Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:51:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември златен с дъх на...  (Прочетена 156425 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #360 -: септември 18, 2017, 12:11:33 »

Здравейте!
Не можах да ви изчета - само по диагонал и после ще се насладя Wink
Събота ми мина в притеснения - малката беше на вилата и вместо да си починем ми се спука душата, че вдигнала температура. В неделя и днес - нищо общо. Не знам! Може и от превъзбуда да е било, ама хич не ми беше приятно. Свекърва ми пък направила и тя щуротия. Свалила нурофена в града, че да имала тук. Те пък се разчекнаха начи с тая вила. tease Свекърът бил път с кола уж до съседното село, аптеката не работела в събота, та слязал пак до долу. Важното е, че сега дребната е добре, на градина, а аз се чудя откъде да я захвана.
Имам много административна работа - оправям застраховката на апартамента, ММ ще купува колата, която беше харесал и заради която продаде досегашната си, трябва да нагледам и НОИ как ми движат нещата, че да няма финансови дупки. Трябва да пооправя и из нас.
Аз вече направих голяма разходка, за да купя подарък на момиченце. Случайно вчера се сетих какво да взема и хич не се мотах този път. Купих и кутии за съхранение. Искам да си оптимизирам малко гардероба. Няма да е окончателно, но е стъпка напред. Имам мерак и до Лидл да отскоча, но може да е утре. И аз хвърлих око на Хайди Wink Наскоро пък за първи път влязох в немския магазин на центъра - направи ми впечатление, че основно са дрехи от Лидл плюс аутлет на Триумф. Вторият етаж остана неогледан, понеже не ми се мъкнеше количката на гръб.
В събота се разчекнахме от обикаляне, включително и да "затворим" бурканите. Ходихме до един цех и си накупихме готови гювеч и паприкаш.
Вчера пък тъкмо да си довърша туниката и да се фръцна с едно селфи пред вас и греда! По навик ших наопаци, а то се шие на лице. GROAN sarcastic Снощи порих вечерта и днес останаха два тегела да се пуснат.
Гледам, че Тони е напускала снимки за стаята - много любима тема са ми ремонтите, та ще чета внимателно. На мен следващата ми "муха" е хубава мазилка в коридора плюс 10-тина снимки в рамкиточно на Г-то на коридора. За целта си търся рамки - изчистени, среднокафяво (череша) и НЕзлатни на цена. Като нищо да накупя бели и ММ да се занимава цветово с тях. pardon
И за финал - да са живи и здрави Надето, Любов, Мис и София на Ина. За друг не се сещам, но ми изскачате като никове, а не като имена butterfly
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: септември 18, 2017, 12:30:28 »

Злати... какво да ти кажа.. Аз по-неочакван и мил подарък не съм получавала.. Стои си в кутията, за да не прашасва (която също е прекрасна и ще си използвам) и често си я вадя.. Много ми е любима, знам че е направена с много старание и любов. Нарекох си я още тогава и нямам търпение да влезе в употреба  heart heart heart

Благодаря ви, дано наистина стане красиво, а по-важното и на Мис да й харесва, за да спи там след първоначалния адаптационен етап.. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: септември 18, 2017, 12:57:44 »

Ох, чета ви, тук съм, но нямам сили, а имам работа.

Булче
, да споделиш дестинацята накрая.Интересно ми е.

Тони, ще стане страхотна стаята.Гардеробчето ще е малко според мен от сега, но ще имате време да променяте.

Аз всички скандали съм ги пропуснала.Събота бяхме в МОЛа с дребната и майка.Беше интересно преживяване.Благодаря за мненията за подарък за момче.Говорих с майката, каза конструктор, та взех едно лего все пак.

Вечерта в събота ходихме да гледаме малки самолети как летят на едно летище до Плевен.Детето е казало още миналата година, че ще става пилот и ние я подкукуросваме smile

Вчера разходка до Троян и околията.Прибрахме се с мокра Моника решила да плува в реката  pleasantry
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #363 -: септември 18, 2017, 13:33:46 »

Детето е казало още миналата година, че ще става пилот и ние я подкукуросваме smile
Да ти кажа, хич не е шега да я подкукуросвате Wink Родният така водеше НИ1 по летища, аз купувах книги и книжни модели и в един момент се оказа, че човекът ходи на курсове за управление на хеликоптер. Има и диплома вече за завършен някакъв етап, продължава да инвестира в начинанието средства и време за мое притеснение blush И двамата се трошат от земни спортове, може пък по небесните да се пазят повече. миналата година имаше шина за пукната ръка от каране на кънки на лед, през лятото навехна рамото на рафтинг, край няма... За травмите на малкия не ми се говори. Той обаче е много жален, че почти нищо не може да прави като е извънгабаритен, няма предпазни жилетки и въжета за него Wink
И на мен ми се струва, че ще се наложат промени максимум след 2 години в стаята на София Бъдеща. В повечето случаи мебели и пособия се местят или в хола, да са под ръка, или в родителската спалня.  Wink Облаци се правят лесно - изрязва се отвор по контура им в картон и вътре /в отвора се пръска/. Има и хубави стикери, съвсем скоро някой ги е гледал във ФБ, та ми се въртяха сума време тематични за 15-ти септември.
Маги, не е имало скандал, просто НОВИНА Wink. Видеото я проследява в онзи линк, дето съм дала. Коментарите обаче са много интересни и искрено ме разсмиват /като си нямам друга работа/.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: септември 18, 2017, 13:37:18 »

Аааааа, мерси че ме светна, аз наистина съм много зле.Война да избухне няма да разбера  pardon

В интерес на истината за дребната знам че е така и ако не и харесваше, нямаше да я водим там.Но тя е искрено пленена от самолетите.Първото и хубаво Лего е самолет, който разглобява и сглобява почти сама.Абе мерак са и за сега.Само ме е яд, че отворените врати на летището в Долна Митрополия са в четвъртък, а ние двамата с Мерал сме работни и няма как да я заведем.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: септември 18, 2017, 14:00:41 »

Тони, много хубаво ще стане ама аз се обърнах - бебе при вас ли ще е или в негова си стая. Каза, че искаш креватчето да е до вашето легло, няма логика повивалника и гардероба да са в друга стая. Или ти ще спиш при нея в тази кошетка?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #366 -: септември 18, 2017, 14:03:38 »

Тони, гардеробът е малък - от опит Wink Може да помислиш за два. Нашият в детската е огромен и въпреки това се чудя за двамата дали ще стига при положение, че повивалникът е с 4 чекмеджета и ще поеме своето crazy Кушетката много ми хареса! Чак се замислих за вариант да вземем такава за легло на късното издание.
А, кажете а стикери, че след ремонта Мечо Пух изчезна от стените и ми дават зор. Само вариант олх съм гледала.
Маги, и вашата госпожица е ориентирана. good На нашата пъпът й е още вкъщи, но скоро сигурно в някоя болница ще бъде оставен. Доктори по кръв в рода още нямаме, но е нестихващ интерес вече трета година.
Хехе, няма да забравя майка колко се притесни като разбра, че съм ходила на езда. На мен пък ми беше смешно колко синя съм girl_haha
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #367 -: септември 18, 2017, 14:09:51 »

Как ще е малък гардероба? Звяр се побира в един скрин. Просто няма да и застояват дрехи в него, аз сменяме ли сезона и командировам последната колекция Лидъл to his brother from another mother  lol, тези дето искам да ги запазя си ги вакумирам и така.

На Тонката и намерих легло в олкса , като го купи ще черпи  lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: септември 18, 2017, 14:21:04 »

Булче, малък е гардероба.Тва мадамите имат 100 дрехи.Нашата е завзела целия ни скрин плюс част от моя гардероб.Но докато не решим драмата с другата спалня гардероб не поръчвам.Аз съм харесала как ще изглежда вътре, от вън ще го мисля като му дойде времето, но ще  е по поръчка.Аз от на Ина темата си харесах тоалетката и обмислям, кога да си я поискам  blush

Ох не ми се работи и ми се спи, поне проекта е готов за предаване и сега трябва да изчакам да стане 17 часа!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #369 -: септември 18, 2017, 14:27:59 »

https://bubub-shop.com/
Тези ми се въртят във ФБ.
Хехе, тоалетката и на мен ми харесва. Обаче не съм сигурна дали няма да я запълня с игли и конци laugh
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #370 -: септември 18, 2017, 14:30:23 »

https://www.acte-deco.fr/en/46_emmanuelle-colin

Като любимата ми е:
https://www.acte-deco.fr/fr/accueil/3405-planche-fee-volante-et-papillons-sticker-9999003140879.html
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #371 -: септември 18, 2017, 14:48:42 »

Гардероба е супер, и двата змея разполагат с един общ с тези размери. Много ми харесва кушетката, аз исках същата, но за нашата стая оптималния вариянт се оказа друг и взехме друга конфигурация.
Сега стискаме палци бебе София да не е лепка, като Змейовете, че иначе ще се пренесете или ти поне в нейната стая за много дълго. В момента малкият змей спи лепнат за мен, с крак преметнат върху корема ми, да ме усеща, което е вероятно е Ок, защото къщата е на вили на могили, ама аз легално си лежа smile Големият змей го имаше същия навик, значи поне по това си приличат.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: септември 18, 2017, 15:08:15 »

Бебето ще спи първите 1-2 месеца, ако разбира се успеем да се справим в нашата стая, след това в собствената. Повивалникът ще е в съседната стая, която е в непосредствена близост, проектът успешно се реализира така от моя позната и определено ми харесва много повече от засипването с хиляди мебели в спалнята на родители.Също и от онези легла с милион и едно шкафчета и допълнителни структури към тях, които се трансформират в ракета за излитане после.. Тръпки ме побиват от тях.. не са моето нещо  pardon Ще поживеем и ще видим, как ще е най-удобно и за нас, че хора хиляди, мнения две хиляди. Аз разгледах, видях няколко познати как са се уредили, кое и къде..и  ми се струва най-добре за мен и така ще го направим. Това е проект за бебешка стая все пак да кажа, която е ясно, че правим за нас, не толкова за бебето, защото на него едва ли ще му разбира главата.. не за стая за дете на повече от 3г. Единственото, което ми се струва с възможност за дълга употреба е кушетката, която е доста функционална. Но може да спре да ми харесва  pardon

Гардеробът не е малък, защото е само за сезонните неща в началото първите 2 години, каквото излезе от употреба няма да се съхранява, защото ще умалее до следващия сезон и се дава по направление на някой друг, който има нужда. Аз обичам дрехите да са на закачалки, а този същият гардероб съм го виждала в 50броя (по думи на майката) такива, доста добре подреден.. Едва ли ще имаме толкова, защото вярно, че досега сме накупували доста дрешки, а реалното ми пазаруване от английски сайтове го отлагам за края на Октмври, но пак не виждам, как ще догоним бройката на тази ми позната с бебе Принцес Wink

Наясно съм, че бебето може и да не спи нито ден в тази стая без мен или Илиян.. но обмисляхме варианта да не я правим и все имах усещането, че ще съжалявам, ако не я направим сега. Не, защото ще се използва със сигурност, далеч съм от мисълта, а защото съм човек, който като си науми нещо, ще се чуди после "ех, ако имахме готова стая, щяхме еди-какво-си".. Имаме възможност.. Ще ни излезе не повече от 1700лв с най-грубите ми сметки, където завишавах сериозно всяко нещо.. та така smile

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #373 -: септември 18, 2017, 15:11:52 »

Тони, направете я както мечтаете  good Сега му е времето. Дори и да сьжалявате, дори и да не е фунцкионална, дори и да са прави момичетата за всичко. То ще си покаже и ще се нагодите допьлнително. Мечтите трябва да се следват и човек да се наслаждава на радостта, която те му носят.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: септември 18, 2017, 15:15:42 »

О абсолютно съм съгласна с Ина.Направете я пък да става каквото ще.Всичко се нагажда по време на съвместния ви живот, всичко!

Ина, разкошни са стикерите.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines