Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 03:32:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 167712 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #405 -: октомври 20, 2017, 10:25:03 »

Ми той Фабио досега е правил всичко вьзможно, ама предполагам и на него му е писнало. Но пьк и на мен зверски просто. Уж дойдохме тук да сме по-добре финансово...
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #406 -: октомври 20, 2017, 10:26:34 »

 Добро петъчно утро!

 Много цветни сте днес- харесвате ми! И аз онзи ден се бях засилила с една рокля тип риза и син чорапогащник да съм, ама нещо чорапогащника не го открих. Изрових апартамента- няма го, последно помня, че бях с него на Бъдни вечер. Толкова мъгляво ми беше всичко в ония период, че като нищо да съм го скъсала и хвърлила, а беше маса пари като за чаропагощник и се ядосвам на замаяната ми миналогодишна глава.  crazy
 
 Тони, аз имам такава роднина също, но не контактувам с нея и не ми е пряка. Не мога да разбера хора дето са една кръв с теб как може да желаят нещо лошо. Отвратителна работа. Добре, че си я махнала да ти кажа. И аз напоследък страдам от нездраво любопитни приятели и познати и ме удивлява как хора дето са били в подобна на моята ситуация нямат чувство за такт и ги води единствено клюкарщината. Но да ти кажа е за части от секундата и се замислям, че са толкова дребни душици, че няма смисъл да се занимавам и ядосвам с тях.  beating

 За карането и аз вече се отпуснах, не карам редовно, ама да ми кажат сядай карай преди беше назландисване, пък оправдания, сега сядам и карам просто, че понякога и с кеф. Като гледам някои мъже колко са зле и си викам, че квото и да е не съм чак така. Скоро с ММ просто не успяхме да повярваме и се смяхме от сърце на ситуация. Разхождаме се и сме пред съдебната палата. На другия тротоар ще тръгва джип на заден ход и дръъън в уличното осветление ама с газ. Викам това е само мацка, излиза мъж, а отвътре парктроника пищи. Смя му се цяла Витошка  funnytooth

 Ние днес сме канени на игрална вечер с 2 семейства и един ерген у ергена. Аз съм в необщителния си период, ама ММ се разбрал... Ще изтърпя тъпите въпроси някак, ама да видим как, че напоследък ми е къс фитила... дано е по-добре отколкото очаквам.

 Хайде хубав петък!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: октомври 20, 2017, 10:33:04 »

Ина, в този случай няма да кажа стискай зъби, щото зъболекарката ми обясни че е изключително вредно за захапката и самите зъби. Отпусни зъби, душо  smile . Времената се променят.

Маги, май и при мен ще стане ако ми се наложи, това с книжката. За момента грам не ми оттърва да имам.
За робота супер си го решила. А за гоблените- аз вчера в най голямата си преумора психическа, се хванах да правя йога на ... дивана.. защото нямах сили дори да стана да си постеля пътечката. После пих и една малка ракия и направо се преродих. smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #408 -: октомври 20, 2017, 10:33:49 »

Уф за жалост роднините не си ги избираме...и ние сме в някакви перманентни кризи с на ММ роднините, но няма и да се променят нещата, тъй като той не иска и да чува за тях вече. Хубавото е, че не са първа младост  diablo
Маги, и ММ си е навил на пръста за такъв робот, гледахме има и разни китайски на по приемливи цени (200-300 лв), но още им се чудим дали има смисъл със стълбите вкъщи  huhhuh.gif
Ина разби ме с тия пощи  girl_impossible
И аз имам драми с карането, но доста е наближил моментът, в който ще трябва да пречупя себе си  nea
Тони, в ибей има куп настолни игри на половин или по-малко цена, в Озон пускат редовно намаления също smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: октомври 20, 2017, 10:38:48 »

Айде, шефката ме привика след годишната атестация, та ще има малко увеличение. По случая ще се почерпя с един пасатор с приставки, че на старият (който си беше нов) кифла му изгриза кабела и сега си имам само приставки pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: октомври 20, 2017, 10:46:56 »

Фери, знам за промоциите на озон, ама винаги ги пускат, когато съм крайно прекалила с всички разходи smile

Скай, хайде да ти е честито и със здраве да си ги харчиш smile

Аз днес накарах ММ да занесе болничния ми на работа и по нареждане на шефката ми дали 200 лева, за дните в които ходих за по няколко часа. Изрично бях казала, че не желая да ми се заплаща.. Звъннах на колежката ми и я питах защо се прави на интересна, а тя вика вземи ги, че ти се падаха 270лева, ама тя не можа да ги преживее и ги преизчислява на ново, за да ги изкара 200. Аз нито съм си броила часовете, нито ми е зор, ама защо са такива дребни душици тия хора не знам!!!!


ЕДИТ: Ние имаме блендер, но няколко мои приятелки използват много Нутрибулет за пюриране на някакви неща за бебетата си.. било по-хубаво.. Някой използвал ли е?

« Последна редакция: октомври 20, 2017, 10:52:49 от alexandrova_90 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: октомври 20, 2017, 10:55:38 »

Блендер и пасатор ако имаш, ти вършат чудесна работа. Всичко друго е излишно, при положение че вече имаш блендер. А и изчакай да видиш кво ще яде, кво няма да яде... има бебета около мен, които категорично отхвърлят домашна храна   и си искат бурканките. Моят е на смесен принцип и на настроение. Никога не знам следващия месец пюрета ли ще поръчвам, ще правя ли, или ще му давам от моята чиния, защото ако е от бурканче не му звучи "чуждо завоевание"  diablo ...

П.с Ботушите на деня:
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: октомври 20, 2017, 11:00:50 »

Тони, блендер и пасатор стигат.Аз имам кухненски робот купен с пари от сватбата и го ползвах за всички пюрета.

Фери
, тя е умна тая прахосмукачка, прави си виртуални стени и не пада.Специално Румбата, аз за това такава искам.С китайците ме страх, ако нещо се счупи ни сервиз ни рекламация.

Еми, много са красиви ботушите.

Скай, честито!Много се радвам за теб!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: октомври 20, 2017, 11:03:37 »

За роботите говорихме преди седмици, ама или Рубма, или нищо.. Тия китайските са отбий номер.. то самсунг, че са една шапка пари, пак не струват..  nea

 Мен ми беше интересното, какво е толкова различното на Нутри булета, отколкото на обикновените роботи/блендери/пасатори.

Ботушите са топ!  heart
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: октомври 20, 2017, 11:04:58 »

Аз си поръчах това

http://www.tefal.bg/%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D0%B8-%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8/%D0%9F%D0%B0%D1%81%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8/Infiny-Force-Ultimate-HB877D/p/8000035785

Предното е подобно, ама по- слабо откъм мощност. Мисля, че другите приставки ще мога да си ги ползвам и с този, защото реално на мен само тялото ми е прецакано...

Това ми е супер удобно, защото за ореховки и чийзкейк ми върши супер работа. И за това съм го използвала основно де. Нали много не готвя, макар че обожавам крем-супи pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #415 -: октомври 20, 2017, 11:09:46 »

Ами не ми се вярва да са чак толкова зле другите, четохме доста по темата, но ще видим...толкова пари за Румба няма да дам със сигурност.
Скай, честито  give_rose Не може ли само кабелът да се смени?
И аз си действам само с блендер, нутри булета е същото, само рекламата му е в повече. Аз съм с Филипс и ми върши идеална работа
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: октомври 20, 2017, 11:13:14 »

Тони, вашата коя РУмба е?Помня че говорихме аз, и понеже отдавна искам сега вече съм го решила!

Скай, и моя робот е Филипс, много съм доволна от марката.Аз освен чийз кейкове правя салати, имам приставки за рендосване и сега с червеното цвекло ми е много лесно.И кейксове съм разбивала в него и какво ли не.

Фери, и аз четох доста ревюта на китайците, реално хубав китайски ти излиза към 300$.За такива пари може да си вземеш Румба от Амазон на промоция, че даже и без промоция, е сега ги следя.Идва и черен петък, натам съм се наточила.Хубавото на Амазон е, че може да върнеш, ако има проблем.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: октомври 20, 2017, 11:25:30 »

Здравейте!
Фани, искрено ме разсмя слуката ти в автобуса. На мен също редовно ми отстъпваха място много предибдори да планираме шефа  pardon ама аз си мълчах и се възползвах  Wink
Тони, ти що вдигаш?! Аз миналата година казах, че няма да говоря по телефона на рождения ми ден и не вдигах на никого. Е само на едната баба на мм, че много държала и съжалих после.
Лоли, честита количка! Със здраве и безаварийно!

И аз питах за коледнинподаръци онзи ден, ама явно още не сте се настроили на коледна вълна покрай хубавото време.

Маги, звучиш ведро- така те искам  Wink
Панди, в тоя дом приемат ли 29-30годишни? Искам и аз шеф готвач.

Вчера, успях да се замъкна на козметик. Козметичкта ми е бременна, много се радвам за нея, понеже отдавна го искаха. Ники пък го гледа майакта на едно негово приятелче /моя съученичка/ и се държал много прилично. Само като се опитала да го нахрани ревал  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #418 -: октомври 20, 2017, 11:42:55 »

Докато имам музикално оформление от мяукане и пищене да пиша набързо Wink
Лоли, честита ти придобивка! Със здраве и удоволствие да си я ползваш!
Фани, много красиво heart
Маги, много свежо звучиш. Тъкмо щях да пиша за тиквения цвят, че го виждам или с дънков плат, или с маслено зелено и ти си описала нещата още по-подробно.
Ботуши не съм поглеждала дори какви имам. Помня един-два чифта от миналата година, ама още карам на отворени обувки. Тук сутрин е хладно, но на обяд си е жега. Даже вчера видях жена с къса пола и без чорапогащник. Не само мен ме тресат хормоните явно girl_haha
Кокона има една жилетка, подплатена с каракул (май така се води пухкавото) и с качулка с пух. Това е супер удобна връхна дреха за този шашав сезон. Подарък ни е, но и аз бих искала такова нещо. Пухчетата сама ще си ги зашия, ако се налага.
Такива неща съм набелязала за коледните премии (разбирайте подаръците в пликче)... Ще имам нужда май от нов телефон. Моят окончателно ми скри номерата в СИМ картата и виждам 10-тина номера, които са в паметта на телефона. Добре, че знам наизуст телефоните на ММ, майка, татко, знам и как завършват тези на баба и на свекърва ми crazy
И аз съм от мераклийките за Румба, макар ММ да се ококори. Той пуска прахосмукачката вкъщи и все пак. Косата ми е под средата на гърба, кокона и тя е като храстче в главата, един косъм да падне и при течение вкъщи се търкалят храсталаци като в уестърн... За големи покупки отдавна искам по-хубава стационарка. Не ме устройва таблет и всичко тип "тъч скрийн, брато!" при положение, че на обикновена клавиатура чукам с около 160 удара в минута. Имам нужда и от огромна памет, че само снимките на ноктите са около 1000, 300 прически, 300 на грим, пак толкоз файла с гоблени. Май най-добре да вампирясам и да мога поне близото столетие да имам какво да правя witch randma
Имам да въртя кекс за утре за закуска. Докато Свекърва показваше кебапа и мярнах интересно нещо, уж бърза рецепта. Отлитам, че да насмогна със задачките. Днес майка е мома-софиянка и имам огромно желание да си дойде по-рано, за да делегирам задачи и на нея.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #419 -: октомври 20, 2017, 12:15:49 »

И аз съм готова с подаръците в пликче, даже още от лани ми са ясни - искам цветен принтер и някаква външна памет за снимките. Паметта сама мога да си я взема, само трябва да проуча как стоят нещата и да действам по черния петък. Понеже имаме и годишнина от сватбата /цели 40/, могат да се комбинират. Като си зная обаче какви ги вършат, като нищо да се сдобием с фурна на газ, щото хем си имам хубава печка, хем и газ нямаме Wink
Тони, не че нещо, ама и аз питам бременните тежка бременност ли карат blush Ти по принцип ли се ядоса, или точно от словосъчетанието? Да го имам едно на ум, че да внимавам вече blush
За коледна размяна на подаръци май сме едни и същи от 4 години и да има организирана, и да няма, пак ще се разпращат колети. Хаха, то това ще е изненада, да не очакваш и да получиш Wink
Ина, в крайна сметка това е старата шапка, нали?
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines