Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:48:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември златен с дъх на...  (Прочетена 156408 пъти)
 
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #420 -: септември 21, 2017, 15:32:01 »

Маги, честита годишнина! Да се обичате о уважвате още дълги години!

Булче, ужас! Ние то преживяхме същи това преи две години, детето се изправи и буквално не можеше да диша. И на нас ни казаха по същия начин да действаме или в банята да стане пара и парата също помага, но според мен излизането на студен въздух е по-ефективно. При нас се повтори след един ден, когато имаше температура  и се опитвахме да я свалимс оцет, темперауропонижаващиъе не бяха подействали, а беше висока. Оттгава оцет за температура не използвам никога. Не ви ли изписаха кортикостероид в случай на пристъп да дадете? На нас още в спешното ни дадоха да имаме и после педиатърката ми даде рецепта и инструкции как и колко да дам в случай да пристъп. Израства се, но е голям ужас и за детето и за родителите. Оттогава, слава Богу, не се е повтаряло, дано не се и повтори, че сега им е сезонът на ларингитите.... sad

Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: септември 21, 2017, 15:40:13 »

И аз съм го преживявала това с пристъпа, със Сами, ужасно беше. Само че освен кашлицата имаше и пристъп на задух(което също е характерно). Ние го водихме в спешното. Беше зима със самото излизане навън и докато стигнем там, вече беше значително по-добре. На моментът там му дадоха медикамент(който така и не разбрах какъв), който значително облекчи дишането. Но ни предупредиха, при друга криза, да го изведем навън, добре облечен.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: септември 21, 2017, 15:45:03 »

Благодаря на всички за пожеланията!Не е било цветя и рози през всичките години, но щом сме заедно, значи има нещо smile

И ние сме преживявали същия ужас с Моника.На прозореца да диша въздух.Отваряме широко навсякъде, обличаме я и така.При нас все зимата са пристъпите и.В болницата бият веднага Урбазон и ако е зле го хоспитализират ако е добре рецепта и в къщи.Аз съм давала и Вентолин сироп, но единично и трябва да е много зле положението.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #423 -: септември 21, 2017, 15:56:37 »

Мари, кортикостероид са ви дали, това се дава. Нашият сироп още седи неразпечатан, дано не потрябва никога. Това ми е останало като невероятен ужас в главата, само като чуя променен или дрезгав глас и изтръпвам. При децата за съжаление се получава задушаването, защото са им много тесни дихателните пътища. През какво ли не преминаваме като родители...

Маги, ще празнувате ли?
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: септември 21, 2017, 16:03:50 »

Да, при такива случаи има реална опасност, особено при бебетата, да се задушат и ситуацията никак не е за подценяване. sad
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #425 -: септември 21, 2017, 16:08:56 »

Пулмикорт ни изписаха, вече правихме инхалации. Аз много бях чела на тая тема, все си пълня главата с информация ама ето от полза е. Слава богу при него е лека форма, понеже е реакция на ваксината
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: септември 21, 2017, 17:03:19 »

Добър ден!Благодаря на всички за пожеланията отправени към домочадията ми.
Маги,още поне 5х9 да преживеете,да са интересни,вдухновяващи и щастливи.
Булче,дано бързичко се оправи детенце,и да не се повтаря.
Ние таз сутрин ходихме при доки Димитър се оплака ,че го боли стомах повърна веднъж и дотам.Дадох му пробиотик и имам един чай за бебета от него давам.Не иска да ходи на детска градина и това е .С нетърпение чакам да свърши.
Утре ако всичко е наред сме решили да ги заведем на Панорамата.
Булче,шефа миналата година беше в Доминикана и е изкарал сууупер,донесе яки снимки оттам.Само с пътуването му е било тегаво,те летяха до Мадрид и оттам до Доминикана.Тази година ще ходи на Бали.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: септември 21, 2017, 17:15:54 »

Утре ще празнуваме т.е. ще излезем на заведение. Днес сме на детски РД.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: септември 21, 2017, 23:50:23 »

Здравейте!

Преживях полета, даже доста леко smile тук е хубаво, чисто и подредено, но много нагъчкано.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: септември 22, 2017, 07:12:54 »

Добро утро! Coffe

Честит празник! smile

Често си мисля какво ли е да живееш в такива времена.....


Днес сигурно ще е много самотно тук.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #430 -: септември 22, 2017, 08:22:41 »

Добро утро! Coffe
Честит празник! smile
Често си мисля какво ли е да живееш в такива времена.....
Ако си с днешния опит, хич няма да е весело Wink
Зависи и от интерпретацията на събитията. Ние не се задълбавахме в този период в училище.
Може и сегашното време да се окаже, че е от интересните след години - ЕС, влизане, излизане, чакални, развитие в няколко скорости, Промяна, Преход...
Гледах по историческите канали събитията около и след падането на Берлинската стена. Ами страшно интересно ми се стори, все едно не съм го преживяла...
При нас не личи, че е празник, само улиците са като в почивен ден по- тихи. Ще си пусна за фон радиото.
Отново имам торба люти чушки, докторски smile. Този път слагам ръкавици и чак тогава ще ги пипам.
Родният, като всички в сектора на търговията и услугите, работи. Няма да слагам и трикольора на терасата. Иначе е чудесно време за разходки, захладня, но така и не капна капка дъжд.
Панди, връщането ще ти е още по- спокойно good
Един път имахме приземяване като в клипа, по време на ураган в Ню Йорк. Хехе, три пъти се опитвахме да кацнем, та чак на четвъртия. Обаче имахме един капитан на полета, такива лафове ръсеше /аз не всичко разбрах, защото беше на нюйоркски диалект и много бързо/, че американците даже се хилеха. Една стюардеса изхвърча от края на пътеката от опашката до преградата за първа класа и почти седна в скута на стегнат господин. В такива моменти е по- страшно за хората долу, ти си само слух какво се случва и какво трябва да правиш. Не ми мина живота като на лента, само се ядосвах, че няма да видя Голямата ябълка Wink Децата през това време обаче следели полетната информация и после бяха по- изплашени и от нас.
Ама това са редки случаи, сигурно е по- гадно някой да тръгне да ражда в самолета smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #431 -: септември 22, 2017, 08:53:00 »

Добро утро!

Честит ви празник, тук също не е празнично, само Оксфорд не работи.

 Свекс, представих си колко лесно ще излезе това бебе след всичката турболенция аха да изпадне smile Змей 2 много по-лесно се роди, но това е защото минахме по друг маршрут, паважче, трамвайни линии. Хубаво е да се пътува, миже да е било напечено, но сега ти е спомен.

На фестивала в Троян някой ще ходи ли? Търся си компания.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #432 -: септември 22, 2017, 09:23:23 »

Добро утро, макар и мрачно, студено и предвещаващо дъжд... Бързо малко слънца за оправяне на настроението  Sunshine Sunshine Sunshine

Честит празник! Ама и на мен не ми е празнично, като знам зад Океана как си честват 4-ти Юли, а тук е по-скоро един работен ден по-малко. Понякога наистина не разбирам вътрешната нагласа на хората, моята поне се опитвам да я изучавам blush

Маги, честита годишнина, да сте сплотени и обичащи се още многооооооо години, да ви се случват на семейството хубави моменти и да сбъднете съкровените си желания heart Пожелавам ви и аз още едно детенце  Girl_hide

Киви, метнах един поглед, фестивалът изглежда страхотен, ама си е за два дни. Дано си намериш другарче  girl_wink

Али, трупай опит и споделяй какво правиш, току виж от хоби се уредиш с клиентки  blush

Отивам да правя баница и после ще се разхождаме.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #433 -: септември 22, 2017, 10:47:24 »

Дай ми мейл или в темата за майсторийки ще дам основни понятия по шев и кройка. Аз съм самоука, но майка ми има записки от баба ми, те са учили това в училище. Тъкмо и аз да го имам в електронен вариант.

И аз искам, пускам ти мейл на лични.

Когато можеш.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #434 -: септември 23, 2017, 10:55:40 »

Вчера почнах да чета, но стигнах само до поста на Свекьрва. Днес си поправям грешката и честита годишнина на Маги. Още много години да сте заедно, да сте добре и да се поддьржате взаимно в трудностите, както и да се радвате на щастливите моменти  give_rose

Панде, приятно изкарване ! Колко време ще си там?

Булче, много ти се сьбра в последнот време. Аз сигурно страшно бих се паникьосала. Вьзхищавам ти се на хладнокрьвието. Благодаря за информацията. Учудих се след постовете на другите момичета, колко разпространеноя явно е това  girl_impossible

Какво ще правите уикенда?

Тук е едно време... Сьжалих, че преди да дойдем махнах преждите, които имах. Сега по цял ден само ще се чудя какво да правя. Не точно уикендите може би, но през седмицата. Майка отива пак при брат ми утре и оставам сама да кукам тука.

Вьв вторник имаме коктейл на отчаяните сьпруги. Замислили сме разни сьбития за в бьдеще, дано да стане. То от нас си зависи де, но ми е много зле мотивацията за каквото и да било.
Една приятелка ми препорьча да си взема лампа за свето-терапия. Проверих научните изследвания и те потвьрждават ефикасността й при сезонни сьстояния, но са много скьпи още не сьм избрала. Фабио не е ентусиазиран, а му е все едно и може и накрая да не вземем.

Но поне ни пристигна кафе-машината и е яката работа. Това си ми беше мечта!

Свекьрва, мисля за теб.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines