуши до коляното, нали са модерни пък и ми харесват  pardon

Еми, Шанел сега в края на Ноември. Трябва да направят 20% в магазините за козметика. Моят списък расте лавинообразно. Повечето неща, които ползвам ми свършват сега едновременно и само дописвам  blush

Тони, не се затрупвай с уреди. Пюре става и с вилица, и с най-обикновена цедка. А и не знаеш дали няма да предпочита да има парченца. На Иван съм пасирала гладко само първите 2 месеца, после с вилицата, за да има парченца. И според мен Нутрибулет няма нищо по-специално, само рекламите са му в повече.

Свеки, а какво стана със сушилнята от миналата година (нали със сушилня те бяха изненадали)?
« Последна редакция: октомври 20, 2017, 12:56:41 от ma6ka_ » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #423 -: октомври 20, 2017, 13:05:35 »

Работи само 1 /един/ път. Продължава да ми пречи на терасата Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #424 -: октомври 20, 2017, 13:10:03 »

За размените ме бройте и мен Wink От другата седмица ще мога да си го включа в списъка, но сега съм луднала! Ще разказвам в последствие.
Направих кекса. Когато човек има най-голямо желание нещата май не стават баш на 6 точки. nea Рецептата я пробвам за първи път. Малко се смаренгяса, демек не бухна хубаво. Ще пробвам някой път пак и ако не стане - няма да потретя. Поне за кексовото тесто съм фърси! Мога да направя кекс с 1,2,3, 10 яйца или както майка казва "И капата да си овалям в толкова масло и сирене, баница ще стане". Друго не мога да готвя много добре, но сладкории правя като за състезание.
Мен ме втриса яко само при мисълта, че скоро ще трябва да търпя изражението на ин-лоу. Миналата година на ЧРД-то дойде, измрънка едно "Честит празник!" (общо, за да не се хаби да е индивидуално) и се пльосна на сепарето. После бъкел дума не обели освен след комплимент на ММ, че племенникът е много готин с тия дрехи (карирана риза в бяло и червено и дънки с тиранти), та тогава измрънка, че тя тия дрехи не ги харесвала (що ли да се хаби за наш повод) pardon После преди да тръгнат реши, че ще преоблича детето, че е потен и го направи на сепарето та имаше и стриптийз тържеството ни. Та така!
Чакам моята сушилня да извърти, малкият нещо се разцърка, а имам да мия косата си. Жалко, че каката не е наоколо, за да даде биберон при нужда. Не знам дали съм ви казвала как при един бебешки рев и нежелание да смуче биберон, а аз бях в банята, тя реши въпросът - затвори вратата на спалнята, затвори се в нейната стая и така не го чувахме (добре) и двете lol
Някой се разчука, а е 2 часът crazy Под нас има новородено бебе, за Бога!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: октомври 20, 2017, 13:12:13 »

Свеки, като решиш да се отървеш от нея свиркай smile  blum
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: октомври 20, 2017, 13:21:03 »

Свеки, пускай я за продажба тук. Мисля, че за ден-два ще те отървем от нея  blush Пък и ще има премия за харчене  pleasantry
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: октомври 20, 2017, 13:52:02 »

Аз за Румбата и тогава писах, че моя приятелка със Самсунг робот, който не чисти ъглити, ама грам.. а струва колко нашия, дали не и повече.. И на всичкото отгоре падна от гардероба и се счупи на съставните си части.. Съжалява 100 пъти, че не взе РУмба, ама мъжа й се заинати тогава, защото му казах, че след поручване на ММ, който като гледа за нещо изчита целия нет.. Е станало ясно, че по-добро на пазара няма и ако ще е робот, то да е тази марка... А ако се свидят пари да се купи хубава друга прахосмукачка и да й бъде оператор той или тя, пак е ок.. Той отиде и даде парите за Самсунг.. Но всеки си преценява.. Булчето е работила там, тя може още по-добре да каже. Нашият е румба 616, чисти си идеално, дори да не виждам прахоляк го пускам през ден и пак в контейнерчето му се събира егати смрадта  shok

Свекс, при нея думата Тежка е провокирана от великото нещо, че видиш ли не сме успявали да имаме дете цели две години след сватбата, т.е най-вероятно сега се радваме на бебе ин витро, което само по себе си води до огромна тежест и предполага сигурно, повръщане, невъзможност за ставане от леглото и тн.. Аз пък на пук, никога не отрекох или потвърдих, как точно сме се забременили видиш ли, та да се чуди и мае.. инвитро или не, защото е адски важно явно..  pardon

И за мен бременността не е тежка, аз не искам да го заявявам на всеки, защото направо ме е стрх да не предизвикам съдбата, но карам много лека и абсолютно приятна бременност.... Рат е пример за това, че колкото и да трудна една бременност, крайният резултат е по-важен.. колко молитви е отправила да износи Ники.. колко лежане му хвърли и всякакви интервенции... Да не би да съжалява за това? Едва ли .. Та, какво значение има тежко или леко? Ако много я интересува как съм наистина, можеше да пита "Как си, всичко е наред предполагам" или поне някак по-положително от това да развива сценарии в главата си, колко зле се чувствам..

« Последна редакция: октомври 20, 2017, 13:54:27 от alexandrova_90 » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: октомври 20, 2017, 14:04:17 »

Аз гледам в Амазон на цена от 300$ Румба 650.Все си мисля, че ще е много по-добре от нищо, а и повече не мога да отделя и това ми е преко сили.Та ще чакам черния петък, който е на последния петък на ноември и ще се надявам да успя да си взема smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: октомври 20, 2017, 14:07:51 »

Много сте изписали днес.
Моето дете днес пак ме изненада и заспа по път към кухнята, т.е поне 2 часа по-рано от обичайното. Ама измъчи се с тия сополи. Нямат край.
Времето тук е страхотно.

Много ми е тъпо, защото не успяхме да стигнем до сделка по нашия въпрос. А такива надежди имахме. Опитвам се да се успокоявам, че просто не е било нашето място.

Не успях да запомня всичко, което сте изписали.

Лоли, честита ви кола. Ние нашата отдавна я продаваме, защото ни трябва по-голяма. Нищо, че тази ми е най-най любимата.
На мен май ми трябва психолог за преодоляването на страха от шофиране. Не мога и не мога, а все повече осъзнавам колко щях да си улесня живота, ако можех да карам.

На роднините се опитвам да не обръщам внимание. Просто не ми се занимава с глупости.
На бала на брат ми сме събрали родата. Всички от страната на майка ми много се зарадваха на Алекс, целувки, прегръдки. Тези от страна на баща ми (вторият мъж на майка ми) седят като ботори. Една усмивка не видях. Толкова изкуствени... смешници. Понеже братовчедката от доста време опитват за бебе и не става. Все едно аз съм виновна и ми завиждат. Как да уважавам такива хора?

Робот и аз искам, но не ми е на дневен ред точно сега. ММ само пуфти, че ми пада косата, ама какво да направя. И ня мен не ми е приятно.
Напоследък във фейса в една група за покупки от китайчето често срещам такива роботи и хората пишат, че са доволни.

Тая синята жилетка е много яка. Искам...

За пюриране за Алекс купихме пасатор. И тук бях писала, че нашите ни подариха същото и решихме да го върнем, като си взехме ваучер за тази сума, но още не сме си избрали нищо. Имахме драми с връщането де, малко се дърпаха, но айде съгласиха се накрая. Явно добре са ни проклели, защото го изпуснах, отчупи се една част от него и сега трябва да придържам накрайника, докато пасирам.

Странно ми е да виждам хора по джапанки и къси гащи...октомври е!

Свекс, ние си взехме външна памет от черния петък. Много е удобно. Имам и още снимки за качване. Телефона ми все е пълен, нищо че имам и карта памет, и не мога да си направя актуализациите.

ММ си прасна дисплея на телефона ( не целия), който беше само на 6 месеца и сега е гузен и си ходи с него. Иначе.ми вика, че на мен ще купува нов, но аз не искам. Моя си ми харесва и ми върши идеална работа засега.

Ако получа кеш за рождения ден все ги харча за нещо странично. Чанта не съм носила от не знам си кога. Щъкам си с раничката.

Дайте рецепта за есенен кекс/сладкиш?

Стана малко хаотично, но ша мъ прощаватИ!

8 нови отговора СОРИ!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #430 -: октомври 20, 2017, 14:33:50 »

 Миме, аз есента правя морковени кексчета със стафиди, орехи и портокалов сок. Слагам им и глазура ако съм на кеф. Другите любими за есента ми са с круша на по-големи парчета и после пак отгоре глазура и заливка за сладолед карамел. Иначе обикновено кексово тесто само сменям добавките. Не знам защо никога не ми се получава голям бухнал кекс и в печката го оставям да изстива, и не отварям докато се пече- е, не ще. Миналата събота и бъркана баница пак същата работа със селски яйца поду се и спихна. Аз лично се възхищавам на такива като Али, дето правят пухкави печива. give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: октомври 20, 2017, 14:50:55 »

Аз па хич не ги деля на сезони, а квото има в хладилника biggrin
Маги, като каза гоблени и вижте какво видях днес:

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #432 -: октомври 20, 2017, 15:02:29 »

Хахаха, Еми, накацали са като лястовици! Запазвам в любими тия котета. heart Пък и лесни, бе! Може спокойно да се направят на дрешка, одеяло...
За връщане се сетих да се похваля - отидохме до Декатлона, че трябваше шапка за плуване да купуваме (екстремно, както е всичко напоследък). Взех, че се сетих как шишето на коконата е с 2 години гаранция и като виден книжен плъх съм си прибрала грижливо бележката при гаранционните карти. На въпросното шише клапата нещо се прецака. Шишето е метално, изпускано 101032432 пъти от малката - очукано, бойно, но си ни харесва. Хората ни обясниха как се прави рекламация и докато плащахме шапката, направихме връщането. Изобщо не му погледнаха клапата Oh my ... Не, че съм ги излъгала, но очаквах по стар обичай заяждане. Върнаха ми парите и сега чакам доставка на същото от софийския им магазин, че да ида да купя новото.
Гримирам се и яхвам метлата! Имам да купувам салати, нещо аз да ям, че днес това го забравих, и да си взема детето от градина. Покрай всичко имах желание да гледам един епизод на сериала, ама нъцки!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: октомври 20, 2017, 15:28:32 »

Аз пък на какво попаднах преди малко: напсис пред лркарски каб. "Бележки на ученици се издават при заболяване! За екскурзии в чужбина, сватби, футболни мачове, напивания и сбивания и т.н. не се полагат". Ако е вярно е избил рибата въпрсния Джи Пи
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: октомври 20, 2017, 16:51:02 »

Здравейте

Ние излизахме с едно 8месечно бебе. Майка му ми се видя много припряна, чудя се и аз ли бях така. А колко беше навлечено горкото. Аз видях покривало на количка, две одеала и пухен гащеризон. Тя се чудеше защо плаче. 
Мойта катерица пък набра жълъди и сега си играе с тях. Само дето не спа. Да видим как ще се отрази.

Аз също не шофирам, макар че имам книжка. По край служебното момиче имах някакъв ентусиазъм, но ММ е против (конкретно за мен, не жените като цяло). Пък не съм чак толкова навита, че да споря с него.

Аз исках прахосмукачка робот, ама аз почти не пускам прахосмукачка, трябва мм да реши, че иска.

Тони не разбрах какво си получила. Ако в настолна игра - много оптимистично lol

Хаха заспива седнал, много е смешен. Ако заспи ще му отпусна половин час.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines