Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 09:04:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 169148 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: октомври 05, 2017, 10:48:11 »

Шилак е да.Банкови служителки, много жени и който се сетиш.Ходят, изграждат ти нокътя, рисуват ти го и може да седи така мисля 2-3 седмици и само ходиш на поддръжка.Аз нали с ноктите съм скарана такова нещо не мога да си причиня,
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: октомври 05, 2017, 11:00:41 »

то шилак не е по професии, предлагат го почти навсякъде. макар че аз лично си правя вкъщи не по малко добре, имам си лампа за печене, гел лак три в едно и издържам 2 седмици.

спрей тен е това:
http://www.hera.bg/s.php?n=55
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #107 -: октомври 05, 2017, 11:04:22 »

Привет, мацки! Залипсва ми вашата компания .....
Али, Киви, искрени съоблезнования!
Маги, напълно те разбирам за какво говориш sad Всеки ден се сблъсквам с подобни ситуации, макар и не на общинско ниво.....Това, чиновник да си в тази държавица - колиш, бесиш и прочие..... Понякога се чудя как успяват изобщо да спечелят някакви проекти като са толкова незапознати....
Ина, не се ли цапат много дрехите от тези бронзанти? Представям си ги какви са пигментирани горките хорица, като преяли с моркови  blum blum blum Пък като бяхме в Китай всички китайки се криеха от слънцето (като изгрееше слънчице и веднага отваряха по един чадър или си нахлупваха капели) и се мажеха с кремове с перлен прах за избелване. Според техните вярвания жената е красива, ако е с бяла кожа  pardon Всяка раса с проблемите си smile
Свекс, никога не съм си те представяла в пенсионерски клуб! Но щом ти е интересно  Wink

Маги, ФДТ на Орифлейм също са много добри, специално ти препоръчвам на Giordani gold. Последно си купих един течен с копринен завършек - направо съм влюбена в него (а аз съм много капризна и с още по-капризна кожа). Много съм се захласнала по гримове напоследък....

Пък моята Бубулинда имала гадже.....обаче не знае какво означавало това  laugh laugh laugh Явно ще е любовчийка като майка си, хахах.

Всички болни да оздравяват бързо!!!

    
Внимание - 3 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.


Шилак е марка гел-лак. Това с изграждането е ноктопластика, докато гел-лак може да се сложи и на естествен нокът. В зависимост от здравината и състоянието на ноктите издържа средно между 1 и 3 седмици.
« Последна редакция: октомври 05, 2017, 11:20:04 от Snow_White » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: октомври 05, 2017, 11:53:13 »

Добър ден! Аз приключих с работата за днес и се прибрах в нас, ще излизам навън по-късно, че времето е най-любимото ми, приятно и със слънчице  butterfly

Аз от 6-7 години ходя на маникюр и в началото поради това, че моите нокти бяха БЕЗОБРАЗНО гадни.. чупеха се непрекъснато, цепеха се, деляха се.. отврат.. ми ги изграждаха с гел, а отгоре нанасяха гел-лак (шилак точно) за допълнителна здравина. Можех и 2 месеца да изкарам, само че израстват и е много грозно.. Много ми харесваше и така си останах с години.. Този февруари свалих гела от ноктите ми за първи път, в мисъл те моите отдолу си бяха дълги, просто за здравина добавяхме гел върху тях. Чела съм митове и легенди, как като се свали гел от ноктите, те са безкрайно съсипани и едва ли не за нищо не стават.. Възможно е, ако са скапани геловете и некадърни маникюристите, защото самото пилене е много важно. Моите нокти сега само с шилак издържат докато не отида да ги сваля, не се чупят, не пада лака, нищо.. Просто израстват и отивам да ми го сменят с нов. Толкова са ми здрави ноктите и такава хубава форма имат, а преди средните ми пръсти бяха като на баща ми с плоска форма и растяха директно напред, но с годините това се е променило от гела (също не вярвах, че е възможно).. Пу-пу, по-хубави нокти съм нямала никога през живота си  good

Имам приятелки, които ходят на маникюр, но им слагат разни други лакове, които издържат по максимум 10дни и все ходят с обелени нокти, което е недопустимо и гнусно.. Не знам защо си го причиняват.

Лятото ходих извънредно при маникюристка, не моята, която ми прави педикюр със същите лакове като марка.. На 5-тия ден цял един нокът беше без лак.. безследно изчезнал, без да е мокрен, стоял в морето с часове или във вода.. Просто ей така.. После започнаха да издават багажа и останали.. Два/три свалих сама, само с едно докосване.. което за геллак е нереално.. Та, човекът трябва да е професионалист, защото явно някъде й е куцала техниката, лаковете бяха нови  pardon

Моят double wear ФДТ на Есте Лаудер е на последни изпарения.. Ще трябва да дебна намаление или да прежеля 96левчета  cray

Хубав четвъртък smile
« Последна редакция: октомври 05, 2017, 11:55:37 от alexandrova_90 » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: октомври 05, 2017, 12:19:14 »

Аз препоръчвам ВВ крема на Кларънс(по-точно флуидът, защото има и крем и флуид), много на ниво като качество на и цената му си я бива.

 А за спрей тена в кабинка се сещам за един епизод на "Приятели", където Рос беше решил да се сдобие с тен и ходи на кабинка, казаха му да изчака пръскането, брои до три и се обръща, а той нещо обърка броенето и беше напръскан само отпред. После отиде на друго място, там пък забрави да пита къде са дюзите и пак беше напръскан няколко пъти само отпред, накрая стана тъмнокож, но само отпред funnytooth
« Последна редакция: октомври 05, 2017, 12:39:49 от Marri » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: октомври 05, 2017, 12:46:56 »

Добър ден!
Ина, така като ги описваш наистина много грозно звучи- тия хора не се ли виждат в огледалото, няма ли кой да има каже истината  crazy
Сноу, ама я раздуй за гаджето на Бубет. От нейната група ли е или някое приятелче?
Свекс, ама тия във вхида ли са изхвърлили цветята? Много грозна постъпка. Весело прекарване на теб. Баба ми от 10гид е редовен посетител на пенсионерски клуба, те големи купони правят -наемат си музика /някви акордеонисти и нз още какво/, всеки приготвя храна и носи, прибира се по нощите понякога.
Еми, горе-долу подкрепям теорията ти. За това и смятам, че хубави новини или неща които планираш и искаш да се случат се споделят само с хора, за които знаеш че не биха ти пожелали лошо.
Тони, точно така сие -когато се прави както трябва гела не уврежда нокътната плочка. Само при свалянето, са малко грозни ноктите като ги изпилят. Аз няколко години не бях сваляла гела изобщо, ама като разбрах че съм бременна и маникюристката ме посъветва да го махна, за да не дишам всеки месец изпаренията и праха. Сега си режа ноктите до дъно и не ми се отделят няколко часа месечно, за да ходя. Ама скоро май пак ще почна.
След още една почти безсънна нощ резултата е шефа изглежда доста по-добре /да чукна на дърво/- вчера имаше малко Т, днес вече няма, диша почти нормално. Мисля, че пика на болеста мина. Обаче от вчера мен ме дращи гърлото, днес леко хрема имам, явно няма да ме пропусне и мен тая гадост!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #111 -: октомври 05, 2017, 13:19:17 »

Това за спрей-тена много добре звучи  good

Ясно за ноктите, разбрах. Бях на кафе с бьлгарката от острещната тераса. Хубаво беше.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: октомври 05, 2017, 14:05:50 »

Здравейте!

Тук е пролетно и спим навън. Съседите от сутринта са подивели и не знам как ще ги изтърпя.

Алекс още кашля, утре сме на проверка. Не мога да повярвам, че доброволно си пие сиропа, ама айде да не се хваля много.

Булче, Алекс този път само кашля, няма сополи. Какво са ви казали иначе на вас като сте пускали такива изследвания на ЗвЯрко?

панди, и аз вчера разбрах, че в Кауфланд са пускали подобни, но тогава не съм разбрала.

И аз използвам бб крем, но скоро не съм си слагала и по спомен трябва да купувам нов.

Свекърва, не си те представям в пенсионерски клуб.

Толкова запомних.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: октомври 05, 2017, 14:42:21 »

Аз мисля, че свекърва нямаше предвид пенсионерски клуб, че ще се вижда с приятелки пенсионерки също.

Във Враца живеем над пенсионерски клуб. Много им се дразня, че всичките им купони са от 2 до 4ч.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #114 -: октомври 05, 2017, 14:45:52 »

Е, ние се събираме бивши колежки, най- старата е на 68 години. Ходим на обяд и после на кафе. Купони с акордеонист чак няма кой да организира, просто да си кажем някоя приказка извън домашна обстановка.
Проблемът с грима идва от сенките и спиралите, по- точно от недовиждане.  Wink Няма как да се гримираш с очила или да си оскубеш веждите, пък като караш наизуст, току виж си заприличал на Брежнев, с няколко ката Wink Сенки на сбръчкана кожа, особено пък опушени и разкривени са трепач, ясно е и че размазана спирала трудно се хваща в мъгляво изображение на дори увеличително огледало /те и ръцете трепкат на определена възраст/. Тази, 68- годишната, днес беше правила опит да се тушира с четка, ама едното и крайче беше завъртяно нагоре, а на другото око - надолу, та беше придобила някакъв постоянен присмехулен вид.  nea
ВВ кремове, слънцезащитни и за изравняващ тен ползвам от много време, даже сега има един ВВ + C.
Както и да е, аз исках да се похваля smile Вървя през парка и чувствам, че някой ме следи. Спрях рязко и като се обърнах да вида кой е, насреща ми цъфна един хубавец, ама изтупан, лъснат, висок, строен, около 40 и с интелигентен вид. В първия момент и той се стресна, но после се усмихна широко и доста съмнително за здравомислещ, протегна ръка с жест да ми даде нещо, аз също разтворих длан и получих шепа... диви кестени с думите: "Како, како, да ти вземат негативната енергия!". Та имам си обожател, може и малко да е луд, ама пък е хубав и ми мисли доброто Wink
Еми, на стълбището бяха изхвърлили цветята. Букетите вече ги няма, сигурно някой си ги е харесал. Саксиите са още там, до прозореца.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #115 -: октомври 05, 2017, 15:12:53 »

Днес се наскитах доволно и почти припкайки наобратно, че мъжът в количката надаваше глас. После друскането по пловдивските тротоари ми даде шанс да се прибера нормално със спящо бебе.
Накупих си платове и имам нови идеи danceg Не че старите са напълно завършени, ама така се чувствам с цел през деня и не се подбутвам излишно и безцелно из нас.
Сготвих едно ядене без много чар (пиле с ориз). Май стана по-воднисто от очакваното, ама колкото - толкова pardon blush
Алексче, щях да кажа, че си надминала и Свекърва, ама ей, на - и тя има нов обожател funnytooth
Аз в количката имам около 10 кестена събрани старателно от каката, наред с пресни орехи от дърво по пътя до градината. Такъв хаос е, че скоро трябва да поотсея багажа.
Сноу, а гаджето знае ли, че й е гадже girl_haha
Снощи легнах късно и вече започнах да се прозявам. Нямам време да загледам и филма, че да се осаферя малко. Тези дни пишете много - радвате ме girl_wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: октомври 05, 2017, 15:40:18 »

Свекс, туй за кестените е истина. Даже на малкия в количката съм сложила.  blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: октомври 05, 2017, 15:49:21 »

И аз съм го чувала за кестените. Много ме привличат само събирам, уж за Бамбук да си играе Wink
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #118 -: октомври 05, 2017, 16:01:14 »

 Майка от ученичка винаги ми мушка по кестен в чантата. Уж не е много по тия работи, ама във всички чанти имам и до сега и то пъхнати от нея тайно.

Свекърва, като слушам теб и майка, пенсионерството е най-добрият женски период. Тя се чувства също изключително добре, а аз очаквах да изпадне в депресия. Сега зимата да видим как ще й понесе, че е с пирони в крака и няма да може да излиза, ако има много сняг, а тя от всичко най-обича контакта с хора.

 Откакто е студено не бях излизала на терасата и сега видях, че милите съседки са тупали редовно кучешките косми отново у нас. Тъкмо бях решила като видя отгоре да се спуска плат да изляза и да направя забележка, но явно тупат в тъмната част на деня вече. Направо побеснявам, иде ми да ги събера, да им звънна и да им ги пусна у тях без обяснения.Засега само ги почистих, но кога ли македонката в мен ще избухне.  beating
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: октомври 05, 2017, 16:06:30 »

Моята приятелка е луда на тема кестени.. До сега бяхме в парка и се ядосваше, че ги били обрали от земята.. Чакахме отстрани и като паднеше някой от дървото го вземаше веднага, така била дори по-силна енергията, като не престоявал на земята  huhhuh.gif Сложи ми един в джоба и няколко в чантата.. Имам една есенна чанта, онзи ден си я извадих и намерих във вътрешния джоб 3 кестена, миналата година по това време пак ми ги напъха  pardon

Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines