Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:54:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември златен с дъх на...  (Прочетена 156352 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #540 -: септември 29, 2017, 10:07:20 »

Ина, проверете дали няма вариант за месечна или годишна абонаментна карта за транспорт. Тук има и излиза много по-евтино. Отделно всеки може да си купи годишна карта, която като я имаш си купуваш дневен билет, месечен абонамент или годишна карта на половин цена. Вижте за нещо такова.
Може също за връщането на Марта да се уговориш с някоя майка, дори срещу заплащане, защото не можеш да ѝ върнеш услугата(т.е да се комбинирате) да ползвате техният транспорт, както вчера, след като тя така или иначе ходи за нейното дете....
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: септември 29, 2017, 10:23:33 »

Ина, наистина си в огромна дупка.Виж съветите на Мари, отделно не можеш ли да потърсиш някаква почасова работа или някакъв доброволен труд, да се откъсваш малко от всичко наоколо и да се срещаш с хора.Така ще усъвършенстваш и езика по-бързо.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #542 -: септември 29, 2017, 10:41:57 »

МАри, тези пари са с карта. Иначе е още по-скьпо. Разбира се, че сме проверили. А онази майка не живее изобщо в нашата посока. Просто ми направи услуга. Децата имат различни следучилишни мероприятия и няма някой, който да е в напата посока и да си взима детето по сьщото време като Марта.

Аз хора, с които да се срещам имам, но се дьржа отвратително с тях и само с еоплаквам, защото както казвах, когато се чувствам супер мизерна, няма как да разпрьскам радост и щастие около себе си. 

Както и вие не сте дльжни да ми слушате всеки ден стенанията, за което добре си давам сметка.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #543 -: септември 29, 2017, 10:59:34 »

Не сме длъжни, ама така се разсейваме от нашите си истории. Кажи свалихте ли Т?

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #544 -: септември 29, 2017, 11:04:44 »

Добър ви ден smile

Петъчно изтрещях с новата колежка.. Записва си всяка моя дума в тетрадчица.. Каквото не е записала от онзи ден категорично не го знае, а което е записала го търси "да се подсети".. Направо нямах търпение да си тръгна smile

Ина, стискам палци Марта да се оправи и да не е толкова сериозно нещо, за каквото го мислиш.. Мен когато ме боли глава и вдигам температура или е гърлото (ангина) или синузит с много гной.. Днес не може ли да я заведете на лекар? Такситата предполагам са на още по-безумни цени, но все пак при такива спешни случаи.. sad Кураж, никак не е лесно, а спирането на полетите до Париж, може да е знак, че на този етап не е добре да се връщаш там дори и за малко, защото ще се депресираш още повече. Свикни там и след това се развличай с разходки до Париж.. Иначе този блян... мен би ме убило да отида..  huhhuh.gif

Маги, братовчедка ми от Монтана като идва в София и ходим някъде, после само се оплаква от главоболие.. Може би се привиква, но на мен понякога дори ми е приятно да стоя в задръстване  crazy

Дано днес разреша драмата с ИКЕА, защото искам да отидем до Враца утре, а ме е страх въпросните 56 бройки, които станаха само 16, които ЩЕ пристигнат уж днес.. (за 3 път сменят деня на доставка), да не свършват..  sad
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #545 -: септември 29, 2017, 11:11:52 »

Здрасти! 
Ина  heart heart heart Как е Марта днес?
Аз пък направих инхалация на Кари и заспах отново. Моето дете си представя,  че инхалатора е микрофон и дере ли дере гърло: Если тьi меня не любиш,  то я тоже нет.... Хахах, но поне седи мирно с наврян в устата инхалатор.
Друго не се сещам засега. Ще пия едно кафе и тръгваме по задачки.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #546 -: септември 29, 2017, 12:28:37 »

Здравейте!
Ние хубаво се разходихме. Беше мрачно, но изневиделица пекна слънце. Сега вече е много по-приятно! good Имам задачки из вкъщи, които само отлагах, но ще взема да ги оправя, че ми е досадно да ги прехвърлям през ум.
Чакам ММ да ме информира за поредния изпит.
Свекърва, музиката си е като за следобеден секс в дъждовен ден. На малкия му подейства приспивно та може и да я ползвам за други дни.
Тони, то хубаво момичето да пише, ама трябва и да помни! Имах една такава колежка, на която имах безкраното търпение да показвам и обяснявам. Обаче тя толкова можеше и да работи с компютър и складова програма. Вечно зацепваше. Да не говорим, че явно не знаеше какво е ДДС и как то е "отделено" при фактурата за разлика от стоковата разписка crazy За щастие работеше в друг офис, та не се налагаше после да я търпя.
Ина, кураж! Clover
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #547 -: септември 29, 2017, 12:48:55 »

Като говорите за смотани колежки все си представям, че почвам работа и всички говорят така за мен. И не ми се почва работа lol
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #548 -: септември 29, 2017, 13:11:10 »

Като говорите за смотани колежки все си представям, че почвам работа и всички говорят така за мен. И не ми се почва работа lol
То и аз съм под стрес как бързо ми тече времето и как ще се изтъркулят две години. При мен ще е със смяна на работа на 99,9% за цялостна визия на ситуацията. Затова сега се наслаждавам smoke - кеф ми да пера петна от лютеница (от вчерашната следобедна закуска), кеф ми да мия фритюрник, кеф ми да чистя паяжини. Ако пък искам - ще го пиша "дъждовен" и ще изгледам още 4 епизода на Откраднат живот girl_haha
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #549 -: септември 29, 2017, 13:22:46 »

То и аз съм под стрес как бързо ми тече времето и как ще се изтъркулят две години. При мен ще е със смяна на работа на 99,9% за цялостна визия на ситуацията. Затова сега се наслаждавам smoke - кеф ми да пера петна от лютеница (от вчерашната следобедна закуска), кеф ми да мия фритюрник, кеф ми да чистя паяжини. Ако пък искам - ще го пиша "дъждовен" и ще изгледам още 4 епизода на Откраднат живот girl_haha

И аз се припознавам към бавнозагряващите счетоводни работи good

Али, наистина и аз вчера това си мислех. Сега мога да пише почивен ден, който си искам. а после?
после старата стресова ситуация... ако не намеря нова де ххаахаха
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #550 -: септември 29, 2017, 14:00:36 »

Пооослеее летиш напред-назад и си мислиш ееее хубаво беше като бях в майчинство, дали да не родя трето lol

Ина, кураж give_rose Как е Марта?

Аз два дни работя от къщи, та ми поспадна нивото на стрес малко. Другата седмица пак нанов lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #551 -: септември 29, 2017, 14:28:30 »

Пооослеее летиш напред-назад и си мислиш ееее хубаво беше като бях в майчинство, дали да не родя трето lol

Ина, кураж give_rose Как е Марта?

Аз два дни работя от къщи, та ми поспадна нивото на стрес малко. Другата седмица пак нанов lol

сакън, аз дори за второ не се замислям biggrin biggrin biggrin
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #552 -: септември 29, 2017, 14:51:54 »

Здравейте!

Ина, как е положението?

Свекърва, ти Откраднат живот ли си гледала снощи Wink



Влизам точно това да попитам. Снощи малкия змей заспа три часа по-късно от нормалното, а аз гледах серияла точно.
После четох и коментари във ФБ и попаднах на това "Знаех си че е имало катастрофа вапроса е дали семеиството му е отцеляло.". От тогава се чудя дали модераторите не трият всички неграмотни, иначе нямаше как да се съберем толкова умни и красиви тук.

Алексия, ти кога се върна на работа? Аз днес още се надлаждвх на луксозното БГ майчинство, шлях се по Витошка, набелязах си дрешки като за офис, ей така да си проветря главата. Няма да ги купя сега, защото няма хич да ми е комфортно да размазвам пюренца върху костюмче на Дика, но не пречи да си помечтая.

Ина, явно психолозите имате тънки души, а то няма как да се работи с чуествата на хората иначе. Ако осъзнаваш, че не можеш да си помогнеш сама - търси помощ.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #553 -: септември 29, 2017, 15:06:41 »

От тогава се чудя дали модераторите не трият всички неграмотни, иначе нямаше как да се съберем толкова умни и красиви тук.

funnytooth funnytooth funnytooth
Просто сме цербери и припари ли някой по-неграмотен го изяждаме с парцалите и това е  pardon
Сигурно много не посмяват и да пишат даже tease

Пооослеее летиш напред-назад и си мислиш ееее хубаво беше като бях в майчинство, дали да не родя трето lol
Така, така, държа те под око вече look girl_haha

Веднъж и аз да съм в час, всяка вечер хващам от 15 минути до половин час от този сериал, докато приспивам децата.
Не мога да изкажа чак някакви големи хвалебствия, но е на добро ниво и е приятен за гледане. smile
« Последна редакция: септември 29, 2017, 15:09:49 от Marri » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #554 -: септември 29, 2017, 15:09:25 »

Лошото е, че всичко, до което съм достигнала и съм си създала като методика на работа, съм си го измислила сама. Мен никой не ме обучаваше, когато започнах там и всичко е плод на моя мозък... Сиреч.. струва ми се много логично, но за да достигна до тази логика на мен ми трябваха няколко месеца, за да създам рецепти, стоки, продукти и всякакви такива  в програмата.. Да видя, кое как работи и тн... Когато нещо сам си го направил е ок, но да го обясня на някой друг не е.. Първо, защото този някой си няма идея от материята на нещата и второ, защото може би не е най-лесният и логичен начин, погледното от страни, а просто е моят  pardon

В момичето ме дразни това, че съвсем, ама съвсем елементарен програмен продукт й се струва като, че ще изтрелва ракети.. Не ми се мисли, ако работехме с някоя ERP-система.. Няма я рутината просто, с това записване.. дори по записките й се чудя, тя ходила ли е на лекции, няма ли някаква изградена практика на записване систематично  huhhuh.gif Имам само 4 обаждания по телефона след като си тръгхнах в 11ч за неща, които има записани, защото съм й диктувала думичка по думичка и помня.. но не беше тази сутрин, а в понеделник  pardon

Луда работа..

Драмата с ИКЕА продължава.. днес като се обадих ми казаха, че доставката е щяла да бъде на 3.10.. Като им казах, че са ми казали 29.09 и че това е сменена дата за 3-ти път ми казаха, че не са наясно да е имало промяна.. Даже се зачудих, дали не съм сънувала 2 пъти ходене до там и безкрайно звънене в сряда, при което се свързах веднъж и ми казваха тези неща.. Поразвиках се малко и в крайна сметка, дали ме излъгаха, дали не.. Уж ми запазиха едно легло от въпросните 16, които ако дойдат на 3.10, ще ми се обадят по телефона, за да отида да го взема  girl_impossible  Сменят дата на всеки 2-3 дни.. не съм смятала до Декември колко пъти имат възможност да я променят още..  Girl_hide

Сега отлитаме към Враца, дано времето да е хубаво събота и неделя  smile
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines