Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 12:02:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 168626 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: октомври 19, 2017, 07:21:47 »

Добрютро.Спи ми се не знам защо, спах тая нощ доста!

Свекс, това което описваш ми е до болка познато.Съдба, характер, чувство за отговорност, не знам какво още да напиша  angry

Ина, супер изглежда всичко.Весело сте си изкарали.

Киви
, разбирам те напълно.И аз бях пълна с енергия като се върнах след Моника, сега някак имам спад в желанието за работа.Нещо не виждам смисъл.Все се трепем и все накрая хем сме виновни хем не щат да плащат.

ХУбав ден девойки, моя ще е доста натоварен.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: октомври 19, 2017, 08:19:03 »

Ха здравейте, не съм се появявала от повече от месец, не виждам да съм ви липсвала, но да се включа. На 7 септември почнах работа, та даже и да ви  чета нямам много време. Надявах се да пиша от работата, но компютърът ми е така разположен, че се вижда какво правя и няма как да пиша във форума. Иначе е добре да пишеш от компютър, след 5 години писане от телефон, сега мога да пиша без грешки и по-правилно.
Работата ми се отразява добре, весело и забавно е, нямам проблем и със самата работа, та тъй доволна съм. Иначе децата много ми липсват и това, че прекарвам по-малко време с тях ми тежи. Времето лети супер бързо и не ми стига за нищо , но такъв е живота.
Четах, но тъй или иначе няма как да напиша за всекиго по нещо.
Мога да отбележа само, че Ина изглежда много добре с новата прическа. И  тъй като показва снимки изглежда весело и щастливо всичко. Разбирам, че не е съвсем така в действителност, но мисля, че все ще дойдат на място нещата, след време де. Имаш Инче предпоставките да живееш и да се чувстваш добре, само трябва да го почувстваш.
Киви, отложи максимално връщането според мен, нищо не може да се сравни с време, прекарано с децата. Като погледнеш целия си живот инаправиш равносметка, кое остава важно и ценно.
Свеки, според мен повечето хора, като настане врме за пенсия изпадат в нещо като депресия и страх. Нормално, като си ставал 30-40 г. за работа всеки ден и изведнъж няма какво да правиш. Но за 1 година според мен оценяват новото положение и се не биха се върбнали повече на работа.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: октомври 19, 2017, 08:24:47 »

добро утро!
Ина, отгововори ми деееее! Колко време стои това на ръката? Много си готина. На Ананди ли се правиш или на Бабанди? blum
Свекс, няма ли начин да я водиш някъде майка ти? В Търговище има един дневен център. Моя приятелка работи там. Имам възрастни от 8 до 5. Имат си занимания там, ядене, лекар, даже и собствени стаи да почиват по обяд, водят ги по екскурзии, водят ги и ги връщат в дома с превоз. Много са доволни възрастните доколкото знам, оттам и цялото им семейство.
Киви, да Инж. може да си позволи, но де да знам аз като малка все съм нямала, ядяла съм лютеница с хляб, за да си спестя от закуски за някое червило или сребърно пръстенче. без да искам забелязвам кое колко струва. Иначе няма нужда да работя от финансова гледна точка, а щото съм откачена  tease бягам от домашната си работа  blum че то край няма слугуването.
Гушкам ви! Днешния ми Бюфитъл пейзаШ:
Едит: Руме, не си права чудихме се къде си. Явно остана в предната тема. Хай! Пиши по-често!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: октомври 19, 2017, 08:26:32 »

Здравейте!

Руми, като не четеш няма как да знаеш липсвала ли си или не. Успех с работата!

Днес май е рожденият ден на Тони, ама си го е скрила във фб. На Миленката е днес, май бяха на една дата. За всеки случай - ЧРД, Тони smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: октомври 19, 2017, 08:35:39 »

ЧРД, Тони!!!! heart heart heart heart Жива и здрава и хубаво сладко бебече /май е бебка/  crazy И забравих: Да ти е живо и здраво името и ти с него, наша Златна Скай!!!!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #365 -: октомври 19, 2017, 08:39:31 »

Гутен морген!
Тази нощ пак имахме парти от 4 до 5, та съм леко премазана, мааааа това е положението smile
Ах, Руми и аз все от тази гледна точка мисля, че не прекарвам достатъчно време с Александрина, за щастие си ляга късно и вечер имам време да се гушкаме. Домашната работа съм я оставила на както дойде, не мога да се заробвам с една къща  pardon
Ина, много цветно и красиво е всичко! И според мен си си във форма  heart
Май мол и аз го гледах снощи, има примамливи оферти, на една детска площадка харесах на едно момиченце маратонките и майка ѝ каза, че са от там и често пазарува, доволна е...ма аз като цяло не обичам да пазарувам онлайн, особено обувки и особено за нея, та още не сум се престрашила smile
ЧРД на Миленка и Тони  give_rose
Бтв и аз май се усещам една идея по-мотивирана от преди, ноооооо не мога да сравнявам нищо с бременния ми мозък  Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: октомври 19, 2017, 08:59:44 »

За mymall забравих да пиша. Баща ми често си поръчва от там и е доволен. Мисля, че са от английски сайтове нещата. Поне той каквото си купува са от sportsdirect.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: октомври 19, 2017, 09:05:14 »

Добро утро smile

Родила съм се днес, истина е.. не знаех, че съм го скрила във фейсбук  Girl_hide

Благодаря ви за хубавите пожелания! Да ви се връщат стокаратно!

Почерпете се за мое здраве и здравето на бебе Виктор, синът на една от най-близките ми приятелки, който реши да се появи днес. Когато тя ми каза, че е бременна, бяха минали точно 2 дни, откакто ние разбрахме за това. Каза ми, че терминът й е 17.10, но има притеснения, че ще се появи по-рано, защото тя е родена в 7-мия месец.. Аз бая категорично и отвърнах, че ще ми направи подарък за рождения ден.. Е така и стана  tease yahoo

Много е красив, много голям.. 3860гр./52см, родил се е естествено, без никакви признази снощи, но по настояване на лекарката е останала в болницата след тоновете, защото са се замисляли, дали да не предизвикат раждането вече, че е наедрявал доста.. (изкарвали са го близо 4кг). Е той е решил пък да се появи през нощта, така и така са били в болницата.. Практик  pardon heart heart heart

Хубав и успешен ден на всички  give_rose

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #368 -: октомври 19, 2017, 09:22:48 »

Много хубава торта. Тенкс.

Тонице, да си жива и здрава и в никакьв случайй да не си перфектна майка. Да си си ти и да имаш здраво бебе, с поносимо раждане. (няма да казвам леко, за да са ми реални пожеланията хахаха)

Фануш, аз мислех че питанката ти е реторична бря... Ананди-Мананади ни знам, но ти го рисуват с едно конусче пьлно с кьна - така готово си се продава с една малка дупчица накрая. Убедена сьм, че и аз мога да го направя (рисуването). После стои така, докато изсьхне (40мин-1ч) и после пласта се обелва като тиксо и си намазваш рьката с олио. А по-кьсно вече може да пипаш вода, но цапа всичко, до което се докоснеш (като намокриш и докато изсьхне). За сьжаление, защото мен ме кефи супер много и се бях наканила да се рисувам навсякьде, постоянно.
Стои една седмица някьде (предполагам, че зависи колко миеш).


При вас голяма красота. Баш като от списание  Bravo

Руми, мерсаж.

Вьв форма сьм, не го оричам. Аз сега нямам друго за правене, освен да се грижа за себе си. И почти спя нормално. А за масажите ви казах, че са супер, ама супер ефикасни  good

2 кила свалих с диетата и Румяната. Последната седмица не я пазя стриктно и свалянето замрьзна, а  тези 2 да видим колко време ще ги задьржа. Още борба имам там, но нали ви казвам, нямам друго за правене.
« Последна редакция: октомври 19, 2017, 09:37:46 от inaxastra » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #369 -: октомври 19, 2017, 09:54:04 »

 Добро утро!

 Тониии, жива и здрава да си! Все така усмихната и още по-сияеща! Пожелавам ти да се радваш на бебка, но и да имаш време за пътешествия и въобще животът ти да е такъв, какъвто си представяш  heart Добре дошло и на новото бебче!

 На майка пенсията и се отразява добре, доволна е от живота, все пак на 19 да започнеш и само това да правиш, до последно с мен е работила, после бързо се е върнала.Вчера се разхождаше по гребната и беше учудена колко е спокойно. Ама от къде да знае, тя до там е стигала събота и неделя, когато е лудница. Татко пък е от 45-годишен пенсионер. Поработи няколко години на друго място след пенсия, ама хората с право са го измислили след такъв тежък труд с години да си пенсионерстваш- дискова херния, та операции и го накарахме да спре.

 На мен ми е странно така модерното кариерно нахъсване, но пък е заразно. В старата работа имах чувство, че се надпреварват кой колко до по-късно е стоял, кой е работил и събота и неделя и взех и аз да се подхлъзвам.Добре, че ММ малко ме освести. Е, не го разбирам за какво... Половината нямаха семейства, другата пък не щяха и да чуят за деца- ами за една почивка 10 дена в годината, до която дестинация искаш, ли е животът. Както казва кумът "Работата трябва да обслужва живота ти, а не животът да обслужва работата". Нямам против хората имат различни приоритети, но аз в такава среда си докарах само стрес и се страхувах дали не съм си причинила нещо невъзвратимо. Затова си казах пък че само за пари няма да се хвана, ако не е нещо, което ми носи 90% удоволствие и чувство за полезност, а не да се чувствам смачкана от корпоративна машина, дето аз съм болтче и ето 6 месеца се справя и без мен.

 Ина, наистина изглеждаш прекрасно и първо и на мен ми направи впечатление прическата. Много добре те е направила фризьорката, отива ти и е много шик Wink

 Али, сигурно ще ги покажеш кутийките, ама да си кажа, че съм любопитна   blush
 
 Тази котка и на мен ми изглежда от плъсти. В Капана срещу учебния ни център имаше жена дето правеше, та от там знам какво е. Доколкото обаче виждам улицата, на която работех, сега е със съвсем различни магазини и не знам какво се е случило с нея. Ех,  колко хубав период си беше, времето такова топло и в трепет от първата среща с ММ си ходех на работа с кеф, децата с техните тийн проблеми... размечтах се, а вече нищо не е същото  smile
 Хайде слънчев ден  blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: октомври 19, 2017, 10:01:41 »

ТОни, честит празник!Да си много здрава и щастлива и все така усмихната!

Руми, аз даже питах за теб, ама си пропуснала smile

Адиктет
, наистина е така с работата!

Ох днес съм пак минорна, опитвам се да се разболея, гърлото ми дере, носа ми подсмърча, главата ми се върти.Въобще-красота!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: октомври 19, 2017, 10:25:34 »

Привет!

Тони, честит рожден ден, да си жива и здрава! С любов да посрещаш очакващите те събития в живота и да им се наслаждаващ до край  smile

Фери, има и още една положителна страна на връщането ти на работа - имаш време за форума  Wink

Маги, според мен ти трябва една почивка, да се откъснеш от неприятните мисли, за да си стъпиш пак на краката и да гледаш положително напред.

Аз от вчера съм със схванат врат, но днес, вместо да минава, е още по-зле... Не мога да стана от леглото направо. А имам доста неща за вършене, трябваше и да излизам да взема едни поръчки, ама май няма. Времето никога не е подходящо да се чувстваш зле  sad
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #372 -: октомври 19, 2017, 11:03:57 »

Хехе Бубе, да вчера си мислех, че ми липсваше да си чешам зиците с вас за разсейване от работния процес Wink
Що се отнася до работата, не знам дали ще цитирам точно, но ще перифразирам един бивш колега, който дръпна много хубава реч когато супервайзърката си тръгна - ...защото работим, за да живеем по-добре, а не живеем, за да си отдаваме живота на работата. Тогава май по-добре звучеше, ма беше преди 3+ години, но схванахте смисъла Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: октомври 19, 2017, 11:16:06 »

Свекс, за съжаление домашната работа и грижите за близките, всеки ги взима като даденост. Затова приятелката ти е мега права в отношението си. Даже съм почти убедена че я уважават всички и й пазят тихо.
Същото е и у дома- работещият все е уморен и има нужда от почивка tease .
Руми, пиши ни от телефона когато имаш време smile
Тони, честит рожден ден!
Аз също като адиктед ми е странно това супер модерно концентриране върху работата, включително и брат ми е така- отива му и здраве и всичко, смазан е, ама напредва. pleasantry pardon

ps Ina, страхотна шапка и много ти отива сари.
И мен ме интригува в Пловдив има ли такива дневни центрове и ако има, има ли как да я водите до там, Свекс?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #374 -: октомври 19, 2017, 11:53:10 »

Аз почнах да пиша, ама излезе мрънкащо и се отказах Wink Сигурно има, но са за здрави физически хора. Майка ми не може да седи повече от 10 мин. седнала, не може и да ходи. Нямаме и асансьор, та не виждам начин и да я свалям по стълбата два пъти дневно. Гледала съм го отвсякъде pardon В такива ситуации си спомням, как в един старчески дом, описан в "Дванадесетте стола", в столовата имало разлепени лозунги "Дъвчете бавно и дълго!", все едно с чене може да се яде бързо Wink Та ми са ясни и пре- ясни всички възможности Wink
Колкото до приятелката, едва ли и пазят тихо, щом и синът и я упреква. По- скоро на нея не и пука, кой колко е изморен и каква нужда от помощ има. Както казва Маги, въпрос на характер...
« Последна редакция: октомври 19, 2017, 11:59:29 от svekarva » Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines