Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 12:51:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември златен с дъх на...  (Прочетена 158132 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #480 -: септември 27, 2017, 09:11:33 »

Брей! Вчера и днес много сте писали и ще имам да дочитам Wink
Мина рожденият ден! За наше (мое и на ММ) щастие. То не друго, но Дребосъчка не спираше да пита кога е - Във вторник. Ааа, сега като се наспя в градината и отиваме. Не, днес е понеделник. Да де - като се наспя в градината и вече ще е вторник pardon Клубчето не беше лошо като обстановка. Децата тичаха, скачаха, много играха, а моето току пристигаше при мен и се гушкаше heart Затъжена и разнежена е! Обаче няма да е там нейният рожден ден. Първо, че клубът е на пъпа на центъра и е ужас в час пик да се движиш до там, но най- не ми хареса, че е само една аниматорка. Миналата година бяха 3, където празнувахме. Вероятно вече няма свободни часове, но тази седмица ще обикаляме да запазим. Не знам по другите градове как е, но тук поне месец по-рано се резервира shok
Някой беше ли на празника на сливата в Троян? Ние след сватбата за малко го проуснахме, но имаше още останали изложбени експонати. Мерак ни е да го посетим. Сега и този фестивал в Севлиево звучи интересно, но няма да ходим със сигурност. Наливаме доволно пари в други дейности.
Питах ви за газификацията, че тук току копаят по улиците и се обясняват как ще имаме този шанс. Аз в близките години не го виждам, т.е. когато/ако дойде и до нас, вече ще е морално остарял метод. Баба ми години наред беше с дърва и въглища в едната стая. Баня става от жега, но тази хамалска работа не е за възрастен човек. При нея най-големият проблем са таваните. Тя е в блокчета тип стар аристократизъм и таваните са по 3,5 м. Oh my ... Такава кубатура се отваря! good
Ина, дано намериш отново себе си!
Мис, честно, това с монолога колко е тъпа една жена след майчинството ми е до болка познато. Толкова ми е неприятно, че не мога да го опиша! Все едно, ако не шофираш една бременност време, после няма да познаваш цветовете на светофара beating Не може човек да инвестира в образование над 10 години и току за една-две изтрие всички знания. Даже след майчинството аз лично станах по-организирана от производствена необходимост - становете за тъкане станаха повече.
Тук небето се продъни, а аз имам дрехи за пране за поне три тераси. Дано скоро ни оправят сушилнята или поне времето вземе, че светне.
Малкото се събуди и скърца. Отивам да го разсмивам tease
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #481 -: септември 27, 2017, 10:16:09 »

Привет  Sunshine

На мен ми е значително по-весело с всеки изминал ден, ама знам как се чувстват всички в есенен (депресиран) режим lol Така че, Ина, съчувствам ти, но трябва сама да си намериш центъра  girl_wink На мен определено не ми помага да говоря, когато минавам през такива етапи, съответно и като ми говорят не ми помага pardon Винаги съм била екстроверт в общуването с хората, но напоследък се улавям, че повечето нещо се случват вътре и рядко излизат навън. Явно помъдрявам (остарявам) lol Ама гледам малко по-отгоре на нещата, за да не се фрустрирам допълнително.

ММ би заден на проект бебе, сега изведнъж му стана рано, имало време, можело да направим други неща lol lol Пас съм, не знам какво да кажа... Затова се смея lol

Този уикенд ще се прибирам към най-прекрасният град - Пловдив  heart heart heart Ще се събираме събота със съучениците, че тази година ще правим 15 години от завършването  badgirl badgirl
Ще се събираме с родата да се черпяваме по разни хубави поводи.

Трябва да ходя на шопинг, гардеробът ми плаче за смяна. Две-три години бях в кома от работа и почти не съм си купувала нищо ново (липса на време и желание), та сега съм си заслужила да се поглезя. За мен шопинг е ходене из Шишман и преки по разни ателиета. А сега ми се иска малко да си сменя стила, ама да видим. МРАЗЯ молове girl_impossible та ще е приключение lol lol lol
Мисля да си възобновя ходенето на масаж два пъти в месеца и спорт три-четири пъти в седмицата. И без това не се очертава бебе на хоризонта, а и ще си вадя мъдреци с операция, че не е от лесните случаи моята уста и най-накрая ще ми сложат брекети. Човек като ме чете, ще си помисли, че съм на 25-28 с тези ми планове. И за пореден път леко ще се оправдая с работата, макар там сама да съм си виновна, че можех всичко badgirl badgirl

Приемам всякакви покани за интересни събития, форумски срещи и всичко, което още повече да ме върне в правия път. Работохоликът в мен е наказан badgirl badgirl

Стана дълго и хаотично, няма да се коригирам lol Май вече ми свикнахте lol lol
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: септември 27, 2017, 10:24:06 »

 *INLOVE*В нашия град избора за празнуване на Р.Д. се свежда до заведение по избор на някаквои по желание аниматор/родителите наемат допълнително/или Р.Д. у дома.Домашен празник е абсолютно приключение с незнайно развитие.Още си спомнян едно такова празненство на Поликсена ,след което 6 мес. чистих парти ленти от под килими  дивани  и т.н.Имахме неблагоразумието да купим едни комплекти в които имаше нещо като ролка с милиони гланцирани лентички.Наложи да правим игра кой ще събере най-много хартийки.Обичам да посрещам у дома и не ми е проблем подготовката.Обаче като че ли вече и с двамата предпочитам да е навън.Сега имам идея Поликсена да празнува в ескейп стая,мисля че ще им хареса.
Тук мрачно и студено.Започна се с безкрайния списък с желания за Дядо Коледа,Всеки ден е нещо различно,но темата е Трансформъри и Маккуин.
Хубав ден,да ви е слънчево в душите! heart heart heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #483 -: септември 27, 2017, 10:28:18 »

Две-три години бях в кома от работа и почти не съм си купувала нищо ново (липса на време и желание)
Работохоликът в мен е наказан badgirl badgirl
Стана дълго и хаотично, няма да се коригирам lol Май вече ми свикнахте lol lol
lol Аз съм ти фен, да си знаеш Party time
И аз мразя молове - не съм молец. Предпочитам да меря улиците и да блея с вдигната глава по фасадите на старите сгради.
Днес трябва да готвя. На въпроса "Какво?" ми бе отговорено "Нещо, което не си готвила последните две седмици". Няма да ми е трудно lol За този период 2 манджи я сготвих, я - не. Та днес трябва да доплувам до магазина за продукти и мааааай имам идея crazy
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: септември 27, 2017, 10:40:35 »

Скоро мама ми прави едни бързи и много вкусни яйца.
Продукти:7-8 яйца,голяма кофичка заквасена сметана,около 200 гр.сирене,галета,кашкавал/пожелание/
Приготвяне:Включвате фурната да се загрява на 180 градуса.Намазвате си тавичка с много малко масло,отгоре изсипвате добре разбърканата с малко сол сметана.Чупите яйцата,поръсвате със сиренето смесено с галетата/за да не се стопява/,добавяте кашкавала ако ще слагате и пращате в загрятата фурна.Правите си салата според желанието ,сипвате и предпочитаното питие и си облизвате пръстите.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: септември 27, 2017, 11:03:39 »

рецептата ми харесва, благодаря. good
Аз пък обичам молове, по-неглиже ми е и не съм длъжна никой да поздравявам и с никой да се занимавам от персонала. blum

Мери ми, разбирам те напълно- действай с гардероба.  good
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #486 -: септември 27, 2017, 11:23:38 »

Забравих да спомена едно от важните неща lol Вчера разглеждах курсове за начинаещи в кухнята. Намерих две три места, имат и добри лектори с тематични кухни. Крайно време е аз и кухнята да се разберем и заобичаме  heart heart heart
А с клипчета в тубата и разни блогове не се вдъхновявам, само си ги гледам и чета. Имам нужда някой Рамзи да ми даде зор на Д-то в кухнята и да ме напътства по пътя.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: септември 27, 2017, 12:09:07 »

Миленка, всичко звучи страхотно, действай и давай отчети good

Тук отоплението е централно, подово, топлата вода е непрекъснато на разположение. Няма такъв кеф, всичко е чисто, топло е, колкото ти трябва(има възможност за регулиране), децата се търкалят на воля по пода, нищо от никъде не духа и не ти се пречкат радиатори. Сметките се прилични, даже бих ги нарекла незначителни(за разлика от мнооооого други неща), но вероятно е безумно скъпо да се изгради подобна система, защото трябва да е надеждна, че стане ли авария...не ми се мисли. За щастие не е наш проблем(като наематели).
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: септември 27, 2017, 12:21:16 »

 аз на подово съм живяла в БГ, в къща и беше 400 лв на месец biggrin biggrin biggrin та поживяхме така точно 2 месеца хахахахаха.
явно при вас е друга бира girl_wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #489 -: септември 27, 2017, 13:15:13 »

аз на подово съм живяла в БГ, в къща и беше 400 лв на месец biggrin biggrin biggrin та поживяхме така точно 2 месеца хахахахаха.
явно при вас е друга бира girl_wink

Хаха, да, и ние доволно се търкаляхме по пода в съседите, докато не платиха две сметки с много нули. Беше преди деноминацията. В сред зима на третия месец си върнаха кюмбетата в хола biggrin Ама то и при нас е направено така, че не на хората да им е добре, а монополистите да облажат.
Мен сметки от 200+ лв не ме блазнят. nea Ние последната зима платихме макс 180 лв с два климатика и всичко на ток - котлони, бойлери, перална, съдомиялна, сушилня. Топла вода имаме нон стоп - не спираме бойлерите освен ако ни няма повече от два дни вкъщи. Сега хубавото е, че имаме трети климатик, който ще помага, та пак не очаквам да са фрапиращи сумите. Съседите ни платиха 500 лв ток и честно се чудя как са успели да ги навъртят shok
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #490 -: септември 27, 2017, 13:45:11 »

Ехааааа, какви са тези цифри. Ние до сега сме на ново строителство ТЕЦ (тръбите вървят по пода) има само един вертикален щранг, да го достави до имота. Двустаен апартамент, радиаторите работят и в двете стаи, платихме 180 лв. за целия отоплителен сезон за парно без топла вода.  shok shok Но бяхме и вътрешен апартамент, без външни стени, само фасада, с изолация. Около нас всички ползваха. Нямам термометър, но сме се разхождали по къс ръкав, а не сме моржове lol
В новия апартамент пак сме с такъв тип строителство/ТЕЦ, ще мога да дам мнение на пролет  girl_wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: септември 27, 2017, 14:11:37 »

Здравейте smile

Вчера забравих да отговоря на Мери ми smile Да, ще летя пак smile надявам се да е по-скоро този път, за да не забравя, че не е страшно. А ергенският живот ни е отрази добре. Говорех с хора и ги гледах с две очи, а не с едното тях, с едното Бамбук.
Той добре си е живял. Първата вечер плакал и трудно заспал, на втората си взел нещата и отишъл да спина моето легло. Бързо заспал и другите нощи направо там го слагали.

Аз пък хич не можах да спя от един кошмар, чак ходих да го пускам в тоалетната.

Тони, настъпва сополивият сезон, ще трябва да намаляш обиколките. Радвам се, че се чувстваш добре smile

Еми, права си lol lol как не ми хрумна, че няма как Дева + Люксембург да не е равно на любов. Беше забелязал два фаса и едно найлонче lol lol
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: септември 27, 2017, 14:44:17 »

Здравейте!

Чета ви, но нещо не ми се пише. Някаква депресия ме  налегнала напоследък.

Алекс още е сополив, вече повече от седмица.

И тук вече е есен - студено, мрачно, вали...мразя такова време.  nea
Аз извадих бодитата, открих сезона и на шаловете и ботите.
Като знам кога е пролетта, направо ми се плаче.

Нашите също са на пелети и са много доволни. Ние сме на дърва (все още) и наистина е хамалска работа, единственото хубаво е, че е много топло, точно както обичам.

Панди, често се сещах за Бамбук и се чудех как ли е без вас. Последно с вас ходихме в Зелето и не знам дали там са се подвизавали с вашите. Радвам се, че не е плакал много.  heart Ти няма ли да разкажеш повече за почивката?

Офф, отивам да се гушна до Малчо и ще чета.
« Последна редакция: септември 27, 2017, 14:46:08 от always_and_forever » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #493 -: септември 27, 2017, 15:40:34 »

Отвратително време - ситен дьжд и адски вятьр. Като духне срещу мен и не мога да мрьдна количката.

Дебното спа много зле, сьответно и аз. Топла ми се виждаше, но няма температура. Бяхме на басейн, тя беше ревлива, не искаше нищо да прави, от всяко упражнение ревеше и трепереше от студ. После заспа в количката, но се прибрахме заради времето и се сьбуди преждевременно. Сьответно не се е наспала и ще ми вгорчи не само нощта, но и деня. Пищи, реве, трьшка се... не иска да яде сьщо.

Учителката на Марта иска да се изрежат от различни списания лица, за да направят в класа табло на емоциите. От списанията, които имам у дома и онези в супермаркета, друга емоция различна от невероятно щастие, няма. Сега се чудя както да правя. Всичко изрових да намеря някой изплашен, учуден или тьжен, ама ньцки...

Дльжни сме да бьдем щастливи. Така трябва и така е редно. Който не ми вярва, да си купи списание.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: септември 27, 2017, 16:57:12 »

Тази работа,със София, ще стане ясна скоро, според мен е нещо в начален стадий, Сами е същият и най-много си личи на басейна,каже ли, че му е студено и нищо не иска да прави, скоро проличава защо.

Аз оцелях още една сряда, сега има три седмици ваканция.
Вече свиквам и с шофирането и с организацията и съм много горда.
Разбира се все още е трудно и ми е трепетно, но е много по-добре отколкото в началото.

И понеже се чудя как да си усложня живота, ваканцията обмислям да го водя на безплатни уроци по каране на кънки на ледена пързалка.

Ние последно,в България, топлехме мезонет, 111кв.м с климатик, конвектор и в едната спалня с духалка. С бебето поддържахме 23 градуса навсякъде и денонощно. Имахме още готварска печка, пералня и сушилня(последните две много често ползвани),  два бойлера, постоянно работещи. Преди 7години,зимата плащахме 600лв сметки, лятото 300...
« Последна редакция: септември 27, 2017, 16:59:07 от Marri » Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines