Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 05:06:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 168871 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #165 -: октомври 09, 2017, 14:33:13 »

Много е модерно да не разрешават торти в детската градина, ще кажеш че тези бонбони и други сладкотии са много полезни..
Не е до учители! Това идва май от ХЕИ или някой друг здравен орган. Много е тъпо, че дават опакована храна - тип солети, бисквити, бонбони и тн, която храна има срок на годност поне 2 месеца, а торта не може pardon
Да, всяко дете ще си има такава торбичка с лакомства най-общо казано. Не ми се щеше по интернет да поръчвам, защото давам още толкова пари за куриер и ще е дявол на магаре. Ровейки се за идеи от ИКЕА, попаднах на кутийки за пуканки. Прехвърлих търсенето и намерих едни много сладурски - с млечни цветове на бели точки. Днес съм дала задача майка да разпечата един шаблон и ако намеря читав картон, аз ще си ги правя. Ако не - тези може да излязат на адекватна цена дори с куриера. Wink Догодина може да се усетя по-навреме и да поръчам от китайците.
Тони, много ще ми е интересно "преди", "по време" и "след" girl_wink Ние обмисляхме облачета около прозорците, за да замаскираме обръщането. Това беше преди да направим ремонта и да не стои замазаното като кръпка.
Рат, бързо оздравяване! На никого не е лесно в това променливо време.
Писали сте, но публикувам.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: октомври 09, 2017, 14:41:26 »

Али, това пък е още по-гадно -значи бонбони и подобни гадории може да се дават. Отврат! За тортата разбирам, ама то какво остана- да не се черпи явно  pardon
Али, може пък кумата ти още да е в някаква депресия или да преживява нещо след раждането. Ние също изчакахме след сватбата, започнахме опити когато бяхме готови и сигурни, толкова много го искахме и аз бях убедена, че раждането ше ми донесе само положителни емоции, направо не разбрах от куде ми дойде депресивното състояние, но беше отвратително!
Маги, опитах с инхалации, ама не мога да го накарам да стои, направо е ужас!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: октомври 09, 2017, 14:45:03 »

Здравейте!

Маги, имаш нашата подкрепа Wink

Рат, ще ми мине, спокойно. Хрема минава за седмица, не за ден-два. Ако се плаши от маската, му прави инхалации без нея. Като е болно детето няма не искам.

Тони, служебното момиче има стикер надпис на стената, от Амазон. Дойде в тубус. Но лепенето е пипкаво.

Смятам, че е напълно правилно, да се забраняват торти, като цяло всякакви храни. Все пак има дечица с всякакви алергии, не е много приятно едни да ядат торта, а друг да гледа отстрани. А пък аз съм повръщала от торта за рожден ден в детската градина, та добре, че има такава наредба.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: октомври 09, 2017, 15:03:46 »

Рат, Пандето е казала, без маската слагаш тръбата пред него да излиза дима пред лицето му и му пускаш на телефона нещо, за да седи 5 минути на едно място.Това беше врмето в което Моника гледаше клипчета на телефона ми.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: октомври 09, 2017, 15:31:40 »

Панди, то и аз сум ЗА да не се разрешават всякакви такива неща, но се изумявам, че дават боклуци като бонбони и кой знае какво да се внесат все пак. Тия пакетирани гадости не мисля, че също трябва да са позволени.
Маги, вярно бе- телефона! Не чоже да съм по-проста обаче. Вчера го пробвах, ама тя детската маска му е голяма и не я изкаше. Накрая се отказах. То вече мина седмица ,а не виждам да се подобрява. Мисля вече изследване да пусна, макар да сум сигурна, че е вирус и още да проклинам оня рд където го хвана  diablo
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #170 -: октомври 09, 2017, 15:45:54 »

Али, звучи много готино с кутийките за пуканки. Дано се получат, имам странното чувство, че някъде съм виждала да продават, ама дали е било или покрай сватбата съм видяла някъде декорация- нямам идея. Дори не знам какво слагат в тези кутийки, аз доскоро мислех, че е торта  crazy

 Иначе съм била свидетел на черпене с торта в детска градина. Нямаше такъв зверилник след това. Майката, която искаше да снима рожденика, се изнесе с 300. Беше точно като експеримент как влияе захарта, хлапетата направо бяха като предрусали. Добре че вече е ограничено. Откакто наблюдавах в детска градина и съм била от другата страна на барикадата не бързам да обвиня персонала, не може една учителка и половин лелка да обхване група от 30 малчугана. Има и добри професионалисти, ама не всеки може да наложи авторитет сред малки деца.Това не значи, че не се старае.

 Ние сме в чудене за подарък на свекърва ми. Вечно са домакински неща и вече не искам. Мислех козметика, ама тя няма да я ползва. Сега сме с идея възглавница за масаж. Имате ли наблюдения над такива и мнение?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: октомври 09, 2017, 15:47:46 »

Доколкото знам нищо не се внася. Али е писала за гардеробчета и всеки си го взема за вкъщи и там, както преценят родителите. А знам, че вместо лакомство, някой родите слагат малка играчка.

Е, чак да проклина нечии РД? И на рождения ден на твоето дете може да се разболее някой. Никой не прави парти с идеята "дай да разболея няколко деца"
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: октомври 09, 2017, 16:14:16 »

Влизам да си мрънкотя... После ще ви чета, та белким се успокоя...
Днес не ми е ден - не ми дават лекарства без руска рецепта, цяла година можеше сега - нъцки. Качвам се разярена в автобус на 2 пъти обърквам номера, решавам да хвана такси, колата му се разваля и ме смъква някъде около адреса, който обаче намирам с 100000 хиляди трудности. Отивам за Кари и осъзнавам, че съм без чантата й за гимнастика, закъснявам за следващия урок и малкото човече ми къса нервите, не можело да чете, не Забранявали му да чете заради скобите...
Всичко ОК ама чантата я няма....
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: октомври 09, 2017, 16:44:00 »

Благодаря ви, момичета, от сърце! give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: октомври 09, 2017, 16:55:23 »

Фани, кофти ден. Гуш от нас
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: октомври 10, 2017, 07:38:49 »

Привет, нов ден, нов късмет.Как сте девойки?Как е настроението днес?

Фани, дано е било само един кофти ден за който да си спомняш само.

Аз днес съм леко зашеметена.Не знам защо главата ми не е моята и ми се вие свят от сутринта!Пия кафе и се захващам да работя.Абе Румяна ми се губи много.Помня, че каза че ще почва работа, ама съвсем зачезна от хоризонта.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #176 -: октомври 10, 2017, 08:52:26 »

Добро утро!

И аз сега се донесох на работа, но главата ми спи още beddybye

Наистина май каза, че ще започва работа Руми, сигурно се адаптира.


Днес следобед хлапето ще ходи на екскурзия с автобус от училище до някакъв център за игра и ми е леко свито... Дано всичко да е наред.


Хубав ден!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: октомври 10, 2017, 09:10:31 »

Добър ден!
Фани, много гаден ден, особено да ти почне седмицата, дано следващите да са по-хубави!
Кутий за пуканки онзи ден имаше в Джъмбо.
Панди, не проклинам наистина рождения денб пошегувах се. Просто ме е яд, че майката е знаела, че детето й е болно, о аче нищо не каза наточно. За нея сополите не били нищо и нямало причина да казва.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: октомври 10, 2017, 10:22:39 »

Здравейте!

Аз гледах тъкмо моя гастроентеролог по бТВ, а днес мислех да му звъня, че вече е време за контролни изследвания. Ама май няма да му звъня още. Днес трябваше да сложат на баба ми стенд, но ще се наложи байпас. На майка ми ще и дойде много напрежение, пък няма как да не и казвам, защото няма кой да гледа Бамбук. От юли месец ми е на мисъл, ама не мога да го организирам. Да се оправи бабата, аз ще го мисля.
« Последна редакция: октомври 10, 2017, 10:26:46 от pandapanda » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #179 -: октомври 10, 2017, 11:47:05 »

Здравейте!
Направих хубава разходка, разведрихме колегите на татко с бебешкото присъствие и сега вече сме на линия. Wink
Панде, първо на теб да пожелая всичко да мине по най-добрия начин. Clover
Тони, вчера не успях да ти пиша, че късно взех стикерите. Уникални са good Препоръчвам с две ръце. Предишните ни бяха китайски, поръчвани от тук. Бяха по-хартиени, така да се изразя. Тези са наситени на цвят, стоят някак по-гланцирани, по-плътни. Фирмата е варненска и ги печатат те. Понеже поръчах два стикера, които се допълват, са ми изпратили и трети danceg Тези дни ще изрежа белия кант с ножичка. Има и опция да са на прозрачна основа, обаче през белите части не вървеше да прозира основата на повърхността в нашия случай.
Рат, можеш ли да ми дадеш подробности за кутийките. Може и на лични. Нашето Джъмбо е pleasantry преди Пазарджик в дясно, та трябва да съм сигурна, че си заслужава ходенето.
Хайде, отивам по задачки, че вчера ми се провалиха плановете за следобеда.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines